Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:37 pm

tačno je da oni šilje. ali ne bi ni trebali biti isti aršini za nas i za fašističke sredine, koje se ponose time što su fašističke.
gradi željo boli te *****
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:39 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:29 pm
incident je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:25 pm

Ja rekoh da ce skockat ekipu u novoj sezoni,tako je bilo i sa Radnikom,ali opet to nece biti neka lijepa igra,zivciranje i rezultati u vecini slucajeva sa jednim ili eventalno dva pogodka.Srecno u novoj sezoni.
Zovi ove svoje, ne možemo da ih otjeramo, svi hoće kod nas
Da ste FC Zeljeznicar negdje sa zapada mozda bi i trcalli,jedino mozda trci Kosoric,vidis da se pojacavamo,vecina njih ce kao Memisevic,klub koji pravi reprezentativce,Besirevic,Peco,Serbecic,to ne vjerujem da ce igdje drugo sem u inostranstvo ili ostanak u Radniku.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:40 pm

Mbappe ti ga pusi Aneleeeee
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:40 pm

incident je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:39 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:29 pm
incident je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:25 pm

Ja rekoh da ce skockat ekipu u novoj sezoni,tako je bilo i sa Radnikom,ali opet to nece biti neka lijepa igra,zivciranje i rezultati u vecini slucajeva sa jednim ili eventalno dva pogodka.Srecno u novoj sezoni.
Zovi ove svoje, ne možemo da ih otjeramo, svi hoće kod nas
Da ste FC Zeljeznicar negdje sa zapada mozda bi i trcalli,jedino mozda trci Kosoric,vidis da se pojacavamo,vecina njih ce kao Memisevic,klub koji pravi reprezentativce,Besirevic,Peco,Serbecic,to ne vjerujem da ce igdje drugo sem u inostranstvo ili ostanak u Radniku.
Mi smo inostranstvo
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:41 pm

ChWilla je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:33 pm
Dolina je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:32 pm
ma baca i nas i to dobro, nije ni nama mane samo što se ne vidimo pa jedan drugom izgledamo normalno
pa baca svakog navijača nakon ovakve sezone... :D
počeo si kasniti na tekme, jedva si mjesto našao :ganja:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:41 pm

incident je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:39 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:29 pm
incident je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:25 pm

Ja rekoh da ce skockat ekipu u novoj sezoni,tako je bilo i sa Radnikom,ali opet to nece biti neka lijepa igra,zivciranje i rezultati u vecini slucajeva sa jednim ili eventalno dva pogodka.Srecno u novoj sezoni.
Zovi ove svoje, ne možemo da ih otjeramo, svi hoće kod nas
Da ste FC Zeljeznicar negdje sa zapada mozda bi i trcalli,jedino mozda trci Kosoric,vidis da se pojacavamo,vecina njih ce kao Memisevic,klub koji pravi reprezentativce,Besirevic,Peco,Serbecic,to ne vjerujem da ce igdje drugo sem u inostranstvo ili ostanak u Radniku.
Apsolutno nas ne interesuje.
Dolina je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:41 pm
ChWilla je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:33 pm
Dolina je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:32 pm
ma baca i nas i to dobro, nije ni nama mane samo što se ne vidimo pa jedan drugom izgledamo normalno
pa baca svakog navijača nakon ovakve sezone... :D
počeo si kasniti na tekme, jedva si mjesto našao :ganja:
Na derbi je kasnio isto. :kafa:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:43 pm

Sta je sa zvanicnom? Zakazala danas.
Do veceras hocu da bar jos dvojica dobiju nogu, i naravno da su dogovorena bar dva transfera po naski ili ti ga standardnim procedurama :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:43 pm

Dovesti strucnjaka za fizicku spremu !
Ako nece Slavko, dovesti ga na silu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:44 pm

Da su nam barem Bocca i Musa za narednu sezonu, da odrade cijele pripreme skupa.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:49 pm

Ajzea je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:43 pm
Dovesti strucnjaka za fizicku spremu !
Ako nece Slavko, dovesti ga na silu.
+1
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:52 pm

Za pocetak, tuci "navijace" koji psuju na tribinama!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:54 pm

Ajzea je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:43 pm
Dovesti strucnjaka za fizicku spremu !
Ako nece Slavko, dovesti ga na silu.
Dovesti čovjeka koji je školovan za te stvari, i obavezno priključiti još Adžema ili nekog drugog stručnom štabu, u Drtmundu je slično s Tuchelom pa će dobit nogu, lik hoće da obavlja sve poslove, od kondicije, ntricioizma pa na dalje, pa valjda imaju ljudi koji su fakultete završili za te stvari..
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 7:57 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:01 pm
Ovaj put sam fakat na pola. Vrlo vjerovatno je istina sto je iznio taj portal, jer sam i sam prije par dana saznao kakvo Ivan ima misljenje o Petrovicu. Koliko god on pricao da nema trulih jabuka, ima. I sve dok se dublje ne iskopa mi necemo napraviti nesto vise.
A sa druge strane, i Slavko je kriv. Nije on od juce tu, pa da ne zna kakav je ko karakter, i kako sa istima treba postupati. Nama je i prije, i poslije Kostica trebala crvrsta ruka, Slavko je to svojom pricom fino upakovao nama, i svi smo mislili da je on taj. Ali eto, opet je sebi najvise naskodio, jer je to njemu posao, a nama nanosi dusevnu bol.
I ne prizivam ja Amara sto je on Murinjo za ostale,daleko od toga. I Slavko je za 90% trenera Anceloti, ali Amar je znao kako sa takvima, a ovi iza njega jos uvijek nisu nasli recept.
Imao je i Amar aferima i dvostrukih arsina. Nekim igracima je "pio krv na slamku" za svaku sitnicu, a nekima je "gledao kroz prste" skoro za sve. Loncaric je samo jedan od primjera, al dobro u tom slucaju ima i "snjura". Da ne spominjem odnos prema domacim igracima(vecinom iz naseg OP) koji je u najmanju ruku diskutabilan, pogotovo kod pregovora o platama.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:05 pm

Znaci halaliti jos jednu sezonu u nizu
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u pon maj 29, 2017 8:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:06 pm

Ma svaki trener ima one koje vise voli i one koje manje.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:10 pm

Durgo je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:34 pm
ChWilla je napisao/la:cura jeste navijač i ne vjerujem da je nešto ašćare izmišljeno. da je malo baca, baca je :D
Ma baca nju dobro...

Ja sam davno rekao da su nasi novinari odron drustva. Vecina ih je nepismeno i vrhunac karijere im bude da pljuju po nekom...

Govna su to...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Nisu samo novinari. Svi smo mi odron. Pogledaj druge profesije, za koga možeš reći da radi dobro svoj posao? Generalno mislim, jer uspješnih pojedinaca uvijek ima, pa i u novinarstvu. Htio to neko priznati ili ne.

Dalje, ovi koji su psovali ustašku majku zaista nisu drugačiji od onih iz Širokog Brijega. Mi se moramo ograditi od takvih. Da se razumijemo, ne opravdavam Ivana, ali onakvo psovanje nije zaslužio.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:16 pm

Jel neko gledao juniore, kakvi su utisci ?
Inače čujem da Anelu šteka menadžer oko novog ugovora, ne želi u ugovor otkupnu klauzulu od 70.000 eura, nadam se da će se riješiti sve s ovim juniorima im finog materijala, par interesantnih igrača u ovoj generaciji.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon maj 29, 2017 8:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:17 pm

trener po cijoj je biljeznici markovic drugi najbolji igrac ekipe je,da ne kazem neznalica,ali poprilicno ogranicen trener,jer ja po tome mogu zakljuciti da se u njegovoj biljeznici nalazi tona "markovica" i da cemo mi ovaj prelazni rok pokusati dovesti sto vise tih "markovica" da unaprijedimo igru.

slika
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:19 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:43 pm
Sta je sa zvanicnom? Zakazala danas.
Do veceras hocu da bar jos dvojica dobiju nogu, i naravno da su dogovorena bar dva transfera po naski ili ti ga standardnim procedurama :kafa:
Nadam se da ce vise od dvojice dobiti nogu jer ovo sto se desilo na kraju je iskljicivo njihova zasluga,nezasluzuju dres Zelje,jos mi nikako neide u glavu njihovo setanje I kurcobolja,vidim neki ih zale zbog skidanja dresova a da su ovo uradili u dresu zvezde,partizana prosli bi sa teskim ozljedama,ima naravno I do slavke koji im je dopustio to bahato ponasanje pa ga sad pljuju po portalima,samo zato sam zalim za amarom jer bi pola ovih samo otislo da se on vratio,sad tek svatam rijeci Cenana kad govori da gledaju kakav je ko covjek pa tek onda igrac,ocito je bio svjestan kakav se sljam skupio u svlacionici
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:21 pm

Jedan je Brko Velicanstveni,steta sto se nisu uspjeli dogovoriti.Bojim se da smo zestoko naj.ebali sa Slavkom,ali eto tu je i valja nam dalje.
Najgore mi je to sto sam pola sezone slusao price o narusenoj atmosferi,pogubljenosti trenera,odgodjenim treninzima,igracima koji moraju igrati i sl,govorio svima da je suplja i na kraju pojeo govno.
Sreca je sto krecemo od prvog kola,pa mozda i pobjedimo kakve amatere na Grbavici,ako nista radi raje,jer ce nas u drugom kolu vec natamburati.
Slavko ima neki svoj fazon,ali je po mom misljenju jos premekan i malen trener za klub kakav je Željo,nepojmljivo mi je da kaze da je prezadovoljan sa 1:0,pa gdje to ima jbt.
Za ove bodove sto se spominju i statistiku i sl,mi smo zadnju dobru utakmicu odigrali u mostaru,a sve ostalo je islo na neki individualni kvalitet i srecu i nekvalitet protivnika (razj.ebana sloboda,pite bez ofsajd efendije,siroki ispao iz lige za prvaka):Kad je nestalo srece,prestali su i golovi,a protiv slobode,krupe i pita je komotno mogao i dino pekic voditi ekipu,jer ja nikakav potpis trenera nisam vidio,osim sablonskih izmjena.
Pricalo se o nekoj vanserijskoj kondiciji,a ja vidjeh igrace koji se vuku ko prebijene macke
Kad vidim reflektore upaljene po citavu noć,poslje lose tekme,e tad cu znati da zna sta radi
Daj boze da sam ja ćorav i da sve vidim pogresno i da mi ne budemo tjerali slavku u 6tom kolu kad vec bude kasno

Kako bi to trebalo biti,pogledati od 2:48,da se malo prisjetimo

phpBB [video]
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: gavran, Google [Bot] i 211 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija