YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

GoodisonPark
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 12:49 pm

Saopštenje je bilo neophodno ali je napisano dosta šturo i nepovezano, mora se mnogo rigoroznije pristupiti ovom problemu. Kao prvo bi bila koliko sutra smjena Beusa koji direktno odlučuje koji sudija sudi njegovoj ekipi, zatim doživotna suspenzija Bandića kojeg totalno treba odstraniti iz fudbala za sva vremena.

Očekujem po završetku prvenstva da se mnogo ozbiljnije pristupi rješavanju ovih stvari, jer je jasno kako i na koji način HŠKBeus dolazi do titula.

Ova titula je izgubljena najviše našom krivicom, ali se zbog sezona koje su pred nama mora istrajati u borbi za ravnopravnim statusom. Čisto da se ovoj bagri u nogometnom savezu stane u kraj.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto maj 23, 2017 12:50 pm

Jedini krivci za ovo su Slavko i picke na terenu. Ja ne znam sto trazite alibi u nekim drugim stvarima. U cenanu, misketu, jos ce na kraju i fata biti kriva.
Trazio je te, te i te igrace i dobio ih. Zelio je pripreme tu i tu, dobio ih je. Zeljeli su podrsku navijaca, doblii su je. Ljudi iz Kluba su im sve omogucili, ali sve. Sve moguce su imali. Plate, premije, bonusi. Ja ne znam kako ih nakon Krupe nije bilo stid prici navijacima a da ne propadnu kroz onu plastiku ? Kako binde jedne ofucane ? Opet podrsku dobiju, aplauz, pjesmu. Sta zelite jos ? Ocete da ja sidjem da igram umjesto vas ? Svakako nista losiji ne bih bio. Imate sansu da se iskupite na derbiju, vi nam se pokenjate u usta svima. Svima redom. Od onog sto kosi travu na Grbavici, garnituri ljudi koja je sve pokrenula i ozivjela stadion, i onim najbitnijim, nama navijacima. STIDITE SE SVOG OBRAZA.
HOCEMO POBJEDE, IGRAJTE PICKICE !

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto maj 23, 2017 12:51 pm

ChWilla je napisao/la:
uto maj 23, 2017 12:44 pm
kad se oglašava što se oglašava, kad se ne oglašava što se ne oglašava. kad nema saopštenja - krije se, ne radi se tranparentno, šuti se...a kad ima, to je prepucavanje, koje ujedno znači i da je klub sto posto kriv, i da odbija uvidjeti grešku.
Iz kluba neka ne osluskuju ni sekunde navijace, ovo je stvarno postalo previse. Neka rade sta god i neka se ne osvrcu, jer navijaci stvarno previse uzimaju sebi za pravo. J.ebo ti nas, niko nam ne moze ugoditi, sta god da se uradi, nece valjati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

psihopata
Kontakt:

uto maj 23, 2017 12:54 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 11:45 am
jaozinjo, pretjerujes... nije sve udure sigurno, ali da sada imas sve u svojim nogama, kao sto je trebalo da bude ne bi pisao tako... sudija ti je uskratio priliku za titulu... i tacka!
jasta nego sudija,prvo u krupi kad nam nije dozvolio da predjemo centar u drugom poluvremenu,a onda i na derbiju kad nam nije dozvolio da razvijemo nas sitni vez i poderemo pitare.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

ChWilla
Kontakt:

uto maj 23, 2017 12:55 pm

i opet kao da jedno drugo isključuje, a ne isključuje.
gradi željo boli te *****

storm_raider
Kontakt:

uto maj 23, 2017 12:57 pm

Omar500 je napisao/la:
uto maj 23, 2017 12:51 pm
ChWilla je napisao/la:
uto maj 23, 2017 12:44 pm
kad se oglašava što se oglašava, kad se ne oglašava što se ne oglašava. kad nema saopštenja - krije se, ne radi se tranparentno, šuti se...a kad ima, to je prepucavanje, koje ujedno znači i da je klub sto posto kriv, i da odbija uvidjeti grešku.
Iz kluba neka ne osluskuju ni sekunde navijace, ovo je stvarno postalo previse. Neka rade sta god i neka se ne osvrcu, jer navijaci stvarno previse uzimaju sebi za pravo. J.ebo ti nas, niko nam ne moze ugoditi, sta god da se uradi, nece valjati.
Svi smo pametni jer ne snosimo odgovornost. Uprava treba za navijace organizovati fan zonu, a oni neka rade za sto su zaduzeni. Ko je jos svima ugodio... Ljudima daj malo klope, malo zabave i sretni ce kuci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

kremenko

uto maj 23, 2017 1:00 pm

Treba pozvati sve Zeljovce koji igraju za reprezentaciju da zbog povreda ne mogu doci na okupljanje u Zenicu pa nek im Beus zabije dva gola Grcima i nek im on donese 15mil od odlaska u Rusiju.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Model1964

uto maj 23, 2017 1:01 pm

salemprolic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 11:19 am
uto maj 23, 2017 11:15 am
Jaozinho22 je napisao/la:
uto maj 23, 2017 11:09 am
Možemo mi pišat uz vjetar s ovim saopćenjima koliko god hoćemo, i mi bi je slavili poslije boda na Zuban polju. Trebali smo biti neovisni a mi to nismo bili. Jedino možda da je igrao Stojanović pa da je povuče s lijeve strane probije dvojicu vrati je Radinovicu koji hvata volej i trese rašlje Pavlovića. :kafa: A zbog toga, Ćelava ubleho i pitarska neznalice MRS IZ KLUBA!!!
ne trebas tako pricati o covjeku koji je izvukao maksimum ove sezone... poprilicno si nezahvalan... igraces evropu... sto nije bilo zamislivo u oktobru...
Nemoj me pogresno shvatiti ali ako je stici 3 boda zaostatka za Mladosti Doboj Kakanj maksimum onda smo bas nisko pali. Slavko je u trenutku dolaska u nas klub imao ravno 3 boda manje od treceg ili Evrope jel, sto je u tom trenutku bila Mladost Doboj Kakanj. Zrinjski je bjezao 6 bodova i bio je prvi.
Bravo debeli :D :palacgore:
Ovo treba ponavljati na svakoj stranici da nebi napravili mit od -11
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

GoodisonPark
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:04 pm

Model1964 je napisao/la:
uto maj 23, 2017 12:30 pm
GoodisonPark je napisao/la:
uto maj 23, 2017 12:25 am
Eh da je raji malo moje pameti došlo bi nas i 10 hiljada ;)
Spoiler:
+ sezonske i desetogodišnje, djeca, gosti :D
Imali bi sve to da smo bar samo jednom zatresli mrežu na Koševu ali pošto nismo onda je većini dolazak na Grbavicu u osmom planu.. Onda neko kaže navijam za Želju, ma navijaš haveru ali samo kad je sve haman idealno, gdje si kad je najteže...
Stani malo
Kada je Željo ispao u drugu ligu posjeta je bila na Grbavici vrhunska. Raja preoznala htjenje, borbu i to i podrzala.
Nije raja glupa, zna o lopti sve.
Da podrzavaju bezmudana i 11 picoka?
Ja garantujem da su ove nove generacije strpljivije od onih prijeratnih. Da se tada ovako igralo vilama bi ih istjerali sa terena. Pobjedimo nekog 2:1 a raja psuje jer je osjetila kurcobolju.
Kao i uvijek, sve po zaslugama.
Jasno je to što kažeš ko 2+2 ali je ovo napisano iz razloga da se malo zapitaju ovi kojih nema u nedelju, kako i zašto dolaze na Grbavicu? Borila se ona generacija sa Odovićem pa je posjeta bila gora nego danas.. Naravno ne krivim te ljude koji ne dođu ni najmanje već eto neka oni sami sa sobom vide na koji način doživljavaju Želju, samo toliko.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Model1964

uto maj 23, 2017 1:05 pm

uto maj 23, 2017 11:45 am
jaozinjo, pretjerujes... nije sve udure sigurno, ali da sada imas sve u svojim nogama, kao sto je trebalo da bude ne bi pisao tako... sudija ti je uskratio priliku za titulu... i tacka!
Jao je sve u pravu!

FaraonTM
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:06 pm

Da smo kojim slučajem izvukli remi na Koševu, čisto sumnjam da bi se ova saopštenja pisala. Tako da mislim da je ovo neko hvatanje za slamku, i bezveze je realno to raditi u ovakvom trenutku. Puno bi bilo bolje da se sad fokusiraju na igrački kadar i pripreme za Europu.

Fino je što se transparentno pišu saopštenja, al' od njih nema ništa. Ako klub ima neke dokaze ili nešto, to onda treba interno da se riješi. da se već kontaktira savez ili UEFA/FIFA pa onda piši saopštenja do mile volje :)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

ChWilla
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:07 pm

ma da je bio remi na koševu on ne bi bio ni sviran...
gradi željo boli te *****

psihopata
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:08 pm

sergejevic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 12:34 pm
Neki medijski ratovi poslije utakmice sa Sirokim, ljudi nam povukuse par linija, zaklase u nekoliko narednih mjeseci. Kurcu pisi saopstenja.
Prepucavanja putem saopstenja s sporstkim drustvom, s nacelnikom opstine.
Prepucavanja s predsjenikom skupstine.
Prepucavanja s nekim bivsim uposlenicima.
Neka saopstenja o fer i sportskom nadmetanju nicim izazvana. Kao Dino Selimovic i rat protiv korupcije.
Prepucavanja s Bogicevicem i sindikatom. Mi smo u pravu. Par sedmica poslije Bogicevic na terenu s kapitenskom trakom.
Prepucavanje s Jahicem, neke suspenzije, covjek i danas uredan clan kluba, na platnom spisku. Samo sto ne radi svoj posao na terenu.
Prepucavanja sa Slobodom u slucaju Kostic. Neki sudovi i Uefa. Kostic negdje u Sloveniji, a tri mjeseca ga dovodili, poveli na pripreme.

Ovo zadnje je posebno smijesno. Valjda vidjeli, culi i procitali negdje da je sviran penal za Zrinjski u 94. minuti. Niko da spomene jos smijesni crveni karton za Stojkica u toj utakmici. Lijepo je kad mozes naci nekog da okrivis za svoj neuspjeh. Tako je najlakse. Ni slucajno se baviti sobom i svojim greskama. Ne treba analizirati sezonu, vidjeti gdje smo grijesili i raditi na ispravljanju tih gresaka. Prihvatiti vlastitu odgovornost. Poslije toga analizirati strucni stab i igrace. Pozvati iste na odgovornost. Napraviti plan za narednu sezonu, veoma brzo dolaze utakmice u Evropi. Popusili smo titulu individualnim greskama u Tuzli, konstantnim forsiranjem istih igraca, greskama Stojanovica kod prvog i Bogicevica kod drugog gola, ocajnom igrom i pristupom protiv Krupe, jos ocajnijom igrom i pristupom na derbiju. Popusili smo titulu stavljajuci neke papire pred igrace s natpisom "sampioni", prepotentnim najavama tipa "vracamo titulu na Grbavicu" "sportskom segmentu smo dali sve, zelimo sve od njih".

Ne vrijedi se vise baviti tim stvarima, ostala je jos jedna utakmica, titula je moguca u teoriji i nikad se ne zna. Ukoliko je osvojimo bice nezasluzeno. Ukoliko je osvoji Zrinjski isto tako.
pratim brate sta pises ovih dana i svaka ti cast,jer nikog,apsolutno nikog ne bih imao obraza kriviti u situaciji kad ti iz 2 utakmice trebaju 2 boda a ti osvojis 1,i to nikakvom igrom i nezasluzeno,ovo saopstenje je napisano iz nemoci i da bi pojedine navijace smirili u fazonu "eto da nije bilo tog penala mi bi i sad bili prvi",a zaboravlja se cinjenica da smo svi bili slozni da je zrinjski zavrsio radnika i da je sve do nas,kao sto je i bilo,a sad sto se u bijeljini desilo to sto se desilo pa sad imamo za sopstveni neuspjeh nekog okriviti to samo ide u korist slavki,ovim klitoris igracima i donekle upravi,jer tako mogu sa sebe skinuti odgovornost prebacujuci je na nepostojeci penal u bijeljini.

Model1964

uto maj 23, 2017 1:08 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
uto maj 23, 2017 11:46 am
Ali hajde realno da smo mi bili u situaciji pitara bi li isto postupili? Ja bih sigurno
Ja bih slaviJo :rofl:
Zato mi je ovo prozivanje pitara licemjerno.
Treba oplesti po nasim

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:13 pm

Na minus 11 smo dosli zbog remija kuci protiv Slobode gdje smo odlicno igrali i poraza na Pecari protiv Sirokog gdje smo nenormalno dobro igrali. To niko ne spominje, desilo se da umjesto sest uzmes jedan, tu se stvorila razlika. A i niko ne spminje stanje kolektiva kad je dosao Petrovic i koju je morao praviti cistku. Ne treba pravit mit od 11 poena, slazem se, ali on je to stigao. I onih sest je bilo ogromno, jer smo tri poraza vezana imali, znate li vi uopste sta to znaci, u Zenici bi sto posto izgubili da on nije dosao. Sest poena je ogromno kada tek starta sezona. Tada nam je trebala hitna promjena. Stvarno sam razocaran kako neki ili slabo pamte ili ne zele da se sjete nekih stvari.
Igrali smo i pobjedjivali sve dok smo ganjali europu. Desilo se da je pokleknuo Zrinjski i nama porasli apetiti (shvatam), a igraci se sjebali u toj situaciji, a Slavko totalno pogubio. Najvise mu zamjeram guranje iste ekipe i tvrdoglavost.
Ja cu priznati i dobre i lose stvari. Napisite i zasto je doslo do tih 11 i da je tih minus 6 bilo ogromno zbog potencijala da ide na jos veci zaostatak. Sjeti se prosle sezone, to bi se ponovilo, i onda ganjaj europu u drgoj polusezoni i ne bi uspio.

Napredak se vidi. Prsle sezone bez europe za dlaku, sad bez titule za dlaku. Ako nista, bodovno ima napretka nekog. Da je sve crno, i nije. Nema igre, to je istina, a kadar je zreo za rekonstrukciju. I to dobro zreo. Da bi glat uzeli titulu, treba nam jaca ekipa i od Zrinjskog i od Sarajeva. To nemamo, inace bi dobili Krupu (sto ih Zrinjski ne dobi, nije to toliko lak zadatak. to sto su nasi mentalno amebe pa primise gol nakon vodstva, to je za linca i najvise me boli). Zrinjski i Sarajevo pored ekipe, realno se guraju od strane nekih ljudi. Mi toga nemamo, to se i vidi. Medijska hajka na nas svako malo, bez razloga ikakvog, cim se oni prepadnu nas.

Ne smijemo odustati, samo jos jace i PAMETNIJE sljedece sezone :palacgore:

Praise the sun \[T]/

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:15 pm

Cekaj, stani, ti radis prijemni ispit za srednju ili fakultet, i j.ebi ga, ne uradis ga kako treba. Kriv si. Ali frajer do tebe, za kojeg znas da pojma nema, prodje jer ga pogura neki amidza. I sad trebas sutiti jer kao, ti si kriv, sto nisi dobro uradio. Stvarno ovdje neki navikli na stele u drzavi, kao to normalna pojava, tisu-misu :D
Sto je najgore to od starije raje cujes. A onda znaju nacepit omladinu kako se za nista ne bune.

Praise the sun \[T]/

vrbanjusa
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:16 pm

PETROVIĆ SLAVKO!
21 10 4

Petrović Slavko

Grbavica
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:16 pm

Najlakse je pametovati, galamiti, psovati.
A i ti model pricas o nekim proslim vremenima a tjero bi sve redom. Tada je jedini poso navijacima bio upravo to, da navijaju. Sad bi i da se pitaju ko ce se dovesti, kako ce se trava pokositi, ko ce biti kapiten, ko ce biti sportski direktor, kakva ce biti taktika, i tako dalje i tako blize. Svi bi nesto da sefuju.
Ko dolazi u zavisnosti od rezultata, sto se mene tice ne mora ni dolaziti. Meni to nije utakmica, to je neki ritual, stanes na svoje mjesto, vidis neke ljude, bacis suplju, smijes se, nerviras se. To je za mene Zeljo. Rezultat utice na raspolozenje, ali sigurno ne odlucuje hocu li voljeti Zelju ili ne.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Leon_Professional
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:18 pm

Da Zrinjski nije izgubio od Metalegea i od nas, mi se ne bi borili za titulu.

Na stranu sve, vise vremena je Zrinjski imao sve u svojim rukama nego mi. Mi smo najveci krivci, ali zivo me interesuje da li bi Mostarci bili "posteni" kao mi i krivili svoj klub ili bi se zalili na penal da je obratna situacija.

@Omare, bravo!
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u uto maj 23, 2017 1:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

psihopata
Kontakt:

uto maj 23, 2017 1:19 pm

Omar500 je napisao/la:
uto maj 23, 2017 1:15 pm
Cekaj, stani, ti radis prijemni ispit za srednju ili fakultet, i j.ebi ga, ne uradis ga kako treba. Kriv si. Ali frajer do tebe, za kojeg znas da pojma nema, prodje jer ga pogura neki amidza. I sad trebas sutiti jer kao, ti si kriv, sto nisi dobro uradio. Stvarno ovdje neki navikli na stele u drzavi, kao to normalna pojava, tisu-misu :D
Sto je najgore to od starije raje cujes. A onda znaju nacepit omladinu kako se za nista ne bune.
naravno da si ti kriv.......i to bez obzira sto ti je poredjenje besmisleno,opet nisi u pravu....

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bozidar Radosevic i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija