Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:09 am

Moj Edise makar si ih motivirati znao..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:09 am

hardwell je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:08 am
11 sati, a celo jos nije dobio otkaz, pa sta cekaju ovi?
Poslije rucka
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:12 am

Igrački kadar ( podaci sa transfermarkta )

Crvena: ističu ugovori
Plava: mogući odlazak

Golman: Kjosevski, Bobić, Fejzić ( Ugovor do 31.12.2017), Ćeman
Stoper: Boccaccini, Kerla, Jahic (oćerat motkom), Bogicevic(isto kao Fejzić), Osmankovic
Desni bek: Musa, Stevanović ( isto kao fejzić )
Lijevi bek: Stojanović, Beširević, Stanić
Defanzivni vezni: Blagojević, Radinović, Hasanović
Centralni vezni: Marković, Sadiković
Ofanzivni vezni: Bekrić, Zeba
Lijevo krilo: Zakarić, Crnov
Desno krilo: Stevanović
Napadač: Lendrić, Nikolić, Beganović
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:12 am

@model
Ma nebitno.. Moje misljenje je da ni Murinjo ne bi mogao puno vise napraviti sa ovakvim igracima..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:12 am

Petrovicu, ko je jucer imao najvise sprintova i oduzetih lopti u, recimo, Prvoj ligi Ruande. Virni u kartoteku !
Kupite mu novu stopericu i blokic pa da se razilazimo !
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:15 am

Ma slazem se da treba osvjezenje ali to nije promjena trenera...

Necu vise o tome, nego, kad ce biti onaj intervju sa Ticom? (I vođom radova na istoku )

Treba se opet sa Slavkom napraviti isto, pa da vidimo kakvi su mu sad planovi...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:15 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:03 am
Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:02 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:58 am


Je li se sjeca neko zasto on nije dosao?
Jer su naši podlegli pisanju medija, odnosno nisu insistirali kada je rekao da mu smeta pisanje po novinama. Odmah se okrenuli varijanto B i birali između Dine I Slavke.
Je li se neko sjeca od koga je krenulo to pisanje? Ko je slagao da je igrao za Obilic i da je bio Arkanov igrac?
Sad kad se pretrazuje, ja sam nasao clanak na Faktoru, ne mogu da se sjetim da li ss.ba imao takav clanak. Kod njih ima interviju poslije tih natpisa gdje se Vukomanovic pravda i objasnjava situaciju.
Ko god da je to uradio, bas je ruzno.
Al hajd, ko zna da li bi "neznalice" znale odraditi vjezbu, trening, taktiku koju od njih trazi evropski strucnjak.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:15 am

Dok sam bio mladji izmišljali smo razloge da sjednemo i nacugamo se .Zadnjih godina ne treba ništa izmišljati,dovoljan je ovakav Zeljo.Više je glava pametnije od 1 ili 2,uprava treba sjesti i porazgovarati hladne glave o svemu i sa svima o tome šta i kako dalje.Svi vidimo da ovako ne ide.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:17 am

Hipoteticki :D
SD ,ma ko je :D , pronađe mladog trenera u svojoj avliji ili vani, koji je ambiziozan inovativan. Recimo :D jedan takva živi i radi u Kljucu, Surdulici ili Pofalicima, vodi neki manji klub. Gaji napadacku igru i nije pizda. SD ga dovede da mu potrebnu podršku, logisticnu i moralnu. Javno kaže da je novi trener u naredne tri godine zašticen kao međed, da ce se forsirati mladi igraci, da cemo igrati muški pa šta bude. Nema Manijaka koji nebi stao uz takvu odluku.
Za takvo što SD prije svih mora imati muda, mora biti muško, mora znati šta hoce. Mora biti gluh za mahalu i napade medija.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:17 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:34 am
Istina, jucer je napokon cijelo poluvrijeme licio na igraca. On moze, samo da se sredi fizicki, a vjerovatno i psihicki i jedan je od ponajboljih igraca lige. Mislim, nije da to nismo vec znali od ranije.
E moj storme znas li sta si rekao?

Da nije tako ruzna bila bi prava ljepotica :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:18 am

Ko zurio vrat slomio. Nista na precac. Valjda smo se opametili. Trebamo sacekati kraj sezone, a onda odmoriti jos tri dana, lijepo sjesti i izanalizirati komplet sezonu. Potom postaviti barem srednjorocni cilj od 4 g., I donijeti odluke, poduzeti mjere, uspostaviti smjernice i sve to lijepo prezentirati navijacima i cjelokupnoj javnosti. Vidjeti, dokle se doslo po prijavi za nezakonito poslovanje po kojem smo pokradeni za vise milona KM i nastaviti dalje sa transparentnim radom i infrastrukturnim projektim.
Ad hoc odluke, rijetko kada donose rezultate. To nam jasno pokazuje skorasnja proslost. Ukoliko, nam sve pobrojano ne valja, onda se vratimo starim navikama. Hvala Bogu, Stana je jos tu pa samo njega mozemo prijaviti na PIO na ZZO, a ostalu lovu preko felsa upumpati u dobre igrace i osvajati titule. Tada ih mozemo ekstra placati.

Slazem se da bi SP na kraju sezone trebao ponuditi ostavku iz moralnih razloga na razmatranje. Da sam na mjestu Uprave, ne bih je prihvatio, ali bih mu redefinisao ciljeve i jasno postavio uslove i rokove.

Pricekajmo kraj, a one koji su prije 20 dana proslavili titulu pred Vjecnom mahsuz selamim. Mislim i na navijace i na igrace.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:18 am

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:17 am
Hipoteticki :D
SD ,ma ko je :D , pronađe mladog trenera u svojoj avliji ili vani, koji je ambiziozan inovativan. Recimo :D jedan takva živi i radi u Kljucu, Surdulici ili Pofalicima, vodi neki manji klub. Gaji napadacku igru i nije pizda. SD ga dovede da mu potrebnu podršku, logisticnu i moralnu. Javno kaže da je novi trener u naredne tri godine zašticen kao međed, da ce se forsirati mladi igraci, da cemo igrati muški pa šta bude. Nema Manijaka koji nebi stao uz takvu odluku.
Za takvo što SD prije svih mora imati muda, mora biti muško, mora znati šta hoce. Mora biti gluh za mahalu i napade medija.
to naprosto nije tačno i nije moguće. stalo bi se uz takvu odluku - ali dok se prvi put ne dobiju dvije utakmice zaredom...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:18 am

Pa ako smijene Petrovića opet cemo se vrtiti u krug jer ce i naredni trener letiti nakon zimske pauze ako i to uspije docekati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:19 am

Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:17 am
Hipoteticki :D
SD ,ma ko je :D , pronađe mladog trenera u svojoj avliji ili vani, koji je ambiziozan inovativan. Recimo :D jedan takva živi i radi u Kljucu, Surdulici ili Pofalicima, vodi neki manji klub. Gaji napadacku igru i nije pizda. SD ga dovede da mu potrebnu podršku, logisticnu i moralnu. Javno kaže da je novi trener u naredne tri godine zašticen kao međed, da ce se forsirati mladi igraci, da cemo igrati muški pa šta bude. Nema Manijaka koji nebi stao uz takvu odluku.
Za takvo što SD prije svih mora imati muda, mora biti muško, mora znati šta hoce. Mora biti gluh za mahalu i napade medija.
Ja sam za Mulalica mislio da ce biti takav slucaj. Covjek mlad ima potencijala, nas covjek ali eto sta ispade na kraju...
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:19 am

jufkajufka je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:18 am
Boris Pavic za trenera. Mislim da je taj lik za nasu ligu tamam sto se kaze.
:arrow:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:19 am

Bosnia je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:17 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 21, 2017 10:34 am
Istina, jucer je napokon cijelo poluvrijeme licio na igraca. On moze, samo da se sredi fizicki, a vjerovatno i psihicki i jedan je od ponajboljih igraca lige. Mislim, nije da to nismo vec znali od ranije.
E moj storme znas li sta si rekao?

Da nije tako ruzna bila bi prava ljepotica :D
Samo sto je ta nekad bila ljepotica i ima sansu da ponovo bude, ako izgubi koju kilu. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:21 am

Stana do decembra ima ugovor. Potpisao je dvogodisnji kad se vraćao.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
strauss_1921
Postovi: 23
Pridružen/a: pet feb 24, 2017 7:02 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:24 am

uzeli pare od prodaje lige i kupa i dali otkaz iz moralnih razloga jer su uzeli pare na kladionici politika,zalost,cemer, jad i tuga=FSBiH......... (zalosno zasto smo stalno pod torturom jadnog fudbalskog saveza :/ )
Ljubavi što te rodi klasa radnička.
"NE." -Joško Domorocki.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:24 am

Bosnia je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:19 am
Model1964 je napisao/la:
ned maj 21, 2017 11:17 am
Hipoteticki :D
SD ,ma ko je :D , pronađe mladog trenera u svojoj avliji ili vani, koji je ambiziozan inovativan. Recimo :D jedan takva živi i radi u Kljucu, Surdulici ili Pofalicima, vodi neki manji klub. Gaji napadacku igru i nije pizda. SD ga dovede da mu potrebnu podršku, logisticnu i moralnu. Javno kaže da je novi trener u naredne tri godine zašticen kao međed, da ce se forsirati mladi igraci, da cemo igrati muški pa šta bude. Nema Manijaka koji nebi stao uz takvu odluku.
Za takvo što SD prije svih mora imati muda, mora biti muško, mora znati šta hoce. Mora biti gluh za mahalu i napade medija.
Ja sam za Mulalica mislio da ce biti takav slucaj. Covjek mlad ima potencijala, nas covjek ali eto sta ispade na kraju...
pa evo, kažem ja i sinoć, on će ti sad igrati evropu sa ekipom koja nikad nije igrala evropu...da su mu se, bez obzira na njegovo protivljenje, pridružila dva dobra pomoćnika na zimu, ili umjesto noge - hajd' znaj šta bi bilo.
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 11:25 am

Ali ...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija