YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

vobznaazna
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 11:05 pm

Sta bi navijači Intera trebali raditi svojim igračima i svom kapitenu Ikardiju sta je sve pisao u svojoj biografiji i sta jos vec al on ostade u Interu ostade mu i kapitenu i najplaćeniji igrac Intera i sta jos vec.. ne mogu ni zamisliti sta bih prezivi od nas od vrijedjana i kojekakvih psovki...a bogami on zabio koji gol i navijači sve oprostise i zaboravise Sad se kunu u njega..

AsharaK
Administrator
Kontakt:

Od sutra poceti raditi na transferima i daljnjem napretku samog kluba.
Željezničar ante portas !

fcz
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:06 pm

Minjore je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:53 pm
Ne lazite da je pobjdgao Lendric iz grada koji vam je qrac.. tu je momak, sta vise, sat ipo nakon tekme stajao i pricao sa nama..
I sta kaze, Boga ti. Jel' jebavo mater lopti. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Ajzea
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:08 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:54 pm
Zalicemo mi za Mirom. Sretno ljudino!

Neka neko napise jos jednom tu laz da je Lendric pobjegao bice banovan!
Sto bi zalili? Pa nismo ga otjerali, stavise, molili smo ga da ostane.

Pobogu vala, u pravu su ovi sto kazu da dramite jer su skinuli dresove. Meni do zivota nije a treba njih da oplakujem jer su skinuli dresove na par minuta.
Pomislio bi covjek da su ih ovi sto ih skidose ili strijeljali ili yebali.

@Minjore
Sta kaze Ivan? Je li ti bilo prpa stajati pored Splicanina? :D
Kakva je ono dilajla...

Leon_Professional
Kontakt:

vobznaazna je napisao/la:
Sta bi navijači Intera trebali raditi svojim igračima i svom kapitenu Ikardiju sta je sve pisao u svojoj biografiji i sta jos vec al on ostade u Interu ostade mu i kapitenu i najplaćeniji igrac Intera i sta jos vec.. ne mogu ni zamisliti sta bih prezivi od nas od vrijedjana i kojekakvih psovki...a bogami on zabio koji gol i navijači sve oprostise i zaboravise Sad se kunu u njega..
Oni su otisli sa stadiona, nisu ih skidali.
Jesmo li i mi tako trebali, da danas Grbavica zjapi prazna?! Ja ne znam.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LeBlue
Kontakt:

Koliko god nam tesko pao nacin kako smo titulu izgubili, ipak je normalno da se treba nastaviti sa Petrovicem jer je ispunio ocekivanja. Vratio nas je iz mrtvih, i izborio Evropu, tako da se normalno treba raditi sa njim na duzi period, i stvarati ekipu kakvu on zamislja. Ono zimus je samo bilo rijesenje u tom momentu, i ja to nevidim kako on u stvarnosti zeli. Dosta je vise balkanskog mentaliteta, i pljuvanja. Moramo se dici iznad toga, Evropa dolazi, i trebaju se adekvatna pojacanja dovesti.

Normalno da se treba dati mladim igracima sansu, i mislim da se ovde netreba gledati na godiste. Ako neko ima 17 godina i da je top talent, treba mu dati par minuta ispred onih koji su stariji, jer svakako dosta igraca prodju kroz omladinski fudbal i nikako nebude nista od njih. Tako treba se fokusirati na kvalitet. Npr ove godine se mogla dati prilika Sabanadzovicu, jer djeluje kao momak koji obecava.

Simply Blue
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:09 pm

ned maj 28, 2017 9:46 pm
Ivanu smeta svaki zvizduk. Bolesan ego i sujeta. Psovalo se ili ne, profesionalac ne smije da reaguje na tribine.

Skidanje dresova je veoma lose. Pa kazu "dodji u Zelju da igras".

Opet, ono sto momci sa Juga rade za klub je za svaki pohvalu. Nasa najveca snaga je ujedinjen Jug i nebrojeno puta smo svjedocili koliko on puta nosi igrace. Takodjer, iako smo vidjeli dosta losih partija ove sezone, Jug nije prestao pjevati, nijednom.
Jedino što me više boli od načina na koji smo izgubili titulu je ozračje u kojem završavamo sezonu i to drugi put zaredom. Prošle godine smo imali knock-out u kupu od Slobode, pa frustrirajućih rezultata u zadnjih par kola, pa bruku u Zenici, a sve je vjerovatno kulminiralo sa tim skoro otvorenim sukobom u svlačionici. Ove opet isti scenarij, potučeni smo u Kupu, gubitak titule u zadnjih par kola i evo u zadnjem kolu divnu interakciju između terena i tribina.

A kad samo malo vratimo film unazad i sezonu sa Bajićem&Co, bilo je tog proljeća stvarno nekoliko stvari koji daju taj poseban ton Želji. Osim naših omladinaca i junačke borbe, bilo je tu i jako dobrih partija, pa slučaj sa Dženisom kada je odbranio jednog omladinca iz Širokog kada je rekao da se u Želji "ne uči samo kako se igra fudbal"..to je nešto što ti uljepša život. Pa slučaj kada jedan dječak iz Širokog kaže da navija za Želju.
Stvarno se tim stvarima akumuliralo velika količina pozitive oko kluba, dobro se sjećam da je jedan od forumaša pisao(mislim da je Pile), kako se Zakarić sam nudi da dođe u Želju, a sigurno nije bio jedini, a ove pobrojane stvari možda se ne čini tako ali sigunro mogu da naprave razliku i mislim da su napravile a to se je reflektiralo onim sjajnim nastupima u Evropi.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

storm_raider
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:09 pm

Ajzea je napisao/la:

Sam si sebi odgovorio moj Ajzea dobri :). Bas zato sto smo htjeli da ostane.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Model1964

ned maj 28, 2017 11:11 pm

Ajzea je napisao/la:

Pobogu vala, u pravu su ovi sto kazu da dramite jer su skinuli dresove. Meni do zivota nije a treba njih da oplakujem jer su skinuli dresove na par minuta.
Pomislio bi covjek da su ih ovi sto ih skidose ili strijeljali ili yebali.

@Minjore
Sta kaze Ivan? Je li ti bilo prpa stajati pored Splicanina? :D
Kakva je ono dilajla...
Ma jok
zabrinula se raja da se nako mokri ne prehlade.
Šo in niste ogrnuli :D a ne skidali
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Ajzea
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:13 pm

Nije on htio, niti je ikad pokazao zelju za nekim kompromisom. Posteno je odradio sve, sve je naplatio, bilo ga je lijepo gledati, se vidjamo..

storm_raider
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:15 pm

Sve je to istina. Ali cemo zaliti, jer je jako mnogo znacio ove sezone. Jedino ako Zakaric bude igrao to desno krilo sl. sezone, sto svi cekamo i ako bude odigrao kako zna, brzo cemo ga prezaliti.

voltron30
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:15 pm

U statut kluba ugraditi da igrači nemaju šta kontaktirati sa publikom, bilo da se slavi ili da idu pred tribinu da i očitavaju bukvicu i skidaju dresove! J**** ti više mahalaštinu i furanje na pite, grobare i lešinare. Hoćemo nekakav profesionalizam, a krkanluk na svakom koraku.

Morzhy
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:16 pm

fcz je napisao/la:
ned maj 28, 2017 11:04 pm
Morzhy je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:51 pm
Ma hajde ba neće im ništa biti što su malo skinuli dresove, šta dramite. Neka znaju da mi znamo da su se namjerno popišali po nama i u Krupi i na lavoru. Ostaviti Vecu i juniore, ostali mrš u tri pizde materine
:?: :?: :?:
Samo pregledaj još jednom te dvije utakmice i sve će ti biti jasno

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:18 pm

Hocemo napadacki fudbal, pa gledali smo ga danas, odigrali smo prejebenu utakmicu. Znaci da mogu, al to su pickurine pa su sve usrali.
Željezničar ante portas !

1950
Kontakt:

Nabijem i klub koji dozvoljava i kriminalce koji skidaju dresove igracima koji su duze u klubu nego oni na tribini

santakuruz
Kontakt:

Sve dok navijaci skidaju igracima dresove, ulaze na trening i postrojavaju igrace da im "pruze podrsku", smjenjuju trenere preko "svojih"igraca, nikad necemo biti ozbiljan klub niti cemo napraviti bilo kakav rezultat preko granice. Navijaci nemaju pravo skidati dresove igracima. Igrac je dres zaduzio od kluba i jedino klub sa svojim organima moze izricati sankcije i poduzimati bilo kakve mjere prema igracima. Klub se mora izdici iznad tog klosarluka inace cemo jos dugo, dugo tavoriti u ovom blatu.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

storm_raider
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 11:21 pm

arelinho je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Sve je to istina. Ali cemo zaliti, jer je jako mnogo znacio ove sezone. Jedino ako Zakaric bude igrao to desno krilo sl. sezone, sto svi cekamo i ako bude odigrao kako zna, brzo cemo ga prezaliti.
Meni danas oči bile pune suza kad je bilo prvo skandiranje za Miru. Jedan od najdražih igrača kojeg sam gledao u Želji. Dao Bog da se opet nekad vrati kod nas.
Sve je on to naravno naplatio i neka je, zato je i igrao. Ali, mi svi ovdje i tamo na tribinama jako volimo Zelju i isto tako znamo da kada bi svi imali odnos prema dresu kakav on ima, da bismo ostvarili sve one nedosanjane snove sa Zeljom. Nama je Zeljo mnogo vise, porodica, zivot, hrana koju jedemo svakog dana. Zato kazem da cemo zaliti, na stranu kvalitet koji on posjeduje, ono sto je bitnije je taj odnos prema dresu i grbu koji je na grudima.

psihopata
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:22 pm

neka su ih poskidali,te mindje nisu nista bolje ni zasluzile sta su nam priredili na kraju....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

sergejevic

ned maj 28, 2017 11:23 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 10:40 pm
Milan, Ajax, Inter, United, Liverpul, Notingem forest, Aston Vila...svi prvaci i visestruki prvaci Evrope, mozete li zamisliti da njihovi navijaci kopiraju pitare? Smijesno, jel'de? Trebaju nam njihovi navijaci biti primjer. Isuvise usko gledamo, ucimo od neuspjesnijih i nebitnih, nazalost. Tema skidanje dresova i igrajte pi.cke. Celtic, trebam li spominjati njihove navijace. U jednoj tekmi gube 5 razlike, a njihovi navijaci, kao iz inata daju jos zescu podrsku.

Sto se pravimo pametni, ucimo od najboljih.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ne znam zasto volis toliko piliti naopako, a obicno to nisu cinjenicno potkovane tvrdnje. Prije par dana je recimo taj Ajax s najmladjim timom ikad igrao jedno finale Europskih takmicenja protiv Manchestera koji je spickao milijardu eura za par sezona na pojacanja. Nakon poraza njihovi navijaci su ih gadjali stolicama. Znamo i za prozivanje navijaca Intera, nedavno je neka lakrdija bila. Sumnjam da znas gdje igraju uopste Aston Villa i Nottingem, a ne da ih ozbiljno pratis, a pogotovo ne njihove navijace i razmisljanje. Da ne spominjemo skidanje igraca Rome prosle sezone, stalno uljetanje na treninge, lupanje auta, rasisticke uvrede, pa imas prije dvije sezone u Bundesligi nerede nezadovoljnih navijaca koji su prekinuli utakmicu. Zvizduke najboljem strijelcu, najboljem igracu, i vjerovatno jednom od najboljih ikada na Santiago Bernabeu. Njemu se moze zvizdati, a Ivanu Lendricu haubici ne moze jer je on zabio 19 golova, od toga 7 Olimpicu. Imas i nerede i u Roterdamu prije par sedmica nakon sto nisu pobjedili prvu utakmicu da objezbjede titulu.
Vecina tih stvari je mnogo gora od onog sto nasi ljudi rade.
Stvarno se trudis da nametnes nekome svoje misljenje skriven iza pogresnih argumenata. Postavljanje nekih statistika gdje su pitari gubitnici sezone kao da nekoga od boli neka stvar za taj nebitni klub i njihove navijace, do nekih tabela od kad je Petrovic tu, spominjanje Amara u svakom kontekstu lopovluka i otimanja para iz kluba...
Lijep pozdrav.

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned maj 28, 2017 11:24 pm

santakuruz je napisao/la:
Sve dok navijaci skidaju igracima dresove, ulaze na trening i postrojavaju igrace da im "pruze podrsku", smjenjuju trenere preko "svojih"igraca, nikad necemo biti ozbiljan klub niti cemo napraviti bilo kakav rezultat preko granice. Navijaci nemaju pravo skidati dresove igracima. Igrac je dres zaduzio od kluba i jedino klub sa svojim organima moze izricati sankcije i poduzimati bilo kakve mjere prema igracima. Klub se mora izdici iznad tog klosarluka inace cemo jos dugo, dugo tavoriti u ovom blatu.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
:palacgore: :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica, Giovinco, Google [Bot] i 32 gosta.

Prijava  •  Registracija