Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:30 pm

Mi kad budemo u stanju placati obestecenja za perspektivne i dobre igrace iz nase lige to ce bit znak da smo iskocili iz sivila i otisli par koraka ispred ostalih. Sad hocemo li i kad to docekati, pitanje je. Ja se nadam da hocemo, bar ova uprava ulijeva nadu u to, ali otom potom
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:32 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:30 pm
Mi kad budemo u stanju placati obestecenja za perspektivne i dobre igrace iz nase lige to ce bit znak da smo iskocili iz sivila i otisli par koraka ispred ostalih. Sad hocemo li i kad to docekati, pitanje je. Ja se nadam da hocemo, bar ova uprava ulijeva nadu u to, ali otom potom
Prvi znak velike stabilnosti ce biti kada budemo imali i hrabrosti i finansijsku stabilnost da junioru ponudimo ugovor na 5 godina.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:33 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 31, 2017 2:10 pm
Zaboravljate da je Koljic vecinu golova zabio sa penala. Statistika izgleda lijepo kad se gleda ali je ona ko bikini. Pozitivna stvar je ta sto je mlad i sto moze jos napredovati..
Pa nama takav i treba, ne znamo dati gola sa penala da si hljeb! :D
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:34 pm

Sve stoji. Pa Radnik i Krupa nam pred nosom kupe mlade talente. Kako? Radnik jedan od najsiromasnijih klubova u PLBiH, Krupa tek usla, vjerujem da im budzet upola nije ko nas. Gdje su nasi skauti, sportski direktori? Ponabijat nogama i dovest ljude koji to rade za Krupu i Radnik - problem rijesen.

Kasno se jebanom kajat. Ne mozes ti sad ocekivat da se zavrse neki Peco, Besirevic, Vukotic, jer ih je neko pokupio na vrijeme i sklopio s ljudima dugogodisnje ugovore. Mislim, mozes uz neko obestecnje ili dogovor nekakav, ali i to mozda i to sa debelim zakasnjeniem.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:34 pm

Eto Radnik i Krupa plaćaju obeštećenja pa puni mladih igrača. Ma hajte molim vas
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:38 pm

Morzhy je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:34 pm
Eto Radnik i Krupa plaćaju obeštećenja pa puni mladih igrača. Ma hajte molim vas
Možda plaćaju naknadu za treniranje, a to mi nismo nikada radili. Sjećam se na prvu Golman Bukvić i Šaban pehilj, obojica amaterske ugovore imali sa nama, zbog te naknade za treniranje. Ne znam kakva je situacija bila sa M. Ramićem. Mislim isto. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:38 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
sultanfatih
Postovi: 23
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:39 pm

Morzhy je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:34 pm
Eto Radnik i Krupa plaćaju obeštećenja pa puni mladih igrača. Ma hajte molim vas
Ne kontaju pojedini razliku. Krupa i Radnik nisu opterećeni nikakvim rezultatom i imaju luksuz da uvrste mlade igrače u prvi tim. Kod nas konstantno se jebe mater od najboljih i najiskusnijh igrača do juniora. Daj nam juniore da igraju 3 kola onda ćemo im jebat mater kao po običaju
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:44 pm

kemo je napisao/la:
uto maj 30, 2017 8:25 pm
Ovo sam slucajno nasao
slika
http://geodet.ba/stadion-grbavica/
Mene bi više ovo obradovalo nego sva pojačanja. :baklja: :baklja:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:45 pm

avlami97 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:38 pm
Morzhy je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:34 pm
Eto Radnik i Krupa plaćaju obeštećenja pa puni mladih igrača. Ma hajte molim vas
Možda plaćaju naknadu za treniranje, a to mi nismo nikada radili. Sjećam se na prvu Golman Bukvić i Šaban pehilj, obojica amaterske ugovore imali sa nama, zbog te naknade za treniranje. Ne znam kakva je situacija bila sa M. Ramićem. Mislim isto. :D
Jasno je to da nismo, ali kontam zašto Krupa i Radnik mogu, a mi ne? Zato što čekamo da ti igrači ostare, dovedemo ih i ugradnja može početi
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:47 pm

Sve to stoji i sve ste vi upravu. Ali ja to opet malo s rezervom gledam. Nije aman zaman problem dovesti nekog mladog, neafirmisanog igraca. Npr kao sto su Peco, Serbecic u Radniku, ili ovih par u Krupi. Mi smo ipak u stanju dati i vise para od tih klubova, cak bi i svaki prije poletio u Zelju nego u Radnik. Ali razlika je u tome da oni nemaju imperativ rezultata, nemaju pritisak, nemaju na tribinama 5000-10000 ljudi. Ne je*e im niko mater ako pogresno izvedu aut. Evo primjer Jasarevica, kojeg sad prizivamo, da smo ga doveli prije 2 godine kad je s Travnikom ispo iz lige, je*ali bi automatski mater i njemu i onom ko ga je doveo. Pa mi dovedosmo Halvadzica, dijete bilo prvak svijeta. Standardan u toj reprezentaciji. Ti ljudi koji su ga pozivali i stavljali da igra u tu ekipu, znaju, cim su bili prvaci svijeta. Automatski je i on znao nesto cim je bio tu. Dosao kod nas, i sta bi? Na treningu ga gledam, on je s loptom na "vi". A da nas je neko tad pitao, hocemo li njega ili nekog Pecu iz Veleza, sta bi bilo?
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:50 pm

Mi moramo imati kvalitetan kostur ekipe i uz taj kostur afirmisati, dati sansu jednom-dvojici juniora ili nekih mladih neafirmisanih igraca sa strane. Talentovanih, naravno. Ne moraju ni dvojica, mogu cetvorica, ako ima materijala. Al problem je sto mi trenutno nemamo kostur ekipe. Nemamo nikakav, a ne kvalitetan
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:51 pm

sultanfatih je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:39 pm
Morzhy je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:34 pm
Eto Radnik i Krupa plaćaju obeštećenja pa puni mladih igrača. Ma hajte molim vas
Ne kontaju pojedini razliku. Krupa i Radnik nisu opterećeni nikakvim rezultatom i imaju luksuz da uvrste mlade igrače u prvi tim. Kod nas konstantno se jebe mater od najboljih i najiskusnijh igrača do juniora. Daj nam juniore da igraju 3 kola onda ćemo im jebat mater kao po običaju
Moj sultane lagano i mi trebamo prestati biti opterećeni rezultatom, jer istog već odavno nemamo nit će nam metuzalemi donijeti isti, znači definitivno provjereno na vlastitoj koži
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:53 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:50 pm
Mi moramo imati kvalitetan kostur ekipe i uz taj kostur afirmisati, dati sansu jednom-dvojici juniora ili nekih mladih neafirmisanih igraca sa strane. Talentovanih, naravno. Ne moraju ni dvojica, mogu cetvorica, ako ima materijala. Al problem je sto mi trenutno nemamo kostur ekipe. Nemamo nikakav, a ne kvalitetan
A što nemamo? Pa pročulo se da najbolje uvezujemo staž u ligi, svi dolaze kod nas pred penziju da se to uveže
 
sultanfatih
Postovi: 23
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 3:54 pm

Morzhy je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:51 pm
sultanfatih je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:39 pm
Morzhy je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:34 pm
Eto Radnik i Krupa plaćaju obeštećenja pa puni mladih igrača. Ma hajte molim vas
Ne kontaju pojedini razliku. Krupa i Radnik nisu opterećeni nikakvim rezultatom i imaju luksuz da uvrste mlade igrače u prvi tim. Kod nas konstantno se jebe mater od najboljih i najiskusnijh igrača do juniora. Daj nam juniore da igraju 3 kola onda ćemo im jebat mater kao po običaju
Moj sultane lagano i mi trebamo prestati biti opterećeni rezultatom, jer istog već odavno nemamo nit će nam metuzalemi donijeti isti, znači definitivno provjereno na vlastitoj koži
Generalno nismo dobra i zdrava sredina za afirmaciju mladih igrača. Krupa, Mladost, Radnik, Vitez su zdravije sredine za to.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:00 pm

Morzhy je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:38 pm
Morzhy je napisao/la:
sri maj 31, 2017 3:34 pm
Eto Radnik i Krupa plaćaju obeštećenja pa puni mladih igrača. Ma hajte molim vas
Možda plaćaju naknadu za treniranje, a to mi nismo nikada radili. Sjećam se na prvu Golman Bukvić i Šaban pehilj, obojica amaterske ugovore imali sa nama, zbog te naknade za treniranje. Ne znam kakva je situacija bila sa M. Ramićem. Mislim isto. :D
Jasno je to da nismo, ali kontam zašto Krupa i Radnik mogu, a mi ne? Zato što čekamo da ti igrači ostare, dovedemo ih i ugradnja može početi
Ko se ugradjuje? Cenan ili? Teske su to optuzbe. Ako ima istine onda je sva prica o stabilnosti i transparentnosti obicna ubleha.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:01 pm

Ko ne moze da podnese pritisak onda ne treba da se bavi fudbalom, bilo da se radi o junioru ili o senioru. Na svakom stadionu na svijetu se psuje, ne postoji igrac u historiji fudbala koji se u nekom trenutku nije kritikovao, kojem se nije psovalo itd i u tome se vidi razlika izmedju profesionalaca i amatera. Vaditi se na pritisak je jadno i bijedno i uglavnom se psihicki labilni igraci koji su luzeri vade na pritisak. Ostavi zadnji atom snage i srce na terenu i niko ti nece "a" reci u slucaju negativnog rezultata. Evo primjer naseg bivseg igraca Urdinova, lik je totalno ogranicen igrac, nema dobar ni centarsut ni sut, ali je svaku utakmicu ginuo za dres. Zna gdje je dosao i za koga igra. Nakon njegovog odlaska niko nije rekao da je on ogranicen do bola nego su ga ljudi komentarisali na nacin da je davao sve od sebe i vise od toga za nas klub. U tome je caka..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Gerrard8
Postovi: 17
Pridružen/a: sub mar 25, 2017 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:06 pm

Pozz svima,

... citam... slabo se javljam, pa opet citam. Nemas sta reci nakon ovakvog finish-a sezone. Sve vec' receno.

Pa se onda malo suLJam oko kluba, propitujem, ispitujem, pa opet dodjem ovdje... da citam. Sta ces, teski su (penzionerski) dani.

Nego u tom suLJanju saznadoh, pa dobih zelju da ovdje to I podijelim ( u narodu poznato - izmahalam) da ce se vecini kolega sa foruma koji pozivaju na "nasu djecu" ta zelja I ostvariti, vrlo brzo. Momci izdominirali ligu I zasluzili da ih se prekomanduje u prvi tim. Steta pa nisu mogli svi.

Haj pozz... odoh citat' :)
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:06 pm

Slazem se s Brkom i mislim da se debelo, al debelo precjenjuje ta prica sa psovanjem i pritiskom. Pa odite na kanotnalnu utakmicu SASK-a i tamo ima dezurna budala koja psuje s tribina. Kakvi ba pritisci, kakve psovke vise.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 31, 2017 4:10 pm

Zavrsismo drugi, na bod do titule, a kukamo vise od pitara. A pitari spasise sezonu pobjedom u derbiju. Da je bio remi oni bi se raspadali sada. Eto kako ti se sve svede na jedan bod. Brutalno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija