Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:39 pm

storm_raider je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:20 pm
Model1964 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:14 pm
Kada me vuceš za jezik
*Podpisuj Alija makar bila ko avlija, Samo da se ne puca*. To je taj ugao gledanja. Zbog tog ugla gledanja ja sam gdje sam.
A ovo tvoje je sportskim rijecnikom bilo ispod pojasa. Prenisko.
Ma daj, kada vec hoces da se zezamo, onda idemo da se zezamo. Ako ne mozes podnijeti, onda nemoj ni pocinjati. :D
Nije mi namjera bila da pretjeram, ako jesam - isprike.

Onda idemo fino.

Nije to taj ugao gledanja, ja sam i rekao da je katastrofalno. Ali da bih sada sve rasturao zbog toga, to ne bih. A kada si se uhvatio toga, 'ko avlija' je svakako. Nazalost i nakon sto se pucalo.
:palacgore: om, nisam skonto :roll:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:42 pm

Sta je s ovom zvanicnom :D da nije sta bolestan ovaj sto vodi i uredjuje
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 5:55 pm

LAPAZ je napisao/la:
sri maj 31, 2017 5:10 pm
Mozda se malo pretjeruje prema Petrovicu kada je u pitanju autoritet u svlacionici.To nam se sve cesce desava da se neki igraci sprdaju sa trenerima. Nekad se zapitam da li bi i Amar u ovim okolnostima mogao drzati autoritet u svlacionici. Nesta ne stima, a sta , ja to kao obicni navijac ne znam.
nije ni teško sprdati se sa trenerom kad igrači znaju da će u svakoj varijanti trener odletiti prije nego oni. tu su poslane pogrešne poruke i trebaće vremena da se to ispravi...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:04 pm

Ja ne znam jesam li ja budala, ali drugo mjesto u sezoni kad se napravila tribina, kad se stadion osposobio da se igra LE na njemu, je po meni dobra sezona. Ovde haman crnjačenje ko da nismo ni u europu otišli.
Sad bih narednih 5 godina potpisao isti scenario, ta druga mjesta al da se ukrovi istok, novi jug sa krovom, teren, da se stadion sredi za 3 . kategoriju
Al znaš nas, je.bo nas
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:08 pm

salle86 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:04 pm
Ja ne znam jesam li ja budala, ali drugo mjesto u sezoni kad se napravila tribina, kad se stadion osposobio da se igra LE na njemu, je po meni dobra sezona. Ovde haman crnjačenje ko da nismo ni u europu otišli.
Sad bih narednih 5 godina potpisao isti scenario, ta druga mjesta al da se ukrovi istok, novi jug sa krovom, teren, da se stadion sredi za 3 . kategoriju
Al znaš nas, je.bo nas
Po meni nelogično razmišljanje.
Kao da smo igrali s juniorima i vodio nas Adzem, pa se napravio i istok, a milion maraka navijači skupili. To je alibi priča, htio to neko ili ne !
Imao si jedan od najjačih sastava na papiru, u trenutku i najboljeg trenera u ligi ,Husrefa ne računam jer je nemoguća misija a BABUKA je level ispred svih njih. U januaru si najviše poslovao,doveo jake igrače, cilj je bio jasan ! Ne kažem da si budala ali nije sve dobro kao što se predstavlja.
Evo prvi prelazni rok da niko ništa bukvalno ne zna, vidjet ćemo možda bude TOP možda FLOP.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:08 pm

Ma yebiga niko ne kaze da je losa sezona, ali smo svi zbog finisa i dan danas syebani , tako da je prelosa jer smo mogli biti prvi. Zavisi kako gledas :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Braveheart
Postovi: 95
Pridružen/a: uto feb 07, 2017 11:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:10 pm

Htio ko priznati ili ne, Amar je nas Ferguson. Ne kazem da je Slavko los, sta vise dobar, ali nije to to. Nama treba Amar jer sa Amarom nema price.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:10 pm

Ima li neki igrac krupe ili radnika da ga niste doveli u Zelju pucate dan dva o jednom, iskoci neki forumas s pricom da nije kontaktiran i onda idemo jovo nanovo s drugim, zaboravih i djuturume iz listice.
Jedina dobra stvar otkako je Cenan tu manje vise niko pojma nema s kim se pregovara i koji igraci su u opticaju za dovodjenje. I ljepota je ovo kad je mirno oko dolazaka ne treba zuriti prosle godine smo doveli pola tima prije nego je prvenstvo i zavrsilo pa svi odose nakon par kola a najveca nada prelaznog ne odigra utakmice lafo ga dzukele zaganjale. Neka dobro razmisle i skontaju ko im treba a ne dovode samo radi dovodjenja i kamaranja igraca, kad vec dobode igraca neka je za prvih 11 i donosi napredak ekipi. Ako nema takvog forsiraj juniora, mali Besirevic je vec mogao imati polusezonu iza sebe i biti vec okosnica tima sa 18 god. ali eto mlad je ima vremena a mjesto mu zauze penzija koja je visak u zrinjskom bila i vidimo kako to zavrsi i koliko se doticni zadrzao.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:14 pm

Ma dzabe, mi sad moramo pozuriti.. Nemamo dovoljno igraca ni za klupe, a bar petorica nam trebaju u prvom timu.
Nadam se da su od ranije "dogovorili" neke transfere, ako su cekali da zavrsi sezona e onda ga yebi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:14 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:04 pm
Ja ne znam jesam li ja budala, ali drugo mjesto u sezoni kad se napravila tribina, kad se stadion osposobio da se igra LE na njemu, je po meni dobra sezona. Ovde haman crnjačenje ko da nismo ni u europu otišli.
Sad bih narednih 5 godina potpisao isti scenario, ta druga mjesta al da se ukrovi istok, novi jug sa krovom, teren, da se stadion sredi za 3 . kategoriju
Al znaš nas, je.bo nas

Imao si jedan od najjačih sastava na papiru, u trenutku i najboljeg trenera u ligi ,Husrefa ne računam jer je nemoguća misija a BABUKA je level ispred svih njih. U januaru si najviše poslovao,doveo jake igrače, cilj je bio jasan ! Ne kažem da si budala ali nije sve dobro kao što se predstavlja.
Evo prvi prelazni rok da niko ništa bukvalno ne zna, vidjet ćemo možda bude TOP možda FLOP.
Znaci da je Cenan dobro radio.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:15 pm

salle86 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:04 pm
Ja ne znam jesam li ja budala, ali drugo mjesto u sezoni kad se napravila tribina, kad se stadion osposobio da se igra LE na njemu, je po meni dobra sezona. Ovde haman crnjačenje ko da nismo ni u europu otišli.
Sad bih narednih 5 godina potpisao isti scenario, ta druga mjesta al da se ukrovi istok, novi jug sa krovom, teren, da se stadion sredi za 3 . kategoriju
Al znaš nas, je.bo nas
Sportski rezultat i gradnja tribine nemaju nicega skupnog!
Lova odvojena, odgovorni ljudi razliciti.

Imaš ili radiš u nekoj firmi, recimo :D
Gradiš novu halu lijepo krasno :DD: , ali....
KomerciJalni direktor prodo 3/4 planirane robe :( jer nije na vrijeme kontaktirao stranku, kupca.
Hoceli upravni i nadzorni odbor reci nema veze kontaktiraceš drugi put :rofl: , sada se odmori malo :rofl1:

Fuzbal je poso, :kafa: tako da....
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:20 pm

chile je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:10 pm
Ima li neki igrac krupe ili radnika da ga niste doveli u Zelju pucate dan dva o jednom, iskoci neki forumas s pricom da nije kontaktiran i onda idemo jovo nanovo s drugim, zaboravih i djuturume iz listice.
Jedina dobra stvar otkako je Cenan tu manje vise niko pojma nema s kim se pregovara i koji igraci su u opticaju za dovodjenje. I ljepota je ovo kad je mirno oko dolazaka ne treba zuriti prosle godine smo doveli pola tima prije nego je prvenstvo i zavrsilo pa svi odose nakon par kola a najveca nada prelaznog ne odigra utakmice lafo ga dzukele zaganjale. Neka dobro razmisle i skontaju ko im treba a ne dovode samo radi dovodjenja i kamaranja igraca, kad vec dobode igraca neka je za prvih 11 i donosi napredak ekipi. Ako nema takvog forsiraj juniora, mali Besirevic je vec mogao imati polusezonu iza sebe i biti vec okosnica tima sa 18 god. ali eto mlad je ima vremena a mjesto mu zauze penzija koja je visak u zrinjskom bila i vidimo kako to zavrsi i koliko se doticni zadrzao.
Obzirom na ugovore, obzirom na prikazano, obzirom na kartoteke, obzirom na uigranost dvojaca..... ja sam ocekivao da ce se koliko u ponedeljak poceti stvari dešavati u kontinuitetu na bolje. Ispade nešto sporo, kao da smo super sa igrackim kadrom i formom. Kao da je predkolo za pola godine a prvenstvo dogodine.
Mora da je domene :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
gavran
Postovi: 7549
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:30 pm

Tačno se vidi kad model izadje iz rudnika,počne pisati na forumu.I sve lik zna. :pljesak:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:35 pm

Model1964 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:15 pm
salle86 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:04 pm
Ja ne znam jesam li ja budala, ali drugo mjesto u sezoni kad se napravila tribina, kad se stadion osposobio da se igra LE na njemu, je po meni dobra sezona. Ovde haman crnjačenje ko da nismo ni u europu otišli.
Sad bih narednih 5 godina potpisao isti scenario, ta druga mjesta al da se ukrovi istok, novi jug sa krovom, teren, da se stadion sredi za 3 . kategoriju
Al znaš nas, je.bo nas
Sportski rezultat i gradnja tribine nemaju nicega skupnog!
Lova odvojena, odgovorni ljudi razliciti.

Imaš ili radiš u nekoj firmi, recimo :D
Gradiš novu halu lijepo krasno :DD: , ali....
KomerciJalni direktor prodo 3/4 planirane robe :( jer nije na vrijeme kontaktirao stranku, kupca.
Hoceli upravni i nadzorni odbor reci nema veze kontaktiraceš drugi put :rofl: , sada se odmori malo :rofl1:

Fuzbal je poso, :kafa: tako da....
:palacgore:
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:40 pm

KrajPrice je napisao/la:
uto maj 30, 2017 1:57 pm
Pripremite prskalice!
Jel igrac u pitanju il nesto drugo ?
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:43 pm

Koji vam je K, tri dana prosla od kraja sezone hocete da se tim kompletuje momentalno, polako ima jos ovih kojima se treba zahvaliti a tek kasnije cemo o novim.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:46 pm

arelinho je napisao/la:Eno i Borac doveo igrača, a mi nismo. Ovo nam nešto govori...
Pljuc pljuc


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:47 pm

arelinho je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:41 pm
Eno i Borac doveo igrača, a mi nismo. Ovo nam nešto govori...
Govori nam da je Borac doveo igrača :D
 
Avatar
gavran
Postovi: 7549
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:50 pm

Shortyy1921 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 6:40 pm
KrajPrice je napisao/la:
uto maj 30, 2017 1:57 pm
Pripremite prskalice!
Jel igrac u pitanju il nesto drugo ?
Yebo prskalice daj jaNJe
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 6:51 pm

Bosko hoćel se šta dogoditi :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, avlami97, BHDragons, Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot], MiroslavKruzik i 232 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija