Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

teteac8684
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 8:52 am

salemprolic je napisao/la:
pon maj 29, 2017 7:48 am
GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 29, 2017 2:31 am
Meni djeluje da Slavko nije glup čovjek, on će iz ovog "poraza" na kraju siguran sam izvući pouke. To je vrlo važno jer će te pouke on morati da prenese igračima i konkretno na teren da nam se više ne dešavaju ove vrste kikseva.

Naravno, vrlo je i vrijedan i radan tako da vjerujem da će imati snage i pameti da uradi dobar posao do evrope i naredne sezone.

Očekujem mnogo borbeniji, rastrčaniji i jači Željezničar u nastavku.
Nije on glup ni sekunde. Naprotiv, jako vispren, rijecit i inteligentan covjek. Lijepo nas je mazao i pricao ono sto zelimo da cujemo dok je stvarni produkt njegovog mukotrpnog, prekovremenog rada (podsjeca me tu na price nekih politicara koji od zore do mraka rade za bolji zivot gradjana) jedna losa, bezidejna, spora igra koja se opet svodi na guraj desno Miri dok mu ne pozli pa sta bude. Igra u kojoj nismo cak ni fizicki dominantni. I uz ogromnu kolicinu srece sto na nasim sto na utakmicama protivnika nismo uspjeli uzeti nista.
Koliko god nam svi igraci bili odvratni, ipak ce dosta njih i ostati sto u Evropi sto i u narednoj sezoni, a oni sav ovaj neuspjeh prebacuju na Slavku. Pretjerano forsiranje na pripremama, puno umora, taktickih treninga nije ni bilo, napad i kombinatorika nula bodova...valja Slavki opet te iste igrace koji u njega nemaju vise ni gram povjerenja opet voditi i trenirati, nije to lako.
Meteorolozi su najavili pakleno ljeto, tacno tako ce nam i biti. Kako god 29.6. ili 6.7. prva evropska na Grbavici poslije Litexa. Dovoljan razlog da napunimo nas stadion ko god nam sjedio na klupi i bio na terenu.
Blago njima ako ovako razmišljaju...

marfi1921
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:09 am

Kome se ne svidja potez skidanja dresova taj nije ZELJEZNICAR!
Prestani pratit! Ima nas koji idemo u svaku j.ebenu vuko.jebinu da damo jebeni aplauz, da pjesmom pomognemo.
Ko si ti da kazes sta ce dobro donijeti sta nece? Tacno treba zabranit svakom da pise. Svi fol vole zelju imaju utakmica u sezoni 10.
Ko ste. Samo serete!
ULTRAS ZELJEZNICAR!

Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!

ChWilla
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:13 am

teteac8684 je napisao/la:

oni su gori u mojim očima, ali blago i njemu ako misli da baš ništa nije pogriješio. sjedi, vidi, uvidi, pitaj nekoga...
gradi željo boli te *****

Hadzijalagic
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:27 am

Nas je bez Slavke Vitez raspali nakanto na sred Grbavice, Zrinjski djelovo kao Bayern pored nas. Ocito su mnogi zaboravili te detalje. Slavko je izvukao maksimum iz nasih levata i to je cinjenica. Cuj pretjerano forsiranje na pripremama haha. Pa razumijem ja te lezihljobovice i da im smeta sto se moraju forsirati. Vise bi volili pripreme provesti cuclajuci slaufe. Otjerali su Edisa i Kostica, nadam se da uprava nece biti glupa i da nece dopustiti da otjeraju i Slavku pa makar sve i jednog igraca otjerali iz kluba. Picke ne osutaju na gol u derbiju gdje im bod donosi titulu i neko ima obraza stati na stranu igraca i kriviti Slavku jer se igraci zale na njegove metode. Blagojevic, Lendric, Markovic, Bogicevic, Kerla, pa ako cemo posteno i Stana, Crnov i Sinisa su zbog Krupe i derbija zasluzili dobru samarcinu a ne skidanje dresova..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Ajzea
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:36 am

nikson je napisao/la:
pon maj 29, 2017 8:48 am
Lazni moralisti sa sjevera i istoka koji su protiv sirokog brijega pozivali na skidanje dresova, sad to osudjuju
#mahajtemolimvas
Protiv Zrinjskog na Grbavici takodjer kada je 0:1 zavrsilo.
Jug je tada dao podrsku igracima, a forumasi su se okomili na jug jer ih nisu naruzili.

Trebali su ih gole poskidati. Sve i jednog, bez izuzetaka. Nikoga ne zaliti..
Hajmo jos zaplakati za bagrom i izvinuti im se jer ih ne zasluzujemo iz jednostavnog razloga sto se niko od njih nije oznojio posteno u kljucnim utakmicama za titulu. Pic ke..

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:39 am

stvarno ne mogu da vjerujem da pojedinci misle da je skidanje dresova produktivno i plodonosno.

zamisli da si zaposlenik neke firme u kojoj ti direktor skine radnu uniformu, ponizi te pred citavim kolektivom a onda ti naredi da radis bolje i vise.
kakva bi tvoja reakcija bila?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

mirzza
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:41 am

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 3:04 am
Prvi put nakon sezone 2008-09 da smo dobili u posljednjem kolu :lol:
Zar nismo kozaru dobili 2012?
Laktase 2010 sigurno smo dobili.

nikson
Kontakt:

za_zivot_cijeli je napisao/la:
stvarno ne mogu da vjerujem da pojedinci misle da je skidanje dresova produktivno i plodonosno.

zamisli da si zaposlenik neke firme u kojoj ti direktor skine radnu uniformu, ponizi te pred citavim kolektivom a onda ti naredi da radis bolje i vise.
Ako si dovoljbo placen za taj posao, nek te skine direktor :) ako shisha i alkohol uticu na obavljanje tvog posla a ti konzumiras nek te i tad skine :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

LARSSON
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:43 am

mirzza je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 3:04 am
Prvi put nakon sezone 2008-09 da smo dobili u posljednjem kolu :lol:
Zar nismo kozaru dobili 2012?
Laktase 2010 sigurno smo dobili.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

ChWilla
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:47 am

Ajzea je napisao/la:
nikson je napisao/la:
Lazni moralisti sa sjevera i istoka koji su protiv sirokog brijega pozivali na skidanje dresova, sad to osudjuju
#mahajtemolimvas
Jug je tada dao podrsku igracima, a forumasi su se okomili na jug jer ih nisu naruzili.

Hajmo jos zaplakati za bagrom i izvinuti im se jer ih ne zasluzujemo iz jednostavnog razloga sto se niko od njih nije oznojio posteno u kljucnim utakmicama za titulu. Pic ke..
zlobnici bi rekli da su zajedno rušili kostića, jelte...
gradi željo boli te *****

Hurmasica
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:49 am

Juniori u 17 sati protiv Olimpica, nakon utakmice podizanje pehara

https://fkzeljeznicar.ba/juniori-u-17-s ... ara/26530/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon maj 29, 2017 9:57 am

nikson je napisao/la:

Ako si dovoljbo placen za taj posao, nek te skine direktor :) ako shisha i alkohol uticu na obavljanje tvog posla a ti konzumiras nek te i tad skine :)
dugo sam radio za druge, danas sam u poziciji da drugi rade za mene i u cijelom svom radnom vijeku nigdje nisam vidio takvu metodu za poboljsanje produktivnosti.
napisao sam ranije i stojim iza toga, za kaznu se udara na savjest a ne na ego.
ako ne kontas psihologiju, onda udari po djepu i neces pogrijesiti.

cikazubo
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:04 am

Ajzea je napisao/la:
nikson je napisao/la:
#mahajtemolimvas

Upravo tako, dvostruki aršini. Svaki potez Juga se pomno komentariše uglavnom negativno, dekor s pirotehnikom jooj izbiše desetogodišnje, dekor bez pirotehnike s crnim majicama jooj čuj crne majice, podrška igračima u sve i jednoj utakmici sezone jooj što ih ne skidaju što im ne psuju (nakon Viteza, Zrinjskog, Širokog), zadnja utakmica skidanje igrača jooj seljaka misle da će nešto postić s tim.
A ista ta raja s istoka i sjevera je duplo gora i nekulturnija, otišao sam dva puta na istok ove sezone čisto da osjetim nov tribinu i nikad više neću među onakve papčine, što je najgore sve su to stariji ljudi, da ne povjeruje čovjek s kim dijeli "ljubav" prema klubu.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon maj 29, 2017 10:09 am, ukupno mijenjano 1 put.

psihopata
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:04 am

ChWilla je napisao/la:
pon maj 29, 2017 8:12 am
jug ako je nešto pogriješio, pogriješio je što je doprinio tome da se igrači razmaze i spavaju na lovorikama.
:palacgore:

bagri nikad ne treba tepati,tek kad i teoretski obzbjede titulu dati im ovacije....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

MATORI
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:09 am

Brkoo je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:27 am
igla je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:14 am
Kad su godinama neprijateljima kluba proglašavani svi koji kažu bilo šta protiv njega, tad je sve bilo ok.
Moj stav, ako administrator misli da sam za bana nek me "ohladi" koliko hoće, dosta je više pravljenje nekog većeg od kluba Željezničar!
Smučilo mi se kad sam vidio onaj "slučajni" čaršaf danas, smučilo mi se kad vidim naslove medija koji su zakleti neprijatelji Željezničara koji skoro potpuno direktno prizivaju jednog čovjeka odavno.
Sto je problem sto se Amar priziva? Gotovo svaki navijac bi volio u ovom trenutku da Amar bude trener. Ova uprava plus Amar kao trener = uspjeh u svim segmentima, kratko i jasno. Ako Amar ne zeli da se vrati onda treba podrzati Slavku jer u ligi ne postoji bolji od njega..
@Bosnia, U pravu je @Ajzea sto se tice prosjeka navijaca na utakmici, 7000..
Ljudi, ovdje je do sada mnogo ljudi napisalo da ova uprava i Amar ne mogu zajedno.
Pošto svi mi i znamo da je tako, ne znam što se stalno ta varijanta nazor gura, gura, gura....................
Amar bi došao vjerovatno pod uslovom da se pita i ko kosi travu, ko je portir......
Očigledno da mu je MALO da vodi SAMO sportski segment.
A kad vodi druge klubove onda mu je dosta i da bude SAMO šef stručnog štaba....
A svi kažu da je Željin bolesnik.....
Ovi to ne dozvoljavaju - i ja mislim da su u pravu......pa da je i sam Murinjo u pitanju.
Ako naš klub može osvajati titule samo sa jednim trenerom, j.ebo nas.
Zrinjski 5 puta prvi bez Amara....
Široki, Borac, Pitari, osvajali titule - bez Amara
Ako će ova uprava svakih pola godine tjereti trenere - onda i zaslužuju da i oni idu.
Kako vidim i oni na najmanji mig mahale bi tjerali trenera - što je nevjerovatno kratkovido za ljude takvih sposobnosti.
Ima li iko da im kaže da je to jedan od sigurnih načina da i oni budu smijenjeni - ta da zasjedu oni od prije gluho bilo.
Da rezimiram:
Ako će Amar doći sutra da vodi komplet KOMPLET sportski segment i NIŠTA više, ja sam prvi da se Slavku danas uruči otkaz,
uz isplatu svega što stoji u ugovoru.
U protivnom - molio bih drugove da ne s.eru

nikson
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:12 am

nikson je napisao/la:

dugo sam radio za druge, danas sam u poziciji da drugi rade za mene i u cijelom svom radnom vijeku nigdje nisam vidio takvu metodu za poboljsanje produktivnosti.
Ti prijatelju ako ne kontas da ovo nije samo firma, da pored profesionalizma moras i da volis ovaj klub, da ako si najbolji strijelac ne dajes sebi za pravo da gazis po klubu onda nemamo sta dalje pricati....jbg Zeljo je nesto drugo, nesto vise od obicnr fabrike, ljudi rade tamo da bi prezivjeli i to je to a u Zelji radis da "prezivis" al boga mi treba i da radis jer volis!
I taj isti Lendric koji se bahato ppnasa vec ko zna koji put, koji je zabio 18 golova nek pusi *****, jer od tih 18 i mujagic bi zabio 13-14 al bi ih zabio I volio zelju! I mnostvo je takvih primjera
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Hurmasica
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:14 am

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:16 am

nikson je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:12 am
nikson je napisao/la:

Ti prijatelju ako ne kontas da ovo nije samo firma, da pored profesionalizma moras i da volis ovaj klub, da ako si najbolji strijelac ne dajes sebi za pravo da gazis po klubu onda nemamo sta dalje pricati....jbg Zeljo je nesto drugo, nesto vise od obicnr fabrike, ljudi rade tamo da bi prezivjeli i to je to a u Zelji radis da "prezivis" al boga mi treba i da radis jer volis!
I taj isti Lendric koji se bahato ppnasa vec ko zna koji put, koji je zabio 18 golova nek pusi *****, jer od tih 18 i mujagic bi zabio 13-14 al bi ih zabio I volio zelju! I mnostvo je takvih primjera
neka pravila su univerzalna, bilo da je rijec o firmi, klubu, udruzenju, drustvu....
ne mozes nekoga povrijediti i ocekivati neki selamet. toga nema.
dobro se dobrim vraca.

ako vec u firmi, udruznenju, klubu... postoje oni koji na dobro ne odgovoraju dobrim takvi se iskljuce iz sredine a ne ponizavaju se u ocekivanju da ce vec sutra biti bolji, jer nece.

teteac8684
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:19 am

ChWilla je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:13 am
teteac8684 je napisao/la:

oni su gori u mojim očima, ali blago i njemu ako misli da baš ništa nije pogriješio. sjedi, vidi, uvidi, pitaj nekoga...
Kriv je, po mom mišljenju, koliko i igrači...u najmanju ruku...Da je znao gdje dolazi (kao što reče jučer), čisto sumnjam...

storm_raider
Kontakt:

pon maj 29, 2017 10:23 am

Anketa je tu, pa izvolite.

Ja bih da pohvalim kulturu dijaloga na forumu. Inace je na dobrom nivou, ali nakon sinocnje utakmice i kraja sezone, moram da primjetim da nije bilo nijednog "incidenta", ni manjeg tipa. To mi samo govori da i mi kao navijaci polako pocinjemo da uvidjamo neke stvari i sazrijevamo. Svi grijesimo, bilo da ste dio Juga, da se zovete Slavko ili Amar, ili Senad, da ste dio Sjevera, da se prezivate Lendric. Svi grijesimo kada su nam vruce glave i niko nije na to imun. Opet, u mojim ocima, iako su misljenja dosta oprecna bila po mnogim pitanjima, kultura dijaloga je bez greske!

Dakle, anketa je tu, nastavite. Kratke reklame su zavrsene.

Moje misljenje se zna: podrska Slavki Petrovicu. Podrska streberima!

Idemo po kontinuitet, nema nam druge...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosanac1993, Faca Sa Ulica, Mamba1921, samo_plavo i 23 gosta.

Prijava  •  Registracija