Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:34 pm

Vrag je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:32 pm
igla je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:53 pm
Nije Husarin.
Jedno vrijeme mu je pisalo da nije niko, pa mu je onda bilo da je ona agencija od onog majmuna i sada opet niko.
Hajd ga sad znaj
Husaric (fb seljacina) ga ne spominje u svojim statusima, a koristi sve prilike za svakog od svojih.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:35 pm

Minhi je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:19 pm
SWRA_1921 je napisao/la: Djaba kad smo mi dobili mudo Musanovo vec za njega :D
Jebiga brate, više žalim za Amira i rikija. Prodali smo Amira, Riada i Višću za 1,3M a sad vrijede ukupno 15 ako se ne varam.
Samo Rijad i Amir su prodati za 1 000 000 Eura. Svaki po 500 000 Eura...
I Višća je otišao za €300.000
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:38 pm

BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:32 pm
LeBlue je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:37 pm


Turska i Hrvatska. Sve si rekao. Igrači iz HR i SR igraju u Realu, Liverpoolu, Laziu itd, itd...
Hrvatski klubovi i klubovi iz Srbije su dosta ispred nas. Oni redovno igraju Champions Ligu i Evro Ligu. Tako da je smijesno i porediti. Kad mi budemo igrali EL, onda se mozemo i nadati vecim transferima. Meni je samo neobicno za transfer Memije jer je presao u tim koji igra u drugoj Danskoj ligi i bori se za opstanak. Danska liga je recimo na istom nivou sa Hrvatskom. Imaju tri tima koji igraju Champions ili EL isto kao sto Hrvatska ima. A Memija je presao u njihovu drugu ligu. Znaci niko neocekuje da predje u Dinamo ili Kopenhagen, al da je neki prosjecan tim u prvoj ligi.
Ali poenta je da su ti igrači više nego dovoljno kvalitetni za ligu 5, samo ih nema niko da uputi tamo. Da smo bar uzeli neku cifru za njih trojicu ne bih žalio, ali 1,3M za njih je tužno i niko me nemože ubijediti da je to zbog kvaliteta lige.. Pitari su prodali Cimirota za 1,4M pogubu slika
Da ti igrači u trenutku prodaje imaju kvalitet za ligu 5 otišli bi sigurno. Kvalitet lige, terena, ozbiljnost klubova i infrastrukture utiče na cijenu prodaje. Bajić ode za pola miliona eura a Pjaca za 18 miliona EUR-a. Ovaj u Tursku a ovaj u Juventus. Uz dužno poštovanje prema našim igračima ima dosta do njihovog kvaliteta i njihovog ponašanja tj sportskog života. Kada naši igrači budu imali kvalitet da idu u Ligu 5 direktno iz naše lige ići će. Svejedno je Juventusu kako se igrač zove ili iz kojeg kluba dolazi ako je dobar i kvalitetan.
A pitari i Cimirot. Uzeli su oni 1,4 mil ali dinara. Starih.

Da se razumijemo, ja Bajića strašno cijenim i mislim da je dobar igrač. Mislim da će napraviti sjajnu karijeru i da može do Juvntusa dogurati. Samo ne od nas trenutno.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:41 pm

Ma daj da mi uzmemo titulu pa cemo se onda pojacavat. Na radaru nas navijaca moze biti bilo ko, Ordagic, Tomic, Vukotic, Redzic..., bitno je sta struka zeli. Cinjenica je da sa titulom mi postajemo pozeljniji tim igracima, dolaze u prvaka, najbolji tim u drzavi, igraju se pretkola najkvalitetnijeg takmicenja.. Za nasu ligu jaka imena smo dovodili i proslu zimu iako smo bili daleko od Evrope i titule, sad sa Evropom i aBd titulom mozemo puno bolje, jos je i ljetni prelazni rok.

Zato daj da prvo zavrsimo posao u ligi i pripremimo teren za ljeto, a na ljeto se ne treba zalijetati kao sad sto je bilo. Zrinjskom ne treba Stojanovic-dovedi ga, ne treba Sirokom Crnov-dovedi ga.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:42 pm

Nadji naseg igraca koji se pokazao u ligu 5, a da nije morao promijeniti 5 drzava. Realnost je da ni jedan nas igrac nije za Belgiju, a o ligi 5 da ne pricam. Klub se mora prilagoditi Evropi ako misli prodavati igraca za ozbiljnu cifru. Mora igraca pripremiti, da ima neku osnovu na kojoj se da raditi.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:42 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:38 pm
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:32 pm
LeBlue je napisao/la:
Hrvatski klubovi i klubovi iz Srbije su dosta ispred nas. Oni redovno igraju Champions Ligu i Evro Ligu. Tako da je smijesno i porediti. Kad mi budemo igrali EL, onda se mozemo i nadati vecim transferima. Meni je samo neobicno za transfer Memije jer je presao u tim koji igra u drugoj Danskoj ligi i bori se za opstanak. Danska liga je recimo na istom nivou sa Hrvatskom. Imaju tri tima koji igraju Champions ili EL isto kao sto Hrvatska ima. A Memija je presao u njihovu drugu ligu. Znaci niko neocekuje da predje u Dinamo ili Kopenhagen, al da je neki prosjecan tim u prvoj ligi.
Ali poenta je da su ti igrači više nego dovoljno kvalitetni za ligu 5, samo ih nema niko da uputi tamo. Da smo bar uzeli neku cifru za njih trojicu ne bih žalio, ali 1,3M za njih je tužno i niko me nemože ubijediti da je to zbog kvaliteta lige.. Pitari su prodali Cimirota za 1,4M pogubu slika
Da ti igrači u trenutku prodaje imaju kvalitet za ligu 5 otišli bi sigurno. Kvalitet lige, terena, ozbiljnost klubova i infrastrukture utiče na cijenu prodaje. Bajić ode za pola miliona eura a Pjaca za 18 miliona EUR-a. Ovaj u Tursku a ovaj u Juventus. Uz dužno poštovanje prema našim igračima ima dosta do njihovog kvaliteta i njihovog ponašanja tj sportskog života. Kada naši igrači budu imali kvalitet da idu u Ligu 5 direktno iz naše lige ići će. Svejedno je Juventusu kako se igrač zove ili iz kojeg kluba dolazi ako je dobar i kvalitetan.
A pitari i Cimirot. Uzeli su oni 1,4 mil ali dinara. Starih.

Da se razumijemo, ja Bajića strašno cijenim i mislim da je dobar igrač. Mislim da će napraviti sjajnu karijeru i da može do Juvntusa dogurati. Samo ne od nas trenutno.
Sto se tice Hrvata ima jos jedan olaksavajuci detalj a to je da su oni iz EU, a u svim ligama 5 nasi su stranci kao i J.Amerikanci, Afrikanci tako da smo i u tom segmentu osteceni.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:45 pm

ma da mogu odmah išli bi kao što idu i afrikanci i južnoamerikanci. ali zasad ne mogu. da bi došlo do toga SVE mora napredovati, ne samo omladinska škola, već i prvi tim koji će ih stavljati u "opticaj" u seniorskom fudbalu, mora i cijela liga, moramo konačno doći do grupa...
gradi željo boli te *****
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:48 pm

Vrag je napisao/la:Nadji naseg igraca koji se pokazao u ligu 5, a da nije morao promijeniti 5 drzava. Realnost je da ni jedan nas igrac nije za Belgiju, a o ligi 5 da ne pricam. Klub se mora prilagoditi Evropi ako misli prodavati igraca za ozbiljnu cifru. Mora igraca pripremiti, da ima neku osnovu na kojoj se da raditi.
Neznam ima li jedan da je otišao direkt u ligu 5?
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:50 pm

BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:48 pm
Vrag je napisao/la:Nadji naseg igraca koji se pokazao u ligu 5, a da nije morao promijeniti 5 drzava. Realnost je da ni jedan nas igrac nije za Belgiju, a o ligi 5 da ne pricam. Klub se mora prilagoditi Evropi ako misli prodavati igraca za ozbiljnu cifru. Mora igraca pripremiti, da ima neku osnovu na kojoj se da raditi.
Neznam ima li jedan da je otišao direkt u ligu 5?
Nema
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:51 pm

teatrale36 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:38 pm
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:32 pm
Ali poenta je da su ti igrači više nego dovoljno kvalitetni za ligu 5, samo ih nema niko da uputi tamo. Da smo bar uzeli neku cifru za njih trojicu ne bih žalio, ali 1,3M za njih je tužno i niko me nemože ubijediti da je to zbog kvaliteta lige.. Pitari su prodali Cimirota za 1,4M pogubu slika
Da ti igrači u trenutku prodaje imaju kvalitet za ligu 5 otišli bi sigurno. Kvalitet lige, terena, ozbiljnost klubova i infrastrukture utiče na cijenu prodaje. Bajić ode za pola miliona eura a Pjaca za 18 miliona EUR-a. Ovaj u Tursku a ovaj u Juventus. Uz dužno poštovanje prema našim igračima ima dosta do njihovog kvaliteta i njihovog ponašanja tj sportskog života. Kada naši igrači budu imali kvalitet da idu u Ligu 5 direktno iz naše lige ići će. Svejedno je Juventusu kako se igrač zove ili iz kojeg kluba dolazi ako je dobar i kvalitetan.
A pitari i Cimirot. Uzeli su oni 1,4 mil ali dinara. Starih.

Da se razumijemo, ja Bajića strašno cijenim i mislim da je dobar igrač. Mislim da će napraviti sjajnu karijeru i da može do Juvntusa dogurati. Samo ne od nas trenutno.
Sto se tice Hrvata ima jos jedan olaksavajuci detalj a to je da su oni iz EU, a u svim ligama 5 nasi su stranci kao i J.Amerikanci, Afrikanci tako da smo i u tom segmentu osteceni.
Fulio sam za 100, ali eto opet su ga prodali za istu sumu kao našu trojkuslika
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:52 pm

BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:48 pm
Vrag je napisao/la:Nadji naseg igraca koji se pokazao u ligu 5, a da nije morao promijeniti 5 drzava. Realnost je da ni jedan nas igrac nije za Belgiju, a o ligi 5 da ne pricam. Klub se mora prilagoditi Evropi ako misli prodavati igraca za ozbiljnu cifru. Mora igraca pripremiti, da ima neku osnovu na kojoj se da raditi.
Neznam ima li jedan da je otišao direkt u ligu 5?
Nemamo reference, i to je velik problem ali i to ce doci. Bili su Zolotic i Hajradinovic u Belgiji pa se nisu dokazali. Ranije je bilo igraca iz premijer lige koji su direktno presli u Bundesligu, npr berberovic, petar jelic, hrgovic, grujic. Al se i oni nisu dokazali.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:52 pm

jedini igrač iz naše lige koji je otišao u ligu 5 i stvarno nešto malo i igrao je mirko hrgović. išli su i said i berberović, ali nisu igrali...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:53 pm

Na ove sam zaboravio da i postoje
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:54 pm

BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:51 pm
teatrale36 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:38 pm


Da ti igrači u trenutku prodaje imaju kvalitet za ligu 5 otišli bi sigurno. Kvalitet lige, terena, ozbiljnost klubova i infrastrukture utiče na cijenu prodaje. Bajić ode za pola miliona eura a Pjaca za 18 miliona EUR-a. Ovaj u Tursku a ovaj u Juventus. Uz dužno poštovanje prema našim igračima ima dosta do njihovog kvaliteta i njihovog ponašanja tj sportskog života. Kada naši igrači budu imali kvalitet da idu u Ligu 5 direktno iz naše lige ići će. Svejedno je Juventusu kako se igrač zove ili iz kojeg kluba dolazi ako je dobar i kvalitetan.
A pitari i Cimirot. Uzeli su oni 1,4 mil ali dinara. Starih.

Da se razumijemo, ja Bajića strašno cijenim i mislim da je dobar igrač. Mislim da će napraviti sjajnu karijeru i da može do Juvntusa dogurati. Samo ne od nas trenutno.
Sto se tice Hrvata ima jos jedan olaksavajuci detalj a to je da su oni iz EU, a u svim ligama 5 nasi su stranci kao i J.Amerikanci, Afrikanci tako da smo i u tom segmentu osteceni.
Fulio sam za 100, ali eto opet su ga prodali za istu sumu kao našu trojkuslika
http://s.portske.ba/turci-razotkrili-me ... -cimirota/
21 10 4

Petrović Slavko
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:54 pm

Odakle je Said otišao? Mada njega su povrede sjebale
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:55 pm

Najveća razlika između igrača iz naše PL i 1.HNL je to što kad dođu do Evrope pokušaju nešto i napraviti bez obzira na protivnika, dok je kod nas očito satisfakcija samo to što igraš protiv nekog kvalitetnog tima, pa po meni ne treba ti veći motiv nego da zagorčaš život tom -velikanu-, a ne u većini slučajeva kod nas se skinu gaće čim se kuglice izvuku. Pa onda standarnda priča, novac, tereni pa mi smo tek iz rata izašli i slično..kao i u svim domenama života.
U Hr. Slaven je svojevremeno pravio dobre rez. u Evropi, borili se muški sa Galatom, danas je to Lokomotiva, a o Rijeci da i ne govorim.
Samo tako se postaje pravi igrač i očito to i prolazi u EU.
Ne vezano za Dinamo, Mamića i Vatrene ono što se proda iz HNL-a je u 90% slučajeva baš kvalitet i pored tog kvaliteta ljudi imaju volju za radom i to je recept za uspjeh. Pa eto Pjaca je otišao direktno u Juve, a taj Pjaca je trenutno za našeg Aru space shuttle, pa i za Ćorića koji je kao idući na listi za izvoz u Dinamu.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:55 pm

iz slobode u werder sa 19 godina. on je stvarno bio potencijal za mnogo više...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:56 pm

Simply Blue je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:55 pm
Najveća razlika između igrača iz naše PL i 1.HNL je to što kad dođu do Evrope pokušaju nešto i napraviti bez obzira na protivnika, dok je kod nas očito satisfakcija samo to što igraš protiv nekog kvalitetnog tima, pa po meni ne treba ti veći motiv nego da zagorčaš život tom -velikanu-, a ne u većini slučajeva kod nas se skinu gaće čim se kuglice izvuku. Pa onda standarnda priča, novac, tereni pa mi smo tek iz rata izašli i slično..kao i u svim domenama života.
U Hr. Slaven je svojevremeno pravio dobre rez. u Evropi, borili se muški sa Galatom, danas je to Lokomotiva, a o Rijeci da i ne govorim.
Samo tako se postaje pravi igrač i očito to i prolazi u EU.
Ne vezano za Dinamo, Mamića i Vatrene ono što se proda iz HNL-a je u 90% slučajeva baš kvalitet i pored tog kvaliteta ljudi imaju volju za radom i to je recept za uspjeh. Pa eto Pjaca je otišao direktno u Juve, a taj Pjaca je trenutno za našeg Aru space shuttle, pa i za Ćorića koji je kao idući na listi za izvoz u Dinamu.
pa bore se bolje jer su bolji kvalitet, kažeš i sam u zadnjim rečenicama. prvo kvalitet pa sve ostalo...
gradi željo boli te *****
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:58 pm

ChWilla je napisao/la:iz slobode u werder sa 19 godina. on je stvarno bio potencijal za mnogo više...
I to još kad je Werder bio među top 5 ako se dobro sjetim
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:59 pm

izvinite na offtopicu

FOTO / Petrović: Držimo sve konce u svojim rukama


https://fkzeljeznicar.ba/foto-petrovic- ... ama/26346/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija