Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:29 am

pa i ima, ali nema za nas i našu ligu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:38 am

Problem je u nama,jer mi nismo navikli na igraca kao sto je Miro. Vise smo navikli na igrace koji ne mogu ustopati loptu,vec se odbije od njih kao od drvo. Na igrace koji ne mogu trcati 90min. Na igrace koji ce skaricama loptu puknuti ( izuzetak Ara, Boca i Lendric), na igrace koji ce preci par igraca, na igraca koji sutira izvan 16m, na 10 pasova u kontinuitetu itd. Zato Miro hvala ti na vrhunskom fudbalu i sretno!!!
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:40 am

Sta znači kad provjeravam članstvo piše mi null ili ti ga nula, datum članstva nula, je... ih ova aplikacija
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:43 am

valjda da nisi član :D
gradi željo boli te *****
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:44 am

kad se sjetim da se i adilovicu psovalo jer ne zabija dovoljno golova a on ima statistiku bolju i od nermina vazde... mi navijaci smo poprilicno nezahvalni prema napadacima (izuzetak je samo bajic i hodzic izgleda), sve ostale smo psovali i mrtve i zive majke... od guve, lazara, adilovica, lendrica itd...

samo poredjenja radi, ono sto su zeba i adilovic cini izmedju 2011-2013 to su sada bili stevanovic-lendric...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Gerrard8
Postovi: 17
Pridružen/a: sub mar 25, 2017 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:45 am

Imal' kakav link iz Bjeljine... djeca pocinju za 15 minuta protiv OFK Bg.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:45 am

Pljujemo danima od Krupe još,većinu toga sa razlogom. Ispustili smo titulu i svima je to teško sjelo.
Međutim pravimo u tome greške popljuvali smo momka koji je tek potpisao juče bez da je sutnuo loptu evo sad smo krenuli i po miri koji to nikako nije zaslužio svojim odnosom i igrama.
Što se tiče prelaznog roka sacekajmo malo da vidimo kako će ići ja imam informacije da se pregovara sa dobrim igračima to što se ne poklapa sa našim željama je druga stvar ne dovodi forum igrače.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:52 am

pile87 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 9:45 am
Pljujemo danima od Krupe još,većinu toga sa razlogom. Ispustili smo titulu i svima je to teško sjelo.
Međutim pravimo u tome greške popljuvali smo momka koji je tek potpisao juče bez da je sutnuo loptu evo sad smo krenuli i po miri koji to nikako nije zaslužio svojim odnosom i igrama.
Što se tiče prelaznog roka sacekajmo malo da vidimo kako će ići ja imam informacije da se pregovara sa dobrim igračima to što se ne poklapa sa našim željama je druga stvar ne dovodi forum igrače.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Iako ima razloga za stagod reci poslije Krupe i derbija mi moramo prvo shvatiti da smo kao narod nekulturni i da patimo od malogradjanstva. Najbolje se kultura covjeka ocitava tako sto vidis kako se on odnosi prema prirodi. Hvala bogu pa nam u rijeci bosni, miljackoj, zeljeznici nema ni komadic plastike i papira.

Jednostavno shvatite da smo seljacine u globalu i da se to moze mijenjati u djetinjstvu, nikako prdomahovini od 30+ godina
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:54 am

Reprezentativac BiH i najbolji igrac PL je realno katastrofa igrac. Takvih igraca ima na pasja preskakala po BiH. Defanzivno nista specijalno, u ofanzivi tanak i ogranicen, a kad tome dodas da je sav nekakav samozatajan, ne zna ni opsovati kako treba.

Btw. ucinak mu je katastrofa ove sezone.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:55 am

Velahalve je napisao/la:
čet jun 08, 2017 9:40 am
Sta znači kad provjeravam članstvo piše mi null ili ti ga nula, datum članstva nula, je... ih ova aplikacija
Nisu te unijeli u bazu. Posalji im mail.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:56 am

Majke mi moje ja ne znam ko je nakotio ove navijače Želje na raznim društvenim mrežama. Čitam jučer na objavu da je Zajmović došao dosta pljuvanja. Međutim drago mi je da je preovladavao razum. VOlio bih da mali razvali , da prekuca ligu, da zabije 20 golova. Do kraja ramazana ću učiti dove da mali zabije 20+ golova.

Rekao sam i ponavljam ovdje ima slobodnih dobrih igrača. Ja bi doveo i Gačana i Jazvina i još par. Dvojica trojica će sigurno proigrati. Ruku u vatru mogu staviti.
Ramovića sam spominjao još dok je GOŠK-u igrao. Svidio mi se pravo. Tad nije bio Ćenan ali ni tada ga niko nije prepoznao. NE mislim da se pohvalim nego govorim onako da ni tada nismo imali skauting dobar. VOlio bi da dođe nekoliko igrača Mladosti, a onda još dovesti par kapitalaca na ovu ekipu i puna šaka brade.

Međutim, ovim komentarima pravite svi i pritiska Ćenanu. Možda je SLavko mislio da je Sesar idealan za neke njegove zamisli za neku ulogu ako zatreba i onda kad čovjek vidi pljuvanja konta ovi će me objesiti.

Opet ću pitati gdje se nakotio ovaj neki procenat navijača Želje koji su konji.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:57 am

@larse daj ba taj stream za ovu djecu sviju ti :)
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 9:59 am

Bosnia je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
čet jun 08, 2017 9:45 am
Pljujemo danima od Krupe još,većinu toga sa razlogom. Ispustili smo titulu i svima je to teško sjelo.
Međutim pravimo u tome greške popljuvali smo momka koji je tek potpisao juče bez da je sutnuo loptu evo sad smo krenuli i po miri koji to nikako nije zaslužio svojim odnosom i igrama.
Što se tiče prelaznog roka sacekajmo malo da vidimo kako će ići ja imam informacije da se pregovara sa dobrim igračima to što se ne poklapa sa našim željama je druga stvar ne dovodi forum igrače.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Iako ima razloga za stagod reci poslije Krupe i derbija mi moramo prvo shvatiti da smo kao narod nekulturni i da patimo od malogradjanstva. Najbolje se kultura covjeka ocitava tako sto vidis kako se on odnosi prema prirodi. Hvala bogu pa nam u rijeci bosni, miljackoj, zeljeznici nema ni komadic plastike i papira.

Jednostavno shvatite da smo seljacine u globalu i da se to moze mijenjati u djetinjstvu, nikako prdomahovini od 30+ godina
Što bi Rambo Amadeus rekao "Glamour papci"
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 10:00 am

ChWilla je napisao/la:
čet jun 08, 2017 9:43 am
valjda da nisi član :D
eto nek si ti član :placeodsmijeha:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 10:01 am

pa nisam ti ja rekao, nego sistem :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 10:01 am

kupiš onolike desetogodišnje, a žao ti dat 20km za člansku, mislim stvarno @Velahalve :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 10:02 am

sistem te laže, ne veruj šta ti kaže :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 10:04 am

Samo balkanski mentalitet može najboljem strijelcu ekipe i lige psovati mater, a do prije dva dana ga okivali u zvijezde. Takav je mentalitet, ali i struktura ljudi koji idu na utakmice. Čast većini, ali kad odeš na utakmicu vidiš kako nam društvo izgleda pa se prepadneš gdje živiš. Nažalost, većina šuti, a manjina prosipa silu.
Mislim da je dovođenje Zajmovića dobar potez. Mlad i perspektivan i ako ništa, ginut će na terenu. Bolje on nego neki polovljak iz susjednih nam zemalja. Neko se jučer smijao njegovom učinku od 6 golova u Travniku. Pa nije isto igrati u Travniku i Želji gdje imaš bolje saigrače. Za Travnik u jednog sezoni dati 6 golova isto je kao u Želji dati 12. U svakaom slučaju treba ga podržati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 10:05 am

al nam čoek zabi gol
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 10:05 am

vidi, i sam taj najbolji strijelac je teška žrtva balkanskog mentaliteta... :D ali poenta svejedno stoji.

a naročito - nije isto majka i ustaška majka, i neće biti još narednih 1.000 godina...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija