Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:25 pm

gavran je napisao/la:skoljka se lagano puni..........
Joj gavrane ako bude mučaka teško ti se...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:25 pm

gavran je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:22 pm
skoljka se lagano puni..........
koliko još jaja?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:28 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:25 pm
gavran je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:22 pm
skoljka se lagano puni..........
koliko još jaja?
cirka 20 ukupno
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:28 pm

bianco blu je napisao/la:
uto jun 13, 2017 8:55 pm
Boga mi, ovaj Mihojević danas najbolji. Fin igrač.
Čiji si ti bogati pazi šta pričaš :ne:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:28 pm

alombardo je napisao/la:Stadion je funadamentalna stvar i nikad nece uefa dozvoliti nijednom klubu da zaluta u grupe sa divljom ingrastrukturom, zato sluze famozne regionalne grupe i dirigovani zrijeb. Zahovic je to rekao kada smo sa mariborom. Zato treba dati maksimalnu podrsku ljudima da nastave ovaj projekat evropske grbavice.
Neces mi vjerovati, a maloprije razmisljam da 1921.ba naprave jedan video - Grbavica prije godinu i pol i sadaslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:29 pm

gavran je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:28 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:25 pm
gavran je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:22 pm
skoljka se lagano puni..........
koliko još jaja?
cirka 20 ukupno
puno mi to nešto
Željezničar ante portas !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:30 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:29 pm
gavran je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:28 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:25 pm


koliko još jaja?
cirka 20 ukupno
puno mi to nešto
:palacgore:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:36 pm

Gledao U21 drugo poluvrijeme i dobro su izgledali, nisu bili loši, mada čitam da su u prvom bili tanki.

Amir je strašan igrač, fenomenalan, i vidno je napredovao. Gledao sam ga dva ili tri puta u Konyi, ali igrao je nekog wide playmakera lijevo i igra mu se vise zasniva na kretnjama i prvom pasu nego li na nekoj kombinaciji, mislim da ga trener bezveze troši tu, ali eto.
Danas je u sredini bio bez premca, kako gradi loptu, čita igru, ima osjećaj za sve moguće, kretnju, pas, kretnju saigrača.
Na pravom putu je da bude novi Luka Modrić.

Gojak postao pravi mlatarač rukama, ti igrači su mi najmrži, uvijek mu neko kriv, kad on pogrešno doda, kad ne dobije loptu, a on sam ih je prodao bar 5.

Nisam dugo vidio da neko trči onako bez rezona i u prazno kao Beganovic. Nije to ništa loše, ali treba racionalnije trčati, biti mudar, a ne eto da se broji da trci. Nije bio loš, solidan, ali ništa specijalno.

Memija isti kao i prije godinu dana, nisam ga gledao od kad je otišao i nije nesto napredovao, bar ne osjetno, samo uživa veći status u U21 ekipi nego kad je bio ovdje pa igra sa malo vise samopouzdanja. Meni je bio dobar, ali isto dobar kao i prije godinu, ni gori ali ni bolji nego tad.

Od ostalih, kad sam se već raspisao, Mihojević odličan, skoro pa bez greške, i Menalo isto dobar, neobičan igrač, u pozitivnom smislu, nisam vidio u našoj ligi onakav tip krila nikad, dobar tehničar, okomit ali pametno okomit, zna podvaliti loptu, zna opucati, poslije Amira meni najtalentivaniji igrač u ekipi, kad govorimo o nekom suhom talentu.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:39 pm

Zadovoljan dovođenjem i zeca i hraovca , biće i bek i srednji jedan i to je to. Ne bi puno gomilao igrače, jedino ako se lendara uskoro proda pa bude priliva sredstava iznenada pa da kesiramo koga.
Nadam se objavi u vezi juga pa da krenemo zagrijavanje za Evropu. Ja se pravo poželio utakmica nezz za vas :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:42 pm

ceze je napisao/la:
uto jun 13, 2017 9:36 pm
Gledao U21 drugo poluvrijeme i dobro su izgledali, nisu bili loši, mada čitam da su u prvom bili tanki.

Amir je strašan igrač, fenomenalan, i vidno je napredovao. Gledao sam ga dva ili tri puta u Konyi, ali igrao je nekog wide playmakera lijevo i igra mu se vise zasniva na kretnjama i prvom pasu nego li na nekoj kombinaciji, mislim da ga trener bezveze troši tu, ali eto.
Danas je u sredini bio bez premca, kako gradi loptu, čita igru, ima osjećaj za sve moguće, kretnju, pas, kretnju saigrača.
Na pravom putu je da bude novi Luka Modrić.

Gojak postao pravi mlatarač rukama, ti igrači su mi najmrži, uvijek mu neko kriv, kad on pogrešno doda, kad ne dobije loptu, a on sam ih je prodao bar 5.

Nisam dugo vidio da neko trči onako bez rezona i u prazno kao Beganovic. Nije to ništa loše, ali treba racionalnije trčati, biti mudar, a ne eto da se broji da trci. Nije bio loš, solidan, ali ništa specijalno.

Memija isti kao i prije godinu dana, nisam ga gledao od kad je otišao i nije nesto napredovao, bar ne osjetno, samo uživa veći status u U21 ekipi nego kad je bio ovdje pa igra sa malo vise samopouzdanja. Meni je bio dobar, ali isto dobar kao i prije godinu, ni gori ali ni bolji nego tad.

Od ostalih, kad sam se već raspisao, Mihojević odličan, skoro pa bez greške, i Menalo isto dobar, neobičan igrač, u pozitivnom smislu, nisam vidio u našoj ligi onakav tip krila nikad, dobar tehničar, okomit ali pametno okomit, zna podvaliti loptu, zna opucati, poslije Amira meni najtalentivaniji igrač u ekipi, kad govorimo o nekom suhom talentu.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Slažem se sa svim izuzev konstatacije za Dženisa, ja se stvarno nadam da će igrači poput njega i Dade promijeniti neke stvari u glavi, konkretno kod Dženisa ono bezglavo trčenje je gluma neke borbe i požrtvovanosti ala Kokot, odma se sjetim Švabe kako prilazi Miri i govori mu "moraš ekonomičnije trčati", a mi mislimo Miro uvijek bira prave trkačke puteve na terenu, a onda pogledaš Dženisa koji trči u smisl da zadovolji fudbalske laike na tribinama, bolje bi mu bilo da malo više trči i bori na traci/Vilsu, tartanu, teretani, jer su mu atletske sposobnosti preloše, a realno ima materijala da bude fin igrač a i ljbimac navijača, ali valja i radit za to.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:44 pm

Menalo je danas odlicno odigrao..Najbolji na terenu od nasih. Procitah da se Olimpija za njeg raspituje, pokupovase pola nase lige :D
I Mico je u prvom imao par finih prodora, bez pritiska momak igra..Bice on top kod kona.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:46 pm

Gledao sam U21. Ne znam koliko da je naše dijete, onaj Beganović meni ne bi igrao. Ja tegobe, šta je ono. Na momente kao nešto odigra, ali veći dio utakmice ništa. Ni da skoči, ni da zadrži loptu, ni da se postavi kako treba, ništa.

Ostalo ne želim da komentiram, osim da je i ova utakmica pokazala da je fizika skoro sve u današnjem nogometu. Oni crnci (a vidio sam neki su u Bundesligi) su pojeli teren. Duela skoro da im ne možemo uzeti. Em jači, em najčešće brži. Strašno. A još znaju nešto i odigrati. To je smjer u kojem nogomet ide prethodnih nekoliko godina. To su mnogi od nas primijetili, zato i ne želimo gledati ove dizelaše u sredini.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:48 pm

i šta da čovjek kaže, šta da pomisli...

https://www.klix.ba/sport/kosarka/igrac ... /170613116
Košarkaši Golden State Warriorsa jednoglasno su odlučili ne posjetiti Bijelu kuću gdje bi im po već ustaljenom protokolu predsjednik SAD-a čestitao na osvojenoj tituli prvaka NBA lige.
e sad dal' je ustaljeni protokol isto što i ustaljene procedure...?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:49 pm

:rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:51 pm

Fizicka sprema je danas sve da ne kauem 80 posto igraca a ono ostalo je talenat.
Drago mi je sto idu u planinu nasi a pojedim bi dao i motornu pilu u ruke pa u sumu da ojacaju.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:51 pm

:rofl1: :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 9:52 pm

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 10:01 pm

Ma poslati ih u Boliviju na visinske pripreme.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 10:02 pm

Da je fizička sprema sve Somalija i Kenija bi bile fudbalske velesile. Treba naučiti linije kretanja, da se snaga manje troši, uz veću učinkovitost. Naši trče kao muhe bez glave i crknu, poslije toga je normalno da protivnik izgleda monstruozno
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 10:02 pm

cikazubo je napisao/la:
Slažem se sa svim izuzev konstatacije za Dženisa, ja se stvarno nadam da će igrači poput njega i Dade promijeniti neke stvari u glavi, konkretno kod Dženisa ono bezglavo trčenje je gluma neke borbe i požrtvovanosti ala Kokot, odma se sjetim Švabe kako prilazi Miri i govori mu "moraš ekonomičnije trčati", a mi mislimo Miro uvijek bira prave trkačke puteve na terenu, a onda pogledaš Dženisa koji trči u smisl da zadovolji fudbalske laike na tribinama, bolje bi mu bilo da malo više trči i bori na traci/Vilsu, tartanu, teretani, jer su mu atletske sposobnosti preloše, a realno ima materijala da bude fin igrač a i ljbimac navijača, ali valja i radit za to.
Kazes da se ne slažeš sa onim za Dzenisa i onda kako pišeš ispade da se slažeš, da trci u prazno, bezveze. Jedino sto sam napisao da nije bio los, ne znam, meni je bio ok, nit smrdi ni mirise.

Ne znam to za Miru i Osima, ali i za Dženisa treba to da vrijedi, bas pravi izraz, ekonomičnije. Sve si dobro napisao.

Meni je on opcenito nedefinisan igrač. Nije za krilo, nije za desetku, nije ni za napadača bilo koje vrste, da je sidras, nije, nije ni trkač neki ko Lendrić, nema ni njegov osjećaj za prostor. Vise kao neki drugi napadač, ili krilo koje ce biti blizu gola u napadu, a uz liniju u odbrani.

Govorim u ovom trenutku, vjerujem da vremenom može neke stvari popraviti. Ako hoće.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 286 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija