YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

gavran
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 8:20 pm

Omar500 je napisao/la:
uto maj 09, 2017 7:35 pm
IvanOsim je napisao/la:
uto maj 09, 2017 7:24 pm
Slabo gledas moj gavrane, vjeruj da je tanak totalno.. doduse Sinisa igra beka kako se igrali prije 30 godina, dva puta preko centra u toku utakmice... Memija je slabo centrirao, al je dolazio u prilike da centrira, Sinisa ima plafon 2 pokusaja centarsuta za 90 min, malo li je...
A ako nekad naletis na Miru pitaj ga s kim mu je bilo lakse igrati Memija ili Sinisa pa ces cuti..
:palacgore:
Svaka cast Sinisi na pozrtvovanosti, ali kada isti to Dino radi, onda se ovdje pise da je mesar, da dobija dzaba kartone i slicno. Sinisa izgleda mnogo bolje cisto iz razloga zato sto Miro igra na toj strani i masivno ( :D ) krpi u defanzivi, a ofanziva svakako bude onda kompletno njegova.

Evo jedna lijepa fotografija, Grbavica predivno izgleda, jedva cekam europsku utakmicu, to ce biti spektakl.

slika
zasto krov na zapadu nije iste boje
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Model1964

uto maj 09, 2017 8:21 pm

Haklapuc je napisao/la:
uto maj 09, 2017 5:15 pm
Neću te staviti na foe listu, nego ću ti odgovarati na svaki post, pa koga prije istjeraju sa foruma, ovako više ne ide. Šest strana iščitaš da bi pročitao jedan-dva normalna posta.
:pljesak: :palacgore:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Plava Porodica
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:23 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto maj 09, 2017 8:16 pm
Mora se gledati i defanzivna strana medalje, može on i visiti u napadu ali ima to svoje posljedice nazad.. Zato je recimo broj golova primljenih njegovom krivicom zanemariv totalno.. Mada evo sad se sjećam jedne od utakmica na proljeće na Grbavici Mladost ili neko drugi ne znam tačno ko je bio, kada je u cijelom prvom pol. jedini Siniša napravio par slaloma kroz njihovu odbranu i slao vrlo opasne lopte u 16 i to je bio sav ofanzivni učinak koji smo napravili za poluvrijeme..

Budimo realni, eto nama sve linije igraju moderan fudbal samo nam desni bek igra igru od prije 30 godina i zamisli ne ubacuje se u napad dovoljno da bi zadovoljio svačiji ukus. To što je u duelu nenadmašan, što je jak ko stijena i što ga vrlo teško bilo ko u ligi može proći 1 na 1 to ništa..

Lijepo bi bilo da se naš desni bek uporedi sa bilo kojim desnim bekom premijer lige a ne da se poredi sa bekovima barce, psg i ostalih evropskih klubova i na osnovu toga izvlače zaključci i utisci..
Apsolutno se slazem druze. Ja sam siguran da u ovoj ligi boljeg od njega nema trenutno. I strasno ga gotivim i kao igraca, volim borbene , fokusirane i drustvene igrace.
Ali , vidjet cemo njegov ucinak kad ode Miro, realno dosta posla i on radi. A svakako bi morao poraditi na ofanzivi da bi mogao naci mjesto u Zelji u naredne dvije godine, jer vjerujem da za taj vremenski period necemo dovoditi polovicne igrace koji imaju prednosti i mahana, nego kompletne bar za ovu ligu. A on mora dosta poraditi da bi se nasao u tom timu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Hurmasica
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:25 pm

**** je samo jedan, gostovanje u Krupi!

https://fkzeljeznicar.ba/****-je-samo- ... upi/26314/

Uoči gostovanja u Krupi ništa nije prepušteno slučaju. Mobilizirane su sve snage, navijači, igrači i stručni štab, administracija i rukovodstvo Kluba, veterani i legende Kluba. Posebnu ulogu imat će Mišo Smajlović, koji će sve vrijeme biti uz ekipu. Legendarni napadač je u dresu Željezničara odigrao više od 400 utakmica uz 241 postignuti pogodak.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Plava Porodica
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:26 pm

SVI U KRUPU!
:zeljeznicar1: :titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

dell21
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:30 pm

Amar na BHT.

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:31 pm

Mora se gledati i defanzivna strana medalje, može on i visiti u napadu ali ima to svoje posljedice nazad.. Zato je recimo broj golova primljenih njegovom krivicom zanemariv totalno.. Mada evo sad se sjećam jedne od utakmica na proljeće na Grbavici Mladost ili neko drugi ne znam tačno ko je bio, kada je u cijelom prvom pol. jedini Siniša napravio par slaloma kroz njihovu odbranu i slao vrlo opasne lopte u 16 i to je bio sav ofanzivni učinak koji smo napravili za poluvrijeme..

Budimo realni, eto nama sve linije igraju moderan fudbal samo nam desni bek igra igru od prije 30 godina i zamisli ne ubacuje se u napad dovoljno da bi zadovoljio svačiji ukus. To što je u duelu nenadmašan, što je jak ko stijena i što ga vrlo teško bilo ko u ligi može proći 1 na 1 to ništa..

Lijepo bi bilo da se naš desni bek uporedi sa bilo kojim desnim bekom premijer lige a ne da se poredi sa bekovima barce, psg i ostalih evropskih klubova i na osnovu toga izvlače zaključci i utisci..
Ja ga brt poredio sa Memijom i njihove ofanzivne ucinke, a ne sa europskim bekovima :D

Amar Osim se raspricao na FTV, divota ga slusati. :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

IvanOsim
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:34 pm

uto maj 09, 2017 7:50 pm
Gore u Krupi od prve minute krenuti borbeno, agresivno, visoki presing, markiranje, jak tempo, tjerati protivnika na greške to je mnogo lakši način da dođemo u čiste prilike nego da ganjamo posjed lopte ko Zrinjski i da beskonačno kružimo oko šesnesterca.

Siniša je mašina, po meni za klasu bolji defanzivno od Memije, to što se ne ubacuje često u napad i što nije mnogo ofanzivan kako bi neki voljeli to se može pripisati i zadacima trenera, možda i jeste njegov zadatak više defanzivne prirode a u napadu ako šta bude bude, bez rizika.. Kako je samo ogadio fudbal nekakvoj izvikanoj zvjezdici Kukoču u roku od 10 minuta, onaj više nije znao da li je Siniša samo jedan na terenu il se dupliro pa se frajer okreće oko svoje ose u nevjerici i svim silama se trudi da bar uputi bilo kakav centaršut :D
Druze ako nije problem mozes li mi nabrojati 2 vrhunska beka koja slabo rade u ofanzivi, i kojim je akcenat samo na defanzivi.

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:35 pm

Nasem velikom Zeljovcu, Mimi Sahinpasicu, je otkazao transplatirani bubreg. :/

http://www.udrimuski.ba/clanak/54095/no ... ahinpasica
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

GoodisonPark
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:37 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto maj 09, 2017 8:23 pm

Apsolutno se slazem druze. Ja sam siguran da u ovoj ligi boljeg od njega nema trenutno. I strasno ga gotivim i kao igraca, volim borbene , fokusirane i drustvene igrace.
Ali , vidjet cemo njegov ucinak kad ode Miro, realno dosta posla i on radi. A svakako bi morao poraditi na ofanzivi da bi mogao naci mjesto u Zelji u naredne dvije godine, jer vjerujem da za taj vremenski period necemo dovoditi polovicne igrace koji imaju prednosti i mahana, nego kompletne bar za ovu ligu. A on mora dosta poraditi da bi se nasao u tom timu.
Vidi zasmetalo mi je to što se lik pojavi niodkuda i prva rečenica Siniša taraba nad tarabama, što nije ni 5% blizu činjeničnog stanja.. Slobodno mogu reć klasična laž.

Apsolutno sam istog mišljenja trenutno je najbolji u ligi i najmanje što bi trebali raditi jeste poništavati učinak jednog od naših ponajboljih igrača trenutno. Kada dođemo u poziciju da smo evropski pokriveni na svim ostalim pozicijama i kada se u našoj igri osjeti da baš ta pozicija škripi onda moramo tražiti kvalitetnija rješenja, do tada nije ni pošteno ni fer da prema njemu da ga razvlačimo na forumu u negativnom kontekstu.

@Omar sve ok :D ali ja sam više gledao kompletan utisak i on je složio se neko ili ne na strani Siniše.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

SarajlijaTM
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:38 pm

gavran je napisao/la:
uto maj 09, 2017 8:20 pm
Omar500 je napisao/la:
uto maj 09, 2017 7:35 pm
IvanOsim je napisao/la:
uto maj 09, 2017 7:24 pm
Slabo gledas moj gavrane, vjeruj da je tanak totalno.. doduse Sinisa igra beka kako se igrali prije 30 godina, dva puta preko centra u toku utakmice... Memija je slabo centrirao, al je dolazio u prilike da centrira, Sinisa ima plafon 2 pokusaja centarsuta za 90 min, malo li je...
A ako nekad naletis na Miru pitaj ga s kim mu je bilo lakse igrati Memija ili Sinisa pa ces cuti..
Svaka cast Sinisi na pozrtvovanosti, ali kada isti to Dino radi, onda se ovdje pise da je mesar, da dobija dzaba kartone i slicno. Sinisa izgleda mnogo bolje cisto iz razloga zato sto Miro igra na toj strani i masivno ( :D ) krpi u defanzivi, a ofanziva svakako bude onda kompletno njegova.

Evo jedna lijepa fotografija, Grbavica predivno izgleda, jedva cekam europsku utakmicu, to ce biti spektakl.

slika
zasto krov na zapadu nije iste boje
Radi uroka
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!

IvanOsim
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:39 pm

@Omar500 druze sto posto se slazem, inace potpuno je drugacije gledanje na momke iz nase skole i na dosle, al to je vec dublja tema... ma najbolje ti je poredjenje sa Stanom, urijetko da napad prodje da se Stana ne ubaci, a Sinisa urijetko dase ubaci, zato poslije utakmice Stana ne moze stajati na nogama, a sinisa moze pravo u Argelini.

GoodisonPark
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:40 pm

IvanOsim je napisao/la:
uto maj 09, 2017 8:34 pm
uto maj 09, 2017 7:50 pm
Gore u Krupi od prve minute krenuti borbeno, agresivno, visoki presing, markiranje, jak tempo, tjerati protivnika na greške to je mnogo lakši način da dođemo u čiste prilike nego da ganjamo posjed lopte ko Zrinjski i da beskonačno kružimo oko šesnesterca.

Siniša je mašina, po meni za klasu bolji defanzivno od Memije, to što se ne ubacuje često u napad i što nije mnogo ofanzivan kako bi neki voljeli to se može pripisati i zadacima trenera, možda i jeste njegov zadatak više defanzivne prirode a u napadu ako šta bude bude, bez rizika.. Kako je samo ogadio fudbal nekakvoj izvikanoj zvjezdici Kukoču u roku od 10 minuta, onaj više nije znao da li je Siniša samo jedan na terenu il se dupliro pa se frajer okreće oko svoje ose u nevjerici i svim silama se trudi da bar uputi bilo kakav centaršut :D
Druze ako nije problem mozes li mi nabrojati 2 vrhunska beka koja slabo rade u ofanzivi, i kojim je akcenat samo na defanzivi.
Siniša Stevanović je ubjedljivo najbolji desni bek PL BiH pa taman da nikad centra ne prelazi i to neće promjeniti hiljadu tvojih postova u kojima pokušavaš da ga ocrniš!!!
Željo samo Željo!!!

ChWilla
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:41 pm

najbolji naš i lijevi i desni bek je srđan stanić... :D samo ne može oboje odjednom...
gradi željo boli te *****

GoodisonPark
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:42 pm

Hurmasica je napisao/la:

Uoči gostovanja u Krupi ništa nije prepušteno slučaju. Mobilizirane su sve snage, navijači, igrači i stručni štab, administracija i rukovodstvo Kluba, veterani i legende Kluba. Posebnu ulogu imat će Mišo Smajlović, koji će sve vrijeme biti uz ekipu. Legendarni napadač je u dresu Željezničara odigrao više od 400 utakmica uz 241 postignuti pogodak.

Svi zajedno do pobjede!!!
Željo samo Željo!!!

IvanOsim
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:44 pm

@GoodisnonPark

Druze meni apsolutno nije zelja da ga ocrnim, nego kazem samo svoje misljenje, svidalo se ono tebi ili ne....

Druze ako nije problem mozes li mi nabrojati 2 vrhunska beka koja slabo rade u ofanzivi, i kojim je akcenat samo na defanzivi ??

GoodisonPark
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:50 pm

IvanOsim je napisao/la:
uto maj 09, 2017 7:03 pm
Po meni nasa najslabija karika u zadnje vrijeme i to ubjedljivo najslabija je Sinisa. Ovdje raja svrsava na dba njegova klizeca, a on uopste se ne postavlja kako treba, svaka utakmica zuti, njemu je vrhunac karijere Zeljo, nadam se da ga necu jos dugo gledati u nasem dresu ( ne zbog mene nego ubog napretka kluba).
Hajde ti meni objasni šta ja poslije ovoga da diskutujem sa tobom???

Tvoje mišljenje, u redu.. Misli i dalje tako ali je ono apsolutno daleko od realnog i objektivnog, činjenica!
Željo samo Željo!!!

Brkoo
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:58 pm

uto maj 09, 2017 8:42 pm
Hurmasica je napisao/la:

Svi zajedno do pobjede!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

bistrikboy
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:59 pm

Hurmasica je napisao/la:

Ovo je sjajan potez.Svaka cast.Idemo ba po titulu!
1921-1987-2007

IvanOsim
Kontakt:

uto maj 09, 2017 8:59 pm

Ako nemas argumenata, necemo ni diskutovati, ha ya...

Sta kazes ti on je najbolji bek lige i bice makar ne preso centra... al ja bi se nadovezo i rekao ne samo da je najbolji igrac lige, nego je i cijelog balkana, ma ne da ne mora prelaziti centar, moze biti i na klupi, samo da se vrti oko prvog tima.. :) zivio gudisone, valjda ti nije s nekim iz familije u vezi ovaj nas lepi bek :)

Trenutno korisnika/ca: HajrA, Loris1971 i 9 gostiju.

Prijava  •  Registracija