Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:48 pm

hardwell je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:35 pm
Šta je uradio Slavko Petrović,a da nije mogao bilo koji drugi trener u ovoj ligi? Hvala Bogu pa je bilo sretnih završetaka na nekim utakmicama gdje su nas vadili Marković i kompanija sretnim golovima, sad bi se borili za Evropu :)

Može li neko još samo da mi kaže koliko je bodova zaostajao za prvim i na kojoj smo poziciji bili kada je došao u klub,
Realno Slavko nas je digao nakon katastrofalnog početka, uspjeli smo stići Zrinjski, pa čak i "sjesti" na vrh tabele.

Al' ja sam mu puno zamjerao u ovom proljetnom dijelu igru na rezultat, ne može to tako u Želji, ostala je kod njega posljedica vođenja jednog Radnika gdje na 1:0 zatvaraš utakmicu i gdje se po prirodi u gostima braniš da ne izgubiš, a ako šta uradiš prema naprijed dobro i jest.

Sve u svemu, njegova je krivica koliko i krivica igrača. Mijenjao bih ga samo u slučaju dolaska Amara, jer je očigledno da nije do trenera, Đurbuzović, Adžem, Odović, Čapljić, Mulalić, Kostić, Petrović, realno to je sedam trenera u tri godine. Sedam trenera različitih profila, različitih fudbalskih razmišljanja i svaki je na kraju otjeran sa klupe.

Ukoliko novi trener ne bi bio Osim, ja Slavka ne bih dirao, mislim da će i on kao trener iz ovog izaći jači i pametniji. Shvatit će da sa Željom ne možeš igrati ziheraški, da titulu ne možeš osvojiti ziheraški, iako nas je uvjeravao da to nije bitno. A nije loš trener, dobar je taktičar, disciplina čini mi se isto tako na dobrom nivou, treba mu malo "muda" al' mislim da se to stiče iskustvom. Jeste da je ovo za sve nas bilo bolno iskustvo, al' opet kažem ukoliko ćemo ga mijenjati samo da ga mijenjamo, ja nisam za to ni u kojem slučaju.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:48 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:44 pm
Amar927 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:43 pm
Nikad nisam htio javno napisati sad ću..grupa naših navijača prije 15 dana je uletila na trening ..razlog Semir Kerla jer se saznalo da u ugovoru ima da mora igrati!!!plačem...suze mi same idu...ne vjerujem šta smo prokockali...al koliko se raduju pitari i tuzlaci nemoguće...
Gdje si insajderu. :arrow:
Ironično inssjderu ću ti presutiti...insajder nisam al za ovaj klub živim..znam dosta stvari tako bez prozivanja...da si imalo upućen znao bi za ovo što sam napisao...
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:49 pm

Stoji da Slavko nije puno toga novog donio Zelji, ali sa kim da donese. Imas u ekipi debelog i mrtvog Bekrica, umjesto njega ubacis Blagojevica koji u svakoj utakmici napravi par prilika za protivnika i oklizne se bar 3 puta. Sta ces sa odbranom u kojoj imas dva retardirana igraca, pardon cetiri. Naprijed imas igrace koji nesta znaju i hoce i to je to. Da ne spominjem ta sjajna pojacanja u vidu Crnova,Zakarica i Jahica koji danas uziva i cirkuza sa nama. Jahic da ima mrvicu obraza ne bi ono danas objavio, ali ne mogu egoisti. Ja, ja pa opet ja.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:50 pm

Brkoo je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:44 pm
E jbg @fanzi, poredis gospodu Ribara i Osima sa Slavkom i igrace iz tog perioda koji su ginuli za dres, za te igrace Zeljo je bio svetinja, zadnji atom snage su ostavljali na terenu, i vise od toga, nije bilo utakmice da se dres nije dobro natopio znojem. Ti igraci su imali muda ko Trebevic, nisu bjezali od zestokih duela. Bili pravi mangupi. Sta imamo danas? Vecina igraca pickice obicne, igraci bez muda i fudbalskog znanja, nista im nije sveto a uprava i klub im dali sve moguce uslove sto postoje a oni ovako vracaju. Da se oni bore, izgaraju na terenu, da postuju dres kluba kojeg nose niko im ne bi zamjerio ovo sto se sad desilo. Niko ne bi zamjerio i trazio smjenu Slavke da lik nije ziheras, zbog njegove pickaste igre i tvrdoglavosti ostali smo i bez titule i bez kupa. Da sam bar djelic vidio neceg pozitivnog kod njega, da covjek moze cista obraza reci ima u njemu nesto, treba ga istrpiti. Ovako zelim Amara jer je za Slavku trenercina u svakom mogucem smislu..
Ne citas... sve i do kraja. Emocije :)
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:51 pm

Lik koji uigrava jednog igraca kompletne pripreme koji je odlican takodjer, i odlicno funkcionise sa ne tako dobrim partnerom uspije to sjebat sa igracem koji dodje i odmah upadne u prvu postavu i sastavi se sa tim jos jednim klocem, nema sta vise radit ovdje. Hvala i prijatno lafo njemacka skola udbasko demagoska. MRS!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: Tryg, dana/u sub maj 20, 2017 11:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:51 pm

Amar927 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:43 pm
Nikad nisam htio javno napisati sad ću..grupa naših navijača prije 15 dana je uletila na trening ..razlog Semir Kerla jer se saznalo da u ugovoru ima da mora igrati!!!plačem...suze mi same idu...ne vjerujem šta smo prokockali...al koliko se raduju pitari i tuzlaci nemoguće...
Netacno. Navijaci su dosli na trening kako bi igracima pruzili podrsku nakon onog debakla.
Pa ovu bagru su sami navijaci drzali kao malo vode na dlanu. Eto kakva je to (de)generacija.

Svi su ih pazili i mazili samo da bi se osjecali prijatno te osvojili titulu. Kakva bagra, pizda im materina.
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:52 pm

Zeljo1921 je napisao/la:Stoji da Slavko nije puno toga novog donio Zelji, ali sa kim da donese. Imas u ekipi debelog i mrtvog Bekrica, umjesto njega ubacis Blagojevica koji u svakoj utakmici napravi par prilika za protivnika i oklizne se bar 3 puta. Sta ces sa odbranom u kojoj imas dva retardirana igraca, pardon cetiri. Naprijed imas igrace koji nesta znaju i hoce i to je to. Da ne spominjem ta sjajna pojacanja u vidu Crnova,Zakarica i Jahica koji danas uziva i cirkuza sa nama. Jahic da ima mrvicu obraza ne bi ono danas objavio, ali ne mogu egoisti. Ja, ja pa opet ja.
Sve to stoji drug, al sta bi sa one fizicke spreme??? Jasno mi je da mogu biti fudbalski limitirani, ali je bila prica da su napucani snagom, ono šipak!!!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Željo, to je moj tim!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:52 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:44 pm
Amar927 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:43 pm
Nikad nisam htio javno napisati sad ću..grupa naših navijača prije 15 dana je uletila na trening ..razlog Semir Kerla jer se saznalo da u ugovoru ima da mora igrati!!!plačem...suze mi same idu...ne vjerujem šta smo prokockali...al koliko se raduju pitari i tuzlaci nemoguće...
Gdje si insajderu. :arrow:
Nije insajder vec je to istina, i krila se cijelo vrijeme.Mozete mislit sta hocete ali je to istina.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:53 pm

Model1964 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:47 pm
Brkoo je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:44 pm
E jbg @fanzi, poredis gospodu Ribara i Osima sa Slavkom i igrace iz tog perioda koji su ginuli za dres, za te igrace Zeljo je bio svetinja, zadnji atom snage su ostavljali na terenu, i vise od toga, nije bilo utakmice da se dres nije dobro natopio znojem. Ti igraci su imali muda ko Trebevic, nisu bjezali od zestokih duela. Bili pravi mangupi. Sta imamo danas? Vecina igraca pickice obicne, igraci bez muda i fudbalskog znanja, nista im nije sveto a uprava i klub im dali sve moguce uslove sto postoje a oni ovako vracaju. Da se oni bore, izgaraju na terenu, da postuju dres kluba kojeg nose niko im ne bi zamjerio ovo sto se sad desilo. Niko ne bi zamjerio i trazio smjenu Slavke da lik nije ziheras, zbog njegove pickaste igre i tvrdoglavosti ostali smo i bez titule i bez kupa. Da sam bar djelic vidio neceg pozitivnog kod njega, da covjek moze cista obraza reci ima u njemu nesto, treba ga istrpiti. Ovako zelim Amara jer je za Slavku trenercina u svakom mogucem smislu..
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Morel Obradovic pride :ganja:
Jos dodaj svog Sasku Pandeva i onog jos jednog sto si napisao da nas trebaju pojacati i onda more..
:D
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:53 pm

E moj Željo, šta smo doživjeli ja i ti, da nas jufke i kamenjari zajeba.ju . :roll: :roll:
Zadnja izmjena: Refa1921, dana/u sub maj 20, 2017 11:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:54 pm

Kao što nam se sve otvorilo na pocetku lige za prvaka tako se sad i zatvori, karma je kurva
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:54 pm

Ne mogu tačno da se sjetim, da li je Slavko zahtjevao da se dovede Križman?

Jedna od najvećih grešaka prelaznog roka je što se on pustio, da bi se dovele ove dvije hercegovačke ublehe.

Tamam smo sa Križmanom dobili pravo lijevo krilo koje nismo imali ko zna koliko godina, i pustili smo ga tako lako.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:55 pm

Amar927 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:43 pm
Nikad nisam htio javno napisati sad ću..grupa naših navijača prije 15 dana je uletila na trening ..razlog Semir Kerla jer se saznalo da u ugovoru ima da mora igrati!!!plačem...suze mi same idu...ne vjerujem šta smo prokockali...al koliko se raduju pitari i tuzlaci nemoguće...
Ovako.. ako je to istina, što se mene tiče Slavko treba momentalno da odleprša (do sada ste primijetili da uopće nisam za tu opciju, ali ovo me zaista raspucalo). Ako je sam želio/prihvatio takav ugovor zaslužuje nogu jer je to nedopustivo zato što je tako sebi svezao ruke i to nijedan normalan trener ne bi uradio. S druge strane, ako je neko drugi to 'aminovao' - njemu treba da bude noga pa makar to bio ne znam ko u klubu, nebitno. Također, opet Slavko treba da se pokupi jer je pogazio svoju riječ (parafraziram, 'meni nikad niko nije i neće krojiti sastav').

Ako je sve samo šupljak, ti trebaš preseliti u Banoviće trajno.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:55 pm

drtooth je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:52 pm
Zeljo1921 je napisao/la:Stoji da Slavko nije puno toga novog donio Zelji, ali sa kim da donese. Imas u ekipi debelog i mrtvog Bekrica, umjesto njega ubacis Blagojevica koji u svakoj utakmici napravi par prilika za protivnika i oklizne se bar 3 puta. Sta ces sa odbranom u kojoj imas dva retardirana igraca, pardon cetiri. Naprijed imas igrace koji nesta znaju i hoce i to je to. Da ne spominjem ta sjajna pojacanja u vidu Crnova,Zakarica i Jahica koji danas uziva i cirkuza sa nama. Jahic da ima mrvicu obraza ne bi ono danas objavio, ali ne mogu egoisti. Ja, ja pa opet ja.
Sve to stoji drug, al sta bi sa one fizicke spreme??? Jasno mi je da mogu biti fudbalski limitirani, ali je bila prica da su napucani snagom, ono šipak!!!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Ma kako ces napucati debelog Zakarica ili Bekrica. Kerla dosao na kraju i mora igrati. Imas penzionere tipa Bogicevic, Stojanovic, Zeba. Povrijedjenog Crnova i Stanu. Mora se napraviti rez ko u buducnosti moze igrati za Želju.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:55 pm

Kerla mora igrati, sem utakmica protiv Zrinjskog i Krupe. Tako stoji u ugovoru.
Tada, prema ugovoru, mjesto njega igra Boccaccini.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:57 pm

Brkoo je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:53 pm
Model1964 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:47 pm
Brkoo je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:44 pm
E jbg @fanzi, poredis gospodu Ribara i Osima sa Slavkom i igrace iz tog perioda koji su ginuli za dres, za te igrace Zeljo je bio svetinja, zadnji atom snage su ostavljali na terenu, i vise od toga, nije bilo utakmice da se dres nije dobro natopio znojem. Ti igraci su imali muda ko Trebevic, nisu bjezali od zestokih duela. Bili pravi mangupi. Sta imamo danas? Vecina igraca pickice obicne, igraci bez muda i fudbalskog znanja, nista im nije sveto a uprava i klub im dali sve moguce uslove sto postoje a oni ovako vracaju. Da se oni bore, izgaraju na terenu, da postuju dres kluba kojeg nose niko im ne bi zamjerio ovo sto se sad desilo. Niko ne bi zamjerio i trazio smjenu Slavke da lik nije ziheras, zbog njegove pickaste igre i tvrdoglavosti ostali smo i bez titule i bez kupa. Da sam bar djelic vidio neceg pozitivnog kod njega, da covjek moze cista obraza reci ima u njemu nesto, treba ga istrpiti. Ovako zelim Amara jer je za Slavku trenercina u svakom mogucem smislu..
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Morel Obradovic pride :ganja:
Jos dodaj svog Sasku Pandeva i onog jos jednog sto si napisao da nas trebaju pojacati i onda more..
:D
Sasko nije moj niti sam ga spominjao. Ja znam koga sam spominjao, ti ne znaš :D
Obradovic i onaj cokoladni Švicarac ce biti u vrhu napada kada Amar preuzme sve konce u svoje ruke.
Tada cemo da demoliramo ligu i savez i podsavez
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:57 pm

Zamisli kakav moras bit klosar poslije onakve tekme na Grbavici protiv svinjskog on ga opet na klupu stavi. KLOSARU!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:58 pm

FaraonTM je napisao/la:Ne mogu tačno da se sjetim, da li je Slavko zahtjevao da se dovede Križman?

Jedna od najvećih grešaka prelaznog roka je što se on pustio, da bi se dovele ove dvije hercegovačke ublehe.

Tamam smo sa Križmanom dobili pravo lijevo krilo koje nismo imali ko zna koliko godina, i pustili smo ga tako lako.
I pustanje Kosorica je bilo suvisno.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 11:59 pm

Ali smo imali pokretnu sredinu danas, šta je ono :D Ne znaš kojeg je više muka gledati koliko su poletni. Zapravo znam, Bekrića. Šta je ono grob te ****?
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 21, 2017 12:00 am

Zeljo1921 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:55 pm
drtooth je napisao/la:
sub maj 20, 2017 11:52 pm
Zeljo1921 je napisao/la:Stoji da Slavko nije puno toga novog donio Zelji, ali sa kim da donese. Imas u ekipi debelog i mrtvog Bekrica, umjesto njega ubacis Blagojevica koji u svakoj utakmici napravi par prilika za protivnika i oklizne se bar 3 puta. Sta ces sa odbranom u kojoj imas dva retardirana igraca, pardon cetiri. Naprijed imas igrace koji nesta znaju i hoce i to je to. Da ne spominjem ta sjajna pojacanja u vidu Crnova,Zakarica i Jahica koji danas uziva i cirkuza sa nama. Jahic da ima mrvicu obraza ne bi ono danas objavio, ali ne mogu egoisti. Ja, ja pa opet ja.
Sve to stoji drug, al sta bi sa one fizicke spreme??? Jasno mi je da mogu biti fudbalski limitirani, ali je bila prica da su napucani snagom, ono šipak!!!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Ma kako ces napucati debelog Zakarica ili Bekrica. Kerla dosao na kraju i mora igrati. Imas penzionere tipa Bogicevic, Stojanovic, Zeba. Povrijedjenog Crnova i Stanu. Mora se napraviti rez ko u buducnosti moze igrati za Želju.
Slažem se druže sa tobom, mada ima tu i Slavkine krivice, jer ih je on želio al' činjenica je da niko od ovih igrača što su došli u njegovom mandatu nije opravdao epitet pojačanja, možda eventualno Zajko, koji se nenormalno trudi i zalaže i koji je imao par ključnih asistencija ili golova u ovom proljetnom dijelu šampionata.

Kažem opet, ne znam da li računamo Markovića i Križmana kao Slavkine igrače, u tom slučaju možemo i njih dvojicu svrstati u pojačanja koja su opravdala taj epitet.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 340 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija