Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:25 pm

Dobro Amidža reče, sve isto ***** ga, te ne igra forma, te niko nije favorit bla bla, dajte Sablju na press :lol:
phpBB [video]
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:27 pm

Oni u ovoj situaciji ako mogu biti motivisaniji od nas onda ih sve popisati treba
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:29 pm

Ni pod razno ja ovde ne vidim potrebu da gledamo i mi, a i cjelokupna javnost, kako je pitarima danas teska situacija. I ova presica Janjosa i rijeci u kojima se osjeti tuga, pa i poluprijetnja da se zna sta bi on uradio da nije derbi, vjerovatno misleci na ostavku u ovakvim okolnostima, te o igracima koji su prognani i u jako teskoj psihickoj situaciji, nama zapravo govori da mi moramo biti apsolutno maksimalni na ovom derbiju. Bez kalkulacija i jako, jace nego ikada. Apsolutno se ne smijemo kao ekipa obazirati ni na sta. Imamo cilj, igraci ne smiju ni pomisliti o tome ko ce za komsije igrati, da li su umorni, da li su psihicki optereceni. Nista od toga. Oni se ovim rijecima rasterecuju, skidaju teret sa sebe, prave alibije, a dace na terenu sve sto mogu dati da nas pobijede. To je jasno. Previse se dobro znamo.
Zato nasi igraci moraju da uvide kolika je njihova snaga, koliki karakter moraju da imaju na ovoj utakmici i da daju trkacki svoju najbolju partiju u ovoj sezoni. Ne trebaju biti motivisani komsijama, nego titulom koja ih ceka iz ugla. Samo je jedan ****. Titula. Ako dobijes titulu, igras ligu prvaka, kao prvak drzave, dobijas pojedinacno i na cijeni, to nasi moraju da gledaju. Da kao tim narastu i da budu cijenjeni. Ako izgube, onda osim titule gube i sve ostalo. I nasima je dovoljan pritisak koji se namece sam od sebe, nema veze protiv koga igraju. U pitanju su dvije utakmice, cak ne moraju obje ni pobijediti. Ko god je protivnik oni moraju izaci na te dvije utakmice jace nego ikada, Sa karakterom. Ne razmisljati o bilo kakvim zamkama protivnika jer znamo da ce protiv nas u obje utakmice sve pokusati da ne dodjemo do cilja. Samo smo mi bitni. Kako mi izadjemo na teren, tako ce nam biti.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:30 pm

Neka oni uvijek budu drski prije, mi cemo poslije derbija.
Pocet cemo vjerovati, i vjerovao bih, da protiv Krupe isti ti igraci, u utakmici za ovjeru titule, nisu izasli ko pi.cke. Nije problem u remiju da su oni muda isparali po onoj vjestackoj travi. Oni su ta muda kuci ostavili.

Koliko se sjecam, i prethodni derbi su bili u dobroj krizi pa ljudi izadjose na teren i odigrase daleko bolje od nas.
Obilo nam se o glavu zakucavanje eksera u kovceg. O tome cemo pricati kada nasi razvale svlacionice gore, polupaju hale i ko spidom spucani istrce na teren, spremni da glavom od stative udaraju dok ne odnesu pobjedu.

Pozivamo na oprez sa razlogom, nema opustanja.
Maksimalno skocentrisano, sa mudima i bez opustanja !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:32 pm

ova naša ekipa je zaista jednako teško i nepouzdano igrala i protiv ekipa koje su stvarno već ispale. tako da bilo kakvo nafuravanje nema nekog efekta ni uporišta u stvarnosti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:33 pm

Ima li išta dosadnije od preskonferencija pred derbije? Znao sam da će Čala pričati o matematičkim šansama, sportskim motivima i dizanju psihičkom, a Slavko da će odgovoriti da nas to neće zavarati, da znamo šta želimo i sl. Obojica kažu da je derbi čudna utakmica, gdje ne odlučuju forme, već inspiracija pojedinca. Gledajući rezultate derbija, golmani su nam onda umjetnici koliko inspiracije imaju.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:38 pm

Ima li kakvih informacija oko nasih navijaca na zapadu? Da li ce sutra biti moguce kupiti kartu i majicu za jug?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:41 pm

Neka i sutra golmani budu inspirativni!
Vjeciti remi! InsAllah
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:49 pm

Zakonom treba zabraniti konferencije pred derbi utakmice :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:56 pm

A sta ocekujete da kazu, ili sta bi ste vi rekli da ste na njihovom mjestu?

Sutra ce biti bitno da odbrana bude na nivou prvih pola sata.. Vjerujem da ce pite probati u startu napraviti pritisak.. Moglo bi u tom intervalu biti i prostora za kontre al s obzirom kakvi smo mi u kontrama tesko da taj prostor mozemo kvalitetno iskoristiti.. Kako tekma bude odmicala tako bi i mi trebali preuzimati kontrolu jer njihova utakmica u finalu ne moze a da nije ostavila traga na njihove fizicke mogucnosti.. Dobro je sto ovaj Crnkic nece igrati, u zadnje vrijeme im je najopasniji i najucinkovitiji igrac.. Da se sta pitam krenuo bih sa Musom na lijevom krilu, cisto zbog njegove brzine..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:02 pm

Iskreno mislim da je tu i do novinara najvise. Nemaju nista pametnije, pa samo pitaju "Kakva su vasa ocekivanja?". I to je neki vrh njihovog novinarstva.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:03 pm

I mene zanima hoce li moci bez problema uci na njihov zapad?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:05 pm

Ma sto necete moci uci na zapad? Samo sto sektori do juga nece biti otvoreni, bar su tako najavili..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:07 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:41 am
LARS1921 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:37 am
Znači mogući sastav

Pavlović
Hodžić-Novaković-Kovačević-Bekić
Radovac-Sarić-Ivetić
Hebibović-Duljević
Ahmetović

@vrbanjusa

ima, mislim da je preko payala to veoma lagano uraditi :D
Imaju naši problem sa tim, zakonski problem. Ne znam šta tačno ali je bilo nekih zakonskih začkoljica...
Ono kad se registujes da provjeris članstvo, meni ne izbacuje do kad sam član(datum) ,odnosno do kad trebam obnoviti članstvo, jel i vama tako?
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:08 pm

zeljeznicar1 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:03 pm
I mene zanima hoce li moci bez problema uci na njihov zapad?
Hocemo li moci uci sa ove juzne strane stadiona ili cemo morati kruziti oko citavog stadiona da dodjemo na Zapad?
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:13 pm

teatrale36 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:08 pm
zeljeznicar1 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:03 pm
I mene zanima hoce li moci bez problema uci na njihov zapad?
Hocemo li moci uci sa ove juzne strane stadiona ili cemo morati kruziti oko citavog stadiona da dodjemo na Zapad?
pripremi se na kruzenje :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:13 pm

za sutrasnju utakmicu se nema sta reci.

sve sto smo do sada uradili sutra imamo priliku naplatiti i to ce biti dovoljno da cijelu sezonu krunisemo titulom i ucinimo je posebnom.
ako to nije dovoljan motiv ne znam sta jeste i sta moze biti.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:13 pm

teatrale36 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:07 pm
vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:41 am
LARS1921 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:37 am
Znači mogući sastav

Pavlović
Hodžić-Novaković-Kovačević-Bekić
Radovac-Sarić-Ivetić
Hebibović-Duljević
Ahmetović

@vrbanjusa

ima, mislim da je preko payala to veoma lagano uraditi :D
Imaju naši problem sa tim, zakonski problem. Ne znam šta tačno ali je bilo nekih zakonskih začkoljica...
Ono kad se registujes da provjeris članstvo, meni ne izbacuje do kad sam član(datum) ,odnosno do kad trebam obnoviti članstvo, jel i vama tako?
Jeste. Ni meni ne izbaci do kada vrijedi članska
21 10 4

Petrović Slavko
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:15 pm

musa šta god neko rekao za njega, koliko god izgledao dezorijentisano prema nazad (ne da neće, nego djeluje jednostavno da ne konta i ne zna), naprijed pravi razliku. uzima prostor, vuče loptu, brz je, nije ga strah i drži odbranu u pogađanju...dok sa našim ostalim odbrana uvijek zna šta će uraditi, ne može uvijek spriječiti ali čak i miro je vrlo predvidiv.
gradi željo boli te *****
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:25 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:13 pm
teatrale36 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:07 pm
vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 19, 2017 11:41 am


Imaju naši problem sa tim, zakonski problem. Ne znam šta tačno ali je bilo nekih zakonskih začkoljica...
Ono kad se registujes da provjeris članstvo, meni ne izbacuje do kad sam član(datum) ,odnosno do kad trebam obnoviti članstvo, jel i vama tako?
Jeste. Ni meni ne izbaci do kada vrijedi članska
E dobro je ,znaci nije do mene!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija