Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:02 pm

Ja Amaru ne zamjeram nista, taj covjek mi je donio radosti vise nego iko, ali ga ne bih volio vidjeti na klupi. I to je sve. Treba pustiti i ostale trenere da rade kao i Amara i rezultati će doći, a ne skidati im glavu odmah nakon prvog kiksa.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:05 pm

19adi21 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:44 pm
arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:39 pm
19adi21 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:36 pm
@arctg odgovor za sve i jedno tvoje pitanje nadji u titulama koje je Amar uzeo, koliko se sjecam, navijace primarno zanimaju titule, sta god je radio (naravno da je puno vise pozitzivnih stvari), za to ima i pokrice u vidu svojih uspjeha
Te titule umalo nas nisu došle glave. Svaka mu čast na njima, na sportskim uspjesima i rezultatima koje je postigao, ali oni ga ne amnestiraju krivice za sve loše što je uradio i na zelenom terenu, i van njega. Bar kod mene.
Sta je on uradio lose van terena ? SItuacija je postala kriticna u upravi, on je to vidio i zato se poceo bas jako mijesati u administrativni dio kluba, zato se i povukao sa klupe i na kraju krajeva poceo dovoditi ljude koji sada rade odlican posao u upravi. Kako vam nije jasno da je proces stabilizacije kluba krenuo upravo od Amara (ne kazem da je on jedini krenuo sa tim, ali da je jedan od pokretaca, jeste)
Pravu sliku Amarovog aganžmana u Želji necemo nikada znati. On nece sigurno govoriti o tom periodu. Drugi se zbog vlastitih aferima ne usuđuju. Od svega što je @arctg napisao ja mu zamjeram jedino odlazak na * godišnji odmor*. To je bilo šupacki i to mu necu nikada halaliti. To se nikako nije smjelo dogoditi! Morao je jasno tada reci
* Situacija je takva i takva, ja ne želim da radim u takvom okruženju i pod takvim uslovima* Tada bi bio u našim ocima heroj, ovako....
Sve drugo nabrojano je špekuliranje jer nemamo dovoljno informacija.
Isto je špekuliranje dali on ili uprava žele da Amar vodi ekipu ili na bilo koji nacin radi u Želji. Gdje su ti pametni novinari da pitaju jednu i drugu stranu? Ovakva atmosfera pogoduje samo onim koji žele rušiti upravu a Amara iskoristiti kao pijuna. Nešto slicno se je dogodilo u njegovom prošlom mandatu, Koliko sam ja uspio pohvatati informacije od ljudi kojim vjerujem za neke stvari koje spominje @arctg je Amar nagužen od uprave, za neke je znao a nije imao rješenja a nekim je i sam kumovao. Šupci su mu nasafunjali :D tahtu i u prvom mandatu.
Naše pisanje za i proti Amara samo pogoršava situaciju koja je blago rece no užasna.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:09 pm

Ljudi koriste Amara da bi pricali protiv uprave,a neki nasjedaju na to.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:11 pm

19adi21 je napisao/la: "Ostavljam klub sa tendencijom da bude stabilan, prije svega financijski, a potom i organizacijski. Taj period konsolidacije će trajati još neko vrijeme, ali ne predugo, po mom mišljenju. Uključen sam u problematiku, tako da znam o čemu pričam. Nakon toga mi imamo najbolje preduslove od svih klubova da krenemo prema naprijed. Imamo omladinsku školu, imamo ljude u klubu koji su posvećeni, imamo ljude oko kluba koji ga vole, imamo infrastrukturu i imamo nešto što ostali nemaju. Kada budemo riješili neke tekuće stvari mislim da ćemo mi biti opet tu gdje i pripadamo," kaže Osim.

evo njegova izjava dan pred polazak u Katar, i eto bas se ovo desava zadnjih godinu dvije i trenutno, stvorio je uslove da postanemo stabilan klub i onda otisao

nemam nista protiv Slavke i uopste ne potenciram pricu da Amar treba doci, ali ne mogu da vjerujem da ima iko ko moze ista lose reci za covjeka koji nam je toliko puno donio
Pa ne govorim ni ja ni šta loše protiv Amara. Istina i činjenice nikada ne mogu biti loše ako im se pogleda ravno u oči. Ne bih imao ništa protiv da dođe opet na mjesto šefa stručnog štaba, ali pod uslovima koje sam naveo. Jasno sam naveo šta je on i kako ga ja gledam i to se nikada neće promijeniti. Ali i on je čovjek, kao i Slavko, Senad, peti, deseti i ima grešaka u svom radu.

@stari grad, Izlija mi nije nikakav kolega i ja to nikada ne bih napisao, iz razloga što ne smatram da je to istina. Vidim da nisi pročitao moj post i samim tim nisi vidio kako ja gledam na Amara Osima.

Ti imaš svoje viđenje Željezničara, ja svoje i to poštujem, sasvim uredu što se mene tiče. Ja "direktno ne pljujem, prozivam, omalovažavam" Amara. Ja govorim ono što mislim i što znam a to što se tebi, petom ili desetom ne sviđa jer ste od Amara napravili kult ličnosti i amnestirali ga svake krivice i lošeg poteza, to je vaš problem, a ne moj i za to me živo zaboli ona stvar.

Koliko površno gledaš i koliko malo znaš, govori i tvoja priča o moderaciji ovog foruma i uslovima da se postane dio iste. Za ovo bih ti lično spucao ban jer je zabranjeno se miješati u rad moderacije, kakva god ona bila, ali nisam nikada do sada i neću ni tebi. Možda neko od kolega bude htio i vidiš odmah da nismo u moderaciji svi isti i da si mi između sebe ne slažemo u mnogo stvari. Hoću da diskutujemo, da pričamo, da se lupamo argumentima i da vidimo greške svih, kao i dobre strane. Ali vidim da pojedini nisu spremni na to iz samo njima znanih razloga. Šteta...

Željezničar nikada neće biti jednako Amar niti jednako Misimović! A ovo oko ispiranja mozgova je smiješno i komentarisati. Nemam drugog posla nego da ispiram mozak ljudima koje ne znam, i to preko nekog foruma na internetu, ni zbog čega. Pih...

@Model1964, u dosta stvari se slažem ovdje sa tobom. Očekivano sa tvoje strane i drago mi je što si i ti dao komentar na ovo. :palacgore:

@rodrigo87, u pravu si 101%! To je poenta svega!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:11 pm

19adi21 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:53 pm
"Ostavljam klub sa tendencijom da bude stabilan, prije svega financijski, a potom i organizacijski. Taj period konsolidacije će trajati još neko vrijeme, ali ne predugo, po mom mišljenju. Uključen sam u problematiku, tako da znam o čemu pričam. Nakon toga mi imamo najbolje preduslove od svih klubova da krenemo prema naprijed. Imamo omladinsku školu, imamo ljude u klubu koji su posvećeni, imamo ljude oko kluba koji ga vole, imamo infrastrukturu i imamo nešto što ostali nemaju. Kada budemo riješili neke tekuće stvari mislim da ćemo mi biti opet tu gdje i pripadamo," kaže Osim.

evo njegova izjava dan pred polazak u Katar, i eto bas se ovo desava zadnjih godinu dvije i trenutno, stvorio je uslove da postanemo stabilan klub i onda otisao

nemam nista protiv Slavke i uopste ne potenciram pricu da Amar treba doci, ali ne mogu da vjerujem da ima iko ko moze ista lose reci za covjeka koji nam je toliko puno donio
Naravno da ne moze i ne znam uopste odakle ideja da to neko radi.Nam svima je ostao gorak okus u ustima zbog nacina njegovog odlaska i licno sam bio razocaran postupkom "odlaska na odmor" u jeku sezone.Nije ni to bas fino.

Svi mi znamo da Amar kao niko zna sta je Željo i sta Željo moze i treba da predstavlja,znamo svi da je on sjajan trener i dobar pedagog ali i ters i da se cesto inatio nama navijacima a i nekim igracima,ali opet uspijevao gaziti sve pred sobom pa mu covjek nije mogao to ni zamjeriti.Nemojte fakat vise potezati pricu kako neko ne voli Amara i slicno,ono sto nama normalnim navijacima nije jasno zasto on moze raditi sa Zojom,Dzelom i ostalim futama,kad znamo da su iz kase uzimali,da nisu prijavljivali porez,povecali dug itd.

Sadasnja uprava u poslovnom aspektu pruza najbolje rezultate u historiji kluba i ovim radom je klub napravio uz pomoc navijaca tribinu,vratio bruku dugova,planira dalje projekte na izgradnji stadiona,međutim ovoj upravi nedostaje jasna vizija na sportskom planu.To je sve sto im zamjeram jer previse je lutanja bilo sa trenerima,igracima,omladinskim pogonom itd. Nadam se da je ova sezona svima u upravi bila dobra lekcija da se ne treba zalijetati i da ne treba slusati ni navijace ni nikakve dobronamjerne savjete.Moraju se dovesti strucnjaci koji ce nam uz pomoc Mulaosmanovica i Adzema pomoci da svake godine imamo 2-3 igraca u izlogu za prodaju. Ove godine imas Lendrica i Vecu,ovaj prvi pola godine u svakoj izjavi kaze "idem ja 100%" kao da je to normalno da on ide sto mu se ide,veca s druge strane je nakon loseg starta u sezonu bio sve bolji i realno je da ostvari solidan transfer u jacu ligu i da aBd uskoro bude jedan u nizu reprezentativaca.Ukratko Slavko ostaje i treba da ostane,klub ce mu pruziti sve sto moze a on mora biti manje tvrdoglav i bice ve okay.

I jos nesto ovo sa Lendricem je najbolji i najveci razlog sto nama trebaju nasa djeca igrati uz pomoc ovih sa strane.Covjek ne postuje instituciju kluba,ni trenera ni navijace.Placenik klasicni.Hvala mu za golove i naserem mu se u usta pogana,mater ti ***** debilu!
1921-1987-2007
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:12 pm

Lagano predocite dokaze za sve sto pisete pa vam mozda neko ozbiljno i odgovori. Ti jos potenciras tu pricu kao moderator, a trebalo bi da si objektivan i da ovdje napravis civilizovanu atmosferu za neku konstruktivnu raspravu.

Mogu i ja rec da necu da vidim Amara jer smrce kokain, narkomancina, da ga Miske prima u bulju ili da je Dino Pekic degenericni kockar, ali niko nije duzan da mi vjeruje na rijec, pa nije ni tebi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:13 pm

arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:11 pm
19adi21 je napisao/la: "Ostavljam klub sa tendencijom da bude stabilan, prije svega financijski, a potom i organizacijski. Taj period konsolidacije će trajati još neko vrijeme, ali ne predugo, po mom mišljenju. Uključen sam u problematiku, tako da znam o čemu pričam. Nakon toga mi imamo najbolje preduslove od svih klubova da krenemo prema naprijed. Imamo omladinsku školu, imamo ljude u klubu koji su posvećeni, imamo ljude oko kluba koji ga vole, imamo infrastrukturu i imamo nešto što ostali nemaju. Kada budemo riješili neke tekuće stvari mislim da ćemo mi biti opet tu gdje i pripadamo," kaže Osim.

evo njegova izjava dan pred polazak u Katar, i eto bas se ovo desava zadnjih godinu dvije i trenutno, stvorio je uslove da postanemo stabilan klub i onda otisao

nemam nista protiv Slavke i uopste ne potenciram pricu da Amar treba doci, ali ne mogu da vjerujem da ima iko ko moze ista lose reci za covjeka koji nam je toliko puno donio
Pa ne govorim ni ja ni šta loše protiv Amara. Istina i činjenice nikada ne mogu biti loše ako im se pogleda ravno u oči. Ne bih imao ništa protiv da dođe opet na mjesto šefa stručnog štaba, ali pod uslovima koje sam naveo. Jasno sam naveo šta je on i kako ga ja gledam i to se nikada neće promijeniti. Ali i on je čovjek, kao i Slavko, Senad, peti, deseti i ima grešaka u svom radu.

@stari grad, Izlija mi nije nikakav kolega i ja to nikada ne bih napisao, iz razloga što ne smatram da je to istina. Vidim da nisi pročitao moj post i samim tim nisi vidio kako ja gledam na Amara Osima.

Ti imaš svoje viđenje Željezničara, ja svoje i to poštujem, sasvim uredu što se mene tiče. Ja "direktno ne pljujem, prozivam, omalovažavam" Amara. Ja govorim ono što mislim i što znam a to što se tebi, petom ili desetom ne sviđa jer ste od Amara napravili kult ličnosti i amnestirali ga svake krivice i lošeg poteza, to je vaš problem, a ne moj i za to me živo zaboli ona stvar.

Koliko površno gledaš i koliko malo znaš, govori i tvoja priča o moderaciji ovog foruma i uslovima da se postane dio iste. Za ovo bih ti lično spucao ban jer je zabranjeno se miješati u rad moderacije, kakva god ona bila, ali nisam nikada do sada i neću ni tebi. Možda neko od kolega bude htio i vidiš odmah da nismo u moderaciji svi isti i da si mi između sebe ne slažemo u mnogo stvari. Hoću da diskutujemo, da pričamo, da se lupamo argumentima i da vidimo greške svih, kao i dobre strane. Ali vidim da pojedini nisu spremni na to iz samo njima znanih razloga. Šteta...

Željezničar nikada neće biti jednako Amar niti jednako Misimović! A ovo oko ispiranja mozgova je smiješno i komentarisati. Nemam drugog posla nego da ispiram mozak ljudima koje ne znam, i to preko nekog foruma na internetu, ni zbog čega. Pih...

@Model1964, u dosta stvari se slažem ovdje sa tobom. Očekivano sa tvoje strane i drago mi je što si i ti dao komentar na ovo. :palacgore:

@rodrigo87, u pravu si 101%! To je poenta svega!
Znaš ko je najpametniji na forumu :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:15 pm

Tacno ovdje ljudi ne gledaju iste utakmice izgleda ili prate Želju u zadnjih par godina.

Ustanite kad spominjete Amara,svi vi koji govorite "eto samo titule je donio"



Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:15 pm

Amidza je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:12 pm
Lagano predocite dokaze za sve sto pisete pa vam mozda neko ozbiljno i odgovori. Ti jos potenciras tu pricu kao moderator, a trebalo bi da si objektivan i da ovdje napravis civilizovanu atmosferu za neku konstruktivnu raspravu.

Mogu i ja rec da necu da vidim Amara jer smrce kokain, narkomancina, da ga Miske prima u bulju ili da je Dino Pekic degenericni kockar, ali niko nije duzan da mi vjeruje na rijec, pa nije ni tebi.
Kada svi budu prilagali dokaze za svoje priče kontra Slavke, ove garniture ljudi u Klubu, Amara, bivših igrača i bivših garnitura Kluba, onda ću i ja. Ovo sve nisam pisao sa moderatorske pozicije. Čak štaviše, dao sam ostavku na tu funkciju što mogu i ostali potvrditi, samo čekam da mi se skloni ovo "Moderator" i da opet budem "crn". Ovo pišem kao neko kome je Željezničar iznad svega!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:15 pm

arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:34 pm
Kad se Amar vraća sa godišnjeg? Zašto je na utakmici Zrinjski - Željezničar (0:4) bio prisutan u svečanoj loži kao zvanica domaćeg kluba i zašto se ni jednom golu nije radovao? Zašto je svaki put nakon njegovog odlaska sa klupe, Klub bio u finansijskoj i organizacijskoj dubiozi? Zašto su se dijelile plate u autobusu? Zašto se Kerli progledavalo kroz prste kada je samovoljno napuštao pripreme i odlazio na probe u druge klubove? Zašto smo u drugom Amarovom mandatu u Europi bili kanta za trpanje? Zašto je Amarov uslov povratka na klupu 2009. godine bio da Žujo bude predsjednik Kluba? Zašto, kao član Skupštine Kluba, najvišeg organa, ne prisustvuje sjednicama i ne izvršava svoje obaveze? Zašto rijetko, skoro nikako, ne posjećuje domaće utakmice Željezničara ako je njegov veliki navijač? Zašto Amar želi da se pita za još nešto van zelenog terena, ako je šef stručnog štaba? Zašto?

Amare, hvala ti na svim rezultatima, hvala ti na svim trofejima. Hvala ti što si nas bezbroj puta učinio sretnim, ponosnim i što si dušmanima nabio komplekse koji se neće zaliječiti generacijama. Ti si naša jedina poslijeratna legenda i najtrofejniji trener u historiji Kluba. Prvi bih volio da te vidim na klupi ali samo ako bi se držao klupe i zelenog terena. Ali ako misliš da možeš ponavljati stvari koje si do sada radio, a koje sam gore nabrojao (ovo je sasvim, sasvim mali dio), drži se Tuborga i radi to što sada radiš. Vozdra. A one što ti se uvlače u dupe i prizivaju te na svakom koraku, na uštrb dosadašnjih rezultata Kluba, molim da mi iskreno odgovore na ova gore pitanja. Hvala.
Vecina stvari koje si naveo nije uopste tacna. I sta sad i tebi znaci to plate u autobusu? To sam i avalmija sinoc pitao, pa mi nista ne odgovori. Bas zanimljivo da koristite iste fraze.
Na tvoje pitanje zasto odgovor moze biti da covjek ima vise osvojenih titula nego sve ostale ekipe u ligi, da je trener koji je u svakoj sezoni osvojio poneki trofej, dva puta duplu krunu sto vise niko nije uspio u ovoj ligi. Kanta za trpanje? Pa svaki klub iz ove lige je bio kanta za trpanje u Evropi. Zasto? Zato sto nemamo neki kvalitet, ali je jedan od rijetkih koji je nesto radio da se to promjeni. Milion puta smo ustvrdili da nije imao srece u zrijebu i da je po pravilu izvlacio najteze protivnike. Dosao na korak do lige sampiona u prvom mandatu. Naravno to te ne zanima, jer ne ide u korist tvojim tvrdnjama.
Klub je ostavio u finansijskoj dubiozi? Klubu je ostavio Riada Bajica koji prodat za 500 000 eura, Amira isto toliko, Kvesica koji je prodat za 120 000 eura, Dadu Sadikovica, Kerima Memiju, Dzenisa Beganovica koji su trebali krenuti njihovim stopama da se neko nije napravio pametan pa ih sve unistio. Ostavio nam je danas najboljeg naseg igraca Vedrana Kjosevskog. Prvi covjek koji je potpisao gotovo pola generacije juniora na duze ugovore, na cijim plodovima se i danas radi. Ta djeca su donjela one odlicne rezultate u Evropi pod vodstvom Odovica i donjeli opet koliko novca?
Kako rece Misimovic pred akciju za istocnu tribinu ideju desetogodisnjih ulaznica je dao Amar Osim.
Zasto se danas gleda kroz prste Bogicevicu koji tuzi klub, pa mjesec poslije bude kapiten tog istog kluba? Zasto je Jahic na platnom spisku iako je natipkao vise slova protiv kluba na fejsbuku nego sto je odradio treninga? Zasto nam danas igraci s centra pokazuju srednji prst? Zasto 4 godine nismo osvojili niti jedan trofej? Zasto prosle sezone nismo imali mogucnost da budemo kanta za nabijanje u Evropi? Zasto?
I najvaznije zasto. Zasto vas toliko vrijedja sto neko zeli da ponovo vidi najtrofejnijeg trenera u nasem fudbalu na klupi naseg kluba? Zasto?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:16 pm

eto ispade trebao je reci da se klub raspada, da smo blizu bankrota i da se on sad povlaci u upravu da to malo popravi, pa kakvu bi to reakciju i nas i konkurenata izazvalo ne mogu ni da zamislim, ovako je iz "sjene" uradio dobre stvari i kada su stvoreni neki temelji za stabilizaciju kluba, otisao je, ali eto bilo kako bilo, sto neko rece, nas trebaju da zanimaju samo sportski uspjesi, druga stvar je sto zivimo u zemlji gdje je nemoguce da pratis sportski segment kluba u miru zbog mnogih administrativnih problem

@arctg za kraj, slazem se u potpunosti s tim uslovima o povratku Amara, tad se mijesao u upravu, iz ovog ili onog razloga, nebitno sad, ali sada je uprava odlicna, tako da i ja mislim da ako se ikad vrati treba da orbaca paznju samo na teren
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:17 pm

Odović, Čapljić, Adžem, Mulalić, Kostić, Petrović (možda ih je još bilo) nijedan nije imao cijelu sezonu i normalno da nisu mogli osvojiti titulu za 6 mjeseci a prvenstvo traje 9 mjeseci
Dovedimo Amara i otjerajmo ga u martu garantujem da neće osvojiti titulu
Da smo i titulu osvojili poslije ispadanja iz LŠ opet bi neki "prizivali" Amara
Murinja da dovedemo prvi kiks bilo bi dajte nam Amara
Uprava bi to elegantno mogla izvesti, ponuditi mu duplo veću platu i duplo bolje uslove nego bilo koji trener što ima u ovoj ligi pa davidimo ljubav prema Želji. Ako prihvati bujrum.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3030
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:18 pm

Jel ovaj Ivan normalan sta palamudi po medijima kako bi mu sada upropastio karijeru jer je pod ugovorom pa nek mu otac rahljavi bude smijesan lik a ne trener koji mu je sve ovo omogucio i armija navijaca
Alea iacta est!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:18 pm

psihopata je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:59 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:00 pm
psihopata je napisao/la:
pon maj 29, 2017 8:17 pm
trener po cijoj je biljeznici markovic drugi najbolji igrac ekipe je,da ne kazem neznalica,ali poprilicno ogranicen trener,jer ja po tome mogu zakljuciti da se u njegovoj biljeznici nalazi tona "markovica" i da cemo mi ovaj prelazni rok pokusati dovesti sto vise tih "markovica" da unaprijedimo igru.

slika
jedan od dva tri najkorisnija igraca svakako!
po cemu?
tri gola i dvije asistencije uz bezbroj oduzetih lopti u defanzivi te predaja lopte uz minimalan broj prodanih. bez skandala. nije skup. zahvalan. stalno u pogonu. zdrav.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:19 pm

Amar+Streberi=grupa nečega...
Pošto se to neće desiti nadam se da će SP preci preko svoje tvrdoglavosti i uvoditi mlade snage te se riješiti poluigraca tipa Siniša,Markovic...
Nadam se da će Sablja odvesti Bogićevića kao što ga je doveo i za mene je traka na njegovoj ruci veći poraz od gubitka titule.
Slavko ima malo vremena da skocka ekipicu za evropu.
Ako ostaje Veca sve ostalo se mijenja, odbrana, sredina i napad a to valja uigrati...
Neka nam je Bog na pomoći.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:19 pm

U Sarajevu i cjeloj BiH je danas teško baviti se bilo kakvim poslom pa tako i fudbalom i trenerskim poslom.Isto je tako teško sjediti u upravi i uspješno upravljati klubom.Zašto je to tako odgovor mozemo pronaci u nama samima ako hocemo biti iskreni.Pravi mangupi su izumrli,rijetki su tu negdje a Amar je jedan od njih.Nikad ništa nije uradio da bi naštetio Zelji i niko nema razloga da tako nešto kaze i napiše.Moja jedina zamjerka njemu je njegov odlazak na odmor,svi znamo kad a i tome bi se dalo raspravljati zašto je to uradio.Svi griješimo pa moze i Amar.Neki koji su odigrali sezonu dvije u našem dresu se dizu nebu pod oblake a Amara bi da blate.Nije fer.Okanite se toga.Došo' ne došo' ostavite ga na miru.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:20 pm

Gavran je porucio : americka ambasada ;)
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:21 pm

arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:15 pm
Amidza je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:12 pm
Lagano predocite dokaze za sve sto pisete pa vam mozda neko ozbiljno i odgovori. Ti jos potenciras tu pricu kao moderator, a trebalo bi da si objektivan i da ovdje napravis civilizovanu atmosferu za neku konstruktivnu raspravu.

Mogu i ja rec da necu da vidim Amara jer smrce kokain, narkomancina, da ga Miske prima u bulju ili da je Dino Pekic degenericni kockar, ali niko nije duzan da mi vjeruje na rijec, pa nije ni tebi.
Kada svi budu prilagali dokaze za svoje priče kontra Slavke, ove garniture ljudi u Klubu, Amara, bivših igrača i bivših garnitura Kluba, onda ću i ja. Ovo sve nisam pisao sa moderatorske pozicije. Čak štaviše, dao sam ostavku na tu funkciju što mogu i ostali potvrditi, samo čekam da mi se skloni ovo "Moderator" i da opet budem "crn". Ovo pišem kao neko kome je Željezničar iznad svega!
OK eto, nisi vise moderator, sve udure. Sve sto vazi za tebe vazi i za druge. Jednostavno je - tvrdis nesto, potkrijepi to dokazima ili nemoj ni tvrditi jer ispadas: a)smijesan b)neciji PR agent.

Ponavljam, moze bilo ko od nas napisati bilo sta o bilo kome vezanom za Zeljeznicar, ali bez nekog dokaza to ne vrijedi nista.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:22 pm

Minjore je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:20 pm
Gavran je porucio : americka ambasada ;)
Mevlid potpisuje?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:23 pm

Ja mislim da Amara uopšte ne interesuje trenerski posao u Želji već mjesto u upravi...možda griješim ali mislim da je bliža ova druga opcija.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Gola, Google [Bot], Mirek11, MiroslavKruzik, Norsborg, SIMA_SIMAU i 276 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija