Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:35 pm

100x sam rekao za takve ugovore I takvo stanje iskljucivi krivci su igraci... Sto potpisujes takva sranja pa poslije places... Klubove boli k.... I treba tako da bude drzavi kakva nam je gdje svaka firma gleda kako da izbjegne placanje poreza... Igraci i menadzeri im su magarci I najveca mafija na nasim prostorima...
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:41 pm

Ima li iko da nas nije izlevatio.Jeli teško provjeriti papire,vidjeti jel sve cisto i onda uci u pregovore.Ovih zavlacenja i šuplje mi je vala preko glave,ebo ga i prelazni rok i menadzeri i klubovi i igraci i SD...zgadit ce mi fudbal ova naša balkanska nepoštena govna.Ovako nešto nigdje na planeti nema samo kod balkanskih varalica.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:42 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:41 pm
Ima li iko da nas nije izlevatio.Jeli teško provjeriti papire,vidjeti jel sve cisto i onda uci u pregovore.Ovih zavlacenja i šuplje mi je vala preko glave,ebo ga i prelazni rok i menadzeri i klubovi i igraci i SD...zgadit ce mi fudbal ova naša balkanska nepoštena govna.Ovako nešto nigdje na planeti nema samo kod balkanskih varalica.
Pa vidiš da je sve čisto, čovjek normalno registrovan u savezu za nas. Ovo je između slobode i saveza, zec nema veze sa tim
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:43 pm

Refa1921 je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:16 pm
E jesu i dosadni ovi iz Slobode više i sa Zecom i sa Kostićem a mi smo još gori što se petljamo s njima ako nemaju sve moguće papire sređene. Klub im u rasulu, duguju i Bogu i narodu al oni se bave Zecom. Šuge jedne šugave .
Nije njima zbog Zeca,nego zbog para koje ih tjeraju da plate.
Ne moze za Zeca vaziti jedno,a za druge igrace drugo.
Bilo kakvim aneksom na amaterski ugovor se moze guzica obrisati.
Oni gledaju da ne daju pare,je.bo Zeca
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u sub jun 17, 2017 6:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:44 pm

Za Zecom je sve cisto. Dobio ispisnicu, potpisao ugovor, registrovan u savezu, registrovan u UEFA-i.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:45 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:42 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:41 pm
Ima li iko da nas nije izlevatio.Jeli teško provjeriti papire,vidjeti jel sve cisto i onda uci u pregovore.Ovih zavlacenja i šuplje mi je vala preko glave,ebo ga i prelazni rok i menadzeri i klubovi i igraci i SD...zgadit ce mi fudbal ova naša balkanska nepoštena govna.Ovako nešto nigdje na planeti nema samo kod balkanskih varalica.
Pa vidiš da je sve čisto, čovjek normalno registrovan u savezu za nas. Ovo je između slobode i saveza, zec nema veze sa tim
Eto i sa ovim Gotalom nešto ne štima
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:46 pm

Plavi orkestar je napisao/la:Ima li iko da nas nije izlevatio.Jeli teško provjeriti papire,vidjeti jel sve cisto i onda uci u pregovore.Ovih zavlacenja i šuplje mi je vala preko glave,ebo ga i prelazni rok i menadzeri i klubovi i igraci i SD...zgadit ce mi fudbal ova naša balkanska nepoštena govna.Ovako nešto nigdje na planeti nema samo kod balkanskih varalica.
A ko nas je izradio?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:48 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:45 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:42 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:41 pm
Ima li iko da nas nije izlevatio.Jeli teško provjeriti papire,vidjeti jel sve cisto i onda uci u pregovore.Ovih zavlacenja i šuplje mi je vala preko glave,ebo ga i prelazni rok i menadzeri i klubovi i igraci i SD...zgadit ce mi fudbal ova naša balkanska nepoštena govna.Ovako nešto nigdje na planeti nema samo kod balkanskih varalica.
Pa vidiš da je sve čisto, čovjek normalno registrovan u savezu za nas. Ovo je između slobode i saveza, zec nema veze sa tim
Eto i sa ovim Gotalom nešto ne štima
Sta ne stima ?
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:49 pm

Nek sloboda tuzi savez heheh... Najbolji scenario... Ko god bude donji iz tog spora meni dobro...
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
Krkačina
Postovi: 15
Pridružen/a: ned dec 11, 2016 3:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:51 pm

Zeba je itekako za ozbiljnog fudbala,barem u PL!Da ga nije bilo,imali bi tačno 10 bodova manje!!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:51 pm

I što je najgore u ovom svemu je što se tu radi o igracima koji ili su propali ko zeton ili su do jucer loptu ganjali po livadama i oko njih se Zeljo nešto zajebava.Pa 90% njih nikad nece zaigrati u boljem klubu i ono te nešto ucjenjuje,hoce-nece eto konkretno mislim na tog Ramovica,pa i Gotal igro lopte zadnju godinu ko i ja i on bi neke cifre...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:53 pm

Gdje boga ti piše da imamo problema sa tim igračima ? al volite pretjerivat
 
dell21
Postovi: 2339
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:53 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:51 pm
I što je najgore u ovom svemu je što se tu radi o igracima koji ili su propali ko zeton ili su do jucer loptu ganjali po livadama i oko njih se Zeljo nešto zajebava.Pa 90% njih nikad nece zaigrati u boljem klubu i ono te nešto ucjenjuje,hoce-nece eto konkretno mislim na tog Ramovica,pa i Gotal igro lopte zadnju godinu ko i ja i on bi neke cifre...
Opusti se sve je uredu.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:54 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:51 pm
I što je najgore u ovom svemu je što se tu radi o igracima koji ili su propali ko zeton ili su do jucer loptu ganjali po livadama i oko njih se Zeljo nešto zajebava.Pa 90% njih nikad nece zaigrati u boljem klubu i ono te nešto ucjenjuje,hoce-nece eto konkretno mislim na tog Ramovica,pa i Gotal igro lopte zadnju godinu ko i ja i on bi neke cifre...
Je li ti, slucajno, mislis da pregovori teku ovim tokom.
Klub: "Hoces!?"
Igrac: "Hocu !"
Klub: "Igrac ces za toliko i toliko."
Igrac: "Valja !"

Strpljenja malo, sta ti je?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 6:59 pm

Nemaju igraci vise postenja ni prema jednom klubu tako da vise ono ''mi smo Zeljo'' slabo kod koga prolazi. Prije je bilo puno lakse, al danas igraci vise zele otici u Sloveniju, Dansku, Belgiju samo da nisu kod nas. Dzaba sto smo mi najbolji i najtrofejniji, al ako neces pllatiti koliko on misli da trebas onda cekaj. Tako je kako je
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 7:00 pm

Ma mene samo nerviraju natpisi svaki dan po portalima kao da se radi o Messi-ju pa nekakve polemike sapunice i ostala sranja.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 7:01 pm

pile87 je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:46 pm
Plavi orkestar je napisao/la:Ima li iko da nas nije izlevatio.Jeli teško provjeriti papire,vidjeti jel sve cisto i onda uci u pregovore.Ovih zavlacenja i šuplje mi je vala preko glave,ebo ga i prelazni rok i menadzeri i klubovi i igraci i SD...zgadit ce mi fudbal ova naša balkanska nepoštena govna.Ovako nešto nigdje na planeti nema samo kod balkanskih varalica.
A ko nas je izradio?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Kostic prošli prelazni rok,sad naznake za Zeca i Gotala.Pusti Slobodu,Sloboda se bori za sebe.Ako je Kostic ušao u pregovore pa cak i u Antaliji završio i na kraju ništa za mene je to izrada a izrada se desila zato što niko papire nije pogledao.I nije peoblem u izradi koliko je problem što ti par dana prije pocetka prvenstva ostaneš bez štopera i onda daj šta daš.Isto sad poslije Kostica sumnjam da ce sve biti ok i sa Zecom,eto Gotal se napregovaro i kad treba da je na pripremama on tek otišo da sredjuje papire.Vezni nam treba ko sunce a mi cekamo nekog Ramovica da se odluci evo 7-8 dana.Daj boze da sve izadje na dobro ali mislim da ekipi koja je pretrpjela znacajne promjene puno znaci da su igraci od prvog dana priprema zajedno.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 7:02 pm

Ja ne vjerujem, pa Kostic nas nije izradio nego ga nismo doveli zbog smanjenja broja stranaca. Sta ovo pisete za Zeca i Gotala, ko nas ba izradio? Hahahah
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 7:03 pm

Refa1921 je napisao/la:
sub jun 17, 2017 7:00 pm
Ma mene samo nerviraju natpisi svaki dan po portalima kao da se radi o Messi-ju pa nekakve polemike sapunice i ostala sranja.
Zato što oni rade za klikove, vjerovatno bih i ja isto radio

Pa primjer sinanov portal, ja mislim da se 90% stvari ne izdešava što on napiše, svaki dan neki pregovori sastanci ručak večera užina

@plavikamion

halo kakav problem sa zecom, moze biti problem ako savez nastavi raditi kontra pravila, ali onda mi imamo svo pravo da ih tuzimo
kostic je imao ugovor koji je trajao

lupas bezveze samo da bi crnjacio a veze sa vezom nema
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 17, 2017 7:06 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:54 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sub jun 17, 2017 6:51 pm
I što je najgore u ovom svemu je što se tu radi o igracima koji ili su propali ko zeton ili su do jucer loptu ganjali po livadama i oko njih se Zeljo nešto zajebava.Pa 90% njih nikad nece zaigrati u boljem klubu i ono te nešto ucjenjuje,hoce-nece eto konkretno mislim na tog Ramovica,pa i Gotal igro lopte zadnju godinu ko i ja i on bi neke cifre...
Je li ti, slucajno, mislis da pregovori teku ovim tokom.
Klub: "Hoces!?"
Igrac: "Hocu !"
Klub: "Igrac ces za toliko i toliko."
Igrac: "Valja !"

Strpljenja malo, sta ti je?
Ma nisam ni pomislio na finansije.Oko toga se uvijek dogovaralo ali ova njihova nesredjena papirologija mi ide na k i ovo cekanje hoce li ili ne i eto ako sve propadne eto me u Zelju.Ma mrš u Kazahstan pa tamo uzivaj u fudbalskoj igri a ne igraj se sa klubom ciji su dres nosili mnogi koje ni u snu nece dostici ni kao fudbaler a ni kao covjek
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 95 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija