Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:35 pm

Na koliko je potpisao Zajmović ?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:36 pm

ChWilla je napisao/la:ma perspektivnijih, po svim pojedinačnim karakteristikama, malo ima u ligi od radinovića. ali ne želi...
Nazad lik katastrofa najblaze receno. Naprijed ima kvalitete ali nedovoljno da bi nadoknadio ocajnu defanzivu. Bez razmisljanja bi gurnuo Sabanadzovica i dao mu minute koje bi Ugljesa dobijao.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:37 pm

cikazubo je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:35 pm
Na koliko je potpisao Zajmović ?
180 dana
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:42 pm

Ako Cenan slucajno ne ulazi na nasu temu, evo ovdje da mu olaksamo.
phpBB [video]


Slozili smo se da bi ovo bio dobar igrac za nas. :ganja:
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:43 pm

avlami97 je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:22 pm
psihopata je napisao/la:
heisenberg je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:59 pm


Markovic ce ostati 99 % , moze on bar s klupe...
Radinovic i Tuce nadam se odlaze.. Ordagic bi bio idealan :DD:
normalno da ce ostati drugi najbolji igrac ekipe po slavkinim parametrima,a posto miro ide 100%,onda nam je markovic ustvari najbolji igrac ekipe,a cisto sumnjam da ce kod slavke najbolji igrac grijati klupu,prije da ce dobiti zasluzenu kapitensku traku i voditi nas u nove pobjede i osvajanje trofeja dok ga na kraju ne utopimo u banglades za milionsku cifru....
Ovo za Markovica je laz. Slavko nikada nije rekao da je Markovic drugi najbolji igrac. Sezona traje 32 kola. Slavko je rekao na POLUSEZONI da je Markovic drugi najbolje ocjenjeni igrac od kada je on tu. Markovic poceo u 8. a polusezona trajala do 18. kola. I za taj period je dao izjavu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
kako nije nikad rekao,kad u istom postu kazes da je to rekao,de se ti dogovori prvo sam sa sobom....uostalom samim tim koliko ga je forsirao mi je dovoljan razlog da vjerujem da mu je i do kraja sezone ostao top igrac,mozda je pretekao i miru po slavkinim parametrima.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:43 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:18 pm
Sta vi mislite o Radinovicu? Relativno je mlad. Da li mu dati pola sezone da "dodje sebi" i mozda stvarno mu dodje iz guzice u glavu ili ga se rijesiti? Ja bih mu dao do zime ultimatum. Strah bi me bilo da ode u Borac i tamo rasturi. A nije da ne moze.
Slažem se, okacilo mu se zvono bez razloga.
Ostaviti ga još jer može biti nas najbolji igrac u sredini.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:44 pm

Steta za Kostica sigurno bi bio dobra zamjena za Kerlu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:46 pm

Zasto se dopusta forumasima da lazu, o cinjenicama koje su lako provjerljive? Konkretno @psihopata, a i mnogima koji su prestali pisati nakon 0:4 u Mostaru, a reaktivirali se nakon sto nismo osvojili titulu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:46 pm

U pricama, vicevima, anegdotama, ko je suparnik kornjaci?
1987
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:49 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:32 pm
psihopata je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:29 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:18 pm
Sta vi mislite o Radinovicu? Relativno je mlad. Da li mu dati pola sezone da "dodje sebi" i mozda stvarno mu dodje iz guzice u glavu ili ga se rijesiti? Ja bih mu dao do zime ultimatum. Strah bi me bilo da ode u Borac i tamo rasturi. A nije da ne moze.
po meni nas najbolji veznjak ,ali dzaba ti to kad ga slavko ne gotivi,ne izgara mu na treninzima,ne mirisu se i to ti je to,bice i meni zao kad ode ali imam osjecaj da je slavko tvrdoglav ko mazga i da on fura svoje po svaku cijenu,dokaz ti je forsiranje krkana kerle uprkos konstantnim i katastrofalnim greskama i bogicevica,a ne davanje sanse bocci i kemi i opcenito forsiranju jednih te istih igraca koji valjda najvise ginu na treninzima,ocito ga fudbalsko umijece i ne zanima previse,samo mi nije jasno zasto slavko nije primijenio istu taktiku sa treninga na utakmice pa da i mi vidimo kako ginu i grizu teren,mozda bi se i mi radovali na kraju a ne samo avlami....
Ma Radinovic je imao problem i sa Kosticem, tako da ne bih rekao da je samo tu do Slavke. A sto se tice Kerle i Boccacinija. Eto mi da smo igrali sa Kemom Osmankovicem i ostvarili isti rezultat, a Kerla da je bio na klupi, ne bi covjek mogao da zivi od prozivanja Slavke sto mu Kerla nije igrao. To je tako jednostavno, ko je mogao pomisliti da ce Kerla onakve stvari raditi.
istina,ali poslije par tekmi smo svi vidjeli kud plovi brod sa kerlom pozadi i da je lik blago receno katastrofa,ja kao laik sa tribine sam to vidio kao vjerujem i vecina ostalih navijaca,eh sad sta je slavko mislio pojma nemam ali morao je i on uvidjeti da nece na dobro....jedino sto mi je logicno je to sto mu ga je preporucio bogicevic pa je valjda slavko igrao na tu kartu da se oni dobro poznaju i da ce biti dobar tandem te zbog mira u svlacionici...ali i to je trebao sasjeci ako je vidio da ne ide....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:49 pm

shzna je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:46 pm
U pricama, vicevima, anegdotama, ko je suparnik kornjaci?
Krank :ganja:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:51 pm

Sutra je isto lijep dan za potpis. :kafa:
1987
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:52 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:42 pm
Ako Cenan slucajno ne ulazi na nasu temu, evo ovdje da mu olaksamo.
phpBB [video]


Slozili smo se da bi ovo bio dobar igrac za nas. :ganja:
Strasan je igrac jos mu ugovor istice+ Amer uz njeg fina bi to vezna linija bila :palacgore:
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:54 pm

avlami97 je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:46 pm
Zasto se dopusta forumasima da lazu, o cinjenicama koje su lako provjerljive? Konkretno @psihopata, a i mnogima koji su prestali pisati nakon 0:4 u Mostaru, a reaktivirali se nakon sto nismo osvojili titulu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
zasto se dopusta forumasima,konkretno @avalami da slave nas neuspjeh neosvajanjem titule,spinujuci temu pisanjem kako su pitari najveci gubitnici i kako smo mi najbolja ekipa koja je pomela konkurenciju i osvojila najvise bodova sa slavkom,te kako su nas zrinjski i sudije shebali za titulu?zasto?
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:54 pm

mirzza je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:18 pm
Sta vi mislite o Radinovicu? Relativno je mlad. Da li mu dati pola sezone da "dodje sebi" i mozda stvarno mu dodje iz guzice u glavu ili ga se rijesiti? Ja bih mu dao do zime ultimatum. Strah bi me bilo da ode u Borac i tamo rasturi. A nije da ne moze.
Slažem se, okacilo mu se zvono bez razloga.
Ostaviti ga još jer može biti nas najbolji igrac u sredini.
Kako mu se okacilo bez razloga? Imao je sasvim dovoljno vremena da se dokaze. Ugljesa je u svom fudbalskom skolovanju preskocio casove na kojima se ucilo citanje igre protivnika, pokrivanje protivnickih igraca i svih lekcija vezanih za defanzivu. On lici na igraca samo kada mu je lolta u nogama a takav kvalitet je dovoljan za Olimpika, za nas nije. Covjek se uci dok je ziv pa tako i on moze nauciti, ali ako do sada nije onda ne vidim zasto bi htio uciti u sledecoj sezoni.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:55 pm

Moze Sinan. Hoticev igrac.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 11:55 pm

Radinović sigurno može bolje. Volio bi da mu je protekli period bio period adaptacije qurca palca. Vala neka se i Slavko potrudi, motivisi ga, natjeraj ga. Ja bi volio da ostane, ultimatum do zime i nek pokaže da vrijedi.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 12:00 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:42 pm
Ako Cenan slucajno ne ulazi na nasu temu, evo ovdje da mu olaksamo.
phpBB [video]


Slozili smo se da bi ovo bio dobar igrac za nas. :ganja:
Sinan izgleda ko igrac iz lige petice za nasu trenutnu dizelasku vezu. Citavu jebenu sezonu nikome nismo zabili gol iz kontre, tranzicija uzasna..Veza: Blagojevic-Ordagic-Ramovic izgleda bar na papiru jako jako pokretno..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u čet jun 08, 2017 12:04 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 12:01 am

psihopata je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
sri jun 07, 2017 11:46 pm
Zasto se dopusta forumasima da lazu, o cinjenicama koje su lako provjerljive? Konkretno @psihopata, a i mnogima koji su prestali pisati nakon 0:4 u Mostaru, a reaktivirali se nakon sto nismo osvojili titulu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
zasto se dopusta forumasima,konkretno @avalami da slave nas neuspjeh neosvajanjem titule,spinujuci temu pisanjem kako su pitari najveci gubitnici i kako smo mi najbolja ekipa koja je pomela konkurenciju i osvojila najvise bodova sa slavkom,te kako su nas zrinjski i sudije shebali za titulu?zasto?
Matematika je egzaktna nauka, a ako ti ne ide od ruke uzmi digitron. U ovoj prici si ti spin majstor, a izgleda da i slavis sto nismo prvaci.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 08, 2017 12:06 am

ti meni nadji jedan post gdje sam rekao da sam zadovoljan sezonom na kraju i ja nikad vise necu slova ovdje napisati,a ja cu tebi naci sad gomilu postova spinovanja i skretanja paznje sa stvarnih problema....eto lagan zadatak imas i neces vise morati citati moje postove.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 245 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija