YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

vrbanjusa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 2:25 pm

Pa pogledajte gdje igraju ti igrači koji odu iz HR i Sr a gdje naši. I koliko se zadrže njihovi fudbaleri u tim klubovima a koliko naši.

Jedino sam mišljenja da se za Amira trebalo više para uzeti. Ali jbg menadžer navalio da ide...
21 10 4

Petrović Slavko

BabOsim
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 2:27 pm

vrbanjusa je napisao/la:Pa pogledajte gdje igraju ti igrači koji odu iz HR i Sr a gdje naši. I koliko se zadrže njihovi fudbaleri u tim klubovima a koliko naši.

Jedino sam mišljenja da se za Amira trebalo više para uzeti. Ali jbg menadžer navalio da ide...
Višća među najboljima u turskoj, ara među top strijelcima u hnl, gojak prvoj postavi dinama, amir i riki haraju u konyi

Izlija
Moderator
Kontakt:

Danas, sutra a ni prekosutra Tomić nije bitan ni mikron tako da.........
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

ChWilla
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:28 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet maj 12, 2017 1:21 pm
Ako mozemo dovesti Tomica a ne dovedemo ga i prepustimo ga pitarima zayebacemo se.. Supak jeste ali ako smo mogli halaliti Bogicevicu javno pljuvanje i tuzbe, Kerli idiotluke u proslosti, Zebi gol za Slobodu koji nas je kostao titule onda mozemo i Tomicu njegove ispade.. Da je savrsen igrac i nije ali za recimo Sesara koji se ovdje pominjao je Luka Modric..
sesar je šuplja. a tomić u ovoj sezoni apsolutno ničim nije pokazao da je bolji od ovih što imamo, ni ekipno ni u međusobnom duelu. u odnosu na blagojevića i markovića to je više istog, u pet deka. ako može - nama trebaju bolji veterani, i treba nam afirmacija mladih. a ako to ne može - nema nikakvog razloga da se mijenja sa tu negdje kvalitetom.

mi smo s tomićem uzeli jednu titulu, ali kad je on morao biti glavni igrač, komandant sredine - četvrto mjesto. u prvoj polusezoni 2014./15. isto dioba petog, i ispadanje od metalurga.
gradi željo boli te *****

psihopata
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:30 pm

ma kakvi povratnici,dokazane fule,daj kakve omladine zeljne dokazivanja,daj nekoga ko nije bio tu,da ga ponese atmosfera da izgara na terenu,treba uvijek imati svjeze krvi.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

BabOsim
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 2:30 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:22 pm
jovanmaksimovic je napisao/la: a nasa liga je kao relevantna pa mozemo prodati bajica za 4-5 miliona nekome... treba jos vremena dok neko iz nase lige bude prodan za te pare...
Eto nek je hr liga i jelen liga svemirski brod za našu
nazalost jesu... cak bi rekao i da je slovenacka liga trenutno jaca od nase...
Složio bih se za slovenacku a za ove dvije druge ne. Ne zato što su lošije, ali zato što se ofirno šteli dinamu i CZ. Soudaniju ukinuše suspenziju pred derbi bože dragi, gdje to ima? Za CZ da ni ne govorim, vučićeva prcija, plate znaju kasniti i po 6 mjeseci

ChWilla
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:33 pm

džaba, po kvalitetu su mnogo jače. nije sve u regularnosti. i ex-yu liga je bila obojena politikom i namještanjem bar koliko i ova, ali jača 20 puta kvalitetom...
gradi željo boli te *****

ponosannavas
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:36 pm

Mi bi doveli pola lige da se pitamo. Kad bi sve želje koje se spominju ovdje ispunili nebi niko igraou drugim klubovima. Da se ja pitam Ordagić i Dino Beširević, pa i REdžić bi u vezi bili prioritet u odnosu na TOmića. Po meni TOmić nije nadgradnja ni na Blagoju ni na Radinovića, a nema potrebe da sad mijenjamo pola ekipe. Ako ne možemo doevesti nekog od ove trojice gore nabrojanih onda bi doveo boljeg igrača od svih njih iz vana jer želimo nadgradnju. Tomić mi nije nagradnja na postojeće. DObar jeste, ali nije to iznad naših.

vrbanjusa
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:37 pm

BabOsim je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Pa pogledajte gdje igraju ti igrači koji odu iz HR i Sr a gdje naši. I koliko se zadrže njihovi fudbaleri u tim klubovima a koliko naši.

Višća među najboljima u turskoj, ara među top strijelcima u hnl, gojak prvoj postavi dinama, amir i riki haraju u konyi
Turska i Hrvatska. Sve si rekao. Igrači iz HR i SR igraju u Realu, Liverpoolu, Laziu itd, itd...
21 10 4

Petrović Slavko

Brkoo
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:40 pm

Ja da se nesto pitam prije bih doveo u paketu iz Cukarickog Ozegovica i Srnica nego Tomica i nekog prosjecnog napadaca poput Obradovica. Jos uz njih dvojcu(Ozegovica i Srnica) platiti obestecenje za Redzica i Vukotica i onda si doveo 4 beton pojacanja za ovu ligu, ne prinove, nego pojacanja..

Samo da je dobiti Krupu.. :11: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

BabOsim
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 2:46 pm

vrbanjusa je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:

Turska i Hrvatska. Sve si rekao. Igrači iz HR i SR igraju u Realu, Liverpoolu, Laziu itd, itd...
Ma dobro, ali opet nismo toliko loši da igrače koje posjeduju jednaki ili možda i viši kvalitet od te što su otišli u pomenutim klubovima, da ih puštamo u tursku i hr za zalosne cifre

Omar500
Moderator
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:48 pm

Brkoo je napisao/la:
Ja da se nesto pitam prije bih doveo u paketu iz Cukarickog Ozegovica i Srnica nego Tomica i nekog prosjecnog napadaca poput Obradovica. Jos uz njih dvojcu(Ozegovica i Srnica) platiti obestecenje za Redzica i Vukotica i onda si doveo 4 beton pojacanja za ovu ligu, ne prinove, nego pojacanja..

Ozegovic je produzio ugovor sa Cukom.

Slazem se s ponosnim, bolje je dovesti Ordagica koji bi sigurno bio upgrade na trenutno stanje nego Tomica.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

teatrale36
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:51 pm

Brkoo je napisao/la:

Taj Ozegović ako ne ode u CZ ili Partizan ce otici u Lige 5 , nema sanse da dodje u ovu nasu cirkus ligu!

igla
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:52 pm

Ordagic je igrac prevage u nasoj ligi. Tomic je odlican igrac, ali bih ja izabrao Ordagica.

Hadzijalagic
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:52 pm

Ordagic je Husaricev igrac ako se ne varam i samim tim nije realno da ga dovedemo. Tomic je kvalitetan igrac za ovu ligu bio on picka ili ne.
Ako mozemo dovesti boljeg onda ko mu hebe mater ali trenutno je jedan od boljih u ligi i za par deka bolji od veznjaka koje sada imamo ako izuzmemo Zebu.. Po meni je bolji i od Ugljese i od Jovana koji igraju tu poziciju..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

igla
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:53 pm

Nije Husarin.

kontranogama
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:54 pm

.
Zadnja izmjena: kontranogama, dana/u pet maj 12, 2017 3:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Hadzijalagic
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:54 pm

Onda sam se ja nesto zayebo.. Slazem se da je Ordagic bolje rjesenje ako ga mozemo dovesti.. Ja bih doveo obojicu :D
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

teatrale36
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 2:55 pm

BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:22 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:19 pm

Jebiga brate, više žalim za Amira i rikija. Prodali smo Amira, Riada i Višću za 1,3M a sad vrijede ukupno 15 ako se ne varam.
a nasa liga je kao relevantna pa mozemo prodati bajica za 4-5 miliona nekome... treba jos vremena dok neko iz nase lige bude prodan za te pare...
Eto nek je hr liga i jelen liga svemirski brod za našu
Nasa je interesantnija sto se tice borbe za prvaka uvijek, ali sto se tice kvaliteta zaostajemo mi za njima dosta. Ali eto valjda ce i ovo skracenje lige utjecati da se kvalitet i kod nas poveca.
Ja mislim da bi onaj Zeljo posllijeratni 96-97 ovog sadasnjeg razbio bar 4-5 razlike, a tad smo se borili da prezivimo.

Minhi
Kontakt:

pet maj 12, 2017 2:57 pm

BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:19 pm
SWRA_1921 je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 1:51 pm
Danci su veoma zadovljni sa Memijom
Djaba kad smo mi dobili mudo Musanovo vec za njega :D
Jebiga brate, više žalim za Amira i rikija. Prodali smo Amira, Riada i Višću za 1,3M a sad vrijede ukupno 15 ako se ne varam.
Samo Rijad i Amir su prodati za 1 000 000 Eura. Svaki po 500 000 Eura...
ŽELJO JE DIO ŽIVOTA MOG

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosanac1993 i 43 gosta.

Prijava  •  Registracija