Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:02 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:02 am
Il smo svima zadnja opcija il nemamo para, treceg nema
Nemamo para
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:02 am

Grbavica je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:01 am
Ocekujem Cenana ubrzo da iskace pred raju na Grbavici i pita ih "dje si bio '92.?" :rofl1:
"Dan bez svjetla zora bez pijetla
Noc bez zvijezda ptica bez gnijezda
...
Gdje si bio ti, kad' je bilo najteze?
..."
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:03 am

mirsad94 je napisao/la:
uto jun 13, 2017 10:46 am
Ma yeboga vise sloboda i njeni igraci pa ima igraca i mimo tog pisljivog ne trofejnog kluba. I cenan polako mrni licno pocinje da ide na zivce i sve vise mislim da nije sposoban da radi taj posao. Pa ako nisi u stanju u najtrofejniji klub privoliti 3-4 mladja igracs koji imaju solidsn kvslitet onda goni se u pm odatle. Moj cenane ne slusaju se navijaci sta zele i tome se djeluje nego se prati vizija dugorocns i krstkorocna i po tome se djeluje s ne ugadja se nsvijacima. U ostalom ako ovsj forum(svi do jednog jedinstveno) te bude tjerao Cenane ti ces i otici budi diguran.
Tacno, kao da se boje "navijača" pa da im se kao ugadja, nakon one parole na Jugu odmah ide prica Vedran kapiten. Ne kazem da momak nije zasluziio ali daj po zaslugama ko zasluzi nek je nosi ili brate sami skontajte sta vam je prioritet i ko je prioritet pa mu dajte kapitensku traku, Ovo navodim samo kao jedan primjer.
Sad daj ko fol omladinski pogon ma ako igrač valja taman da mu je 15 god.stavi ga da igra, nemoj na silu djecu stavljati ako ne zasluzuju, ako su kvalitetni ova 4 odmah nek igraju niko sretniji od nas,da se ne desi novi Gojak i sl.
Ova nasa garnitura u klubu sve nekako kako vjetar puse tako i oni,nikakve vizije nazalost,mada u ovoj drzavi nista ne moze normalno pa ni sport!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:04 am

storm_raider je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:02 am
Grbavica je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:01 am
Ocekujem Cenana ubrzo da iskace pred raju na Grbavici i pita ih "dje si bio '92.?" :rofl1:
"Dan bez svjetla zora bez pijetla
Noc bez zvijezda ptica bez gnijezda
...
Gdje si bio ti, kad' je bilo najteze?
..."
Na devetom mjestu :D

Šalu na stranu, ovi juniori bi svakako ugovore potpisali jer su to zaslužili svojim igrama ali nespretna izjava, baš nespretna.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:10 am

Boga mi se cenan nalupeta gluposti boli glava.Jel Radinovic bio na prozivci?
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:11 am

LARS1921 je napisao/la:
uto jun 13, 2017 10:31 am
Dominic je napisao/la:
uto jun 13, 2017 10:30 am
Odakle sad odjednom da smo tolike fukare!? Ako je ostalo repova prema GP Butmiru zbog Istoka to nije nista novo u poslovanju u BiH. Dobit ce pare, nisu milioni u pitanju. Kontam mozda 200 000 KM i to ce dobiti do kraja godine sigurno.
ima se para nego ovaj hajvan zvani sportski direktor nema vokabular da kaže što hoće, pa sad ovi mogu pisati i da se nema para
Bas je glupo izjavio, daje se materijal za dusmane bezveze...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:11 am

Bio je. Sretan, nasmijan, trckara.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:12 am

Sljedeci ponedjeljak prijateljska sa krupom na kupresu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:12 am

Ne znam, meni danas ne fali niko od igrača na treningu. Dug je prelazni rok, dolaziće oni, kada vide da su vani pušiona. Meni danas na treningu i te kako fale pomoćnici trenera. Ne možemo biti neozbiljni i sve prepustiti u ruke jednog čovjeka i dva mahalca (Hare i Karić). Struka se morala pojačati u ovih 10 dana!!! Ili nema slobodnih pomoćnih trenera, i oni su svi pod ugovorom. Ako ništa imaš trenere u OP koji su uposlenici kluba, neka rade uz prvi tim dok ne dovedeš ono što tražiš (ako tražiš).Takođe mi smeta da lažni kapiten daje izjave, dok ostatak ekipe trči i obavlja trening. Amaterski pravo, ono izvuku ga sa trčanja, hoder malo vamo Zajkane da promuhabetimo koju...ne radi se to tako gospodo. Ili možda kapitenu niko ništa ne može, ponaše se kako on želi.
Ne znam jako amaterski to sve izgleda ovako na prvu...o vokabularu i komunkacijskim vještinama našeg SD ne bih mnogo, ali da Bog mili sačuva i sakloni...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:13 am

storm_raider je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:11 am
Bio je. Sretan, nasmijan, trckara.
Sadiković?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:14 am

Koliko znam nije bio Dado.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:15 am

Nakon jučerašnjih medicinskih pregleda u Poliklinici Atrijum, stručni štab je jutros izvršio prozivku, a nakon toga su fudbaleri istrčali na prvi ovosezonski trening. Prozivci su se odazvali: Vedran Kjosevski, Irfan Fejzić, Adnan Bobić – Siniša Stevanović, Jadranko Bogičević, Daniel Graovac, Kemal Osmanković, Tarik Džindo, Srđan Stanić, Amar Beširević – Dino Hasanović, Darko Marković, Jovan Blagojević, Samir Bekrić, Uglješa Radinović, Anel Šabanadžović, Haris Hajdarević, Goran Zakarić, Ivan Crnov, Aldin Hrvanović, Zajko Zeba, Denis Žerić – Ivan Lendrić, Stevo Nikolić, Dženan Zajmović.



Nakon jučerašnjih medicinskih pregleda u Poliklinici Atrijum, stručni štab je jutros izvršio prozivku, a nakon toga su fudbaleri istrčali na prvi ovosezonski trening. Prozivci su se odazvali: Vedran Kjosevski, Irfan Fejzić, Adnan Bobić – Siniša Stevanović, Jadranko Bogičević, Daniel Graovac, Kemal Osmanković, Tarik Džindo, Srđan Stanić, Amar Beširević – Dino Hasanović, Darko Marković, Jovan Blagojević, Samir Bekrić, Uglješa Radinović, Anel Šabanadžović, Haris Hajdarević, Goran Zakarić, Ivan Crnov, Aldin Hrvanović, Zajko Zeba, Denis Žerić – Ivan Lendrić, Stevo Nikolić, Dženan Zajmović.



Nakon jučerašnjih medicinskih pregleda u Poliklinici Atrijum, stručni štab je jutros izvršio prozivku, a nakon toga su fudbaleri istrčali na prvi ovosezonski trening. Prozivci su se odazvali: Vedran Kjosevski, Irfan Fejzić, Adnan Bobić – Siniša Stevanović, Jadranko Bogičević, Daniel Graovac, Kemal Osmanković, Tarik Džindo, Srđan Stanić, Amar Beširević – Dino Hasanović, Darko Marković, Jovan Blagojević, Samir Bekrić, Uglješa Radinović, Anel Šabanadžović, Haris Hajdarević, Goran Zakarić, Ivan Crnov, Aldin Hrvanović, Zajko Zeba, Denis Žerić – Ivan Lendrić, Stevo Nikolić, Dženan Zajmović.


Nakon jučerašnjih medicinskih pregleda u Poliklinici Atrijum, stručni štab je jutros izvršio prozivku, a nakon toga su fudbaleri istrčali na prvi ovosezonski trening. Prozivci su se odazvali: Vedran Kjosevski, Irfan Fejzić, Adnan Bobić – Siniša Stevanović, Jadranko Bogičević, Daniel Graovac, Kemal Osmanković, Tarik Džindo, Srđan Stanić, Amar Beširević – Dino Hasanović, Darko Marković, Jovan Blagojević, Samir Bekrić, Uglješa Radinović, Anel Šabanadžović, Haris Hajdarević, Goran Zakarić, Ivan Crnov, Aldin Hrvanović, Zajko Zeba, Denis Žerić – Ivan Lendrić, Stevo Nikolić, Dženan Zajmović.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:17 am

storm_raider je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:14 am
Koliko znam nije bio Dado.
Ma znam da nije bio..reko znaš li kakva je sa njim situacija uopšte?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:17 am

Čenan nespretno govori, ali nije puno slagao. Jeste bio osnovni cilj izboriti Evropu. Jesu svi nezadovoljni što nismo uzeli tituli. Stoga, jeste ispunjen osnovni cilj, ali su svi svjesni da nije to to.

Mene više nervira njegov neki stav. Prvo ovo za mlađe - gluho bilo. Nejasno i dvosmisleno. Drugo, prošla pauza, a mi još ne znamo šta se to desilo s ekipom u posljednjih nekoliko kola? Gdje su te analize? Uostalom, nemoj to bolan ni spominjati pred kamerama. Treće, pusti se navijača, radi ono što trebaš da radiš.

Želim da te vidim na utakmicama Prve federalne lige i Prve lige RS. Želim da u klub dovedeš nekoliko perspektivnih mladih igrača koji bi odmah pristali igrati za 1.000 KM (uh koliko takvih ima) - iz tog kvantiteta će se izroditi neki kvalitet (jednog prodaš i vratiš sve uloženo + dobro zaradiš). Želim da ti prvi kontaktiraš dobre, slobodne igrače. Želim da napraviš neke inostrane kontakte (posudbe, dobri strani igrači itd).

Uglavnom, pusti se priče i dokazivanja nekome na taj način. Radi i mi ćemo to prepoznati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:22 am

teteac8684 je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:17 am
storm_raider je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:14 am
Koliko znam nije bio Dado.
Ma znam da nije bio..reko znaš li kakva je sa njim situacija uopšte?
Ne znam. Ne znam ni u kakvom je stanju uopste. Znam da ce Slavko sa svima pojedinacno popricati i da ce i Dado biti u toj grupi. Nadam se da je skontao neke stvari, ali tesko. Dado je sam sebi kriv.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:24 am

kvalitet je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:17 am
Mene više nervira njegov neki stav. Prvo ovo za mlađe - gluho bilo. Nejasno i dvosmisleno. Drugo, prošla pauza, a mi još ne znamo šta se to desilo s ekipom u posljednjih nekoliko kola? Gdje su te analize? Uostalom, nemoj to bolan ni spominjati pred kamerama. Treće, pusti se navijača, radi ono što trebaš da radiš.

Želim da te vidim na utakmicama Prve federalne lige i Prve lige RS. Želim da u klub dovedeš nekoliko perspektivnih mladih igrača koji bi odmah pristali igrati za 1.000 KM (uh koliko takvih ima) - iz tog kvantiteta će se izroditi neki kvalitet (jednog prodaš i vratiš sve uloženo + dobro zaradiš). Želim da ti prvi kontaktiraš dobre, slobodne igrače. Želim da napraviš neke inostrane kontakte (posudbe, dobri strani igrači itd).

Uglavnom, pusti se priče i dokazivanja nekome na taj način. Radi i mi ćemo to prepoznati.
Svi spominju sto je rekao za mlade igrace, ali meni je jedino ovo zaparalo usi. Nije vam jasno sta je bilo?? Pa kako ocekujes da nama bude jasno? Da gledamo u grah? Vama mora biti jasno sta je bilo, zato i jeste tu.

Takodjer, hocu da ga vidim na utakmicama kantonalne lige, federalne, prve lige rs-a, nizih liga regiona. Radi, a raja ce te vidjati po tim utakmicama i nece ti niko nista reci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:28 am

posudba muse i sada graovca su za naše uslove dobre koliko mogu biti. a u ovom konceptu i omjeru snaga on ne može trenera tjerati da ovaj prvi igra...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:29 am

AsharaK je napisao/la:
uto jun 13, 2017 10:11 am
Graovac nije kvalitet Kerle?
Nije,
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:29 am

teteac8684 je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:13 am
storm_raider je napisao/la:
uto jun 13, 2017 11:11 am
Bio je. Sretan, nasmijan, trckara.
Sadiković?
Ni na mapi.
Jao kad se šef sale sad raspiše,mati mila.
Risto Đogo bi mu pozavidio.
:placeodsmijeha:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 11:30 am

ima li intervju slavke gdje?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], ubaceni element i 227 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija