Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:03 pm

Oprosti što opet ponavljam, ima li iko ovdje da je člansku naručio preko weba? Prošlo je dugo od kad sam uplatio, a još nisam dobio potvrdu
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:08 pm

Ma u nas je situacija da kad igrač padne u 16 sudija je automatski suspendovan. Ako dosudi penal, ekipa protiv koje je dosuđen će se žaliti i sudija će biti suspendovan, a ako slučajno ne dosudi penal onda će se žaliti ekipa kojoj nije dosuđen i onda će opet biti suspendovan.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:09 pm

Sva nemoc saveza se vidi na ovim posljednjim kolima...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:14 pm

Steta sto nemamo kakvog vlasnika da na kartonu napise "svi u Krupu"
1921-1987-2007
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:20 pm

storm_raider je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:09 pm
Sva nemoc saveza se vidi na ovim posljednjim kolima...
Bas tako mene samo raduje sto mi kao klub polako gradimo interesnu mrezu izvan kluba gdje sebi privlacimo ljude u svim segmentima ljude koji ce nam valjati i koji ce nam pomoci kada to god bude potrebno i mislim da se neke stvari sada vec vide, kao veliki klub to smo trebali davno odraditi ali se prvo nije znalo niti imalo interesa za mnoge stvari i kroz savez takav kakav je kao rastimani orkestar lakse je gurati svoj interes
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:23 pm

Mislim da savez griješi sa ovim kaznama. Necu ulaziti u to ko je gdje, i koliko oštecen.
Hocu da kazem da savez treba da vjeruje sudijama i da nakon određene greške porazgovara i objektivno sagleda situaciju. Kaznjavaju najbolje a prepustaju zadnja kola lošijim sudijama. Stvara se pritisak sudijama iz tog pritiska vrlo lahko mogu pogriješiti.
Prije svega treba postaviti pravila ponašanja i sudije i igrača prema sudiji i njegvoim odlukama, treba novcano kaznjavati svako komentarisanje sudije itd itd.
Generalno svi smo se previse opustili i uzeli za pravo da svaku odluku pljujemo. Teško je i njima u trenutku odlučiti, lomi se sezona pritisak je veliki, a znaju ako kiksaju da ce tek iduce sezone suditi. Treba ih zastititi koliko je to moguce, ali od njih ZAHTIJEVATI maksimalnu ozbiljnost, odlucnost, fizicku spremu da je uvijek 1-2 metra od lopte itd itd.
Dakle postaviti stroge uslove.
Dalje, savez na ljetnoj pauzi neka se okupi, uradi analizu i vidi ko je gdje grijesio, kakve su to situaicje itd. Ako treba i na dodatnu edukaciju poslati. Linijskim sudijama je lakse, oni ne smiju imati vise od 2 greske u 30 utakmica. Ako ima on nije za ovog posla..
Ako hocemo bolju ligu i bolji fudbal, infrastruktura i sudije, pa onda sve ostalo. Ni liga 10 ni liga 12 nema puno smisla ako nemas uređena ova dva segmenta. Pozz
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:25 pm

Zna li neko ko je medažer ovom Brandau i Tataru, gledo sam Velež par puta ove polusezone kad je bilo live na city tv, i ovaj Brandao je baš opasan igrač, mislim da bi se mogli s njim uputiti u neki eksperiment jer bi ovaj mogao postati baš dobar igrač, za razliku od ovih južnoamerikanaca koje smo inače gledali u Želji ovaj se baš dobro kreće i osjeća prostor, nije "mutav" i ne živi od jednog poteza..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:30 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:23 pm
Mislim da savez griješi sa ovim kaznama. Necu ulaziti u to ko je gdje, i koliko oštecen.
Hocu da kazem da savez treba da vjeruje sudijama i da nakon određene greške porazgovara i objektivno sagleda situaciju. Kaznjavaju najbolje a prepustaju zadnja kola lošijim sudijama. Stvara se pritisak sudijama iz tog pritiska vrlo lahko mogu pogriješiti.
Prije svega treba postaviti pravila ponašanja i sudije i igrača prema sudiji i njegvoim odlukama, treba novcano kaznjavati svako komentarisanje sudije itd itd.
Generalno svi smo se previse opustili i uzeli za pravo da svaku odluku pljujemo. Teško je i njima u trenutku odlučiti, lomi se sezona pritisak je veliki, a znaju ako kiksaju da ce tek iduce sezone suditi. Treba ih zastititi koliko je to moguce, ali od njih ZAHTIJEVATI maksimalnu ozbiljnost, odlucnost, fizicku spremu da je uvijek 1-2 metra od lopte itd itd.
Dakle postaviti stroge uslove.
Dalje, savez na ljetnoj pauzi neka se okupi, uradi analizu i vidi ko je gdje grijesio, kakve su to situaicje itd. Ako treba i na dodatnu edukaciju poslati. Linijskim sudijama je lakse, oni ne smiju imati vise od 2 greske u 30 utakmica. Ako ima on nije za ovog posla..
Ako hocemo bolju ligu i bolji fudbal, infrastruktura i sudije, pa onda sve ostalo. Ni liga 10 ni liga 12 nema puno smisla ako nemas uređena ova dva segmenta. Pozz
:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
DerekDuval
Postovi: 39
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:34 pm

Ovo sta pitari (savez) rade Valjicu vise nije normalno. Realno ubjedljivo nas najbolji sudija.Sudija koji je sudio utakmice evropske lige,kvalifikacije za svjetsko prvenstvo itd. Sto je najvaznije nije se obrukao tamo ni kao sudija ni kao covjek (nije krao peskire ,pepeljare iz hotela kao neki...). Vjerovatno je bio opcija u UEFA-i da od naredne sezone sudi jos jace utakmice, a to nekome u savezu ne odgovara ocigledno. Mislim da su greske vrlo diskutabilne, a jos diskutabilnije kompetencije onih koji ga suspenduju. Vrlo sumnjivo sve skupa. Ako covjek ima mogucnost da promjeni savez (ne znam da li je to moguce), kao sudija iz FS Srbije ili HNS bi vrlo brzo usao u onu elitnu grupu sudija.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:34 pm

Evo inaši navijči podlegli pritisku iz saveza počeli im se ukazivati nepostojeći penali i sudiske greške
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:36 pm

cikazubo je napisao/la:Zna li neko ko je medažer ovom Brandau i Tataru, gledo sam Velež par puta ove polusezone kad je bilo live na city tv, i ovaj Brandao je baš opasan igrač, mislim da bi se mogli s njim uputiti u neki eksperiment jer bi ovaj mogao postati baš dobar igrač, za razliku od ovih južnoamerikanaca koje smo inače gledali u Želji ovaj se baš dobro kreće i osjeća prostor, nije "mutav" i ne živi od jednog poteza..
Mladen Kliškinić ako je vjerovati TMu
Za Tatara ne piše ništa
Zadnja izmjena: BabOsim, dana/u čet maj 11, 2017 7:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:37 pm

BabOsim je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:03 pm
Oprosti što opet ponavljam, ima li iko ovdje da je člansku naručio preko weba? Prošlo je dugo od kad sam uplatio, a još nisam dobio potvrdu
Ja sam tako prošle godine, jbg čekao više od mjesec. Pošalji im meil vidi dje zapelo, odgovore vazda što jest jest.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:41 pm

Pitari?To su ljudi sa mentalnim sklopom koji sebe nazivaju gospodom a i ne znaju kako izgleda i kako se ponaša gospodin.Sline brišu rukavom od majice,prde na javnim mjestima,podriguju,psuju svima sve a najviše svojima i izmedju sebe,noge ne peru...Ljudi patuljci koji sebe nazivaju divovima i uprkos što im se svi smiju zbog toga,cak i patuljci iz njihovih redova oni i dalje tvrde da su divovi,ljudi koji sebe nazivaju još i begovima a oni najvece fukare u BiH,propuh u dzepovima,u gruntu nemaju ništa,ni kancelarije,ni kvadrat zemlje,ma ni busen trave...Nije lako biti pitar,ne moze to svako...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:44 pm

BabOsim je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:03 pm
Oprosti što opet ponavljam, ima li iko ovdje da je člansku naručio preko weba? Prošlo je dugo od kad sam uplatio, a još nisam dobio potvrdu
Ja sam pred kraj proslog ljeta preko weba i isto je malo duze trebalo cekati. Znam da sam 7 dana nakon sto sam se prijavio poslao im mail, i rekli su da je poslano prije 6 dana i da bi trebalo stici. Ako ne, da im se javim pa da ce opet poslati. Uglavnom provjerim sa postarima, ili u posti.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:44 pm

A šta su oni sad, gospoda ili divovi ?
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:45 pm

boja mora je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:34 pm
Evo inaši navijči podlegli pritisku iz saveza počeli im se ukazivati nepostojeći penali i sudiske greške
Pa hoces reci da je sudjenje odlicno? pa samo u ligi za prvaka mi smo osteceni 4 puta grube sudijske greske a da ne spominjem ekipe koje su ostecene protiv nas a gdje je ona mormalna liga budi prav pa reci iskreno, pitari vrse pritisak i traze alibi za eventualni neupsjeh ali daleko od toga da nisu upravu za neke stvari
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:46 pm

godrina je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:03 pm
Oprosti što opet ponavljam, ima li iko ovdje da je člansku naručio preko weba? Prošlo je dugo od kad sam uplatio, a još nisam dobio potvrdu
Ja sam tako prošle godine, jbg čekao više od mjesec. Pošalji im meil vidi dje zapelo, odgovore vazda što jest jest.
Poslao sam dva do sada, niko se ne javlja slika Jesi naručio iz Bih ili inostranstva? Čudi me da tako sporo ide, sudeći po zvaničnoj nisu baš neke velike navale što se tiće članskih..
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:46 pm

cikazubo je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:44 pm
A šta su oni sad, gospoda ili divovi ?
Ne znaju ni oni.Valjda 3 u 1.Begovi,divovi i gospoda :zid: :zid: :zid:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:47 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:46 pm
cikazubo je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:44 pm
A šta su oni sad, gospoda ili divovi ?
Ne znaju ni oni.Valjda 3 u 1.Begovi,divovi i gospoda :zid: :zid: :zid:
Boja fesa boja dresa :kafa:

Sad be zezanja, sinoc kad sam vidio to "gospoda" nekako mi dismr da pokusavaju svojim navijacima prodati tu pricu kako bi na kraju ubrali keš na nama i dali nam isto karata kao i prije, a znate koliko se njihovi navijaci sad protive tome..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u čet maj 11, 2017 7:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2017 7:50 pm

cikazubo je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:47 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:46 pm
cikazubo je napisao/la:
čet maj 11, 2017 7:44 pm
A šta su oni sad, gospoda ili divovi ?
Ne znaju ni oni.Valjda 3 u 1.Begovi,divovi i gospoda :zid: :zid: :zid:
Boja fesa boja dresa :kafa:
Boja upotrebljenog zenskog ulozka
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 96 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija