Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:49 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ne mozes reci da je drugo mjesto neuspjeh,u kakvoj god premier ligi se takmicio. A posebno ne mozes reci da je to krah ili katastrofa.
Dakle,drugo mjesto,po meni,nije problem. Problem je puno veci i lezi u cinjenici da si ga preskupo platio. Platio si ga preskupo gledajuci dva aspekta. Prvi je direktni i ogleda se u kolicini potrosenog novca(ako gledamo placene poreze,ne mislim da su bruto plate u protekloj sezoni bile manje od 1,8 mil,pripreme kao malo kad do sad,...ostalo.).
Drudi aspekt je tim koji sada imas. A imas tim koji je bezvrijedan,ili bolje reci obezvrijedjen. Koliko vrijedi cijeli nas tim? Ne na TM,vec realno.Evo hocemo sve igrace prodati,koliko para za njih mozemo uzeti? Ja mislim ne vise od jedam milion km. Veca 500 hiljada km,Lendric 350-400 hiljada km,svi ostali dabogda na bi izglavili 200 hiljada km.
Ovo je posljedica necega o cemu sam pisao u ovo doba prosle godine. I kad sad gledam to o cemu sam pisao,kao da sam pisao jucer. Ni dodati ni oduzeti ni rijeci. Nazalost.
Nazalost,jer ne moze niko reci:lako je poslije bitke biti general. Vidjelo se iz aviona da ne znamo sta radimo sa strukom,odnosno,vidjelo se da ne radimo kako treba.
Tad sam bio jedini koji je o tome pisao. Kakve su reakcije bile znate. Ali **** to. Zalostan sam i razocaran sto se izgubilo vrijeme,potrosilo mnogo para,devalvirao klub u smislu sportskog rejtinga,evropskog koeficijenta,ugleda...
Sve stoji i svi smo manje vise svjesni svega toga, samo sto se ide u neku ružnu krajnost. Da je sve super, ne, daleko od toga, da je sve crno, nije ni to. Neke stvari su odradjene dobro, neke odlično, neke lošije, a neke katastrofalno.

Nije mi drago sto je ovako završilo sve na kraju sezone, ali ovome velika opomena i vazno je sad izvuci pouku iz svega. Tako da, možda i nije loše sto ovako završi, titula bi vjerovatno neke probleme gurnula pod tepih.

Mene zanima tvoje mišljenje po pitanju ostanka Petrovića, ne da se ponovo povlači ovdje priča za ili protiv, već onako, informativno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:50 pm

Evo ga :D
Spoiler:
slika
slika
:zeljeznicar1:
 
sultanfatih
Postovi: 23
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:56 pm

Promocija dresova u ponedeljak 5.6.2017
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:58 pm

Zanimljiv datum
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:58 pm

Dobro je neko naveo gore, koga mi trenutno mozemo prodati a da vrijedi. To su Kjosevski i Lendric. Mi smo vec prodali nase igrace od ranije - Bajic, Amir, Gojak(dzabe otisao), i Memija. Koga smo stvorili za prodaju u medjuvremenu? Da nesto uberes, moras uloziti, kroz vrijeme koje das mladom igracu, ili kroz vece plate za iskusnog. Mi novac nemamo, al smo mogli dati vrijeme mladom igracu, kojeg kasnije mozemo da prodamo. Mi smo tu rupu sada napravili. Tu su Zeric, Osmankovic, Hasanovic, Beganovic, Mujagic. Niko od tih igraca nazalost sada nema neku pravu vrijednost, mozda ce imati, al trenutno nemaju, tu vrijednost moraju da dokazu tek sad, a vec godine dolaze. Znaci stvorila se rupa prihoda, i ja se nadam da ce se konacno dati prilika mladjim igracima od njih poput Sabanadzovica ili slicni njemu, da se vratimo na pravi put. Ako nam npr fali trenutno napadac, sto se neda koji minut Ahmedu Hasanovicu, samo da osjeti sta znaci igrati pro fudbal.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:08 pm

sofronije je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:50 pm
Evo ga :D
Spoiler:
slika
slika
Evo ga jope. :)

slikaprint screen windows
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:09 pm

Mi zbog amaterski pojacanja strijepimo hocemo li pobjediti Celika ili Mladost na Grbavici, pa normalno da se nemoze dati prilika mladim igracima u tim okolnostima. Znaci ti koji su bili zaduzeni za pojacanja nisu obavljali svoj posao dovoljno dobro.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:10 pm

chile je napisao/la:
pet jun 02, 2017 12:17 pm
Kako fizika nije problem, pa mi nikoga nismo pritisli kako treba u ovoj sezoni ili sam izgubio pamcenje. Niti jednu utakmicu nismo imali bar 10 min snaznog pritiska i presinga na protivnika da ne moze izaci s polovine. I kad smo ganjali rezultat to je sve bilo mrljavo i na kvalitet Mice i Ivana.
Nema sanse da je nasa ekipa bila fizicki spremna pa nas je i mrtvi Celik patio. Fizicki spremna ekipa melje protivnika u zadnjoj cetvrtini utakmice a mi smo se u tom periodu grcevito branili.
Fizika nam je itekako zakazala kao i taktika tj. niti jednog nije bilo.
Da ne kazem da bi s obzirom na uslove priprema i sve ostalo,ukljucujuci i vecim dijelom podrsku sa tribina, i obecanja trebali najjace gaziti zadnjih desetak min.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:20 pm

sofronije je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:50 pm
Evo ga :D
Spoiler:
slika
slika
+18 godina
Spoiler:
slika
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:20 pm

Iskreno, nisu dresovi po mom ukusu, više sam se nadao onim sa plavo-bijelim prugama, ali pošto je očigledno u pitanju retro stil i podsjećanje na sezonu 97/98 i proslavljanje 20 godina od te famozne titule na Koševu, palac gore i svaka čast na ideji i onom ko se toga sjetio. Pazarit će se jedan čim stignu u fan shop. :D
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:21 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:58 pm
Zanimljiv datum
marketing je sve to!!! znaju ljudi u klubu sta rade... svaka im cast!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:23 pm

ceze je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:49 pm
FKZ1921 je napisao/la:Ne mozes reci da je drugo mjesto neuspjeh,u kakvoj god premier ligi se takmicio. A posebno ne mozes reci da je to krah ili katastrofa.
Dakle,drugo mjesto,po meni,nije problem. Problem je puno veci i lezi u cinjenici da si ga preskupo platio. Platio si ga preskupo gledajuci dva aspekta. Prvi je direktni i ogleda se u kolicini potrosenog novca(ako gledamo placene poreze,ne mislim da su bruto plate u protekloj sezoni bile manje od 1,8 mil,pripreme kao malo kad do sad,...ostalo.).
Drudi aspekt je tim koji sada imas. A imas tim koji je bezvrijedan,ili bolje reci obezvrijedjen. Koliko vrijedi cijeli nas tim? Ne na TM,vec realno.Evo hocemo sve igrace prodati,koliko para za njih mozemo uzeti? Ja mislim ne vise od jedam milion km. Veca 500 hiljada km,Lendric 350-400 hiljada km,svi ostali dabogda na bi izglavili 200 hiljada km.
Ovo je posljedica necega o cemu sam pisao u ovo doba prosle godine. I kad sad gledam to o cemu sam pisao,kao da sam pisao jucer. Ni dodati ni oduzeti ni rijeci. Nazalost.
Nazalost,jer ne moze niko reci:lako je poslije bitke biti general. Vidjelo se iz aviona da ne znamo sta radimo sa strukom,odnosno,vidjelo se da ne radimo kako treba.
Tad sam bio jedini koji je o tome pisao. Kakve su reakcije bile znate. Ali **** to. Zalostan sam i razocaran sto se izgubilo vrijeme,potrosilo mnogo para,devalvirao klub u smislu sportskog rejtinga,evropskog koeficijenta,ugleda...
Sve stoji i svi smo manje vise svjesni svega toga, samo sto se ide u neku ružnu krajnost. Da je sve super, ne, daleko od toga, da je sve crno, nije ni to. Neke stvari su odradjene dobro, neke odlično, neke lošije, a neke katastrofalno.

Nije mi drago sto je ovako završilo sve na kraju sezone, ali ovome velika opomena i vazno je sad izvuci pouku iz svega. Tako da, možda i nije loše sto ovako završi, titula bi vjerovatno neke probleme gurnula pod tepih.

Mene zanima tvoje mišljenje po pitanju ostanka Petrovića, ne da se ponovo povlači ovdje priča za ili protiv, već onako, informativno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Petrovic...
Sustinsko pitanje nije trener. Sustinsko pitanje je vizija. Ako imas viziju onda bi trebalo da znas i kreirati pravu strategiju i uspostaviti sistem za provodjenje strategije.
Ali,slazem se da je kontinuitet bitan...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:23 pm

Još da kakav fin igrač bude predstavljao dres nema dalje :D
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:24 pm

Nadam se samo da ce simbolika oko dresova stati kod 05.06. i da nece kostati 90KM. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:29 pm

mogli su vala slikati i drugu garnituru dresova za novu sezonu
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:33 pm

fcz je napisao/la:
pet jun 02, 2017 4:24 pm
Nadam se samo da ce simbolika oko dresova stati kod 05.06. i da nece kostati 90KM. :D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:38 pm

Ovo drugi put da na klixu "procuri" dres :D
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:45 pm

Vrag je napisao/la:
pet jun 02, 2017 4:38 pm
Ovo drugi put da na klixu "procuri" dres :D
Da im hoce kakvo pojacanje procuriti :placeodsmijeha:
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:48 pm

fcz je napisao/la:
pet jun 02, 2017 4:24 pm
Nadam se samo da ce simbolika oko dresova stati kod 05.06. i da nece kostati 90KM. :D
nece,kostace 98 km....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Grb1
Postovi: 181
Pridružen/a: sri nov 30, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 4:49 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet jun 02, 2017 4:23 pm
Još da kakav fin igrač bude predstavljao dres nema dalje :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 265 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija