Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 6:34 pm

da je bilo vise ovakvih igraca a menje izvikanih a ujedno i vrlo skupih,Halvadzic,Toskas,Pozder,Zahirovic,Hervas,Bevab,Husic itd sigurno bi bili u boljoj finansijskoj situaciji a rezultatski ako ne bi bolji ne bi ni gori sigurno.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 6:36 pm

arelinho je napisao/la:
sri jun 07, 2017 6:25 pm
LeBlue je napisao/la:
sri jun 07, 2017 6:16 pm
Neznam ko je bio zaduzen za top transfer Memije u giganta iz Danske, Vejle. Kapiten mlade reprezentacije zavrsio u drugoj ligi Danske.
Inače naša mlada reprezentacija spada u samu kremu Europskog fudbala. Eno naša mlada reprezentacija se sprema za predstojeće Euro u21.
Iskreno nemoze gore od ovoga. Vejle se borio za opstanak u drugoj Danskoj ligi. Znaci nije opstanak u prvoj nego u drugoj. Skoro isti nivo ko kad bi presao u Hrvatsku drugu ligu.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 6:56 pm

Kad god da je dosao u OP sigurno je da ce gristi i truditi se i bar iz mog ugla gledanja ok transfer za konkurenciju i definitivno perspektivniji i bolji po klub od Nikolica. Opet cu ponoviti mlad decko ueljan dokazivanja to se trazi i takvi kod nas kroz istoriju su najvise pokazivali i donosili klubu. Samo bonus mu je to sto je bio kao klinac kod nas. Decko se kalio u manjim klubovima i od mene ima dobrodoslicu i on i svi slicni ispod 22-23 god. Na njima je da se dokazu i konkurisu za prvih 11. Ovakvi se dovode uz 2-3 pojacanja ali u pravom smislu te rijeci i onda mozemo ocekivati napredak.
Stop igracima 30+ i visku iz Hercegovackih klubova.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:01 pm

LeBlue je napisao/la:
sri jun 07, 2017 6:36 pm
arelinho je napisao/la:
sri jun 07, 2017 6:25 pm
LeBlue je napisao/la:
sri jun 07, 2017 6:16 pm
Neznam ko je bio zaduzen za top transfer Memije u giganta iz Danske, Vejle. Kapiten mlade reprezentacije zavrsio u drugoj ligi Danske.
Inače naša mlada reprezentacija spada u samu kremu Europskog fudbala. Eno naša mlada reprezentacija se sprema za predstojeće Euro u21.
Iskreno nemoze gore od ovoga. Vejle se borio za opstanak u drugoj Danskoj ligi. Znaci nije opstanak u prvoj nego u drugoj. Skoro isti nivo ko kad bi presao u Hrvatsku drugu ligu.
Memija a i njegovi roditelji su bili nezadovoljni statusom u Zelji.Sve je manje i manje dobijao priliku kod Slavke i otišao je tamo gdje misli da ce dobijati vecu minutazu i na racun toga napredovati.Od nezadovoljnog igraca nema puno koristi i mozda je ovako ispalo najbolje za sve.Zeljo nešto zaradio kao i Memija i nadati se da u buducnosti napravi koji korak više u svojoj karijeri,tamo negdje kad nije mogao u Zelji.Meni je Memija jedan od najdrazih igraca koji su zadnjih godina ponikli u Zelji i zao mi je što se sve ovo ovako završilo.Bilo bi mi drago da uspije i napravi dobru karijeru iako bih ga ja i sad više volio vidjeti u Zelji od bilo kojeg ovog lelemudana koji je sad u Zelji.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:05 pm

chile je napisao/la:
sri jun 07, 2017 6:56 pm
Kad god da je dosao u OP sigurno je da ce gristi i truditi se i bar iz mog ugla gledanja ok transfer za konkurenciju i definitivno perspektivniji i bolji po klub od Nikolica. Opet cu ponoviti mlad decko ueljan dokazivanja to se trazi i takvi kod nas kroz istoriju su najvise pokazivali i donosili klubu. Samo bonus mu je to sto je bio kao klinac kod nas. Decko se kalio u manjim klubovima i od mene ima dobrodoslicu i on i svi slicni ispod 22-23 god. Na njima je da se dokazu i konkurisu za prvih 11. Ovakvi se dovode uz 2-3 pojacanja ali u pravom smislu te rijeci i onda mozemo ocekivati napredak.
Stop igracima 30+ i visku iz Hercegovackih klubova.
Slazem se s tobom. Ali eto pljuvaca ce uvijek biti. Pa mi da dovedemo igraca iz Brage, ovdje bi se nasli neki pametnjakovici i rekli bi a sto nisu mogli iz Porta dovesti? Bjezi..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:05 pm

Interesantno je da Memija tamo igra štopera i većinu utakmica je bio standardan na toj poziciji.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:08 pm

Potpisao na pola god uz mogućnost produženja odlična stvar. Ovako treba bar 4-5 igrača iz ovih manjih klubova mora jedan biti dobar i za prvog tima. Ti igrači su dosta jeftiniji i bukvalno dolaze za dužu probu da stručni štab vidi ima li tu materijala za budućnost i duži ugovor. Mi samo znamo s.rati za tastaturom ništa više.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:15 pm

Hurmasica je napisao/la:Interesantno je da Memija tamo igra štopera i većinu utakmica je bio standardan na toj poziciji.
On je u onladinskom pogonu i poceo kao stoper i desni bek. Pa se onda vise profiliso na beku.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:19 pm

Svi osudjuju momka a vjerujem da ce biti bolji od pola ovih zvucnih pojacanja koji su nam dosli u zadnje vrijeme.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 
Avatar
igla
Postovi: 3645
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:22 pm

Mlad momak, ima veze sa OP, željan dokazivanja, daj da vidimo šta će biti od njega. Imali smo imena...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:23 pm

imaju li gdje golovi kadeta da se pogledaju sa danasnje utakmice ?
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:24 pm

sajo10 je napisao/la:
chile je napisao/la:
sri jun 07, 2017 6:56 pm
Kad god da je dosao u OP sigurno je da ce gristi i truditi se i bar iz mog ugla gledanja ok transfer za konkurenciju i definitivno perspektivniji i bolji po klub od Nikolica. Opet cu ponoviti mlad decko ueljan dokazivanja to se trazi i takvi kod nas kroz istoriju su najvise pokazivali i donosili klubu. Samo bonus mu je to sto je bio kao klinac kod nas. Decko se kalio u manjim klubovima i od mene ima dobrodoslicu i on i svi slicni ispod 22-23 god. Na njima je da se dokazu i konkurisu za prvih 11. Ovakvi se dovode uz 2-3 pojacanja ali u pravom smislu te rijeci i onda mozemo ocekivati napredak.
Stop igracima 30+ i visku iz Hercegovackih klubova.
Slazem se s tobom. Ali eto pljuvaca ce uvijek biti. Pa mi da dovedemo igraca iz Brage, ovdje bi se nasli neki pametnjakovici i rekli bi a sto nisu mogli iz Porta dovesti? Bjezi..
Bas tako da dodje Messi rekli bi yebo njega sto niste doveli Ronalda. Samo da je u kontru
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:25 pm

Dzeno dobrodosao!

Citao sam ovu pljuvacinu. FKat je bila pljuvacina, a ne negativna kritika. Dok sa citao sve i svasta, razmisljao sam o E. Zukanovicu i njegovoj karijeri i onda vidjeh da ga je i Storm spomenuo. Zuka nije dobio sansu u Zelji, ali je bio uporan i vjerovao u sebe. Potucao se po austrijskim i njemackim nizeligasima, rang nase kantonalne lige, u Velezu iskesirao za svoj raskid uvovora. Nekako se docepao Belgije, pa posudbe u Seriju A, pa Rome i onda fudbalske istorije za nase okvire. Ispusio nepravedno SP u Brazilu, a sada su svi pravi navijaci Zelje ponosni na njega.

Zajmovica, ocito nismo gledali, a vec "znamo" da je los i da nije za Zelje. Posjedujemo nadnaravne moci na nevidjeno. Svaka nam cast.

Obicaj mi je kada se vratim kuci nakon tekme da procitam komentare na forumu. I onda vidim da se u pola sata mijenja misljenje. Najvise promjene misljenja je "dozivljavao" Lendric. Na terenima PL ubjedljivo najbolji napadac Lige.

Ocekujem da Dzeno postane starter, ako se Lendra proda, te da postane nas najbolji strijelac, a po mogucnosti i prvi napadac Lige.

Jos jednom, Dzeno, dobro nam se vratio!

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:34 pm

damirfile je napisao/la:Potpisao na pola god uz mogućnost produženja odlična stvar. Ovako treba bar 4-5 igrača iz ovih manjih klubova mora jedan biti dobar i za prvog tima. Ti igrači su dosta jeftiniji i bukvalno dolaze za dužu probu da stručni štab vidi ima li tu materijala za budućnost i duži ugovor. Mi samo znamo s.rati za tastaturom ništa više.
Dovedes 5 ovakvih i 5 juniora nasih prikljucis prvom timu i imas 10 igraca na treningu, a ozbiljno u startu ne racunas mozda ni na jednog. Jedino da ih 30 trenira..puno je.

Ali slazem se sa rezonom, treba pokusavati. S mladim igracima nikad ne znas kad ce eksplodirati. Ovaj mozda kod nas izraste u ozbiljnog napadaca, mozda.

Ipak, momku su 23 godine, mi moramo ganjati jos mladje igrace, 20-21 godina plafon. Pa pratis prve lige federacije i rs-a, potpises tu 5-6 momaka po 18-19 godina na jedno 2 godine, ali ih prvu godinu ostavis na posudbi u trenutnom klubu ili neki slabiji iz premijer lige. Nastavis ih pratiti, koji se dokaze dovuces ga ovdje i produzis ugovor. To je jos jeftinija varijanta, a mozes puno bolje proci nego da se nadas da ce ovaj s 23 eksplodirati.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:41 pm

avlami97 je napisao/la:
sri jun 07, 2017 7:25 pm
Dzeno dobrodosao!

Citao sam ovu pljuvacinu. FKat je bila pljuvacina, a ne negativna kritika. Dok sa citao sve i svasta, razmisljao sam o E. Zukanovicu i njegovoj karijeri i onda vidjeh da ga je i Storm spomenuo. Zuka nije dobio sansu u Zelji, ali je bio uporan i vjerovao u sebe. Potucao se po austrijskim i njemackim nizeligasima, rang nase kantonalne lige, u Velezu iskesirao za svoj raskid uvovora. Nekako se docepao Belgije, pa posudbe u Seriju A, pa Rome i onda fudbalske istorije za nase okvire. Ispusio nepravedno SP u Brazilu, a sada su svi pravi navijaci Zelje ponosni na njega.

Zajmovica, ocito nismo gledali, a vec "znamo" da je los i da nije za Zelje. Posjedujemo nadnaravne moci na nevidjeno. Svaka nam cast.

Obicaj mi je kada se vratim kuci nakon tekme da procitam komentare na forumu. I onda vidim da se u pola sata mijenja misljenje. Najvise promjene misljenja je "dozivljavao" Lendric. Na terenima PL ubjedljivo najbolji napadac Lige.

Ocekujem da Dzeno postane starter, ako se Lendra proda, te da postane nas najbolji strijelac, a po mogucnosti i prvi napadac Lige.

Jos jednom, Dzeno, dobro nam se vratio!

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Da je Lewandovski potpisao raja bi trazila mane,ali ipak je ovo forum gdje I budale kao ja mogu pisati I reci svoje misljenje
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:42 pm

Ovdje baš rijetko ko prihvata tuđe mišljenje. Šta je fazon? Ja mislim da nije dobro što dovedemo nekog igrača, neko drugi misli da jeste i ne vidi razlog da ubjeđujemo jedni druge. Stvarno malo ko želi da diskutuje. Od 6716 stranica, 3300 stranica je kako kažete pljuvanje,3300 stranica je "branjenje od pljuvača", a 116 je neki pokušaj normalne diskusije. Ljudi svi bi mi bili najsretniji da Dženan zabije 20 golova u prvoj sezoni,30 u drugoj pa da uzmemo milion na njemu pride. Bili bi u tom slučaju sretni i da Ćenan dobije bonus za taj dobar posao. Stvarno je previše optuživanja za "pljuvanje" bez razloga
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:45 pm

Morzhy je napisao/la:
sri jun 07, 2017 7:42 pm
Ovdje baš rijetko ko prihvata tuđe mišljenje. Šta je fazon? Ja mislim da nije dobro što dovedemo nekog igrača, neko drugi misli da jeste i ne vidi razlog da ubjeđujemo jedni druge. Stvarno malo ko želi da diskutuje. Od 6716 stranica, 3300 stranica je kako kažete pljuvanje,3300 stranica je "branjenje od pljuvača", a 116 je neki pokušaj normalne diskusije. Ljudi svi bi mi bili najsretniji da Dženan zabije 20 golova u prvoj sezoni,30 u drugoj pa da uzmemo milion na njemu pride. Bili bi u tom slučaju sretni i da Ćenan dobije bonus za taj dobar posao. Stvarno je previše optuživanja za "pljuvanje" bez razloga
De odluci se jednom pises cenan jednom dzenan, :baklja:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:45 pm

Dz. Zajmovic je kolateralna steta jedne deformisane atmosfere i psihologije koja dominira kod nas,a kad su u pitanju prelazni rokovi i transferi opcenito.
Da nije tako,dolazak ovog igraca bi prosao haman nezapazeno. Ustvari,on bi bio samo jedan od mladih igraca za kojeg je struka kluba procjenila da nesta moze i da vrijedi probati. Nije ti na velikom teretu,posebno ako je iz Sarajeva,nisi ugovorom preuzeo neke velike obaveze i u principu nemas nekog rizika.
Sta je problem?
Vracamo se opet na pricu o nedostatku bilo kakve vizije i plana. Kao posljedica toga,nama su prelazni rokovi postali smisao cijele price. Zivimo od prelaznih rokova.
I kad ti se u prelaznom roku od kojeg zivis,u kojem cekas igrace koji ce sigurno uzeti ligu,pojavi Dz.zajmovic,imas ovakve reakcije.
Sto se mene tice,neka Dzenana...Volio bih da je njegov dolazak posljedica ozbiljnog pracenja igraca od strane nase struke,ali mislim da nije. Ne vjeruje da je nas trener cuo za tog igraca. A skoro sam siguran da ga nikad nije gledao. Isto vjerujem i za SD. Mislim da je ovo naprosto sticaj okolnosti pa je igrac tu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:46 pm

Morzhy je napisao/la:
sri jun 07, 2017 7:42 pm
Ovdje baš rijetko ko prihvata tuđe mišljenje. Šta je fazon? Ja mislim da nije dobro što dovedemo nekog igrača, neko drugi misli da jeste i ne vidi razlog da ubjeđujemo jedni druge. Stvarno malo ko želi da diskutuje. Od 6716 stranica, 3300 stranica je kako kažete pljuvanje,3300 stranica je "branjenje od pljuvača", a 116 je neki pokušaj normalne diskusije. Ljudi svi bi mi bili najsretniji da Dženan zabije 20 golova u prvoj sezoni,30 u drugoj pa da uzmemo milion na njemu pride. Bili bi u tom slučaju sretni i da Ćenan dobije bonus za taj dobar posao. Stvarno je previše optuživanja za "pljuvanje" bez razloga
:palacgore:
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 07, 2017 7:47 pm

Fudbaleri Željeznićčara u ponedjeljak, 12. juna, će početi pripreme za novu sezonuu.

Ekipa će se pripremati na Kupresu i u Sarajevu, a sasvim je izvjesno da će se na prozivci sigurno neće biti Miroslava Stevanovića.

-Pripreme za novu sezonu kreću u ponedjeljak, 12.juna, tri dana kasnije ekipa će otputovati na Kupres gdje će ostati do 23.juna. Nakon toga, slijedi povratak u Sarajevo i završna faza uoči nastupa u Evropskoj ligi. Što se tiče Miroslava Stevanovića on po pravilniku NFSBiH nakon što se odigra zadnja utakmica u sezoni, nema više obaveza prema klubu, ako mu na kraju te sezone ističe ugovor kazali su za Sportske.ba iz Željezničara.

Ono što svakako zanima sve navijače Plavih vezano je za dva Ivana. Veliko je pitanje da li će Ivan Lendrić napustiti Grbavicu, a svakako da se mjesecima priča o Ivanu Kostiću. Bivši fudbaler Slobode obavio je zimske pripreme sa Željom u Antaliji, a zatim nije mogao dobiti čiste papire iz Slobode i pola godine je bio bez kluba. Iz Želje su bili zagonetni kada je odlazak Lendrića u pitanju, ali su zato izričiti kada je situacija sa Ivanom Kostićem u pitanju.

– Ivan Lendrić ima ugovor sa Željezničarom do 30.6.2018 godine, dok Ivan Kostić nije u kombinaciji za dolazak u ekipu Željezničara – potvrđeno je za sportske iz Zvorničke 27.
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Gola, Google [Bot], SIMA_SIMAU i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija