Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:57 pm

Svani suboto :roll:

Ima li neko sta da me obori do sutra popodne, ko ce docekat. :karanje:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:58 pm

Amar je rekao sto mnogi nezele da cuju,i sakrivaju se iza tih stvari.Svaka mu cast, ali je Brko rekao na sta licimo.I u pravu je 100%.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:00 pm

Slavko Petrovic je trener Zelje i niko drugi. Povedi nas majstore!
Željezničar ante portas !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:02 pm

Ako osvojimo titulu nek licimo na sta god hocemo zaboli me.
Dajte nam sutra najlosiiji ffutbal do sada samo da prvi dodemo do cilja.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:02 pm

Amar Osim je legenda i navijac Zelje i ima puno pravo reci ono sto misli, narocito iz razloga jer nas je ucinio najtrofejnijim.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:04 pm

Ajzea je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:02 pm
Amar Osim je legenda i navijac Zelje i ima puno pravo reci ono sto misli, narocito iz razloga jer nas je ucinio najtrofejnijim.
Odlicno receno! Medjutim, ne mogu da ne spomenem da si zaboravio nesto dodati.

Slavit ce se sampionska titula!!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:06 pm

Ima Amar pravo da kaze sta hoce i ne znam kad nije bio u pravu. Na stranu Amar, ko ocekuje leprsavu igru s ovakvom ekipom nije bardo. I ja bi da ne strepim vazda do zadnje minute, al sta se moze. Iduce sezone Slavko ima odrijesene ruke i tu je od pocetka. Po tome mu se moze sudit 100%. Digao nas je nevjerovatno, sto bi malo ko uspio. Zavrsit posao sutra, onda Radnik. Tekma po tekmu i titula.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:06 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:04 pm
Ajzea je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:02 pm
Amar Osim je legenda i navijac Zelje i ima puno pravo reci ono sto misli, narocito iz razloga jer nas je ucinio najtrofejnijim.
Odlicno receno! Medjutim, ne mogu da ne spomenem da si zaboravio nesto dodati.

Slavit ce se sampionska titula!!!
Zahvaljujem kolega ! Ne mogu da ne primijetim da dijelimo isto misljenje !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:07 pm

11plavih'92 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:47 pm
A sta je to rekao protiv Slavke, ne upratih
Ma nije čovjeka ni spomenuo uopšte. Standardna Amarova priča :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:09 pm

U okviru društevno odgovornog-djelovanja partner FK Željezničar, kompanija SurTec Eurosjaj iz Konjica i kapiten Kluba, Zajko Zeba, odlučili su finansijski pomoći i poslati pet učenika iz Konjica na ekskurziju sa svojim drugarima.

GOSPODINE !
Imat ces tu cast, dizat ces trofej prvi, ponovo ! Povedi nas, legendo !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:12 pm

Ajzea je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:09 pm
U okviru društevno odgovornog-djelovanja partner FK Željezničar, kompanija SurTec Eurosjaj iz Konjica i kapiten Kluba, Zajko Zeba, odlučili su finansijski pomoći i poslati pet učenika iz Konjica na ekskurziju sa svojim drugarima.

GOSPODINE !
Imat ces tu cast, dizat ces trofej prvi, ponovo ! Povedi nas, legendo !
Lijepa gesta :pljesak:
Konjic je to zaslužio!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:25 pm

Alen Mešanović jedan je od nas.. :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:45 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:07 pm
11plavih'92 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:47 pm
A sta je to rekao protiv Slavke, ne upratih
Ma nije čovjeka ni spomenuo uopšte. Standardna Amarova priča :)
poceo sam jos prije par dana pripremati ono sto je amar na kraju rekao o zelji ove sezone ali nisam imao priliku da dovrsim...

pa cu postaviti ovdje cim nadjem vremena da zavrsim sa obradom podataka
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:52 pm

phpBB [video]


Hrabro plavi sravnite sve
nek' se zna ko prvi je
šampiona slavu brani
Grbavicu slavite


Sretno sutra momcima na terenu, siguran sam da će ostaviti i posljednji atom snage kako bismo ostvarili naše ciljeve. Kapitenu zablistaj! Forza Željo!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 11:55 pm

Evo ispod interviewa s Alenom "zivotni san mi je bio da imam svoj sto u kafani" Mesanovicem. Kakva je to igracina bila, a kakva je tek mogo bit da je samo manja budala. Legenda, opet.
Spoiler:
Jedan od onih koji se nisu dugo zadržali, ali su svejedno ostavili trag igrajući za Željezničar je Alen Mešanović. Iako je bio u relativno poznim igračkim godinama, ovaj "posljednji romantik na bh. fudbalskoj sceni, kako ga nazivaju, svojim golovima je pomogao Željezničaru da osvoji titulu u sezoni 2009/2010.

Danas kada je daleko od Grbavice, s velikom nostalgijom Mešanović se prisjeća perioda provedenog u Željezničaru, a za gg.ba je prognozirao i 111. po redu vječiti derbi. "Koliko sam se dobro osjećao u svojoj Slobodi, toliko sam i u Željezničaru. To je bio jedan od najljepših perioda u mom životu. Posebno ću pamtiti svoj prvi prvenstveni gol u prvom kolu protiv Čelika, a potom i onaj protiv Širokog Brijega. Tada su nekako stvari krenule u pravom smjeru i Željezničar se počeo vraćati gdje mu je i mjesto. Možda će malo zvučati čudno, ali i danas mi nedostaje ponekad onaj navijački huk za juga", kazao nam je Mešanović.

Mešanović posebno pamti saradnju sa trenerom Amarom Osimom. "Osim je za mene najpragmatičniji insan u Bosni i Hercegovini. Čujemo se s vremena na vrijeme, razmijenimo koju... Obično kad god imam neki fudbalski problem, njemu se obratim." U ekipi Željezničara i danas se nalazi nekoliko igrača koji su s Mešanovićem bili dio šampionske generacije. "U današnjoj postavi ima nekoliko igrača s kojima sam igrao, prije svega Bekrić, Bogičević, Stanić, Kerla... S nekima od njih sam i danas u kontaktu i drago mi je što su i danas tamo gdje pripadaju, u svom Željezničaru." Kako kaže, i dan-danas sa velikim zanimanjem prati tim iz Doline ćupova. "Pretežno sve pratim medijski. U Željezničaru se slažu kockice i bila bi prava šteta da se ne osvoji titula ove godine. Toliko toga se uradilo, što se tiče tima kao i infrastrukture, i moram priznati da planiram u skorije vrijeme doći na obnovljenu Grbavicu. Život me posljednjih godina odveo u drugom pravcu i dugo nisam bio."

Osvrnuo se Mešanović i na sutrašnji derbi. "Željezničar teško gubi utakmice, skoro pa nikako i sa svima ima pozitivan omjer, dok Sarajevo ima probleme na domaćem terenu. Iskreno, ne vidim na koji način bi Sarajevo moglo da izađe kao pobjednik u derbiju. Pitanje je mogu li se uopšte za kratko vrijeme oporaviti nakon svega što su doživjeli. Ipak, u derbi utakmicama je teško prognozirati, ali u svakom slučaju ja se nadam da će Željezničar biti taj koji će slaviti i na kraju osvojiti titulu." Četrdesetjednogodišnji Mešanović je, inače, vlasnik UEFA-ine A licence i uskoro bi se mogao ponovo vratiti trenerskom poslu. Posljednji angažman je imao na klupi Podgrmeča iz Sanskog Mosta.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 12:13 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet maj 19, 2017 6:12 pm
karte za zapad imate u BBI u eKupi bez licne i peglanja.
Hoce li se sutra moci uzeti ?
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 12:20 am

Siluj vjestacku tvorevinu sampione!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
revolt
Postovi: 66
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 12:37 am

Shortyy1921 je napisao/la:
11plavih'92 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:39 pm
Shortyy1921 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:34 pm
Jako teška utakmica, oni se neće predati zasigurno a mi moramo ući agresivno, jako i borbeno i ....... Sto se tice Amara nema potrebe da prica ovako a ni da radi, Svi ovde znate kako je Slavko doso, koliko je jadno Zeljo izgledao i na kraju covjek dovede klub na prag titule iz ponora totalnog... Uredu je da se sprda na racun janeza, Sablje, Djurbuzovica i sl koji nista nisu osvojili i donijeli klubu, ali sprdati se sa trenerom koji je ucinio da nemoguce postane mogucim jednostavno nije uredu... To ne radi Ivica Osima a bogami ne treba ni Amar , jer ga smatram velikim navijacem Zelje !! Zeljo mi te Volimo kako god zavrsijo ! :zeljeznicar1:
Bez ljutnje, ali ti kao sa prvi put slusas Amara
Ama nemam se sta da ljutim, samo mislim da nije uredu da onako svaki put prica protiv Slavke jer taj covjek zasluzuje sav Respeckt od svih trenera u BiH pa cak i od Amara !
Nije ga ni spomenuo, šta je slagao?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

plavi su pravi crveni su drveni
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 12:46 am

 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 12:49 am

BabOsim je napisao/la:
sub maj 20, 2017 12:46 am
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/book ... nika/83056

slika
Kakvo debilno novinarsko hajcanje. Cuj "znaju nesto" :r Znaju, ko i citav svijet, da se Radnik vise ne bori nizasta, da im je trener smijenjen, da Zrinjskom treba za titulu itd.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 254 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija