Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 2:49 pm

fcz je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:44 pm
exdomorocki je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:18 pm
dukela je napisao/la:
pon maj 15, 2017 1:05 pm


Amarovi igrači su za ove izmislili fudbal. Treba biti opet iskren svi smo željeli Zakarić al je propast. Samo ko je procijenio da Stojanovića treba dovest taj nije normalan. Onaj naš mali lijevi bek bi do sad stekao neko iskustvo da nije ovog Stojanovićaa ne bi bio gori od njega.

Koji Amarovi?
Stanceski,Yoshida,Ćutuk,Becks?
Jesu li to ta super pojacanja?
Vrlo zlonamjerno pisete,i ti i par ti drugara.
Bravo majstore! Da ne spominjemo Mirsu Ramica, Sabana Pehilja, Sulejmana Smajica, Omara Baljica. Ili da odemo jos par godina unazad pa se prisjetimo Gorana Ganceva, imenjaka mu Peraka, Antona Kolobova, Bajre Spahica, Marka Farica, Slavena Kovacevica, Vladana Kostica, Mrve Serdarevica. Mozemo i zakopati dublje pa izvuci Sergeja Ticu, Denisa Mudrinica, Eduarda Toguzova, Veljka Aleksica, Aleksandra Railica...

Popustite Slavka, pocnemo li ponovo izmisljati toplu vodu i rotirati trenere nema nista od nas.
Ali ovi pobrojani su vrlo malo igrali ili nikako, nemojte to mjesati sad i opravdavati pojedine "zvijezde".
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 2:52 pm

LARS1921 je napisao/la:Hoće li neko snimak meča da pogleda ? :lol:
Gledo sam sinoć snimak kad sam se vratio iz Krupe, prvo poluvrijeme jedno od boljih i ako nismo imali nekih velikih prilika ali smo kontrolisali utakmicu. kako maloprije napisah povreda Siniše je poremetila koncepciju i u drugom poluvremenu se nakon primljenog gola sve počelo urušavati kao kula od karata..

Zanimljivo je to da smo imali sigurno preko 20 ubačaja u njihov kazneni prostor a iz tih situacija nismo bili ni blizu da zatresemo mrežu, fascinantno svega mi jer da nama protivnik onoliko puta nabaci loptu u 16 mi bi primili bar 2 gola..

Musa mora dobijati više prostora na lijevom krilu jer nama na terenu trebaju igrači koji mogu odgovoriti zadacima, nemamo mi vremena ni prostora da čekamo igrače da nadolaze u igri a pritom nam cijela ekipa šteka zbog tih pojedinaca.. Daj 11 fajtera spremnih na sve a što manje igrača koji koče i usporavaju igru ili u istoj skoro nikako i ne učestvuju..

Ispostavilo se da je najgore po nas kada niti napadamo niti se branimo, to je najgora varijanta na koju mi nemamo odgovor a vrlo često igramo baš na taj (pogrešan) način..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 2:53 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:49 pm
fcz je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:44 pm
exdomorocki je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:18 pm



Koji Amarovi?
Stanceski,Yoshida,Ćutuk,Becks?
Jesu li to ta super pojacanja?
Vrlo zlonamjerno pisete,i ti i par ti drugara.
Bravo majstore! Da ne spominjemo Mirsu Ramica, Sabana Pehilja, Sulejmana Smajica, Omara Baljica. Ili da odemo jos par godina unazad pa se prisjetimo Gorana Ganceva, imenjaka mu Peraka, Antona Kolobova, Bajre Spahica, Marka Farica, Slavena Kovacevica, Vladana Kostica, Mrve Serdarevica. Mozemo i zakopati dublje pa izvuci Sergeja Ticu, Denisa Mudrinica, Eduarda Toguzova, Veljka Aleksica, Aleksandra Railica...

Popustite Slavka, pocnemo li ponovo izmisljati toplu vodu i rotirati trenere nema nista od nas.
Ali ovi pobrojani su vrlo malo igrali ili nikako, nemojte to mjesati sad i opravdavati pojedine "zvijezde".
Izuzev mozda Baljica i Kolobova, svi su oni igrali, nista manje nego eto taj Zakaric. Mislim jebe mi se za Zakarica, nego cisto da se vidi da ni Amar nije Einstein kakvim ga se pokusava predstaviti i da je imao MORE fula. Na kraju krajeva ponovicu se, ako je ne mozemo uzeti bez njega, dabogda nam se nikad ne vratio.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 2:56 pm

Pa nije ni Kek poceo razvaljivati tek kad je dosao u Rijeku. Pustili su covjeka da radi, svake sezone mu ode par kljucnih igraca i opet to nadoknadi, sastavi dobru ekipu, sada ce uzeti titulu neprikosnovenom Dinamu.
Oni koriste jedan zanimljiv recept: ozivljavaju igrace cija je karijera u padu (nesto sto smo mi uspjeli uraditi sa Stevanovicem i Lendricem). Pored toga, mi moram forsirati i mladju raju. Da imas dobre igrace u prvih 11 koji ce moci biti uzor mladjima, a i da kvalitetom prednjace. Staviti Kemu da igra s Bogijem, ubilo bi ga u pojam, Bogi nesiguran, dvojac u veznom redu ispred katastrofa, nevjerovatan propuh.

Sada nema sta polemisati i mijenjati - i da se hoce, ne moze se. Jos dva kola su ostala. Njima nisu podstrek ni premije ni dobri uslovi, karantini...mozda nas opet fino iznenade, jer ocito odigraju najbolje kada se najmanje ocekuje. Teska je ovo sezna za sve klubove, veoma je izjednacena liga. Kvalitetom nije sigurno bolja, ali se kvalitet skoncentrisao. Zanimljiva liga za pratiti sa strane, neizvjesna je, ali za navijaca je kobna, za srcanog definitivno :D

Stvarno su me razocarali juce pristupom. Idemo izgurati ovo do kraja, nadam se da ce uzeti titulu kako znaju i umiju. Istina je da smo se i mi malo digli, ali juce su tu bili svi preduslovi za pobjedu. Imas vodstvo, 1000 nash navijaca tamo, isto kao da igras kuci. Dzaba izgleda. Tesko zadrzati prednost. Zanimljivo, isti scenarij se desio i Zrinjskom. Ljudi u Krupi igraju fudbal, nadigravaju se. Svaka im cast zato. Jeste im lakse jer nemaju pritiska, ali ne smije nam to biti opravdanje. Nije da su se branili juce 90 minuta, pa da mozes reci lako je njima. Vole povuci prema naprijed, ne samo iz kontri.

@Goodison
Bravo, to nam se desava vise puta tokom sezone, periodi igre gdje smo izgubljeni, niti napadamo niti se branimo. Da bar spucamo bunker ili presing na protivnika, covjek bi znao sta se igra. Ovako izgledaju strasno izgubljeno. Je li to do trenera, njih sami ili oboje, ne znam. Nije se problem braniti, ali de onda igraj to.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 2:59 pm

Karma je čudo, toliko smo daleko otišli s tom titulom da smo mi ovdje pisali o proslavi gdje i kako treba a 3 kola do kraja i to dvije teške utakmice, i evo šta nam se desi i sad svi ogorčeni.
Rezultat manje više nije strašan koliko pristup, ali mislim da je moralo ovim težim putem ali da će opet na kraju biti dobro, nakon Tuzle i Širokog mi odigramo odličnu utakmicu protiv Zrinjskog, prošle godine isto tako nakon trice u Tuzli mi dobijemo pitare, čudne su glave naših igrača ali ne sumnjam da će na kraju pehar biti u našim rukama. Samo šta dalje, na ove igrače i njihov karakter se ne možemo osloniti, u svim linijama nam trebaju ozbiljna pojačanja.
 
Avatar
blueman-TM87
Postovi: 62
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:06 pm

Iz Lendrinih usta: brate ne brini nema teorije da izgubimo od pitara. Dajem kuću, stan, auto i sve što sam zaradio u životu da nećemo izgubiti na derbiju i da ćemo biti prvaci.
Kaže jeste da je jučer u Krupi bilo sve bez veze osim navijača ali možda je čak i bolje i slađe ako uzmemo pitare na Lavoru i odmah svi pred Vječnu slobodno.

Ja im vjerujem ( igračima ). Sad kad smo tako blizu moramo biti svi kao jedan. Nema Slavko, Amar, ovaj, onaj, ti, ja, svi smo mi ŽELJO.

Idemo napasti "Divove" jer oni su Sarajevo i protiv njih se kao treba braniti. ( poznata pitarska: mi smo Sarajevo izvolite se braniti ) E pa nećemo rođaci eto nas da vas dotučemo pa da se onda zapitate hoće li vam amidža smotati kablove i reći Kenćiju da ugasi svijetlo kad zadnji izađe sa gradskog stadiona.

Imam još par stvari reći ali nisu za javnost, budite sigurni da će naši letiti na derbiju.

Ne pišem često ali sad sam morao kad nam je svima nekako gorak okus u ustima. Ljudi samo pozitiva, dižemo ga na kraju :titula:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:07 pm

Slavit će se šampionska titula
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:09 pm

E jesmo se uskomešali, prpa a? Da imamo mahnitu ekipu, imamo vala, al' da ćemo izvući minimalno remi na derbiju u to ne sumnjam ni sekunde. Samo hrabro! :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:09 pm

Prespavas i jos gori budes. Pa sta ste to juce uradili joj jooj
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:12 pm

Sj.ebali sami sebe i sve nas eto sta su uradili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:12 pm

opet miriše redakcija, ili pak smrdi...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:18 pm

Brkoo je napisao/la:
pon maj 15, 2017 1:36 pm
delinjo je napisao/la:
pon maj 15, 2017 1:05 pm
kako to svi vide kako Blagojevic oscilira,ali zato oscilacije Markovica koje su puno gore nego Jovanove prodju nezapazeno...
Upravo to. Nisam procitao da je neko napisao da je i talijan odigrao katastrofalno, gore cak i od bogicevica, ali se bogicevic vise proziva jer je to kao normalno postalo. Garantujem da i Vrbanjusa ima bolje bekove od nas. Kad smo pobjedjivali i pravili nizove kao i danas uvijek sam pisao da nam treba minimalno 7-8 bas pojacanja, ne prinova nego pojacanja, jer je vecina ekipe ogranicena do bola. Jos uvijek smo prvi iz razloga sto je kvalitet lige goli qrac, nikad losija liga nije bila i nikad laksa za osvojiti..
ama nije tačno. isto govore i pitari i oni od zrinjskog, a ovo je sve logično za očekivati kad to nešto kvaliteta što je bilo u 16 timova pređe u 12. dok istovremeno nema nekog upliva većeg kvaliteta sa strane ni kod timova koji su u vrhu tabele. prije bi od ovih pet utakmice imao bar dvije sa slabijim ekipama koje se ne bore nizašta, a danas nemaš i to je to.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:21 pm

slika
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:22 pm

Omar500 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:56 pm
Pa nije ni Kek poceo razvaljivati tek kad je dosao u Rijeku. Pustili su covjeka da radi, svake sezone mu ode par kljucnih igraca i opet to nadoknadi, sastavi dobru ekipu, sada ce uzeti titulu neprikosnovenom Dinamu.
Oni koriste jedan zanimljiv recept: ozivljavaju igrace cija je karijera u padu (nesto sto smo mi uspjeli uraditi sa Stevanovicem i Lendricem). Pored toga, mi moram forsirati i mladju raju. Da imas dobre igrace u prvih 11 koji ce moci biti uzor mladjima, a i da kvalitetom prednjace. Staviti Kemu da igra s Bogijem, ubilo bi ga u pojam, Bogi nesiguran, dvojac u veznom redu ispred katastrofa, nevjerovatan propuh.

Sada nema sta polemisati i mijenjati - i da se hoce, ne moze se. Jos dva kola su ostala. Njima nisu podstrek ni premije ni dobri uslovi, karantini...mozda nas opet fino iznenade, jer ocito odigraju najbolje kada se najmanje ocekuje. Teska je ovo sezna za sve klubove, veoma je izjednacena liga. Kvalitetom nije sigurno bolja, ali se kvalitet skoncentrisao. Zanimljiva liga za pratiti sa strane, neizvjesna je, ali za navijaca je kobna, za srcanog definitivno :D

Stvarno su me razocarali juce pristupom. Idemo izgurati ovo do kraja, nadam se da ce uzeti titulu kako znaju i umiju. Istina je da smo se i mi malo digli, ali juce su tu bili svi preduslovi za pobjedu. Imas vodstvo, 1000 nash navijaca tamo, isto kao da igras kuci. Dzaba izgleda. Tesko zadrzati prednost. Zanimljivo, isti scenarij se desio i Zrinjskom. Ljudi u Krupi igraju fudbal, nadigravaju se. Svaka im cast zato. Jeste im lakse jer nemaju pritiska, ali ne smije nam to biti opravdanje. Nije da su se branili juce 90 minuta, pa da mozes reci lako je njima. Vole povuci prema naprijed, ne samo iz kontri.

@Goodison
Bravo, to nam se desava vise puta tokom sezone, periodi igre gdje smo izgubljeni, niti napadamo niti se branimo. Da bar spucamo bunker ili presing na protivnika, covjek bi znao sta se igra. Ovako izgledaju strasno izgubljeno. Je li to do trenera, njih sami ili oboje, ne znam. Nije se problem braniti, ali de onda igraj to.
Ima tu svega pomalo ali je sigurno da nema jasne vizije kompletnih 90 minuta, vrlo malo taktičkih varijanti, kvalitetna promjena formacije u toku meča je za nas misaona imenica a da ne govorim o nemoći kada ganjamo rezultat protiv iole kvalitetnije ekipe.

Ja sam ovdje lijepo molio da nam pojedinci ne navlače maler slavljem prije vremena ali džaba je pričati.. Evo izgleda da se napravio krug i sad ponovo idu salve hvalospjevki..

Šta kaže Lendić ima da lete po terenu.. Nemoj Allaha ti i Boga da lete, nega budu čvrsto na travi, fokusirani na utakmicu.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:24 pm

što neko reče zaista nije problem što su navijači upisali tri boda prije vremena, nego što su ih očito upisali i igrači u poluvremenu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:24 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 3:21 pm
slika
Ma nek se hvata treninga po pitanju pozicioniranja, lik izlijeće na igrače s loptom ko da je sad iz pinora gurnut u prvi tim, gori od Bogija juče, nije ni to lako postići, a raja se zato naloži na njegove škarice u Juventus ga kuju :r
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:26 pm

ma sva tri stopera su nam u pet deka, i ni u šta se kod njih ne možeš pouzdati. od sjaja do očaja i u istoj utakmici.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:27 pm

One škarice, da mu ne pomače onaj Krupin taliban, bi bile gol godine :) :D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:29 pm

Sta mislite hoce li nam ovi dati 5% mjesta ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 3:30 pm

ChWilla je napisao/la:
pon maj 15, 2017 3:26 pm
ma sva tri stopera su nam u pet deka, i ni u šta se kod njih ne možeš pouzdati. od sjaja do očaja i u istoj utakmici.
Kemo mora dobiti šansu s ovakvom konkurencijom, za ovu sezonu je kasno, ali od sljedeće se nadam da postaje standardan, neko kaže vrijedi istrpiti greške mladog igrača, to uopšte nije problem na ovoj poziciji s obzirom koliko već trpimo ovu trojicu.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija