Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:18 pm

O jeb.em ti državu, dal je moguće da svi slave naš poraz više nego svoju pobjedu. Pa fb je pretrpan time kako se hvale što su nas sjebali. Nema veze što su izgubili kup i titulu bitno je da su nas sjebali. E kako bi vodio da hoće Sloboda izvuc X pa ne bi silazio sa gurbetske pogani. A ja sve neću da ih zajebajem za kup.
Zadnja izmjena: Refa1921, dana/u ned maj 21, 2017 2:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Grb1
Postovi: 181
Pridružen/a: sri nov 30, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:18 pm

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:11 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned maj 21, 2017 12:49 pm
Draga Upravo FK Željezničar,

Ako već Amar ne bude želio, htio ili šta već ponovno biti trener našeg kluba, a ima svako pravo na to obzirom na to kako ste mu hinjski prešutili dugovanja, IZMISLITE trenera koji je kadar voditi FK Željezničar.
Samo shvatite da prava na grešku ovaj put nemate.

Danas sam gori nego jučer i samo se pitam čime smo ovo mi navijači zaslužili? Igrači su zaslužili i gore, ali ima li kakve pravde za nas navijače koji smo davali podršku koja dosad u BiH nije viđena, a ta bezrezervna podrška je bila za 22 kretena koji su se u odlučujućim momentima vukli po terenu.
E sad mi takvi kakvi jesmo, volimo klub tako kako volimo, zahtijevamo PROMJENE, a sve što želimo vidjeti na terenu su mladi momci i borba na terenu. Borba za opstanak s ograničenim mladim igračima, koji se bore i ginu za ovaj klub bi mi lakše pala od ovog jučer i onog prije sedam dana.
Da li je iko prigovarao Odi i momcima za ispuštenu titulu? Nije, jer smo svi vidjeli kako se momci bore i koliko vole ovaj klub. Hoćemo opet da gledamo Željinu školu, dosta je bilo Zakarića, Stojanovića, Kerli i ostalih govana kojima je Željo vrh karijere i koji opet ne shvataju gdje igraju.
O cemu ti?
Misimovic bi se sam sebi posrao u usta da isplati nešto bez pokrica. NEMA PAPIRA! Dali su nestali ili ih nije bilo, ko zna, Amar bi morao imati papire a nema, Vjerovati na rijec je velika stvar ali i vekia glupost.
Amara je zajebala ona uprava za cijeg je vakta upumpavo svoju lovu u klub.
Ja mislim da vi trebate prestati pricati ovo za ili protiv Amara, pogotovo Model, imas godina dovoljno da znas da nije uredu to pricati ovdje..
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:26 pm

Isto tako nije uredu da hiljade nas oboli zbog 22 kretena. Neka se piše, samo tako možemo naprijed. Zar ne vidimo dokle nas je dovelo guranje problema pod tepih?
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:29 pm

Zna li neko šta je jučer rečeno igračima poslije utakmice kad su prišli jugu ? Može u pp ako ne želite javno.
 
Grb1
Postovi: 181
Pridružen/a: sri nov 30, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:30 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:26 pm
Isto tako nije uredu da hiljade nas oboli zbog 22 kretena. Neka se piše, samo tako možemo naprijed. Zar ne vidimo dokle nas je dovelo guranje problema pod tepih?
Sta mene boli ***** ko je kome duzan, pogotovo danas kad nisam oka sklopio citavu noc zbog ovoga svega, evo radim jedva isto ko da mi je neko umro. Mozete li sacekati bar kraj sezone i onda pisite sta hocete.
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:33 pm

Ko nam je kriv kad neznamo . Normalno da nam se smije cijela BiH .. imas titulu u djepu i izgubis je ko najveci amater. Ko nam je kriv kad nase balerine nisu u stanju sanse dobre napraviti. Citam vas treba ostaviti Petrovica .. ostaviti trenera koji je prokockao + 4 ..ostaviti trenera gdje nema igre ..nemogu da vidim sansu na utakmici.. da nekazem neku smisljenu akciju .. on moze biti trener malih klubova u BiH .. a Zeljin nikako .. Mi smo Zeljo..Mi smo najveci klub u drzavi.. Izlazak u Evropu je za nas najmanje sto moramo.. Mi treba da osvajamo titule, a ne da gubimo titule . Petrovicu treba dati nogu dok je vrijeme.. da ne bude u 6-7 kolu iduce sezone ko sto nam se to desava.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:33 pm

Nego otkud potreba da se brani uprava i od cega, pa te ljude niko i ne spominje i ne dovodi u pitanje. I sta celo ceka jos se nije povukao ko covjek. Treba nam reorganizacija kompletna sto se tice strucnog i igraca...po ko zna koji put cu napisati igrac koji dolazi ne smije biti stariji od 23-24 god. to u statut unijeti, yebalo ih iskustvo i djuturumi koji se vuku po terenu uz izuzetak zasluznih koji se vracaju da zavrse katijeru.
Kako koji sat prolazi sve vise boli poraz i gubitak titule.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:35 pm

Godinu i po kako nas vode polovnjaci mi smo rijetko kada nekoga nadigrali i uvijek smo se provlacili.

Nije problem izgubiti sa dobrom igrom. Problem je kad izgubiš, a igraš loše. Problem je kada pobijediš, a igraš loše. E eto kako mi igramo - loše, samo što smo imali sreće i Lendrića, Stevanovića i Kjosevskog pa smo sada drugi.

Ovaj trener ne zaslužuje više ni dan da bude šsš FK Željezničar
Zadnja izmjena: hardwell, dana/u ned maj 21, 2017 2:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:36 pm

Ne znam jeste li vi to primjetili ali mi smo najbolje partije, gdje se moglo nesto i vidjeti, trka, presing, par smislenih akcija odigrali na jesen (Olimpik, Metalege, Zrinjski). Nakon famoznih Slavkinih priprema ja nista od toga nisam vidio. A kao i pojacali smo se i spremili da meljemo protivnike.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:37 pm

Stvarno ne znam šta je rješenje za sportski segment, Amar bi bio perfektan, ali čisto sumnjam da postoji 1% šanse za taj scenario, s obzirom da je tak, naći neko rješenje je skoro pa nemoguće, sa Slavkom ćemo teško nešto više napraviti, može on nama donijet neki pehar ali zar je ovo Željo kojeg želimo gledati, s ovakvim fudbalom sve će manje ljudi biti na tribinama meni je fascinantno kakve mi prosjeke na domaćim i gostujućim utakmicama imamo s obzirom na fudbal koji gledamo. Da se vratim na trenersku poziciju, u slučaju da otpišemo Slavku šta onda, hoće li se opet provlačiti imena kao Đurbuzović, Krunić, Čapljić, Odović, Mulalić, ili neko drugo već poznato ime iz ove lige, nema tu nekih alternativa, sve već viđeno iz svega već trebali izvući neke pouke, opet vrlo teška situacija i opet s nule idemo, treneru upitan posao, sprema se opet veliki remont igračkog kadra, mlade igrače opet nismo afirimisali a rezultata nigdje, totalno bez koncepta i plana u sportskom segmentu.

@Refa ništa specijalno, pojedinačni komentari samo, prvo su dobili aplauz dok su prilazili, bilo je očajno, više smo sebi aplaudirali za predstavu na tribini nego njima, onda je bilo samo tih pojedinačnih dobacivanja ali kao što rekoh ništa specijalno, nije se imalo snage ni za kritike, baš je bilo bolno u tim momentima..
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:38 pm

salemprolic je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:36 pm
Ne znam jeste li vi to primjetili ali mi smo najbolje partije, gdje se moglo nesto i vidjeti, trka, presing, par smislenih akcija odigrali na jesen (Olimpik, Metalege, Zrinjski). Nakon famoznih Slavkinih priprema ja nista od toga nisam vidio. A kao i pojacali smo se i spremili da meljemo protivnike.
Naravno, kondicioni trener je tada bio Almir Seferovic.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:40 pm

Refa1921 je napisao/la:O jeb.em ti državu, dal je moguće da svi slave naš poraz više nego svoju pobjedu. Pa fb je pretrpan time kako se hvale što su nas sjebali. Nema veze što su izgubili kup i titulu bitno je da su nas sjebali. E kako bi vodio da hoće Sloboda izvuc X pa ne bi silazio sa gurbetske pogani. A ja sve neću da ih zajebajem za kup.
Pa to je samo znak da smo veći od njih sviju kolektivno :)neznam što sebi dozvoljavaš da te to muči
 
gimgim
Postovi: 3
Pridružen/a: pet maj 19, 2017 12:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:42 pm

Zdravo, registrovao sam se neki dan i želio bih reći nekoliko stvari o Slavki. Prije svega, hvala mu na izborenoj Evropi koja je izgledala jedini realan cilj za naš klub u trenutku kada je postao trenerom. Također ,treba mu statistički predstaviti neke stvari zašto ne zaslužuje da bude trener sljedeće sezone, jer ovogodišnji Željo nije za EL.

Možda zvuči ludo, ali sada mi imamo 60 bodova u 31 utakmici, a prošle sezone za izlazak u evropu je bilo potrebno imati 61, što dovoljno govori da mi nismo ništa napredovali u ove dvije sezone.

Izlazak u evropu je bio uspjeh u septembru (onako kakvo smo ga svi zamišljali, tj, da budeš nešto slično kao široki ili sloboda prošle sezone), a ko bi tada mogao naslutiti da će se odigrati def. najluđa i najnekvalitetnija sezona PL.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:44 pm

cikazubo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:37 pm
Stvarno ne znam šta je rješenje za sportski segment, Amar bi bio perfektan, ali čisto sumnjam da postoji 1% šanse za taj scenario, s obzirom da je tak, naći neko rješenje je skoro pa nemoguće, sa Slavkom ćemo teško nešto više napraviti, može on nama donijet neki pehar ali zar je ovo Željo kojeg želimo gledati, s ovakvim fudbalom sve će manje ljudi biti na tribinama meni je fascinantno kakve mi prosjeke na domaćim i gostujućim utakmicama imamo s obzirom na fudbal koji gledamo. Da se vratim na trenersku poziciju, u slučaju da otpišemo Slavku šta onda, hoće li se opet provlačiti imena kao Đurbuzović, Krunić, Čapljić, Odović, Mulalić, ili neko drugo već poznato ime iz ove lige, nema tu nekih alternativa, sve već viđeno iz svega već trebali izvući neke pouke, opet vrlo teška situacija i opet s nule idemo, treneru upitan posao, sprema se opet veliki remont igračkog kadra, mlade igrače opet nismo afirimisali a rezultata nigdje, totalno bez koncepta i plana u sportskom segmentu.

@Refa ništa specijalno, pojedinačni komentari samo, prvo su dobili aplauz dok su prilazili, bilo je očajno, više smo sebi aplaudirali za predstavu na tribini nego njima, onda je bilo samo tih pojedinačnih dobacivanja ali kao što rekoh ništa specijalno, nije se imalo snage ni za kritike, baš je bilo bolno u tim momentima..
Tjerani su od tribine. Stajali su pognutih glava, nisu mrdali. Obratilo im se u ime navijaca, nisam cuo sta, nadam se sve najgore. Onda su otjerani..
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:44 pm

Njihova fizicka sprema je ubijena psihickom spremom. Oni na teren nisu izasli, a kao takvi ni da su Bolt ne bi nista uradili.
@Hurmasica @Refa ako ništa bar znamo da smo svima trn u oku, a da bismo to bili, morali smo nešto postići.
To što mi volimo žedni preko potoka preći, to je naša stvar.
Na brzinu pitanje, jesmo li više puta bili vicešampioni nego šampioni?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:46 pm

Ajzea je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:44 pm
cikazubo je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:37 pm
Stvarno ne znam šta je rješenje za sportski segment, Amar bi bio perfektan, ali čisto sumnjam da postoji 1% šanse za taj scenario, s obzirom da je tak, naći neko rješenje je skoro pa nemoguće, sa Slavkom ćemo teško nešto više napraviti, može on nama donijet neki pehar ali zar je ovo Željo kojeg želimo gledati, s ovakvim fudbalom sve će manje ljudi biti na tribinama meni je fascinantno kakve mi prosjeke na domaćim i gostujućim utakmicama imamo s obzirom na fudbal koji gledamo. Da se vratim na trenersku poziciju, u slučaju da otpišemo Slavku šta onda, hoće li se opet provlačiti imena kao Đurbuzović, Krunić, Čapljić, Odović, Mulalić, ili neko drugo već poznato ime iz ove lige, nema tu nekih alternativa, sve već viđeno iz svega već trebali izvući neke pouke, opet vrlo teška situacija i opet s nule idemo, treneru upitan posao, sprema se opet veliki remont igračkog kadra, mlade igrače opet nismo afirimisali a rezultata nigdje, totalno bez koncepta i plana u sportskom segmentu.

@Refa ništa specijalno, pojedinačni komentari samo, prvo su dobili aplauz dok su prilazili, bilo je očajno, više smo sebi aplaudirali za predstavu na tribini nego njima, onda je bilo samo tih pojedinačnih dobacivanja ali kao što rekoh ništa specijalno, nije se imalo snage ni za kritike, baš je bilo bolno u tim momentima..
Kao sto i svaki pojedinac misli.Tjerani su od tribine. Stajali su pognutih glava, nisu mrdali. Obratilo im se u ime navijaca, nisam cuo sta, nadam se sve najgore. Onda su otjerani..
Je li vas stid? Idite u svlacionicu!
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:47 pm

BabOsim je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:40 pm
Refa1921 je napisao/la:O jeb.em ti državu, dal je moguće da svi slave naš poraz više nego svoju pobjedu. Pa fb je pretrpan time kako se hvale što su nas sjebali. Nema veze što su izgubili kup i titulu bitno je da su nas sjebali. E kako bi vodio da hoće Sloboda izvuc X pa ne bi silazio sa gurbetske pogani. A ja sve neću da ih zajebajem za kup.
Pa to je samo znak da smo veći od njih sviju kolektivno :)neznam što sebi dozvoljavaš da te to muči
A kako me druže neće mučiti da nam se šuge smiju radi debila koji igraju na terenu. Još ako uzmemo da je Sarajevo prije 2 dana igralo pretešku utakmicu, a u 7 dana dvije i još s nama treću i ljudi te nadtrće. Pa jebe.m joj majku i loptu ja bi je pojeo al se ne bi vuko po terenu ko kakva baba. Nije mi jasno kako ih nije stid. Umjesto da javno izađu Slavko i Zeba ispred kluba i da se izvinu oni isto kakve pič.ke.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:48 pm

Grb1 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:30 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned maj 21, 2017 2:26 pm
Isto tako nije uredu da hiljade nas oboli zbog 22 kretena. Neka se piše, samo tako možemo naprijed. Zar ne vidimo dokle nas je dovelo guranje problema pod tepih?
Sta mene boli ***** ko je kome duzan, pogotovo danas kad nisam oka sklopio citavu noc zbog ovoga svega, evo radim jedva isto ko da mi je neko umro. Mozete li sacekati bar kraj sezone i onda pisite sta hocete.
Za mene, a vjerujem i za ostale ova sezona je završena. Već sad treba misliti šta i kako dalje jer situacija s igračkim kadrom na kraju sezone će biti blsgo rečeno katastrofalna.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:58 pm

Koga kriviti što ti jedan čovjek koji veze nema o kondiciji kaže da mu ne treba kondicioni trener, a ti ga poslušaš i pustiš mu da radi šta hoće i da ti sprema ekipu

Koga kriviti što nam je prošlu sezonu pomocni trener bio golman, koji veze nema o igri i taktici

Kad smo kod kondicije, igrači su priznali da su imali teške pripreme. Da smo ih poslali da pomažu radnicima u gradnji istoka također bi krepavali od umora, upalili se i rekli bi nikad nismo imali teže pripreme, a koliko bi im to pomoglo? Možda i više nego ove pripreme dekana Fakuleta sporta i tjelesnog odgoja Slavka Petrovića
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 2:59 pm

Kad je trening nasim sampionima? Imam vise zelju otici na trening i pogeldati im face nego na tekmu protiv Radnika.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija