YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Hadzijalagic
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:27 pm

Vrag je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:15 pm
@Vrag
A ko ti je omogucio stadion.. Bili su navijaci i prije pa sto se nije pravilo.. Bez ove uprave bi se 99% vratili na stare staze a to su staze finansijske dubioze i prezivljavanja iz godine u godinu.. Trol je svjesno pokusao okrenuti pricu na fazon ko je za Amara taj je protiv ove uprave u cemu nema ni 1% istine.. Koja mu je namjera da insistira na takvim konstrukcijama to samo on zna..
Istina je da su oni omogucli, a mislis da bi neka druga uprava mogla petljati poslije ovog uradjenog, a da ne bi vec poslije 3 sedmice grmilo. Nismo ovce, postavili su visok standard. Imamo oci
Ma taj trol dabogda nikad zakoracio na Grbavicu i svi oni koji su tu zbog Vukotica, Misimovica i ostale klape.
Pa petljali su godinama.. Ko bi ih onemogucio da opet to rade? Ovi ljudi su dokazali koliko se moze uraditi a prosli su nam samo govorili sta se ne moze uraditi.. Do sad bi imali super stadion i nebi imali marke duga da su ovi trenutni ljudi bili u upravi prije 7-8 godina.. To ti je cinjenica..
AsharaK je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:18 pm
Pa nakon toliko smjenjenih trenera valjda moramo shvatit da nije problem u treneru. Jesmo li toliko glup i zatucan narod?
Mi ocigledno jesmo.. Jesu li u upravi pokazace se u ovih nekoliko dana.. Nadam se da su pametniji i da nece slusati raznorazna forumska misljenja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

teatrale36
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:27 pm

kremenko je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:16 pm
Ako Upravu otjera par komentara na ovom ili bilo kojem forumu,ne treba da idu iz kluba,nego nek se ubiju. 2m strika i hop.
Pratim jos nekoliko foruma,ni na jednom niko nije rijec napisao A protiv Uprave. Samo se peru Slavko i igraci.
A sto neko rece,vrbanjusa je pokusao sa nekoliko bezveznih postova uzburkati duhove,a ovim zadnjim je pao bas nisko.
Njihov covjek pa stiti nekoga iz uprave, a nema razloga, niko Misketu nije rekao idi, nego Slavki i igracima-misevima. Sto Rece Brko daj kontinuitet nekom treneru da valja pa da se necemu nadamo ili brate daj da napravimo stadion igracemo za djecom pa valjda mozemo ostati u ligi par godina ali da bar nesto imamo. Tesko je praviti stadion i imati ekipu.

Eric Cantona
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:28 pm

nookey je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:25 pm
Eric Cantona je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:24 pm
nookey je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:21 pm
da dodam, igrači tempiraju nezalaganje kao i prošle sezone u odlučujućim trenucima i to nije slučajno, ne može me niko ubjediti!
Zar truHle jabuke nije Slavko na pocetku mandata rastjerao?
očigledno nije
Doduse davno je to bilo, mozda je neko od ovih probranih jabuka povuk'o vlagu.
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

ponosannavas
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:30 pm

sergejevic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:08 pm
Vecu podrsku je zasluzio Adzem, vecu podrsku je zasluzio Odovic, a posebno je vecu podrsku zasluzio Capljic.
Prvi je gurnuo jednog Bajica na spica, Dadu iza njega, Memiju desno, glavni igraci mu bili Varea, Sejo Bucan i Nedo Turkovic. Trudio se, nije srao po medijima kako je, drzao mjesto koje vodi u Evropu.
Drugi jer je od te Adzemove ekipe s dva iskusna igraca napravio sampionsku ekipu kojoj su oteli pehar. Njima zaista i jesu jer je poklopljena cijela liga bila. Napravio od Bajica najboljeg strijelca lige, od Memije ponajboljeg desnog beka, od Amira napravio najboljeg veznog igraca i jednog od najvecih talenata koje ova drzava ima jos od Pjanica. Napravio strasan rezultat u Evropi. Opet pokraden u Sirokom, i nakon remija protiv tada ponajbolje ekipe u ligi Slobode, koju u narednih 6 utakmica nismo nadigrali dobio je otkaz. Da ne pricamo o pobjedama od 3-0, 1-4, 4-0...nad protivnicima, sto danas mozemo sanjati. Da ne spominjemo nedostatak podrske toj ekipi kada im je najvise trebalo.
Treci jer je dobio priliku da vodi klub 4-5 utakmica. Legenda kluba, clan jedne od najboljih generacija ikada, dijete Zeljeznicara, covjek koji nicim nije zasluzio da se tako ophodi prema njemu.
Danas imas Petrovica i najstariju ekipu u ligi, pobjede na jedvite jade protiv Metalegea, raspalog Celika uz poklonjen crveni karton, gledas kako te razvaljuju Krupa i Mladost, u nikad goroj konkurenciji nije uspio sacuvati 4 boda u zadnja 3 kola. Cime je on zasluzio da mu se vjeruje i dalje? Vidimo mladu ekipu kojoj treba vremena? Vidimo dobru igru, ali uz nedostatak srece rezultati stekaju?
Sve si odlično napisao. Jedini razlog što ja želim da ostane Slavko je što više ne vjerujem ovim igračima. Stalno smo igračima gledali kroz prste. Red je da ih jednom sklonimo i pokažemo da se ne mogu zajebavati sa Željom. Nijednom do sada nismo kaznili igrače. Samo trenerre.

Plava Porodica
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:31 pm

Po meni je rizik da Slavko dobije jos jedan mandat da vodi Zelju. Kao sto ste i rekli, ako ne mozemo bolje, onda ne dirati nista.
Ali ista nam se situacija pise vec u augustu ili septembru. Ova ekipa moze biti samo losija a ne bolja u sljedecoj sezoni, a on bi mogao napraviti par kikseva i bukvalno bi se samo cekalo da dobije nogu. Je li nam opet treba start sezone u kojem sve us.eremo pa tokom cijelog prvenstva moramo ganjati da to nadoknadimo? A valja u toku sezone naci trenera. Ja bih najradije da ne bude tako, ali vjerujem da ce biti.
I stalno se vrtimo, a nikako da zakoracimo.
Teska odluka za UO, neka ovaj put dobro razmotre svaki detalj za i protiv, pa neka odluce. Nemamo vise vremena za greske.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:31 pm

Hahahaha pa mi stvarno idemo iz krajnosti i krajnost. Sta ces ba stiti upravu na forumu? Od koga bolan?
Željezničar ante portas !

avlami97
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:32 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:20 pm
avlami97 je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:46 pm
U svakom normalnom klubu se tačno zna ko šta radi. Navijači su tu da navijaju - isključivo navijaju, igrači da igraju, treneri vode ekipe. Rukovodstvo kluba i ostali unutar kluba treba da radi ono što mu je posao.

Klub u kojem navijači tjeraju igrače, trenere, upravne i nadzorne odbore očito rade ono što im nije posao, a posao je da navijaju za svoj klub. Tačka. Ukoliko se obistini da će stručni štab i rukovodstvo kluba podnijeti ostavke, onda to ne valja nikako, jer ih tjeraju pojedini navijači kojima to nije posao. Druga i mnogo gora stvar od nabrojanog bi bila da se u klub vrate oni koji su protuzakonito radili i samo Stanića imali prijavljenog na PIO. Takvi su napravili dug, odnosno svjesno krali Želju. Takvima treba biti zabranjen pristup klubu, jer su jad i čemer od ljudi. Znači svjesno su krali Želju preko Države, jer su znali da kad tad se ta krađa mora vratiti Državi. To nije Željo, to su lopovi.

Ukoliko dođu ljudi koji imaju bolje ideje i urade što trebaju uraditi, a tu prije svega mislim na JUG, teren, pokrivanje južne i istočne tribine onda Bujrum. Mnogi će reći kako ja navijam za uprave kurce-palce, NE, ja navijam za Želju i navijam da se nikada više u Klub ne vrate lopovi koji su znali i svjesno krali Želju, odnosno zaduživali, prijavljivanjem samo Srđana Stanića na PIO.

Mnogi govore kako nema na papiru zapisano da smo ostali kratki Vernesu Selimoviću 50 milja KM, nigdje nema zapisano da smo i Amaru dužni neku lovu. Ako su se smijali Vernesu, ti isti se trebaju smijati i Amaru. Dug je dug bio on 1KM ili 1 milion KM. To je isto kao i iz onog vica o kuravama. Ne bi se jebale za 20 KM, ali za milion KM bi to rado učinile. Nema razlike i u prvom i u drugom slučaju se radi o kuravi.

Ja ću i dalje navijati za Želju i nikada neću tjerati igrače, trenere, upravne i nadzorne odbore niti bilo koga iz Kluba, jer mi to nije posao kao člana porodice Željo. Moje je da dođem na utakmici i da bodrim svoj Klub i ništa više.

Ako se desi, kao što je @vrbanjuša napisao i dalje ostajemo Klub provincijskih manira u kojem mahala i lopovi određuju pravila igre. Na sličan način je otjeran i Almir Gredić, kojeg sam svesrdno branio. Aferim.
:palacgore:

Niko iz kluba ne smije slušati mahalu, pa ni mene prvog ako tražim ostavke onog ili ovog. Moramo zbiti redove izvući pouke i nastaviti raditi časno i pošteno.

Fudbal je čudna stvar, evo jedan primjer.. Unai Emery osvoji nekoliko puta zaredom EL i pređe u PSG i oni ove godine ostadoše haman bez svega, izgubiše titulu a u Lp ispadoše jer su primili tuce golova u nevjerovatnoj utakmici i situaciji za njih. Sigurno da on nije ispunio ciljeve a 100% je dokazan trener, iz ovoga se vidi koliko su neke stvari relativne i kako ništa u fudbalu nema svoju garanciju.
na nekim drugim forumima me već optužuju da pljujem po Amaru. :lol: :lol: Volio bih da mi tu rečenicu iskopiraju, a jučer sam napisao da bi bilo dobro, ako već Slavko mora otići da bi najbolje bilo da Amar bude trener, ali samo trener jer to najbolje radi u ovoj Ligi. :lol: Čitajte sa razumjevanjem ili lakapo rečenicu po rečenicu. Moje je da dajem podršku, a ne da tjeram igrače, trenere, rukovodstvo Kluba ili bilo koga. Ja sam samo navijač i moje je da bodrim ekipu. Samo to i ništa više. Svako treba u Porodici Željo da radi ono što mu je dužnost, pa i mi navijači. Kada bude tako, onda sam siguran da smo na pravom putu. Mahalanje i slične stvari su na kobiljoj glavuši. :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

revolt
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

nookey je napisao/la:
Okolele je napisao/la:
Edis-izgubio kontrolu nad svlacionicom
Kostić-izgubio kontroliu nad svlacionicom
Slavko-izgubio kontrolu nad svalcionicom

Rjesenje=Smijenimo trenera koji je izgubio kontrolu nad svlacionicom da bi dosao drugi koji ce izgubiti kontrolu nad svlacionicom,jer su igraci ti koji remete kontrolu u svlacionici..
što li Bože dragi,kako se to prije nije gubila svlačionica kad su trčali u 1 naveče nakon kiksa?
ovdje neko upliće prste sa strane i to je fakat, što neko reče neće Slavko ući da nauči Bekrića da primi loptu (isto bilo sa Edisom i Kostićem), dakle igrači su nam crne ovce!
Treba samo biti u blizini igrača kad pričaju i čut ćete kakvo mišljenje imaju o Slavki. Očigledno da to i ne kriju, a znamo šta se dešavalo i sa Kostićem i Edisom. Ovu bagru samo Amar može smirit.
plavi su pravi crveni su drveni

nookey
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:34 pm

treba klub angažovati ljude da malo uprati s kim nam igrači piju kafe u slobodno vrijeme, zatim dobro provjeriti kako nam cure informacije iz kluba i na kraju krajeva, kako se može odigrati borbeno protiv Svinjskog u stilu Juveta, a onda k'o pi.čke slijedeće dvije bez ikakvog razloga (ne mogu se vaditi nema plata, nema premija, nema uslova). Nek objasne šta je problem. Fakat mislim da je ovo osnovni razlog i da se tu treba početi, jer dovedi Murinja oni će te opet popišati jer balerine neće/ne žele a samo me interesuje zbog čega, to je bit svega. Nije tačno da ne znaju!

Hadzijalagic
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:37 pm

Igraci su syebali Slavku isto kao i Kostica i Edisa prije toga.. Protiv Zrinjskog su pokazali koliko mogu na trkackom planu kada je voljni momenat na nivou dok u zadnje dvije utakmice nisu htjeli i to su ptice na grani mogle vidjeti jer je bilo vise nego ofirno.. Nisu svi u tom kosu al mnogi jesu..

Elegant
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:38 pm

Zasto nisu htjeli da osovje titulu, pojedini igraci ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Jaozinho22

uto maj 23, 2017 3:39 pm

Igraci su syebali Slavku isto kao i Kostica i Edisa prije toga.. Protiv Zrinjskog su pokazali koliko mogu na trkackom planu kada je voljni momenat na nivou dok u zadnje dvije utakmice nisu htjeli i to su ptice na grani mogle vidjeti jer je bilo vise nego ofirno.. Nisu svi u tom kosu al mnogi jesu..
Sjebao je njega i Čala. Prvi derbi na Koševu 0-0 mi jednu šansu Križmana,s njihove strane sijevalo !
Drugi derbi na Grbavici 0-0, sve na našoj strani od euforije,publike,čitavog stadiona ! 0-0
Treći derbi : Dvije polušanse i glupost Kerle.
Općinski službenik te tri puta otresao s lošijom ekipom, ma daj !
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Ajzea
Kontakt:

Mene takodjer interesuje, zasto igraci ne bi htjeli da osvoje titulu?
Nas je to Sarajevo, protiv kojeg igraci nisu htjeli potrcati da bi napakostili Petrovicu, rasulo u svakoj medjusobnoj utakmici.

Da li je neko pomislio da mozda ne znamo?
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u uto maj 23, 2017 3:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Grbavica
Kontakt:

80% ekipe ionako nece biti tu sljedece sezone, tako da ce Slavko imati priliku da izabere sebi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Brkoo
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:40 pm

Ljudi dragi mi nemamo truhle jabuke u ekipi, mi imamo stare jabuke. Citav danasnji fudbal se bazira na trci i kretanju igraca, mi imamo u prvih 11 samo jednog igraca koji moze istrcati kontru, samo jednog, o cemu pricamo onda. Dok svi drugi po pitanju toga napreduju mi generalno svi u drzavi tezimo ka tom starom nacinu igranja fudbala sa nekim sporim igracima, posebno sporim desetkama. I zato izadjes u evropu i brzi i pokretni izraelci te bez puno muke napune ko punjene paprike sa sirom..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

kremenko

uto maj 23, 2017 3:40 pm

Ancelotti vodi Milan kontam teski bunker frajer igra.
Ode u Chelsea,kontam bice gori od Mourinha.
Prva sezona,Chelsea uzima titulu i zabio 100 golova
Ja bih Slavku pustio jos jednu godinu.
Reci otvoreno sta se od njega ocekuje. Bude li pickasta igra kao ove sezone u prvih 5 kola,taman igrali sve derbi do derbija,nabit ga nogom u 3pm.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Plava Porodica
Kontakt:

uto maj 23, 2017 3:41 pm

Pa Aco je trebao biti ta "truhla jabuka" koja je otjerala i Sablju i Kostica.
Nema sad Ace, ko je sada kancer?
Iskreno, ni 1% ne pusim tu pricu, ovo su jednostavno pi.cke od igraca, koji sve solidno rade dok im se dodatni pritisak ne nabije na ledja, a tad zaigraju ko 11 forumasa..na tom nivou.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Hadzijalagic
Kontakt:

Jaozinho22 je napisao/la:
Sjebao je njega i Čala. Prvi derbi na Koševu 0-0 mi jednu šansu Križmana,s njihove strane sijevalo !
Drugi derbi na Grbavici 0-0, sve na našoj strani od euforije,publike,čitavog stadiona ! 0-0
Treći derbi : Dvije polušanse i glupost Kerle.
Općinski službenik te tri puta otresao s lošijom ekipom, ma daj !
Ko ih je syebo u Krupi? I po cemu su oni losija ekipa od nas.. Isto kao i kod nas zahvaljujuci qrcobolji pojedinaca na terenu i oni su ostali bez titule..

Isto tako, ko je nase sjebo prosle sezone u utakmicama sa drugoligasima na domacem terenu zbog kojih nismo evropu igrali? Picke u ekipi, eto ko..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u uto maj 23, 2017 3:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.

1921.ba
Kontakt:

ajde valjda uzmemo 50-100 tisuća eura za dženisa :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Omar500
Moderator
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:45 pm

revolt je napisao/la:
nookey je napisao/la:
Okolele je napisao/la:
Edis-izgubio kontrolu nad svlacionicom
Kostić-izgubio kontroliu nad svlacionicom
Slavko-izgubio kontrolu nad svalcionicom

Rjesenje=Smijenimo trenera koji je izgubio kontrolu nad svlacionicom da bi dosao drugi koji ce izgubiti kontrolu nad svlacionicom,jer su igraci ti koji remete kontrolu u svlacionici..
što li Bože dragi,kako se to prije nije gubila svlačionica kad su trčali u 1 naveče nakon kiksa?
ovdje neko upliće prste sa strane i to je fakat, što neko reče neće Slavko ući da nauči Bekrića da primi loptu (isto bilo sa Edisom i Kostićem), dakle igrači su nam crne ovce!
Treba samo biti u blizini igrača kad pričaju i čut ćete kakvo mišljenje imaju o Slavki. Očigledno da to i ne kriju, a znamo šta se dešavalo i sa Kostićem i Edisom. Ovu bagru samo Amar može smirit.
Bagra, nikako drugacije. Amaru sam prije zamjerao odnos prema igracima, ali sada ga razumjem u potpunosti. Kresi platu, kaznjavaj, vrijedjaj ih. To su i zasluzili.

Igraci se osilili i tjeraju trenera za trenerom. Oda otisao, jer mu je Sablja disciplinu unistio, znaci igraci ga sjebase. Onda se Sablji to vratilo. Pa Kostic, koliki god da je klc, istina je da su ga 'bojkotovali'. Sad Slavko. Pa jel nijedan trener ne valja?

Zasto to kazem? Da nemas trenera na klupi, ti trebas u tri kljucne utakmice za titulu poginuti. Ne treba ti trener. Jeste nam vezni red spor, ali da ne ulaze u duele, e to nije do toga sto su spori. Zasto nisu poginuli? To bi bilo kobno za nas, da se fakat ispostavi da igraci mijenjaju trenera cim im dokurci, pa ga ne 'slusaju'.

Sta je rjesenje? Potpuna rekonstrkcija kadra, a ako Slavko ostane, obavezno pojacati strucni stab. Ne samo on i Cica, dodati i Adzema i Zizovica i kondicionog. I da Slavko ne bude tvrdoglav, oko svega da se s njima dogovara. Dva oka ne mogu sve vidjeti, a ovako bi imao kompaktan tim. Ko se uskurci, na klupu ga, da se vse nkad ne desi da nam istih 11 uvijek igra, pa pregore ili sta li. Lendric, hvala mu na svim golovima, ali nafuro se frajer odavno, cuga zadnjih mjesec dana, do ujutro ostaje. Mlako u derbiju isao na onu loptu, a glavom fulio komplet gol u izglednoj sansi. Pa kako ce kad nije na 100% ...

Znaci da nemamo trenera na klupi, oni moraju da ginu zbog svetog dresa. Isto kao da pod rucnom igraju. Pa bio sam na tekmi protiv Zrinjskog, isto spor vezni red, ali to je trka, borbenost svih 11. Bili na 110%, a kasnije kao pod rucnom.

Nadam se da ce ljudi dobro ovo sve preispitati. I igraci jesu stoka, izdvojis da odu u karantin, dva dana pred utakmicu da se osame, maksimalno ih stimulises, ponudis premije, ma dzaba sve. Dobro neka se o svemu poprica, i sa trenerom i izmedju sebe. Samo iskreno, pa da se vidi sta i kako za sljedecu sezonu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosanac1993, Faca Sa Ulica, Glas Razuma, Google [Bot] i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija