Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:16 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 22, 2017 2:10 pm
Ovo da neko dovodi igrace, Slavku tjera, da Kerla mora igrati, da Misimovic soli pamet Petrovicu, sve je to rekla - kazala. A mi se trebamo voditi cinjenicama. Cinjenica je da smo prokockali titulu i to nas sve boli. Nismo je ni zasluzili, jer smo sve imali u svojim rukama.
Slazem se i ja uopste ne pricam o tome, niti sam ikad ijednom tvrdio da imam neke insiderske. informacije.

O tituli koju smo mi samo prokockali, nasoj igri i svemu sam napisao desetine postova.

O kradji u Bjeljini isto tako. Prelistat temu, sve jos stoji.

Mogu ih kopirat, nije problem, ali zasto bi bio problem da pricam i o necemu drugom?

Jeste cinjenica da smo prokockali titulu i jeste cinjenica da je nismo "zasluzili" ali je i cinjenica da su se nemormalni propusti desavali vezano za "sportski segment", kako ljudi vole reci. Cinjenica da se uopste razmislja o Sesaru je pokazatelj da ce se oni vrlo vjerovatno nastaviti desavati.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:17 pm

Ove godine se udarati nogom u zicagu ako i prvo kolo prodjemo s obzirom kakvu ekipu imamo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:17 pm

Sta sljedece sezone kad zasluzimo titulu, a opet nam je ukradu? Hocemo li tad tjerat savez ili cemo opet traziti greske u sebi i okretat glavu. Jesmo prokockali dobiveno, ali smo i pokradeni. Hoce li i ovo proci kao afera punac, hoce li se i sljedece sezone pricati da se Želji namjesta? Fudbal nam se srozao na preniske grane definitivno.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:17 pm

E kakve mi picke od igraca imamo, pa ovo je tragedija!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:18 pm

To je zato sto svi mrze Zelju.
Željezničar ante portas !
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:19 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:54 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:46 pm
Znaci da si pljuvac jer neargumentovano pljujes po Cenanu..
Dabogda ja grijesio.

Ako je stvarno on glavni i odgovorni za igracki kadar, sjeti se kakvi su sve poluinvalidi od igraca prosli kroz klub u zadnje vrijeme, sa ekspresno raskinutim ugovorima.
Naravno da on nije glavni za igracki kadar. On je samo zaduzen za pregovore sa igracima a da ih on bira jednostavno nije istina.. Bezveze vrijedjas i diskvalifikujes se iz bilo kakve ozbiljne rasprave..
Reci nam ko ih bira onda? Nikolić je zadužen za pregovore koliko ja znam... Jel ih Šiljak bira? Adis? Miske?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:19 pm

Tavas1921 je napisao/la:
pon maj 22, 2017 2:17 pm
Sta sljedece sezone kad zasluzimo titulu, a opet nam je ukradu? Hocemo li tad tjerat savez ili cemo opet traziti greske u sebi i okretat glavu. Jesmo prokockali dobiveno, ali smo i pokradeni. Hoce li i ovo proci kao afera punac, hoce li se i sljedece sezone pricati da se Želji namjesta? Fudbal nam se srozao na preniske grane definitivno.
mi smo uspjeli da naše greške budu veće od ovih drugih, u konkretnoj situaciji...
gradi željo boli te *****
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:20 pm

igla je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:42 pm
http://m.sport.sport.ba/bh_fudbal/crven ... tak/237928

Jel ovaj ozbiljan?
Neki dan u izjavi za ovo smeće od portala, za istog ovog novinara, Amar Osim izjavi sljedeće:
"Kao što sam naveo, kalkulisanja nije bilo i poprilično je liga regularna. Izjednačena i uzbudljiva liga ali bez podizanja nivoa kvalitete. Malo smo zakasnili sa promjenom sistema takmičenja da bi se to osjetilo na kvaliteti. Bilo je i sudijskih propusta kao što ih svugdje ima, no po pehu se potrefilo da te greške odluče pobjednika. Greške ne treba praviti, no nisam vidio da je bilo tendencije i da je neko došao sa namjerom da pomogne jednom klubu. Ispalo je da je neko poguran što je svakako mala mrlja", ističe Osim.

Nisam vidio nijedan komentar o ovome. Valjda je grijeh, haram, džehenem.
Nevjerujem da im je davao izjave. Cijeli tekst je bila kopija Amarovog intervjua sa misamosjedimouredakciji ili kako već. Jedino ako su i govnari bili prisutni
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:22 pm

BabOsim je napisao/la:
pon maj 22, 2017 2:19 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:54 pm


Dabogda ja grijesio.

Ako je stvarno on glavni i odgovorni za igracki kadar, sjeti se kakvi su sve poluinvalidi od igraca prosli kroz klub u zadnje vrijeme, sa ekspresno raskinutim ugovorima.
Naravno da on nije glavni za igracki kadar. On je samo zaduzen za pregovore sa igracima a da ih on bira jednostavno nije istina.. Bezveze vrijedjas i diskvalifikujes se iz bilo kakve ozbiljne rasprave..
Reci nam ko ih bira onda? Nikolić je zadužen za pregovore koliko ja znam... Jel ih Šiljak bira? Adis? Miske?
Pa trener bira , nece moja nana birat , ja ljudi ja ne vjerujem
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:23 pm

BabOsim je napisao/la:
pon maj 22, 2017 2:19 pm
Reci nam ko ih bira onda? Nikolić je zadužen za pregovore koliko ja znam... Jel ih Šiljak bira? Adis? Miske?
Sef struke bira igrace.. Tako je to svugdje u svijetu.. Slavko je aminovao igrace koji su zimus dosli.. Pa stvarno zar mislite da Cenan ima tolika ovlastenja da moze dovoditi igrace na svoju ruku.. Haj se malo uozbiljite.. Boli mene qrac za Cenana, nije ni meni drag ali malo ste polupali loncice..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon maj 22, 2017 2:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:23 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon maj 22, 2017 2:17 pm
Ove godine se udarati nogom u zicagu ako i prvo kolo prodjemo s obzirom kakvu ekipu imamo..
Samo San Marino,Andora, Kosovo da smo sigurni da idemo dalje sa ovom ekipom i trenerom. O 2.pretkolu nema rasprave da mozemo ikoga proci
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:24 pm

Nikolic vise nije zaduzen ni za pregovore, ne vjerujte sta Neandertalac lupa, puna mu usta Nikolica. Ajde Cenana napadat, na funkciji je i razumijem, ali opet Nikolica, pa daj ba, milion puta se vise objasnilo za njegovu ulogu oko svega. :r
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:26 pm

Svirano je i nama nepostojecih penala, protivnicima nije svirano, takodjer smo bili i osteceni, kao i Zrinjski, i Sarajevo i svaka druga ekipa u ligi. Koliko god neko pokusavao sada skrenuti paznju na kradju u Bijeljini, neka prvo pogleda crveni karton za Stojkica na toj utakmici. Bilo je hejbet sansi i za Radnik i za Zrinjski. Niko nam nije kriv. Nama je Krupa poklonila gol, nismo znali sacuvati, jos promasili najvecu sansu ove godine u ligi, a mozda bi i nama neko svirao penal samo da smo se mogli dovuci s loptom u pred njihov gol. ista situacija u derbiju, najbolja sansa Lendriceva u 93. minuti, a niko da spomene aut Zakarica prije te sanse. Mozda bi i nama neko poklonio penal samo da smo se mogli dovuci pred njihov gol, da pritisnemo malo, stvorimo neku sansu, da osutamo. Zrinjski je i s igracem manje napadao, stvarao sanse, provocirao nesto pred golom protivnika i umjesto gola i pravog penala dobili smijesan. To je fudbal. Taj isti Zrinjski je napadao i na Grbavici i na Kosevu i gdje god da je igrao napadao je. Primio je 4 od nas, glat 2-0 izgubili od pitara, ubio Slobodu, ubio Krupu u gostima, ljudi nesto radili na terenu i pokusali dati gol vise.

Trebamo svi biti tihi dok nasi kontaktiraju Sesara, neozbiljnog igraca, bivseg igraca najveceg rivala, covjeka koji je ispao iz kombinacija u Sirokom? Sezona za sezonom prolazi, treneri i igraci se smijenjuju kao na traci, rijetko ko iz naseg omladinskog pogona i dobija sansu, a neko treba biti presretan jer nam dolazi Sesar. Kao da nemamo vec nekoliko Sesara u ekipi. Jel i za njega sutra treba da vuce Kjosevski na terenu? Jedini nas mladi igrac, umjesto da bude okruzen dobrim igracima da mu bude lakse, on zbog raznih Sesara mora slusati uvrede s tribina. Toliko nasih ljudi od Djurbuzovica do Edisa na klupi, sve ih rastjeraj, a daj vrijeme Petrovicu i Cenanu da dovode Sesare, Stojanovice, Kerle i ostale. Dvije godine za redom se na pocetku sezone prepotentno najavljuju neke titule i pehari, na konferencijama, pred cijelom drzavom, a mi navijaci smo isti kao pitari. Nismo. Nego svi znamo ko je najavljivao duple krune, pisanje po sirotinji, bosanski Dinamo na konferencijama. Isti ti pitari. Zasto smo onda mi pitari, a ovi koji se vode bas njihovom politikom nisu?

Sve covjek konta promjeniti ce se nesto, neko ce iznjeti jasnu viziju, napraviti nekog naseg igraca, ali ne nista se ne mijenja. Od Sesara do Sesara. Samo nista ne prigovaraj. Suti i trpi. Opet kao nekada pitari trazi neprijatelje na svim stranama, sami protiv svih, samo ni slucajno gledati u svoju avliju i tamo traziti greske. **** vas i Sesar i Stojanovic i Kerla i Jahic...Ovaj zadnji klosar i ker jer je povrijedjen potpisao ugovor, a nije klosar onaj koji mu je to omogucio bez ikakvog pregleda. Bogicevic ker jer nece da raskine ugovor na svoju steru, pa zamjenik kapitena preko noci. Kerla potpise ugovor do kraja sezone i 95% utakmica odigra iako je uz svog partnera unistio cijelu sezonu za tri utakmice. Da ne spominjemo igrace koji su bili nasi clanovi par mjeseci. Koji je to *****?

Govno ste vi naucili i govno ce se nesto promjeniti. Radije cu pratiti juniore i kadete nego Sesare, Bogicevice i ostale uljupe koji u odlucujucim utakmicama za titilu ne stvore izglednu sasnu, a u dvije utakmice dobiju tri zuta kartona. Sve to pred najboljim i najbrojnijim navijacima u drzavi. Nek ih stid bude. **** vas i sudija Bandic koji je valjda veci krivac od nasih uljupa zbog toga sto nismo osvojili titulu, iako imas 4 boda prednosti 3 kola prije kraja prvenstva. Aha. Bandic nam je uzeo toliko zasluzenu titulu.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:26 pm

Ma prvobitni problem je u ovoj pokvarenoj klapi od igrača, 3 trenera ne mogu s njima da se izbore, kod Edisa na rubu fizičkog obračuna, Kostić pijan došo na trening i reko da su ga izdali i da su p, a izgleda i da Slavko nema moć da kontroliše ove moralne gmizavce. Što je najgore Miro kao jedini profesionalac bi trebao ići iz kluba i jedini ratnik kluba i dijete koje ima kontinuitet igra takođe mislim na Vecu. Opet nas čeka ludilo u prelaznom roku i na pripremama, na hajr.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:27 pm

Ni prvi ni zadnji put da igrači preko Željinog imena sebi dižu cijenu. Zadnji primjer Sesar, od kojeg je izjavu uzeo portal, naš "prijateljski" portal, koji nam već godina čini štetu. Raja nasjeda na raznorazne priče plasirane preko foruma i portala iza kojih stoji, ko zna ko. Zaključak; Pitari su došli na svoje i slave titulu Zrinjskog, a to što su popušili oba trofeja, a jedan u samom finalu, to ih više ne zanima. Sav **** su usmjerili na Želju uz maksima sa njihove sezonske-članske Mrzim Željezničar.

Ne mogu vjerovati, da nasa raja nasjeda na ove priče i nebuloze, dok pitari grade Bordo arenu, mi smo napravili Klub i Istočnu tribinu. Ako ode Slavko (dobije nogu), neka se posla prihvati Amar Osim i neka radi samo ono što zna raditi - neka bude trener pod ugovorom, ja jasno preciziranim stavkama. Ne može biti i trener i blagajnik u autobusu. Ja sam za Amara trenera i ništa više.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:27 pm

Omar500 je napisao/la:Nikolic vise nije zaduzen ni za pregovore, ne vjerujte sta Neandertalac lupa, puna mu usta Nikolica. Ajde Cenana napadat, na funkciji je i razumijem, ali opet Nikolica, pa daj ba, milion puta se vise objasnilo za njegovu ulogu oko svega. :r
Nisam neandertalac ali kad je bila hajka oko Jahića tako su uglavnom govorili.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:29 pm

BabOsim je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:54 pm
Dabogda ja grijesio.

Ako je stvarno on glavni i odgovorni za igracki kadar, sjeti se kakvi su sve poluinvalidi od igraca prosli kroz klub u zadnje vrijeme, sa ekspresno raskinutim ugovorima.
Naravno da on nije glavni za igracki kadar. On je samo zaduzen za pregovore sa igracima a da ih on bira jednostavno nije istina.. Bezveze vrijedjas i diskvalifikujes se iz bilo kakve ozbiljne rasprave..
Reci nam ko ih bira onda? Nikolić je zadužen za pregovore koliko ja znam... Jel ih Šiljak bira? Adis? Miske?
Biram ja.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:30 pm

sergejevic je napisao/la:Svirano je i nama nepostojecih penala, protivnicima nije svirano, takodjer smo bili i osteceni, kao i Zrinjski, i Sarajevo i svaka druga ekipa u ligi. Koliko god neko pokusavao sada skrenuti paznju na kradju u Bijeljini, neka prvo pogleda crveni karton za Stojkica na toj utakmici. Bilo je hejbet sansi i za Radnik i za Zrinjski. Niko nam nije kriv. Nama je Krupa poklonila gol, nismo znali sacuvati, jos promasili najvecu sansu ove godine u ligi, a mozda bi i nama neko svirao penal samo da smo se mogli dovuci s loptom u pred njihov gol. ista situacija u derbiju, najbolja sansa Lendriceva u 93. minuti, a niko da spomene aut Zakarica prije te sanse. Mozda bi i nama neko poklonio penal samo da smo se mogli dovuci pred njihov gol, da pritisnemo malo, stvorimo neku sansu, da osutamo. Zrinjski je i s igracem manje napadao, stvarao sanse, provocirao nesto pred golom protivnika i umjesto gola i pravog penala dobili smijesan. To je fudbal. Taj isti Zrinjski je napadao i na Grbavici i na Kosevu i gdje god da je igrao napadao je. Primio je 4 od nas, glat 2-0 izgubili od pitara, ubio Slobodu, ubio Krupu u gostima, ljudi nesto radili na terenu i pokusali dati gol vise.

Trebamo svi biti tihi dok nasi kontaktiraju Sesara, neozbiljnog igraca, bivseg igraca najveceg rivala, covjeka koji je ispao iz kombinacija u Sirokom? Sezona za sezonom prolazi, treneri i igraci se smijenjuju kao na traci, rijetko ko iz naseg omladinskog pogona i dobija sansu, a neko treba biti presretan jer nam dolazi Sesar. Kao da nemamo vec nekoliko Sesara u ekipi. Jel i za njega sutra treba da vuce Kjosevski na terenu? Jedini nas mladi igrac, umjesto da bude okruzen dobrim igracima da mu bude lakse, on zbog raznih Sesara mora slusati uvrede s tribina. Toliko nasih ljudi od Djurbuzovica do Edisa na klupi, sve ih rastjeraj, a daj vrijeme Petrovicu i Cenanu da dovode Sesare, Stojanovice, Kerle i ostale. Dvije godine za redom se na pocetku sezone prepotentno najavljuju neke titule i pehari, na konferencijama, pred cijelom drzavom, a mi navijaci smo isti kao pitari. Nismo. Nego svi znamo ko je najavljivao duple krune, pisanje po sirotinji, bosanski Dinamo na konferencijama. Isti ti pitari. Zasto smo onda mi pitari, a ovi koji se vode bas njihovom politikom nisu?

Sve covjek konta promjeniti ce se nesto, neko ce iznjeti jasnu viziju, napraviti nekog naseg igraca, ali ne nista se ne mijenja. Od Sesara do Sesara. Samo nista ne prigovaraj. Suti i trpi. Opet kao nekada pitari trazi neprijatelje na svim stranama, sami protiv svih, samo ni slucajno gledati u svoju avliju i tamo traziti greske. **** vas i Sesar i Stojanovic i Kerla i Jahic...Ovaj zadnji klosar i ker jer je povrijedjen potpisao ugovor, a nije klosar onaj koji mu je to omogucio bez ikakvog pregleda. Bogicevic ker jer nece da raskine ugovor na svoju steru, pa zamjenik kapitena preko noci. Kerla potpise ugovor do kraja sezone i 95% utakmica odigra iako je uz svog partnera unistio cijelu sezonu za tri utakmice. Da ne spominjemo igrace koji su bili nasi clanovi par mjeseci. Koji je to *****?

Govno ste vi naucili i govno ce se nesto promjeniti. Radije cu pratiti juniore i kadete nego Sesare, Bogicevice i ostale uljupe koji u odlucujucim utakmicama za titilu ne stvore izglednu sasnu, a u dvije utakmice dobiju tri zuta kartona. Sve to pred najboljim i najbrojnijim navijacima u drzavi. Nek ih stid bude. **** vas i sudija Bandic koji je valjda veci krivac od nasih uljupa zbog toga sto nismo osvojili titulu, iako imas 4 boda prednosti 3 kola prije kraja prvenstva. Aha. Bandic nam je uzeo toliko zasluzenu titulu.
Ma to su zrinjevci sebi pravili alibi da mogu glumiti žrtve.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:30 pm

Hoćemo to po 256 put pisati kakva je procedura oko dovođenja igrača?...poslije toga možda opet o Sadikoviću....
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 2:30 pm

Sabrina ti ga puši Mirsadeeeee, Mirsadeeeee, Mirsadeeeee :baklja:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 345 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija