Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:19 pm
chile je napisao/la:
pet jun 09, 2017 2:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:Kako znam bilo je 100 hiljada ili posudba ali da igra 70% tekmi i kad se proda da ide pola pola.

Valjda budemo uspjesniji sa Subom, u prorivnom Kvesa nam ne gine slika
Ovo ako je istina ne vrijedi dati ni za igraca 3x boljeg.
Treba se malo spustiti na zemlju ipak smo mi u BiH a ne nekoj zemlji zapadne europe. Malo smanjite s mastanjima i frcanjem ciframa i novcem koji 99% raje ocima nije vidjelo.
Ps. Nije samo u tih 100k, 50% smjesno a 70% tekmi da mi je sin nebi na to pristao.
Dvije opcije su bile, nije sve u jednoj.
@Vrag. Vidite da pise 100k i nas ili posudba da igra 70% i kad se proda po pola dijelimo.

Sarajevo takodjer zeli Gotala. Ne znam sto ss.ba ne napise za njih, samo o nama znaju pisati.
@Leone sigurno je Sarajevo ukljuceno u borbu za Gotala. JA nisam pametan da li bi bio dobar potez dovesti ovog momka.
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:32 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:19 pm
chile je napisao/la:
pet jun 09, 2017 2:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:Kako znam bilo je 100 hiljada ili posudba ali da igra 70% tekmi i kad se proda da ide pola pola.

Valjda budemo uspjesniji sa Subom, u prorivnom Kvesa nam ne gine slika
Ovo ako je istina ne vrijedi dati ni za igraca 3x boljeg.
Treba se malo spustiti na zemlju ipak smo mi u BiH a ne nekoj zemlji zapadne europe. Malo smanjite s mastanjima i frcanjem ciframa i novcem koji 99% raje ocima nije vidjelo.
Ps. Nije samo u tih 100k, 50% smjesno a 70% tekmi da mi je sin nebi na to pristao.
Dvije opcije su bile, nije sve u jednoj.
@Vrag. Vidite da pise 100k i nas ili posudba da igra 70% i kad se proda po pola dijelimo.

Sarajevo takodjer zeli Gotala. Ne znam sto ss.ba ne napise za njih, samo o nama znaju pisati.
Zato što ako ode kod njih, biće, ukrali nam igrača, a ako bi slučajno došao kod nas, niko ne bi pominjo da su i oni bili zainteresovani. Još uvijek pokušavaju da nas destabilizuju a bilo koji način.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:32 pm

A doveli Boccu na posudbu...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:33 pm

Ne znam ni ja. Hajd sto je lud, ali zadnje vrijeme igra malo, skoro nikako. Mnogo je i klubova promjenio, u svakom je nesto uprskao.
Hajdukovi navijaci kazu da je na pocetku kad je htio bio dobar, a poslije mu dosadilo :D
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:19 pm
chile je napisao/la:
pet jun 09, 2017 2:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:Kako znam bilo je 100 hiljada ili posudba ali da igra 70% tekmi i kad se proda da ide pola pola.

Valjda budemo uspjesniji sa Subom, u prorivnom Kvesa nam ne gine slika
Ovo ako je istina ne vrijedi dati ni za igraca 3x boljeg.
Treba se malo spustiti na zemlju ipak smo mi u BiH a ne nekoj zemlji zapadne europe. Malo smanjite s mastanjima i frcanjem ciframa i novcem koji 99% raje ocima nije vidjelo.
Ps. Nije samo u tih 100k, 50% smjesno a 70% tekmi da mi je sin nebi na to pristao.
Dvije opcije su bile, nije sve u jednoj.
@Vrag. Vidite da pise 100k i nas ili posudba da igra 70% i kad se proda po pola dijelimo.

Sarajevo takodjer zeli Gotala. Ne znam sto ss.ba ne napise za njih, samo o nama znaju pisati.
Zato sto FKS kontrolise ove lokalne medije, ali kad odu malo van kantona ili drzavnih granica, manji su od makova zrna. Nigdje ih nema. Kad im je tek Tan dosao, bas su na onaj krkanski balkanski nacin htjeli da sve preuzmu, da vladaju silom a ne umjecem. A gdje su sad? Nema ih nigdje, pa je lakse o drugima lose pisati. To je ono sto je Osim danas htjeo da kaze. Onda hoce da forsiraju tu famoznu Akademiju. Super, ali gdje im je ta Akademija? Koliko se realno novaca ulozilo u Akademiju i gdje su im rezultati. Realno, mi kao navijaci Zelje sa sponzorima mozemo slicnu stvar uraditi sami, napravi se akcija, i pokusa se. I to bez nekog investitora kome nije ni stalo do kluba.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:36 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:26 pm
heisenberg je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:20 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:15 pm
Zasto ne bi bilo pametno da ih dovodimo na posudbu kad su odlicni igraci za ovu ligu?

Bolje je naci neke slicne igrace i vezati ih ugovorom. Sa ovom dvojicom nemamo mogucnosti nikakve zarade i sljedece sezone bi imali iste probleme na istim pozicijama
Koji su to slicni? Prosli put smo se isto tako pravili pametni pa su nam na kraju Sinisa i Stanic bili lijevi bekovi. Ne govorim da se ti pravis pametan nego oni koji su odbili dovesti Subica na posudbu a doveli more imbecila i pokusaja od lijevih bekova koji nemaju kvalitet ni za Vrbanjusu..
Jasarevic i Vukotic su priblizno istog kvaliteta kao Subic i Graovac, a pritom su dosta mladji.. Ovo o cemu govorim je transfer politika kluba i neki plan koji bi trebao gledati dalje u buducnost. Naravno, sve zavisi od nasih finans. mogucnosti, ali bi bio iskorak da se ova dvojica plate Krupi i onda imas u ekipi dva igraca koja ce ti donijeti kvalitet vise u igri i za sezonu-dvije dobre pare u klub, 3-4 puta vece nego sto bi Krupi dali u ovom trenutku.. Ali ocigledno da u upravi nisu spremni na taj rizik u ovom trenutku, jer klub nije jos uvijek na cvrstim finansijskim temeljima
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:38 pm

Što se tiče Jašarevića bila je jedna opcija !
Daju nam ga dzaba ugrade se pola u procenat ali ako momak ne odigra više od 70% utakmica mi im dođemo 100.000 evra, ako odigra ostaje dogovor.
Niko ne spominje odmah čisti keš.
Ako se može dovest Subić i izmajmunisat nešto kao sa Zakarom halalit cemo im Jasarevica. :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:43 pm

"Rijeka je uspjela zamijeniti 10 od 15 igrača koji su prošle godine iznijeli sezonu. I nijedan od njih nije iz vlastitog pogona. Realno, imali su sreće, jer su pogodili sa apsolutno do jednom izmjenom za svih deset. Međutim, sreća postoji kod jednog ili dvojice, ovi ostali su rezultat planiranja i znanja sportskog direktora i tima koji radi s njim."
Clanak na telesportu o Rijeci, nesto mi je skroz prilagodljivo na nas, a ne znam je l' me ohrabruje zbog ovog prvog dijela ili zabrinjava zbog ovog drugog.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:45 pm

Klub trenutno jeste na zdravim temeljima ali jos nismo u mogucnosti da placamo tolike cifre za obestecenja. U narednih 2-3 godine sa ovim tempom napredovanja vjerovatno cemo i to moci..

@Jaozinho, Jasarevic ne vrijedi toliko. Nije igrac koji bi bio prevaga pa da se isplati dati toliko za njega..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:48 pm

Leone znas li kome je blize ovaj Gotal nama ili malenima sa lavora
 
sultanfatih
Postovi: 23
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:51 pm

Sramota je ko se sve danas predstavlja kao navijač Želje i kome je dozvoljeno da javno iznosi svoje mišljenje. Nevjerovatnih likova (ne mogu ih nazvati ljudima) ima, baš nevjerovatnih. Najgore je to što se vode kao ozbiljni ljudi a pišu gluposti, lafo imaju svoje mišljenje a sve i jedan isti stil. Pojave se samo kad je loše a nigdje ih nema kad je dobro, prvo odu na konsultacije kod velikog vođe ali ne direktno nego osluškuju preko stolova šta se priča pa onda lafo imaju svoje mišljenje i klub im je na prvom mjestu. Pljuju Ćenana, Petrovića, Misimovića, Vukotića, Nikolića, Ticu jer imaju svoje privatne talove i uskraćeni su im neki izvori finansiranja. Pojedoše se od muke jer nemaju pristup bankomatu koji se zove FK Željezničar. Ili oni ili neko njihov svejdeno je. Zabrinuti za opstanak kluba i sportske rezultate a u fudbal se razumiju ko Mara u kriv *****.
Nazivati Ćenana kerom pitarskim, Petrovića ziherašem, Misimovića lažnim hadžijom itd je degutantno i bezobrazno. Umjesto podrške koja treba svakome likovi (nisu još došli u fazu da su ljudi) pljuju i odmažu.
Ukazati na greške na fin i kluturan način, argumentovano. To nam je potrebno. Ali debili ne znaju tako, naučili ih da silom postignu sve. Ali džaba krečite.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:54 pm

Reha1921 je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:48 pm
Leone znas li kome je blize ovaj Gotal nama ili malenima sa lavora
Nemam pojma vjeruj.
Tako mi rekose. Pa me iznervira sto samo pise da mi hocemo njega, a one uhljupe niko ne spominje.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:56 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:54 pm
Reha1921 je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:48 pm
Leone znas li kome je blize ovaj Gotal nama ili malenima sa lavora
Nemam pojma vjeruj.
Tako mi rekose. Pa me iznervira sto samo pise da mi hocemo njega, a one uhljupe niko ne spominje.
Aha hvala :palacgore:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 3:59 pm

sultanfatih je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:51 pm
Sramota je ko se sve danas predstavlja kao navijač Želje i kome je dozvoljeno da javno iznosi svoje mišljenje. Nevjerovatnih likova (ne mogu ih nazvati ljudima) ima, baš nevjerovatnih. Najgore je to što se vode kao ozbiljni ljudi a pišu gluposti, lafo imaju svoje mišljenje a sve i jedan isti stil. Pojave se samo kad je loše a nigdje ih nema kad je dobro, prvo odu na konsultacije kod velikog vođe ali ne direktno nego osluškuju preko stolova šta se priča pa onda lafo imaju svoje mišljenje i klub im je na prvom mjestu. Pljuju Ćenana, Petrovića, Misimovića, Vukotića, Nikolića, Ticu jer imaju svoje privatne talove i uskraćeni su im neki izvori finansiranja. Pojedoše se od muke jer nemaju pristup bankomatu koji se zove FK Željezničar. Ili oni ili neko njihov svejdeno je. Zabrinuti za opstanak kluba i hehe rezultate a u fudbal se razumiju ko Mara u kriv *****.
Nazivati Ćenana kerom pitarskim, Petrovića ziherašem, Misimovića lažnim hadžijom itd je degutantno i bezobrazno. Umjesto podrške koja treba svakome likovi (nisu još došli u fazu da su ljudi) pljuju i odmažu.
Ukazati na greške na fin i kluturan način, argumentovano. To nam je potrebno. Ali debili ne znaju tako, naučili ih da silom postignu sve. Ali džaba krečite.
Kakve su ovo glupoosti !? Ko je ovdje pljuvao Misimovića,Vukotića,Nikolića,Ticu,Petrovića !? Nije niko tako da nemoj da iznosiš laži po forumu, nema ni mjesec kako si se registrovao a već lupaš gluposti !
Ko je nazivao Čenana kerom pitarskim,Misketa lažnim hadzijom !? Napiši konkretno il se vrati odakle si.
A za Petrovića, ja sam lično rekao da je ziheraš i stojim iza toga !!!
Unosiš laži i nemir po forumu a gluposti koje spominješ ovdje niko nije pisao !
Smatram da je ovo posao administracije, ali nisam mogao da prešutim na LAŽI I NEISTINE kakve ti izmišljaš !!!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 4:00 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:59 pm
sultanfatih je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:51 pm
Sramota je ko se sve danas predstavlja kao navijač Želje i kome je dozvoljeno da javno iznosi svoje mišljenje. Nevjerovatnih likova (ne mogu ih nazvati ljudima) ima, baš nevjerovatnih. Najgore je to što se vode kao ozbiljni ljudi a pišu gluposti, lafo imaju svoje mišljenje a sve i jedan isti stil. Pojave se samo kad je loše a nigdje ih nema kad je dobro, prvo odu na konsultacije kod velikog vođe ali ne direktno nego osluškuju preko stolova šta se priča pa onda lafo imaju svoje mišljenje i klub im je na prvom mjestu. Pljuju Ćenana, Petrovića, Misimovića, Vukotića, Nikolića, Ticu jer imaju svoje privatne talove i uskraćeni su im neki izvori finansiranja. Pojedoše se od muke jer nemaju pristup bankomatu koji se zove FK Željezničar. Ili oni ili neko njihov svejdeno je. Zabrinuti za opstanak kluba i hehe rezultate a u fudbal se razumiju ko Mara u kriv *****.
Nazivati Ćenana kerom pitarskim, Petrovića ziherašem, Misimovića lažnim hadžijom itd je degutantno i bezobrazno. Umjesto podrške koja treba svakome likovi (nisu još došli u fazu da su ljudi) pljuju i odmažu.
Ukazati na greške na fin i kluturan način, argumentovano. To nam je potrebno. Ali debili ne znaju tako, naučili ih da silom postignu sve. Ali džaba krečite.
Kakve su ovo glupoosti !? Ko je ovdje pljuvao Misimovića,Vukotića,Nikolića,Ticu,Petrovića !? Nije niko tako da nemoj da iznosiš laži po forumu, nema ni mjesec kako si se registrovao a već lupaš gluposti !
Ko je nazivao Čenana kerom pitarskim,Misketa lažnim hadzijom !? Napiši konkretno il se vrati odakle si.
A za Petrovića, ja sam lično rekao da je ziheraš i stojim iza toga !!!
Unosiš laži i nemir po forumu a gluposti koje spominješ ovdje niko nije pisao !
Smatram da je ovo posao administracije, ali nisam mogao da prešutim na LAŽI I NEISTINE kakve ti izmišljaš !!!
Vjerovatno misli na onaj forum
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 4:04 pm

pa pišu ljudi i da je "tragedija" što ne možemo dati za nekoliko igrača po sto-dvjesto hiljada...čuj tragedija, k'o da je neko mlad poginuo i ostavio malo dijete, pa tragedija.
gradi željo boli te *****
 
sultanfatih
Postovi: 23
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 4:05 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:59 pm
sultanfatih je napisao/la:
pet jun 09, 2017 3:51 pm
Sramota je ko se sve danas predstavlja kao navijač Želje i kome je dozvoljeno da javno iznosi svoje mišljenje. Nevjerovatnih likova (ne mogu ih nazvati ljudima) ima, baš nevjerovatnih. Najgore je to što se vode kao ozbiljni ljudi a pišu gluposti, lafo imaju svoje mišljenje a sve i jedan isti stil. Pojave se samo kad je loše a nigdje ih nema kad je dobro, prvo odu na konsultacije kod velikog vođe ali ne direktno nego osluškuju preko stolova šta se priča pa onda lafo imaju svoje mišljenje i klub im je na prvom mjestu. Pljuju Ćenana, Petrovića, Misimovića, Vukotića, Nikolića, Ticu jer imaju svoje privatne talove i uskraćeni su im neki izvori finansiranja. Pojedoše se od muke jer nemaju pristup bankomatu koji se zove FK Željezničar. Ili oni ili neko njihov svejdeno je. Zabrinuti za opstanak kluba i hehe rezultate a u fudbal se razumiju ko Mara u kriv *****.
Nazivati Ćenana kerom pitarskim, Petrovića ziherašem, Misimovića lažnim hadžijom itd je degutantno i bezobrazno. Umjesto podrške koja treba svakome likovi (nisu još došli u fazu da su ljudi) pljuju i odmažu.
Ukazati na greške na fin i kluturan način, argumentovano. To nam je potrebno. Ali debili ne znaju tako, naučili ih da silom postignu sve. Ali džaba krečite.
Kakve su ovo glupoosti !? Ko je ovdje pljuvao Misimovića,Vukotića,Nikolića,Ticu,Petrovića !? Nije niko tako da nemoj da iznosiš laži po forumu, nema ni mjesec kako si se registrovao a već lupaš gluposti !
Ko je nazivao Čenana kerom pitarskim,Misketa lažnim hadzijom !? Napiši konkretno il se vrati odakle si.
A za Petrovića, ja sam lično rekao da je ziheraš i stojim iza toga !!!
Unosiš laži i nemir po forumu a gluposti koje spominješ ovdje niko nije pisao !
Smatram da je ovo posao administracije, ali nisam mogao da prešutim na LAŽI I NEISTINE kakve ti izmišljaš !!!
Nisam napisao ovdje na ovom forumu nego na mogućnost koju imate da javno iznose svoje mišljenje.
I kakve veze ima kad sam se registrovao? Ti si registrovan ima više od godine pa non stop pišeš gluposti. I niko ti ne brani.
A obzirom da si reagovao na moj post jasno je da si se našao prozvanim. Šta se šapuće po kafanama? Šta ti šef konobar šalje da pišeš? Hoćete li i mene nazvati kerom?
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 4:07 pm

@Jaozinho22
Ti kao da si se prepoznao u pisanju sultanfatih-a :)
Bashka to sto trolas evo vec danima.
Eto ti znas sta je Krupa ponudila... lol
Gdje si bio jucer ? lol
TM87
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 4:07 pm

bummm

Dino Hasanović produžio ugovor

https://fkzeljeznicar.ba/dino-hasanovic ... vor/26647/
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 09, 2017 4:09 pm

Dino Hasanovic produzio ugovor na jos 3 godine

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija