Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:02 am

Bosnia je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:01 am
LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:56 am
Na ovaj broj se dodaju djeca, VIP gosti, gratis ulaznice i predstavnici medija.

tako pored svakog izvjestaja klub izbacuje, što znači da se ne može uzimati cifra kluba neko koju savez kaže, savez ne laže
Sve i da racunas komsije sa kuca sto gledaju zelju taj broj je nenormalno preuvelican.

93.700 ulaznica prodato/sezonske je bilo... znaci po vama dodatnih 40.000 VIPova i predstavnika medija bilo na stadionu? Znaci svaki 3 covjek je bio iz medija i VIP???

Dajte ljudi koristite malo glavu
Možeš svirati borbene, ali tako je kako je
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:04 am

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:02 am
Bosnia je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:01 am
LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:56 am
Na ovaj broj se dodaju djeca, VIP gosti, gratis ulaznice i predstavnici medija.

tako pored svakog izvjestaja klub izbacuje, što znači da se ne može uzimati cifra kluba neko koju savez kaže, savez ne laže
Sve i da racunas komsije sa kuca sto gledaju zelju taj broj je nenormalno preuvelican.

93.700 ulaznica prodato/sezonske je bilo... znaci po vama dodatnih 40.000 VIPova i predstavnika medija bilo na stadionu? Znaci svaki 3 covjek je bio iz medija i VIP???

Dajte ljudi koristite malo glavu
Možeš svirati borbene, ali tako je kako je
kako god nije tacno i cifre su pogresne
Zadnja izmjena: Bosnia, dana/u pon maj 29, 2017 1:07 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:05 am

Whatever


Loša vijest, Bogičević suspendovan za narednu utakmicu u ligi :(
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:06 am

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:05 am
Whatever


Loša vijest, Bogičević suspendovan za narednu utakmicu u ligi :(
Kud nije Kerla :)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:06 am

Shortyy1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:55 am
storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:53 am
Sutra u 5 svi na Grbavicu.
Razlog neki poseban ima ili ? se zezas
Juniori proslavljaju titulu. Gdje ce nam veci razlog prijatelju :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:13 am

storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:06 am
Shortyy1921 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:55 am
storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:53 am
Sutra u 5 svi na Grbavicu.
Razlog neki poseban ima ili ? se zezas
Juniori proslavljaju titulu. Gdje ce nam veci razlog prijatelju :)
Treba ih magupski bas pozdravit neka se ugledaju ovi nasi Manekeni na Juniore kako se igra i gine za svetinju.. Al kako mi bi zao Mire u pm.. kad je zaplako jos kad i on skide dres bas mi ga nesto bilo zao jer nije fkt to zasluzio, kao ni Veca, jedine dvije svjetle tacke ove sezone . Miri neka je sretno i dao je momak zadnji atom snage za svetinju !
Zadnja izmjena: Shortyy1921, dana/u pon maj 29, 2017 1:14 am, ukupno mijenjano 1 put.
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:16 am

Amidza je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:02 am
GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:58 am
Kako ne tjera? "Tjera" sve nas ljubav prema Želji i tradicija Juga stara 30 godina! Teško je to tebi shvatiti jer kako kažeš nikad nisi bio dio te Južne tribine, ali kada prođeš scile i haribde prateći i bodreći Želju onda imaš puno pravo da uradiš to što se danas uradilo. Jug je taj koji im daje tu moć!
Imas pravo da tako gledas na stvari i ne moramo se slagati. Sve je to OK. Ja tvrdim da, dok se ovakve stvari desavaju, mi ne mozemo biti ozbiljan klub. Ne kazem da je to kljucni razlog sto to ne mozemo biti, ne kazem ni da je jedini, ali je jasan pokazatelj gdje smo. To je najveca tragedija u svemu.
Ja neću da budem u pravu ali sama ova priča me stavlja u takav položaj..

Ovo o čemu ti pričaš je moguće samo kada bi svi mi rekreativno pratili Želju, ono baš nas briga jel titula ili nije, jel se igrači bore ili ne, da li pružaju maksimum ma baš nas briga.. Tada bi uprava rješavala stvari ali bi na tribinama bila skoro pa mrtva tišina ali isto tako to ne bi bio više Željo već neki amaterski klub u kojem igraju igrači sa pivskim stomačićem, koji pretrče 800 metara na utakmici..

Svaki ozbiljan klub u svijetu ima iza sebe tribinu i navijače koji se pitaju manje ili više ali to je tako i baš takve tribine i takvi navijači najviše potegnu onda kada najviše treba.

Ja baš mislim da smo mi ozbiljan klub kada možemo napraviti ono što smo napravili danas a kada to više ne budemo u stanju onda ću se debelo zabrinuti i za ozbiljnost i za budućnost.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:19 am

Na ovu svu muku jel ovo kamatar Husara preuzeo malog Miću Kuzmanovića ?
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:22 am

Zeljo se nikad nije pratio zbog trofeja,on je privlacio raju iz nekih drugih razloga malo vise apstraktnih nego materijalnih.Zelimo samo borbu,zelimo igrace sa mudima da im je stalo prije svega do sebe i svoje karijere pa onda do Zelje i navijaca, ovi su sve kontra toga.Neka su im skinuli dresove,valjda se fudbal igra zbog navijaca,niste opravdali taj dres i neka se zna.Mislim da im niko ne bi progovorio da su izgubili tituli ali da su pokazali zube,zelju,htijenje,da su natopli dres.Jedan zuti karton nasih na derbiju mislim da se u historiji derbija nije desio.Ova ekipa je za zaborav definitivno,idemo dalje Zeljo je bio i bice.Meni istok vrijedi ko 10 titula,sportski segment ocigledno kaska i ne moze se preko noci sloziti.Istok zapad sjever jug zajedno Sa 11 onih na terenu trebaju ici u istom smjer bez dusmanluka.Samo u tom slucaju rezultati ce doci.Ja se ne sekiram,vec se radujem evropi na Grbavici.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:23 am

GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:16 am

Ja neću da budem u pravu ali sama ova priča me stavlja u takav položaj..

Ovo o čemu ti pričaš je moguće samo kada bi svi mi rekreativno pratili Želju, ono baš nas briga jel titula ili nije, jel se igrači bore ili ne, da li pružaju maksimum ma baš nas briga.. Tada bi uprava rješavala stvari ali bi na tribinama bila skoro pa mrtva tišina ali isto tako to ne bi bio više Željo već neki amaterski klub u kojem igraju igrači sa pivskim stomačićem, koji pretrče 800 metara na utakmici..

Svaki ozbiljan klub u svijetu ima iza sebe tribinu i navijače koji se pitaju manje ili više ali to je tako i baš takve tribine i takvi navijači najviše potegnu onda kada najviše treba.

Ja baš mislim da smo mi ozbiljan klub kada možemo napraviti ono što smo napravili danas a kada to više ne budemo u stanju onda ću se debelo zabrinuti i za ozbiljnost i za budućnost.
Ja sam se potrudio da u postu navedem pozitivne stvari, cak sam i namjerno napisao (a tako i mislim) da je saradnja izmedju glavne tribine i uprave normalna, cak i pozeljna i pozitivna stvar. Fudbal se igra radi navijaca, to nije samo prazna fraza nego cinjenica. Klub bez navijaca nije klub. Nositi dres Zelje je cast i privilegija, ali je i navijati za njega. Oboje nosi neke svoje odgovornosti.

U principu, smatram da se mora povuci jasnija linija izmedju navijaca i kluba. Ne linija podjele ili razdora, nego postavljanje stvari na svoje mjesto. Saradnja, sa zdravom dozom postovanja i odgovornosti. Cim klub dopusta ovakve stvari i OK im je da igraci idu pred jug i skidaju dresove, ocigledno da oni nemaju problem s tim, pa nije ni bitno. Ja samo tvrdim da nam ovakve stvari mogu naskoditi vise nego donijeti koristi.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u pon maj 29, 2017 1:24 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:24 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:22 am
Zeljo se nikad nije pratio zbog trofeja,on je privlacio raju iz nekih drugih razloga malo vise apstraktnih nego materijalnih.Zelimo samo borbu,zelimo igrace sa mudima da im je stalo prije svega do sebe i svoje karijere pa onda do Zelje i navijaca, ovi su sve kontra toga.Neka su im skinuli dresove,valjda se fudbal igra zbog navijaca,niste opravdali taj dres i neka se zna.Mislim da im niko ne bi progovorio da su izgubili tituli ali da su pokazali zube,zelju,htijenje,da su natopli dres.Jedan zuti karton nasih na derbiju mislim da se u historiji derbija nije desio.Ova ekipa je za zaborav definitivno,idemo dalje Zeljo je bio i bice.Meni istok vrijedi ko 10 titula,sportski segment ocigledno kaska i ne moze se preko noci sloziti.Istok zapad sjever jug zajedno Sa 11 onih na terenu trebaju ici u istom smjer bez dusmanluka.Samo u tom slucaju rezultati ce doci.Ja se ne sekiram,vec se radujem evropi na Grbavici.
:palacgore:
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:27 am

sad su mi najjači ovu forumaši što protiv Juga pričaju. Pa nastavite ići na istok i sjever i nastavite psovati igračima pametnice moje
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:29 am

bianco blu je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:27 am
sad su mi najjači ovu forumaši što protiv Juga pričaju. Pa nastavite ići na istok i sjever i nastavite psovati igračima pametnice moje
Budi pametan, molim te.

Ne pricam protiv juga, samo mi se ne svidja ovaj danasnji potez jer mislim da nece dobro donijeti (ako se slicne stvari nastave desavati) klubu za kojeg obojica navijamo. Nikad u zivotu nista nisam opsovao nijednom nasem igracu, niti cu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:39 am

Amidza je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:29 am
bianco blu je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:27 am
sad su mi najjači ovu forumaši što protiv Juga pričaju. Pa nastavite ići na istok i sjever i nastavite psovati igračima pametnice moje
Budi pametan, molim te.

Ne pricam protiv juga, samo mi se ne svidja ovaj danasnji potez jer mislim da nece dobro donijeti (ako se slicne stvari nastave desavati) klubu za kojeg obojica navijamo. Nikad u zivotu nista nisam opsovao nijednom nasem igracu, niti cu.
Navijači Đenove su prije 3-4 godine natjerali igrače svog kluba da skinu dresove. jer ih nisu zaslužili.
I nek su ih i naši poskidali, nisu ih ni zaslužili, većina naravno.
Nek se malo zapitaju ko je sve nosio Grb našeg kluba, jer ovu generaciju očigledno zaboli neka stvar za Željom.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:42 am

Popišan kao nikad prije. Nema duhana niti alkohola da me utješi gdje je taj plavi kit mamu mu
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:43 am

Sutra ce anketa o Slavki, pa da vidimo generalno sta raja ovdje misli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:44 am

Amidza je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:23 am
GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:16 am

Ja neću da budem u pravu ali sama ova priča me stavlja u takav položaj..

Ovo o čemu ti pričaš je moguće samo kada bi svi mi rekreativno pratili Želju, ono baš nas briga jel titula ili nije, jel se igrači bore ili ne, da li pružaju maksimum ma baš nas briga.. Tada bi uprava rješavala stvari ali bi na tribinama bila skoro pa mrtva tišina ali isto tako to ne bi bio više Željo već neki amaterski klub u kojem igraju igrači sa pivskim stomačićem, koji pretrče 800 metara na utakmici..

Svaki ozbiljan klub u svijetu ima iza sebe tribinu i navijače koji se pitaju manje ili više ali to je tako i baš takve tribine i takvi navijači najviše potegnu onda kada najviše treba.

Ja baš mislim da smo mi ozbiljan klub kada možemo napraviti ono što smo napravili danas a kada to više ne budemo u stanju onda ću se debelo zabrinuti i za ozbiljnost i za budućnost.
Ja sam se potrudio da u postu navedem pozitivne stvari, cak sam i namjerno napisao (a tako i mislim) da je saradnja izmedju glavne tribine i uprave normalna, cak i pozeljna i pozitivna stvar. Fudbal se igra radi navijaca, to nije samo prazna fraza nego cinjenica. Klub bez navijaca nije klub. Nositi dres Zelje je cast i privilegija, ali je i navijati za njega. Oboje nosi neke svoje odgovornosti.

U principu, smatram da se mora povuci jasnija linija izmedju navijaca i kluba. Ne linija podjele ili razdora, nego postavljanje stvari na svoje mjesto. Saradnja, sa zdravom dozom postovanja i odgovornosti. Cim klub dopusta ovakve stvari i OK im je da igraci idu pred jug i skidaju dresove, ocigledno da oni nemaju problem s tim, pa nije ni bitno. Ja samo tvrdim da nam ovakve stvari mogu naskoditi vise nego donijeti koristi.
Bila je podrška maksimalna pa nas obrukaše i popišaše se na sve ono što smo svi zajedno gradili čitavu sezonu. Navijači nisu izdali, napunili tribinu u Krupi i odmah da kažem da nikad nisam bio ponosniji na naše navijače nego tad. Pjesma i navijanje svih 90 minuta za Želju, bez i jedne jedine psovke ili ružne riječi prema protivniku, na derbiju isto ogromna podrška ali...

Evo da budem jasan i precizan 32x90= 2880 minuta + 7x90=630 minuta;

Ukupno 3510 minuta ili 58 i pol sati navijanja, podrške Želji i igračima ove sezone i ti mi sad ovdje pokušavaš ocrniti te momke ili upravu koja im to dopušta zbog 5 minuta stida i srama kroz koji su danas prošli igrači potpuno zasluženo.

Ako na to dodamo i prošlu sezonu (kada su igrači i posle svega što su nam priredili opet dobili podršku) onda je to 5 dana i pet noći navijanja i davanja vjetra u leđa igračima na našem Jugu i na tribinama širom zemlje.

Sad ti meni objasni da li ti trolaš ili stvarno istinski misliš sve to što pišeš? 5 minuta srama za igrače tebe ono pogodilo strašno i Željo više nije ozbiljan klub a do danas je bio!?
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:46 am

storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:43 am
Sutra ce anketa o Slavki, pa da vidimo generalno sta raja ovdje misli.
Samo konkretno.. Bez mozda, ako nema bolje ostavi itd..
Nego jasno: Da li ste za ostanak Slavke ili kako vec mislite. Odgovori DA ili NE, bez trece opcije.
Tako ce svi dobiti najrealniju sliku.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:53 am

GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 29, 2017 1:44 am
Bila je podrška maksimalna pa nas obrukaše i popišaše se na sve ono što smo svi zajedno gradili čitavu sezonu. Navijači nisu izdali, napunili tribinu u Krupi i odmah da kažem da nikad nisam bio ponosniji na naše navijače nego tad. Pjesma i navijanje svih 90 minuta za Želju, bez i jedne jedine psovke ili ružne riječi prema protivniku, na derbiju isto ogromna podrška ali...

Evo da budem jasan i precizan 32x90= 2880 minuta + 7x90=630 minuta;

Ukupno 3510 minuta ili 58 i pol sati navijanja, podrške Želji i igračima ove sezone i ti mi sad ovdje pokušavaš ocrniti te momke ili upravu koja im to dopušta zbog 5 minuta stida i srama kroz koji su danas prošli igrači potpuno zasluženo.

Ako na to dodamo i prošlu sezonu (kada su igrači i posle svega što su nam priredili opet dobili podršku) onda je to 5 dana i pet noći navijanja i davanja vjetra u leđa igračima na našem Jugu i na tribinama širom zemlje.

Sad ti meni objasni da li ti trolaš ili stvarno istinski misliš sve to što pišeš? 5 minuta srama za igrače tebe ono pogodilo strašno i Željo više nije ozbiljan klub a do danas je bio!?
Jeste bila nevjerovatna i bezrezervna podrska kroz citavu sezonu i njoj se normalan covjek moze samo poklonit. Nismo mi ni do danas bili ozbiljan klub, nazalost, daleko od toga. Mislim da se vecina ljudi moze sloziti s tim. Da navijaci upadaju na treninge, tjeraju ljude da skidaju dresove meni nije normalno i nikad nece bit, jbg. Napravi parolu, zvizdi, negoduj, skandiraj, tjeraj...ali postoji granica koja se, po mom misljenju, ne treba preci. To skidanje dresove i one naredbe igracima s juga su, po meni, preko te granice. I, u krajnoj liniji, nesto u sto sam siguran da je kontraproduktivno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 1:56 am

Ovo hodanje igraca od tribine do tribine poslije utakmice nema smisla, posebno kada je los rezultat. Ne znam sta moze dobro donijeti odlazak igraca pred tribinu poslije poraza osim nekih tenzija i psovki. Poslije ovog skidanja dresova igracima, trebali bi i mnogi "navijaci" da skinu dresove. Klub mora na neki nacin da rijesi seljakluk na tribinama. Po mom misljenju jedini nacin da se to uradi jeste sa ovim zastitarskim agencijama (svakako nista ne rade) ili sa policijom. Lijepo objasniti da ce se vrijedjanja na nacionalnoj,rasnoj i vjerskoj osnovi kaznjavati sa izbacivanjem sa stadiona i malo vecom novcanom kaznom.
Sto se tice stanja u klubu i sta dalje moje je misljenje da trebaju otjerati Ćenana, a Slavku ostaviti da sklopi sebi ekipu. U danasnjoj utakmici smo vidjeli da je Markovic igrac manje na terenu jer je prespor a sa loptom zna koliko i ja tj. dodati je najblizem. S. Stevanovic katastrofalan u poslijednjih par utakmica i totalno fizicki nespreman. Osmankovic odigrao bolje nego Kerla ijednu utakmicu. Niko mi se nije ogadio kao Kerla i poslije njega ne zelim nijednog povratnika posebno preko 27-28 godina i ona je parola bas na mjestu. Poslije svega mi je zao sto je ovako zavrsilo sa Lendricem. On je takav lik i tu nema pomoci, nema u glavi i tacka. Nije zasluzio one psovke nikako. Jos sam primjetio da je Zakaric puno opasniji za protivnicki gol i bolje se ubacuje pred gol od Mire. Miro samo gleda da asistira a Zakaric da zabije sto mi se svakako svidja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 327 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija