Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:28 pm

Dzenan Zajmovic i Asim Zec(ako je istina da ce doci) nisu pojacanja nego prinove. Nama treba bar 5-6 kapitalaca za prvih 11 i jos par prinova..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
DerekDuval
Postovi: 39
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:30 pm

Najinteresantnije od svega bi bilo znati kako je Dzenan zavrsio u Zelji.Ko zna mozda nekad saznamo.Ako bude dobar sigurno ce biti
onih koji ce se hvaliti kako su pomogli u njegovom vracanju u plavi dres.Upravo od toga ko ga je doveo ce mnogo zavisiti i to
koliko ce prilike dobiti za igru. Nazalost u nasim klubovima takve stvari su jos uvijek od velike vaznosti.
Treba istaci da su igraci koji igraju premijer ligu,uz par izuzetaka, sto kaze nas narod u pet deka. Tako da Dzenan nije po
kvaliteti nista losiji od nekakvog Koljica,Ramica,Kokota,Krpica,raznih Karica,Mrkajica itd. samo je pitanje da li ce mu se neke
stvari poklopiti ili ne.Da li ce mu se poklopiti to bi ovom trenutku jedino mogla znati Mara gatara cije je umjetnicko ime Zulejha,
a mi sa foruma svakoko ne.
Ja se sjecam kada je odlazio da se na forumu plakalo za njim i da se trazio krivac za to sto ide, sada se place sto se vratio
i trazi se krivac ko ga je vratio.Samo ovaj put dosta glasnije.Nadam se da cemo i trci put plakati kada bude odlazio i da cemo
raspravljati da li je moguce naci nekoga ko ce biti njegova dostojna zamjena.
Moje misljenje je da se po tim nizim ligama u svim drzavama svijeta,ali bukvalno svim, moze naci interesantnih igraca.Primjer Vardi,
Mahrez,citao sam da je skoro i Arsenal doveo nekakvog momka iz neke amaterske lige itd. Tako da se moze potrefiti to je sigurno.
Evo npr. ima neki momak u Capljini ja mislim,meni vrlo interesantan iz razloga sto ima visine ko da je kosarkas a na utkmici koju sam
gledao igrao desnog beka,plus dao go.Ako ne moze Vukotic moze Vukotic za sirotinju...
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:31 pm

ChWilla je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:25 pm
evo iskusnog špica kapitalca koji zna kako se osvajaju trofeji, iz iste agencije:

https://www.transfermarkt.ba/semih-sent ... ieler/7043

:kafa:
ma jok,imamo mi stevu nikolica,lik je magnet za trofeje,privukao nam je i titulu ali dzaba kad niko ne zna da pruzi ruku i uzme ponudjeno. :kafa:
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:35 pm

neko napisa, nije zajeb'o stevo nas nego mi njemu prosjek...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:36 pm

Model1964 je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
sri jun 07, 2017 9:35 pm
Mnogi kritikuju Mrvicu i polovnjake, a cinjenice kazu da je Mrvica sa tim polovnjacima bio 1 bod iza prvog. Mnogi kazu da bi i Mrvicu i polovnjake nabili nogom u gujicu, a oni su sa Mrvicom osvojili najvise bodova, od trenutka njegovog dolaska. Mrvica i polovnjci su bodovno izdominirali konkurenciju u proljetnom dijelu prvenstva i to je cinjenica.

Sada se sjetih jednog komentara AO nakon tekme u kojoj smo pobijedili na zovegu - parafraziram, obraca se novinarima - jes tako to vi vidite, a mi smo u toj mrljavoj igri stvorili jednu priliku i jednu polupriliku, pa imali smo jos jednu kontru, pa imali smo par kornera, pa ugurali smo loptu u gol nekako...i na kraju jedva pobijedili, ali pobijedili.

Bas me interesuje, ovi sto bi sve nogom u gujicu i polovnjake i SP, sto nikada ne kazu - bodovno smo poderali konkurenciju, narocito na proljece i svaka im cast na tome. Svi znamo da nam je rezultat bio imperativ i sto smo morali stizati i prestizati 8 ekipa ispred nas. Napravimo niz od ko zna koliko utakmica bez poraza, a mi i dalje peti-sesti, e to je bila frustracija.

Svi smo svjesni da je igra bila goli qrac ili bi bili mozda zadovoljniji da smo igrali lijepo i ostali u LzO ili uz lijepu igru zavrsili cetvrti i popusili Evropu, kao sto smo i tutulu u Krupi na plastici.

Previse smo se zanijeli, a ja i dalje mislim da je i Zrinjski i Sarajevo imalo bolju i kompaktniju ekipu od nas. A Zrinjdski je osvojio titulu neiskljucivanjem Pirica u Krupi i "Beusovim" penalom u BN.

I nema ovdje nikakve furke kako su svi protiv nas, a cinjenice kazu da i Sarajevu i Zrinjskom glavne pjesme na proslavama su - Bit ce Zeljo qrac sampion.

O cemu pricamo, ocito da bi neko nekoga tjerao, a argumanti (bodovi) kazu da bi tjerali SP i polovnjake. Jesmo li iskreni ili se pravimo ludi. Tacno mi dodje da sam umjesto Misimovica da pocnem raditi na nacin kako se to nekada radilo u nasem, a sada radi barem dokumentovano u Slo, BL, Celiku. Sve bi igrace prijavio na 4 joje, ostatak na ruke i doveo igrace koji ce osvojiti ligu, a potom otisao na godisnni.

Sve strucnjaci, a mi sa SP bodovno prekucali ligu, a narocito na proljece.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ovo ti je baš šuplja prica. Slavko ( cuj Mrvica :placeodsmijeha: ) i polovnjaci su izgubili titulu, izgubili su duplu, zbog bezmudosti i kalkuliranja
Prestizali 8 ekipa ipred sebe :D
Koliko nam je prvi bježao kada je Petrovic došao. Nenadoknadivo :placeodsmijeha:
*Zrinjdski je osvojio titulu neiskljucivanjem Pirica u Krupi i "Beusovim" penalom u BN.* :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :ne:
OsvojiJo je titulu zato što je mi nismo umjeli uzeti.Jedina istina!

Ova prica o tjeranju SP upakovana sa Misimovicem nece proci :ne: . Nismo balavci da pušimo te fore. Misimovic :klanjase: SPi SD :palacdole:
Baska jedan, baška druga dvojica :)
Ako citas, valjda bi ljudi tjerali SP i igrace. Neki pisu otjerati sve igrace. A kada opet pogledas, kakvi su da su, bili su 1 bod iza prvog. Nesto u cinjenicama ne stima. Napisao sam da su ispusili titulu u Krupi i tada su svi bili karne. Samo utkmicu prije toga su bili najbolji u svemiru. Lendrc kralj, Markovic kralj, Veca Bufon...NaKosevu opet karne. Ima li sredine? Jesmo li ispali iz lige? Pa i kada smo ispadali nije bilo ovoliko negativno nastrojene raje. Znam ja da ima bezmudasa, polovnjaka i ja bih ih otjerao, a neki su vec i otisli. Pitanje je mozemo li dovesti bolje koji ce se do kraja boriti za titulu. Imamo li toliko love da to sve ispostujemo u zakonitim okvirima.

Popusili smo titulu, kako smo je popusili i mi smo najveci krivci, jer nismo pobijedili Krupu na plastici i uzeli bod na Kosevu. Svi zaboravljamo da je to samo sport u kojem mi gubimo zivce, a na terenu imas i protivnike koji nesto znaju sa loptom. Beusa sam spomenuo radi kontinuiteta, od titile Zrinjskog na Otoci, preko punca i ofsajd efendije da ne nabrajam dalje. Mi sa ovakvim nacinom rada (zakonitim) nemamo istu startnu poziciju u odnosu na konkurenciju. U prijevodu u posljednje dvije sezone ulazimo sa najmanje -6 bodova. Prijavi brate na 4 joje i ostalo na zivljaka. Sto smo morali prosle godine zijanili Evropu, kada smo je mogli zatvoriti u Ze, RP, Sla? Sto smo zijanili titulu kada smo je mogli zatvoriti u Krupi i zadnju na Grbavici. U tom slucaju bi i na Kosevu igrali rasteteceno i vjerovatno pobijedilil.
Ja nisam za takav nacin rada, a dobro znas da tako mnogi rade. Narocito oko plata, a o ovom drugom si se sigurno i sam dosad uvjerio.

Ovu Upravu ce otjerati rezultati, bez obzira sto nemamo iste startne pozicije sa konkrencijom, ali to tjerace trenera i svih igraca uopste ne interesuje.

Strah me je titula u kojoj ce samo Stanic biti ptijavljen u skladu sa propisima. Zivi bili pa vidjeli, a onda cemo starim putem po titule, ruinu od stadiona i sve ce biti bajno, krasno.

Nema bas svako konjske zivce.

Mi smo sebi najveci neprijatelji.



Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:36 pm

ChWilla je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:35 pm
neko napisa, nije zajeb'o stevo nas nego mi njemu prosjek...
ima i ta mjesta. :rofl:
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:37 pm

DerekDuval je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:30 pm
Najinteresantnije od svega bi bilo znati kako je Dzenan zavrsio u Zelji.Ko zna mozda nekad saznamo.Ako bude dobar sigurno ce biti
onih koji ce se hvaliti kako su pomogli u njegovom vracanju u plavi dres.Upravo od toga ko ga je doveo ce mnogo zavisiti i to
koliko ce prilike dobiti za igru. Nazalost u nasim klubovima takve stvari su jos uvijek od velike vaznosti.
Treba istaci da su igraci koji igraju premijer ligu,uz par izuzetaka, sto kaze nas narod u pet deka. Tako da Dzenan nije po
kvaliteti nista losiji od nekakvog Koljica,Ramica,Kokota,Krpica,raznih Karica,Mrkajica itd. samo je pitanje da li ce mu se neke
stvari poklopiti ili ne.Da li ce mu se poklopiti to bi ovom trenutku jedino mogla znati Mara gatara cije je umjetnicko ime Zulejha,
a mi sa foruma svakoko ne.
Ja se sjecam kada je odlazio da se na forumu plakalo za njim i da se trazio krivac za to sto ide, sada se place sto se vratio
i trazi se krivac ko ga je vratio.Samo ovaj put dosta glasnije.Nadam se da cemo i trci put plakati kada bude odlazio i da cemo
raspravljati da li je moguce naci nekoga ko ce biti njegova dostojna zamjena.
Moje misljenje je da se po tim nizim ligama u svim drzavama svijeta,ali bukvalno svim, moze naci interesantnih igraca.Primjer Vardi,
Mahrez,citao sam da je skoro i Arsenal doveo nekakvog momka iz neke amaterske lige itd. Tako da se moze potrefiti to je sigurno.
Evo npr. ima neki momak u Capljini ja mislim,meni vrlo interesantan iz razloga sto ima visine ko da je kosarkas a na utkmici koju sam
gledao igrao desnog beka,plus dao go.Ako ne moze Vukotic moze Vukotic za sirotinju...
to će biti ovaj:
phpBB [video]
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:39 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:23 pm
psihopata je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:16 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:12 pm

Ovaj forum nije pun "klimaca glavom" i uvjeravam te da niko nema povlasten status. Ja sam prvi pisao protiv Uprave kada su u pitanju djeca jucer. Shvatam konstruktivnu kritiku i uvjeravam te da radimo ono najbolje sto znamo i mozemo. Svi grijesimo, pa je i to sto je tebi obrisan post je greska. Ja ti se izvinjavam zbog toga i nadam se da ces prihvatiti izvinjenje. Nema ovdje nikakve "elite", niti je iko zasticen. Zao mi je sto imas takav utisak i potrudicemo se da ti promjenimo misljenje. Vjeruj mi da ne bih dozvolio sebi da ikoga favorizujem. Eto taj Larson na kojeg su se mnogi zalili je izgubio status moderatora, ali je decko ostao na forumu, pravi streamove, pravi klipove igraca, iako vise nikakva ovlastenja nema. Ono sto zelimo da izgradimo je odnos baziran na povjerenju, transparentnosti i lojalnosti. Sigurno je da cemo grijesiti, ali nikakve pozadine, osim dobre namjere, iza tih gresaka nece biti. Eto i ovaj tvoj post nije obrisan, iako ovo nije podforum za tu temu, ali nema veze. Dostupan sam vam svima na PP.
storm,tebi svaka cast,na tebe nemam nikakve prituzbe,ti si jedan od najnormalnijih forumasa. :palacgore:
Hvala ti, ali vjeruj mi da se momci iz moderacije stvarno trude. Pogrijese, svi grijesimo, to je ljudski, ali broj registrovanih ljudi ovdje (pretezno navijaci Zelje) koji aktivno ucestvuju u diskusijama ipak govori za sebe.
Rekao sam sebi da necu vise nikad pisati na ovom forumu, ali moram se na ovo nadovezati. Ovo vase "grijesenje" je usmjereno samo prema par clanova foruma. Meni je puno puta izbrisan post bez ikakvog obrazlozenja, a dok Modelovo vrijedjanje nije ni izbrisano, a ni opomenut lik. Bio si ti online, Ash...(kako vec nick), Jovan.
Vama je normalna diskusija ovaj cirkus od nekoliko dana sa nekakvim bumovima, jagnjadima..., a na drugaciji stav i misljenje se gleda kao unosenje nekog nemira, a kontra komentar je neki pokusaj retardirane ironije. Vecina vas je u nekom tripu da smo po nalogu ovdje i kao da jedva cekamo neki kiks kluba.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:40 pm

Asim Zec ima svoj nargila bar u Bugojnu, koji se zove "Zeko".
Mati draga.. :rofl:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:43 pm

Ivan Kostić ipak neće zaigrati za FK Željezničar. Nogometaš zbog kojeg su Sloboda i Željezničar vodili prave medijske ratove neće se pojaviti na prozivci Plavih sa Grbavice za narednu sezonu, što je danas postalo i zvanično. Ovaj 27-godišnjak sa Željom je odradio jedan dio priprema za drugi dio sezone minule sezone BH Telecom Premijer lige, ali zbog problema sa papirologijom nije i ostao, te se vratio u Srbiju. Posljednju polusezonu proveo je slovenskom prvoligašu Krško, te se očekivalo da će sada konačno zaigrati za Plave sa Grbavice. "Probali smo sve, ali nismo uspjeli. Što se mene tiče, ja sam uradio sve što je bilo do mene da zaigram za Željezničar, čak sam i rizikovao pola godine da nigdje ne igram. U svemu ovome sam najviše ja izgubio, ali dobro, svaka škola se plaća. Zahvalio bih se sportskom direktoru Aldinu Ćenanu i treneru Slavku Petroviću koji su sve vrijeme pokušavali da se sve ovo riješi, ali izgleda da nikako nije moglo. Sada nisam došao, ali nikad se ne zna", kazao je Kostić, te tako povrdio da neće doći na Grbavicu. Sada je i zvanično postao slobodan igrač, te će uskoro donijeti odluku o novom klubu.


Eh kolko nam sad treba stopera.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:43 pm

Ajzea je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:40 pm
Asim Zec ima svoj nargila bar u Bugojnu, koji se zove "Zeko".
Mati draga.. :rofl:
Ko da tražimo najveće dilajle u ligi :lol:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:44 pm

Vrag je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:39 pm
storm_raider je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:23 pm
psihopata je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:16 pm


storm,tebi svaka cast,na tebe nemam nikakve prituzbe,ti si jedan od najnormalnijih forumasa. :palacgore:
Hvala ti, ali vjeruj mi da se momci iz moderacije stvarno trude. Pogrijese, svi grijesimo, to je ljudski, ali broj registrovanih ljudi ovdje (pretezno navijaci Zelje) koji aktivno ucestvuju u diskusijama ipak govori za sebe.
Rekao sam sebi da necu vise nikad pisati na ovom forumu, ali moram se na ovo nadovezati. Ovo vase "grijesenje" je usmjereno samo prema par clanova foruma. Meni je puno puta izbrisan post bez ikakvog obrazlozenja, a dok Modelovo vrijedjanje nije ni izbrisano, a ni opomenut lik. Bio si ti online, Ash...(kako vec nick), Jovan.
Vama je normalna diskusija ovaj cirkus od nekoliko dana sa nekakvim bumovima, jagnjadima..., a na drugaciji stav i misljenje se gleda kao unosenje nekog nemira, a kontra komentar je neki pokusaj retardirane ironije. Vecina vas je u nekom tripu da smo po nalogu ovdje i kao da jedva cekamo neki kiks kluba.
Zamolio bih te da ne 'etiketiras' i pozvao da pises. Postovi koji se brisu su uvrede, kleveta, provjerene lazi, psovke, itd. Ako tvoj post nije bio takav onda jeste greska. Pazi, ja nisam cijeli dan ovdje, posao mi ne dopusta to. Ljudi su oprezni ovdje, zbog onoga sto sam napisao, a i sam si bio svjedok svega. Ako je greska, uvjeravam te da nije namjerna. Naravno, ne mogu svi biti zadovoljni i jako me rastuzi kada dodje do toga, jer znam da smo svi ovdje zbog Zelje, a ne zbog mene ili moderacije.

Sta je tacno problem sa Kosticem ako je slobodan igrac?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:44 pm

Ajzea je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:40 pm
Asim Zec ima svoj nargila bar u Bugojnu, koji se zove "Zeko".
Mati draga.. :rofl:
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:46 pm

Zrinjski je u zadnje 4 godine 3 puta prvak, a ne dovode neke preplacene i izvikane igrace. Nisu im za to trebali ni Zahirovic, ni Hervas, Stepanov, Ikande, Jahic, Jajalo...

Ljudi doveli Tomica kad ga ni mi nismo htjeli, Todorovica i Bilbiju kad im je Sarajevo dalo nogu, Mesanovica, sad Jamaka, prosle sezone Bogdanovica, pa sad Kajkut rijesi titulu...

Ovo govorim upravo jer vidim odbojnost prema Zecu jer je to Asim Zec, a nije lupam Dialiba. Ako poslozis ekipu kako treba i napravis sistem koji funkcionise, taj Zec moze biti dobra prinova, moguce i pojacanje.

Solidna sezona je iza njega, a nama se bas naklatio na kosti.slika

Sent from my LG-K430 using Tapatalk


Zadnja izmjena: exbabilon, dana/u sri jun 07, 2017 10:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:46 pm

Ajzea je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:40 pm
Asim Zec ima svoj nargila bar u Bugojnu, koji se zove "Zeko".
Mati draga.. :rofl:
Ne mogu da vjerujem :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:47 pm

Jos nam treba (podrazumijeva se da Miro i Lendric idu)

-Dva stopera
-Minimalno jedan bek
-Desno krilo (Zec??)
-Prvi napadac
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:48 pm

Argelini na aparatima !
Svi kod Zeke da dojkimo kabal, uz aromu koja odvodi u svijet mašte !
slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:49 pm

Ja sam mislio da je ovo neka zaebancija, a vidi fakat nargila bar "Zeko".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:50 pm

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:klanjase2: :klanjase2:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 10:50 pm

au.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih i 311 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija