Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:12 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:06 am
Bosnia je napisao/la:
sub maj 27, 2017 11:48 pm
salle86 je napisao/la:
sub maj 27, 2017 11:45 pm


Ljudino, prekucao si ovim postom. Za oskara takoreći
Pretjerao je malo ali samo su 3 igraca su pokazala kvalitet za Zelju, ostali su polovnjaci koji su tu jer nema bolje. Kvalitet Lendrica, Mire i Kjosevskog je ono sto zelji treba
Ono što je zabio Lendra i ono što je trebo a nije je za mene prosjek koji nije za Zelje.Miro kojeg okivate u zvijezde ima ucinak kao Krizman koji je odigrao 5-6 utakmica a uz sve to ispo šupak a Kjosevski kojeg i ne mogu porediti sa ovom dvojicom jer je neko ko je ponikao u Zelji i koji sigurno voli Zelju moze proci iako mislim da je Bobic bolji golman od njega.
Stvarno se pitam da li si normalan?

E kud naši nisu poslušali tebe i takve kao ti pa da Miru zakucaju na tribine jer nije htio produžiti ugovor, a još mu je i učinak karina. Da je tako bilo danas bismo 99% titulu slavili, ali onu u ligi za opstanak!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:13 am

Brkoo je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:09 am
Ono sto je Nedo radio moze svaki navijac raditi, i ja bih isto ginuo svaku utakmicu rahmeta mi svih mrtvih, samo nemam bas kvalitet da igram za Zelju, mada kad vidim kakve picke igraju, bio bih Pedro Pauleta za doticne a imam osjecaj da bih isto tako pola ekipe prebio u svlacionici jer su picke ukljucujuci i trenera..
Ne treba njih marisati,njih treba najuriti.Sjeca li se neko Mirka Kramarica,lijevog beka kako ga najuriše i covjek ode bez rijeci a onda nas usreciše sa Husicem,Bevabom i Stojanovicem.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:15 am

Ajzea je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:10 am
Ne znam, ja bih volio da mi svake sezone imamo napadaca koji ce u trideset utakmica zabiti devetnaest-dvadeset golova. Meni brojke dovoljno govore, a to je za nasu ligu fantasticna brojka. Neka Ivan sutra ode, apsolutno me vise ne interesuje, ali neka dodje napadac koji ce zabiti jednak broj golova, ja bih prezadovoljan bio. Ne mora vise, to je i vise nego dovoljno.
Da je neko drugi znao zabiti gol, mi bi titulu sutra slavili.

Od Zeljinih 39 golova, pola ih je napadac zabio. Takodjer porazno.
Pola golova koje je Ivan zabio ne bi zabio niko iz PLBiH. Ali isto tako, prosječan napadač iz PLBiH bi tu brojku nadoknadio tako što bi zabio ono što je svakome ko ima dva oka i tri neurona u glavi bilo nevjerovatno da Ivan fuli. Ne kažem, fuliš jednom, dvaput, triput u sezoni neke bizarne situacije - ali 10-15-20 je malo previše. Ako već hoćeš da tako pričamo.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:18 am

I Ivan ce prije nazad nego iko od svih igraca koji su otisli vani.
Zivi bili pa vidjeli.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:19 am

Pored mog Mice jedini napadac iz nade lige kojeg bi volio vidjeti u Zelji je Cabraja iz Sirokog. Mislim da bi i Vidovic iz Metalegea bio otkrovljenje. Ostalo nista
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:20 am

Pompey je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:04 am
gost_manje je napisao/la:
sub maj 27, 2017 11:38 pm
Jedno pitanje, nekako me zanima mišljenje mase o ovome:

Da li smatrate da je vrijeme da na ovom prelaznom roku 'odriješimo kesu' u smislu da nam 'on ima još godinu ugovora' i slične stvari više ne budu prepreka za dovođenje kvalitetnih, mladih, i za budućnost perspektivnih igrača (za početak iz naše lige)?

Znamo da su u posljednjih xx godina to bili samo mokri snovi i da nikada to nismo radili, vrhunac je bio platiti pišljivih 10-20k za nekog igrača. Ako se ne varam, posljednjih xx godina klub je skoro pa konstantno sa lovom bio u minusu ili na granici oko nule (ne računajući neke iznenadne skokove kad naleti lova od Džeke i slično), tako da je to manje-više bilo i razumljivo. Ima li mjesta da se za ovaj prelazni rok predvide sredstva iz budžeta direktno za tu namjenu? Bojim se da nas više košta (kako finansijski, tako i sa druge strane) lutajuća transfer politika...

Kad bismo ove sezone imali jednu takvu akviziciju, ja bih bio zadovoljan (naravno ako se pokaže kao pogodak). Konkretno mislim da treba ciljati na igrače koji iako su vezani ugovorom za neki 'manji klub', još uvijek nisu dovoljno dobri da odu u inostranstvo. Takvi bi bili odlična prilika za nas, jer ih praktično niko iz naše lige ne bi pokušao dovesti obzirom da, koliko znam, u pravilu niti jedan klub ne daje iole ozbiljnu lovu za dovođenje igrača na takav način.
Ako cemo realno, vakat je. Vrijeme je doslo i da se plati neko obestecenje, a obzirom da smo u ovoj drzavi prvi u mnogo cemu, mogli bi biti prvi i u ovom aspektu. Samo je nas glavni problem sto il nemamo toliko para da platimo tog nekog igraca, ili se bojimo da ce taj igrac, dolaskom u Zelju, biti jos jedan prosjecni fudbaler bhpl.
Nikad od nas kluba ako cemo svake sezone dovoditi bez obestecenja po 15 igraca, a onda ako se u naredna 4 mjeseca igraci ne pokazu kao pojacanje, onda ih otpustiti, a na njihove pozicije dovesti opet igrace.... ne ide vala. Ispade da u sustini, igraci kod nas dolaze na probe, pa ako zadovolje u jednom dijelu sezone, onda ostaju igrati i nekoliko narednih polusezona, a ako ne zadovolje kriterije evo papiri, produzi dalje.
Jebiga, taj rizik svakako preuzimamo, koga god dovodili. Može biti da za njega daš 200.000 i na prvom treningu slomi nogu, naravno da sve to ide u neku računicu procjene rizika. Sudeći po onim izvještajima sa skupštine (na koje smo svi svršavali) kako smo 'pozitivno poslovali' prijevremenim raskidima ugovora - naši izgleda nisu svjesni koliko se para (kad sve druge resurse poput vremena, izgubljenog prostora i vremena za uigravanje, treninga, itd.) popuši za dovođenje i tjeranje svake neuspješne akvizicije...

Koliko očekujemo od stručnog štaba i igrača da 'ponekad' pokažu muda, ja isto počinjem očekivati i od nekog ko se pita da li će se odriješiti kesa za barem jednu takvu akviziciju - koja će se uz malo više znanja kod biranja i malo sreće u narednih par godina desetostruko isplatiti.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:21 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:18 am
I Ivan ce prije nazad nego iko od svih igraca koji su otisli vani.
Zivi bili pa vidjeli.
100% i to u Varazdin,Slaven Belupo ili Cibaliju.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:21 am

Halo,Miroslav je direktni ucesnik nasih 15-16 golova samo kroz asistencije. O cemu pricate?
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u ned maj 28, 2017 12:22 am, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:21 am

Gavrane vrati se, sve ti je oprosteno
Željezničar ante portas !
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:22 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:17 am
gost_manje je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:12 am
Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:06 am


Ono što je zabio Lendra i ono što je trebo a nije je za mene prosjek koji nije za Zelje.Miro kojeg okivate u zvijezde ima ucinak kao Krizman koji je odigrao 5-6 utakmica a uz sve to ispo šupak a Kjosevski kojeg i ne mogu porediti sa ovom dvojicom jer je neko ko je ponikao u Zelji i koji sigurno voli Zelju moze proci iako mislim da je Bobic bolji golman od njega.
Stvarno se pitam da li si normalan?

E kud naši nisu poslušali tebe i takve kao ti pa da Miru zakucaju na tribine jer nije htio produžiti ugovor, a još mu je i učinak karina. Da je tako bilo danas bismo 99% titulu slavili, ali onu u ligi za opstanak!
Za svoju mater pitaj jel normalna,nemoj za mene.Nikad nisam rekao da ga treba na tribine poslati cak sam to ovdje i pisao jer je odlicno placen i treba da zaradi tu platu na terenu.Ucinak mu he karina,pogledaj mu statistiku.
Koliko ti je godina majke ti, 14? Nije više sigurno, kad ti je 'mater' prva linija odbrane kad ti neko ukaže da pišeš nebuloze.

Za tebe je statistika broj postignutih golova, za mene uključuje i mnoge druge stvari - tako da nemamo o čemu dalje pričati.
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:22 am

kremenko je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:21 am
Halo,Miroslav je direktni ucesnik nasih 15-16 golova samo kroz asistencije. O cemu pricate?
I bio bi kod još najmanje 15-16 da ostali znaju zabiti ono što ćorav rijetko promaši.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:23 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:18 am
I Ivan ce prije nazad nego iko od svih igraca koji su otisli vani.
Zivi bili pa vidjeli.
Hoce. Lik je poremecen.
To ne mijenja nesto sto je cinjenica. Na kraju krajeva, to i nije nesto cime bi se mi trebali zamarati.

Najiskrenije se nadam da ce se dovesti napadac koji ce postici, ne vise, nego jednak broj golova. Samo da ne bude sutra izjava poput: "Nama treba napadac kao sto je Lendric da izmisli gol", presretan bih bio. Toga se ja plasim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:24 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:06 am
Bosnia je napisao/la:
sub maj 27, 2017 11:48 pm
salle86 je napisao/la:
sub maj 27, 2017 11:45 pm


Ljudino, prekucao si ovim postom. Za oskara takoreći
Pretjerao je malo ali samo su 3 igraca su pokazala kvalitet za Zelju, ostali su polovnjaci koji su tu jer nema bolje. Kvalitet Lendrica, Mire i Kjosevskog je ono sto zelji treba
Ono što je zabio Lendra i ono što je trebo a nije je za mene prosjek koji nije za Zelje.Miro kojeg okivate u zvijezde ima ucinak kao Krizman koji je odigrao 5-6 utakmica a uz sve to ispo šupak a Kjosevski kojeg i ne mogu porediti sa ovom dvojicom jer je neko ko je ponikao u Zelji i koji sigurno voli Zelju moze proci iako mislim da je Bobic bolji golman od njega.
Kako ce Miro imati ucinak kao Krizman? Nije zabio vise golova, a trebao je, ali je zato namjestio jako mnogo golova. Dao ili namjestio 16 golova, je apsolutno svejedno, kada je i dalje to 16 golova u mrezi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:24 am

Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:13 am
Brkoo je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:09 am
Ono sto je Nedo radio moze svaki navijac raditi, i ja bih isto ginuo svaku utakmicu rahmeta mi svih mrtvih, samo nemam bas kvalitet da igram za Zelju, mada kad vidim kakve picke igraju, bio bih Pedro Pauleta za doticne a imam osjecaj da bih isto tako pola ekipe prebio u svlacionici jer su picke ukljucujuci i trenera..
Ne treba njih marisati,njih treba najuriti.Sjeca li se neko Mirka Kramarica,lijevog beka kako ga najuriše i covjek ode bez rijeci a onda nas usreciše sa Husicem,Bevabom i Stojanovicem.
Kakva je razlika izmedju Kramarica i tih gore nabrojanih? Igra lik poziciju beka a spor ko puz, u duelu ga Baraban silovao, jedino pozitivno je fin centarsut i sut, ostalo je ispod nivoa cak i ove lige. Trenutno sjedi na klupi ekipe koja je ubjedljivo najlosija u prvoj ligi Slovenije. Od prodaje Kvesica mi ne mozemo naci kvalitetnog lijevog beka..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:25 am

gost_manje je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:22 am
kremenko je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:21 am
Halo,Miroslav je direktni ucesnik nasih 15-16 golova samo kroz asistencije. O cemu pricate?
I bio bi kod još najmanje 15-16 da ostali znaju zabiti ono što ćorav rijetko promaši.
Odavno ne procitah vecu glupost :r
Cuj Miro nista nije odigrao,pogledaj mu statistiku.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:26 am

kremenko je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:25 am
gost_manje je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:22 am
kremenko je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:21 am
Halo,Miroslav je direktni ucesnik nasih 15-16 golova samo kroz asistencije. O cemu pricate?
I bio bi kod još najmanje 15-16 da ostali znaju zabiti ono što ćorav rijetko promaši.
Odavno ne procitah vecu glupost :r
Cuj Miro nista nije odigrao,pogledaj mu statistiku.
Iskren da budem mi smo kreteni što se 'upalimo' na nečiju takvu izjavu. :)
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:28 am

Ovo nesto u fazonu ko kad je Tan htio dati golmanu Cardiffa otkaz jer nije ni jednom zabio :D
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:29 am

ponosannavas je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:19 am
Pored mog Mice jedini napadac iz nade lige kojeg bi volio vidjeti u Zelji je Cabraja iz Sirokog. Mislim da bi i Vidovic iz Metalegea bio otkrovljenje. Ostalo nista
ova tema je zlo, naleti ti na pravu temu :D kad stigneš :D

viewtopic.php?f=51&t=485
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:29 am

Kazu plati nekog igraca, pa oci bi iskopali i treneru i direktoru a Boga mi i tom igracu ako ne bi imo 20 golova i 40 asistencija u sezoni.
Pljuju najbiljeg strijelca i najboljeg asistenta lige koji su dosli dzabe, kakva bi ocekivanja imali od nekog placenog?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Zadnja izmjena: Grbavica, dana/u ned maj 28, 2017 12:29 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 12:29 am

AsharaK je napisao/la:
ned maj 28, 2017 12:28 am
Ovo nesto u fazonu ko kad je Tan htio dati golmanu Cardiffa otkaz jer nije ni jednom zabio :D
E upravo. I još rekao da hoće Asmira Begovića i nikog drugog. Ali zeznu ga broj stranaca u ekipi. :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija