Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:08 pm

zrinjski ima problem, jer je navikao tekme kakve je ona protiv krupe završiti za 20 hiljada. čim to ne može, odmah je problem, izbačen je iz rutine, iz kolosijeka. čim se normalno igra lopte sve je moguće, pa i da ne pobijediš realno slabijeg ni uz presudnu grešku sudije. po njihovom bi ukusu bilo da je tekma bila završena s obje strane i da se kao na otoci 2014. golman sklanja da lopta uđe. pitari nijednu tekmu gdje se igralo lopte u dosadašnjem toku lige za prvaka nisu dobili. i to ti je otprilike to.

na njihovu veliku žalost, i dalje je sve u našim rukama.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:10 pm

Je li neko bio na treningu ima li kakvih naznaka o izmjeni pocetnih 11. Postoji li nada da vidimo Italijana ili Osmankovica od pocetka.
Manite se vise vracanja u proslost, nista necemo mi time dobiti a mozemo puno izgubiti skretanjem s bitnog a to su naredne utakmice i titla.
Zajebite greske, detalje, ofsajde, penale, kazne pred nama su 4 vazne utakmice i zaboravite sta je i juce bilo gledajte ka danas sutra...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:19 pm

ChWilla je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:08 pm
zrinjski ima problem, jer je navikao tekme kakve je ona protiv krupe završiti za 20 hiljada. čim to ne može, odmah je problem, izbačen je iz rutine, iz kolosijeka. čim se normalno igra lopte sve je moguće, pa i da ne pobijediš realno slabijeg ni uz presudnu grešku sudije. po njihovom bi ukusu bilo da je tekma bila završena s obje strane i da se kao na otoci 2014. golman sklanja da lopta uđe. pitari nijednu tekmu gdje se igralo lopte u dosadašnjem toku lige za prvaka nisu dobili. i to ti je otprilike to.

na njihovu veliku žalost, i dalje je sve u našim rukama.
:palacgore:

Chile, ne igramo mi sa foruma u subotu, ima još vremena da se priča o svemu.. Ima na prethodnim stranicama dosta priče i oko naše ekipe i oko štoperskog para, ima tu i hajcanja za subotu ali u isto vrijeme se mora iskoristiti prilika da se začepe usta svima koji pokušavaju da nas blate preko sudija..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:21 pm

ChWilla je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:08 pm
zrinjski ima problem, jer je navikao tekme kakve je ona protiv krupe završiti za 20 hiljada. čim to ne može, odmah je problem, izbačen je iz rutine, iz kolosijeka. čim se normalno igra lopte sve je moguće, pa i da ne pobijediš realno slabijeg ni uz presudnu grešku sudije. po njihovom bi ukusu bilo da je tekma bila završena s obje strane i da se kao na otoci 2014. golman sklanja da lopta uđe. pitari nijednu tekmu gdje se igralo lopte u dosadašnjem toku lige za prvaka nisu dobili. i to ti je otprilike to.

na njihovu veliku žalost, i dalje je sve u našim rukama.
:palacgore: pogotovo za recenicu na dnu :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:22 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
uto maj 02, 2017 1:57 pm
chile je napisao/la:
uto maj 02, 2017 1:51 pm
Koji vam je qurac vise...hajde sto su se slani i menstrualni ujedinili u napadu i kmecanju po forumima i portalima, sto i vi kmecite.
Ovi portali i forumi su ogromno zlo postali, samo se neko napada i brani...
Preseravanje nevjerovatnih razmjera.
Puno se priča, svi čuvaju svoju guzicu i prave alibi za eventualni neuspjeh. Općenito onako ne samo s naše strane. Fudbal je otišao u drugi plan a to je problem.
Pogotovo na ovom forumu. Alibi i teorije za filma. Od placanja za psovke do preprodaje Duljevica za milion eura. :D
A na kraju krajeva sve je pa pa paranoja.
peace out
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:25 pm

Bio je penal na Ordagiću, bio je penal i na Blagojeviću.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:36 pm

Vrag je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:22 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
uto maj 02, 2017 1:57 pm
chile je napisao/la:
uto maj 02, 2017 1:51 pm
Koji vam je qurac vise...hajde sto su se slani i menstrualni ujedinili u napadu i kmecanju po forumima i portalima, sto i vi kmecite.
Ovi portali i forumi su ogromno zlo postali, samo se neko napada i brani...
Preseravanje nevjerovatnih razmjera.
Puno se priča, svi čuvaju svoju guzicu i prave alibi za eventualni neuspjeh. Općenito onako ne samo s naše strane. Fudbal je otišao u drugi plan a to je problem.
Pogotovo na ovom forumu. Alibi i teorije za filma. Od placanja za psovke do preprodaje Duljevica za milion eura. :D
A na kraju krajeva sve je pa pa paranoja.
peace out
Odkud ti znaš da je paranoja.Svako malo malo se kleberiš ko lud na brašno.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:38 pm

U Zeljeznicar se na ljeto vraćaju dva zaboravljena igrača Damir Sadiković i Ivan Kostić....jel neko zna kakva je situacija sa Kosticem jel nas ili ...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:48 pm

viewtopic.php?f=73&t=477

ako neko nije vidio :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:49 pm

Otislo je odavno sve u drugi plan, pogotovo derbi.
Medjutim, ne mozete mirno gledati sto se radi. Zasto se nije pisalo o greskama nama u stetu dok smo tovarili u donjem dijelu tabele. Cak ni mi kojima je steta ucinjena nismo dizali hajke kakve se sad dizu.
Prvenstvo je doslo u tu fazu gdje se lomi o tituli. Niko nije ocekivao da ce Zeljo doci ovdje, Pa se sad prave smijesni videi kako se nama sudi i razne stvari.
To se ne moze mirno pratiti. Stati u odbranu svog, pa sta bude bude. Mi prvi nismo poceli, samo branimo svetinju..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 2:59 pm

struja je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:36 pm
Vrag je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:22 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
uto maj 02, 2017 1:57 pm


Puno se priča, svi čuvaju svoju guzicu i prave alibi za eventualni neuspjeh. Općenito onako ne samo s naše strane. Fudbal je otišao u drugi plan a to je problem.
Pogotovo na ovom forumu. Alibi i teorije za filma. Od placanja za psovke do preprodaje Duljevica za milion eura. :D
A na kraju krajeva sve je pa pa paranoja.
peace out
Odkud ti znaš da je paranoja.Svako malo malo se kleberiš ko lud na brašno.
Psovke narucene :oops:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:01 pm

U subotu pobjeda 3:0! Dva penala nepostojeca kao onaj Mesanovica u Mostaru ove sezone, te jedan iz ofsajda kao Benko u Lukavici prosle sezone!
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:01 pm

struja je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:36 pm
Vrag je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:22 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
uto maj 02, 2017 1:57 pm


Puno se priča, svi čuvaju svoju guzicu i prave alibi za eventualni neuspjeh. Općenito onako ne samo s naše strane. Fudbal je otišao u drugi plan a to je problem.
Pogotovo na ovom forumu. Alibi i teorije za filma. Od placanja za psovke do preprodaje Duljevica za milion eura. :D
A na kraju krajeva sve je pa pa paranoja.
peace out
Odkud ti znaš da je paranoja.Svako malo malo se kleberiš ko lud na brašno.
u pravu je momak,ovdje sto sam procitao zavjera ni hickok ih ne bi mogao smisliti.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:06 pm

Slobodu nismo pobjedili nekoliko godina zaredom na Grbavici,taj niz smo prekinuli,Radnik nismo takodjer pobjedili na Grbavici dugi niz godina i taj niz smo prekinuli..Zrinjski nismo pobjedili na Grbavici 3 godine zaredom i taj niz cemo prekinuti..HAJCAJ RAJU SVI NA GRBAVICU 06.05.2017 u 20:00..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:07 pm

psihopata je napisao/la:
uto maj 02, 2017 3:01 pm
struja je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:36 pm
Vrag je napisao/la:
uto maj 02, 2017 2:22 pm


Pogotovo na ovom forumu. Alibi i teorije za filma. Od placanja za psovke do preprodaje Duljevica za milion eura. :D
A na kraju krajeva sve je pa pa paranoja.
peace out
Odkud ti znaš da je paranoja.Svako malo malo se kleberiš ko lud na brašno.
u pravu je momak,ovdje sto sam procitao zavjera ni hickok ih ne bi mogao smisliti.
Ja sam tebe I tog momka nedavno pitao jel vam normalno da se igračima psuje na zagrijavanju kao što je bilo na utakmici protiv širokog. Niste mi ništa odgovorili
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:07 pm

rodrigo87 je napisao/la:
uto maj 02, 2017 3:01 pm
U subotu pobjeda 3:0! Dva penala nepostojeca kao onaj Mesanovica u Mostaru ove sezone, te jedan iz ofsajda kao Benko u Lukavici prosle sezone!
I Blagojevic pravi faul kao Tatomirovic u Lukavici. Naravno nece biti crveni.

Hajcajjj, napuni Grbavicu.!!!

Treba da se angazujemo oko hajcanja, jer "skupa mozemo sve"!
 
TMYHooligan
Postovi: 4
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:11 pm

Pocinju mi se gaditi forumasi ovdje a koji su nekada bili izvrsni! Ko da citam pitarsko kmecanje na evo vec preko 20 stranica: KMekme svi su protiv nas,u inat svima. Procitaj te se i vidite na koga podsjecate sami sebe!

Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:16 pm

Cim shavtite da savez ne interesuju ni mi,ni pitari ni Zrinjski bice vam bolje..Njima je bitan nacionalni kljuc i profit..Pa eto prosle godine ni mi ni pitari nismo nista osvojili,niti smo se plasirali u Evropu sto je jos gore..Je li to znaci da savez vode škutori ili Srbi..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
bagra
Postovi: 24
Pridružen/a: pon maj 01, 2017 9:39 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:20 pm

Ljudi isto ste kakve tetke u menstruaciji sta vam je ba?Kao da ce se nesto postici s ovim skakanjem s foruma na forum. Vise se ne zna ko pije a ko placa. Sad ovi dobri, sad oni dizu hajku, sad sudije ne valjaju svi su protiv nas a ustvari lupatanje samo tako.. :D
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 02, 2017 3:28 pm

Okolele je napisao/la:
uto maj 02, 2017 3:16 pm
Cim shavtite da savez ne interesuju ni mi,ni pitari ni Zrinjski bice vam bolje..Njima je bitan nacionalni kljuc i profit..Pa eto prosle godine ni mi ni pitari nismo nista osvojili,niti smo se plasirali u Evropu sto je jos gore..Je li to znaci da savez vode škutori ili Srbi..?
a mi spadamo u koju kategoriju nacionalnog kljuca? mene to uvijek interesuje... jesmo li srbi, hrvati, bosnjaci?
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 248 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija