Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:46 pm

Ajzea je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:41 pm
Hladne glave pisem..
Danas smo popusili kup, Ivana, Gorana kakvog god da je, 700.000 eura i moguce titulu. Malo li je..
Za šta ove pare?

Zakarić je sam kriv, slučajno ili namjerno on je dobro pogurao Široki u finale.

PS: Musa sasvim ok, i vjerujem da ćemo bolje odigrati sa njim u Tuzli nego što bi sa Lepim.
Zadnja izmjena: FaraonTM, dana/u sri apr 26, 2017 10:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:46 pm

gost_manje je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:43 pm
Model1964 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:39 pm
Mi o Lendricu, Zakaricu, naklatili se na katolike :ganja:
A brata muhamedanca Musu niko ne spominje. Niste ferrr :placeodsmijeha:
Ko je rekao da je on fuzbaler neka pojede diplomu i ode Eskimima u dugogodišnju posjetu.
Cuj Musa, :roll:
Izvini, ali u najmanju ruku ne bih se složio s tobom. Na današnjoj utakmici je, bez obzira na svo sivilo, bio među najboljim igračima u našem timu. Pogledaj ponovo naročito prvo poluvrijeme, prve barem 3-4 šanse ili polušanse koje smo stvorili je kreirao upravo on. Očigledno ima momenata toplo-hladno, jer je prošlu sa Širokim bio katastrofa. A prije toga, kući protiv Radnika u kupu, cijeli stadion se kleo u njega.
:palacgore:
Slazem se, cak je i nazad ispadao jer je jedini igrao s nekim rizikom. Sta ces nekada i ne prodje, a Blagojevic i Markovic pokusaju nesto samo kada nema nikakvo sigurno rijesenje.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:47 pm

gost_manje je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:43 pm
Model1964 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:39 pm
Mi o Lendricu, Zakaricu, naklatili se na katolike :ganja:
A brata muhamedanca Musu niko ne spominje. Niste ferrr :placeodsmijeha:
Ko je rekao da je on fuzbaler neka pojede diplomu i ode Eskimima u dugogodišnju posjetu.
Cuj Musa, :roll:
Izvini, ali u najmanju ruku ne bih se složio s tobom. Na današnjoj utakmici je, bez obzira na svo sivilo, bio među najboljim igračima u našem timu. Pogledaj ponovo naročito prvo poluvrijeme, prve barem 3-4 šanse ili polušanse koje smo stvorili je kreirao upravo on. Očigledno ima momenata toplo-hladno, jer je prošlu sa Širokim bio katastrofa. A prije toga, kući protiv Radnika u kupu, cijeli stadion se kleo u njega.
Stoji da je nešto bolji naprijed zbog brzine, ali samo malo. Meni je odron svaku koju je igrao. U nivou Husica :D Vrhunac je drugo poluvrijeme, izgubljen u vremenu i prostoru, ne zna đe udara :roll:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:47 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:@ajzea, samo smo izgubili kup... za sve ostalo nisi u pravu
Najmanji je problem što smo ispusili kup. Samo to ljudima Niko nije rekao. I mislim da je ajzea u pravu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:48 pm

Taj isti Musa kojeg hvalite je minimalno kreirao jednu 100% sansu za Siroki kad su isli 3 na 1, u defanzivi katastrofa, u ofanzivi nedorecen..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:48 pm

Bojim se da je u pravu za Gorana. Ovo ostalo se moze jos pricati. Jeste pogrijesio, katastrofalno, ali one psovke nisu normalne. Mene je sramota bilo danas. Slavko je pametno postupio sa izmjenom. Sve je divno, krasno kada stvari idu i pitarima je tako isto i slazu se, ali Zeljina velicina se pokazuje kada stvari ne idu, E drugari i drugarice, tu se mijenjamo i to najgore.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:49 pm

Sve u svemu danas imamo i jedan svjetski rekord u napuštanju utakmice. Jedan forumaš je izašao čini mi se u 20. minuti sa Istoka, prepoznaće se :D
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:49 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:45 pm
A kad je brat frljavo raspali i omuguci sirokom 3 na 1 kontru i zicer? Musa je ralno smijesan fudbaler, nesto tipa onog mailsona sto je bio. Totalno nezreo.
Zato sto ostali nikako ne grijese mi ne mozemo stvoriti sansu na utakmici. **** ti igraca koji gleda da lopta nije kod njega. Takvi nista nece napraviti. Musa je s 18 godina potpisao ugovor s ozbiljnim klubom nego ce, osim Mire, iko potpisati. Vecini su i prosli vozovi.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:50 pm

FaraonTM je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:37 pm
ChWilla je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:32 pm
FaraonTM je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:30 pm


Naravno da je trčao, čak je i na 0:3 pred kraj utakmice odradio puni šprint od protivničkog šesneasterca do haman našeg kako bi ispratio svog igrača. A o toj zavaljenosti na krilo da ne pričamo, to je "vizionarski" potez još iz Sabljinog mandata.

Ne znam zašto je to Lendrić danas zaslužio da se kritikuje više nego Miro?
zato što situaciju doživljava s drukčijim izrazom lica. raja u nas i dalje misli da si borbeniji što imaš više klizećih...
Ma da ti na kažem sa čim drugačijim... :D

A ova igra danas nije bila ništa bolja niti išta gora nego u većini utakmica ove polusezone (izuzev Slobode kući i Radnika u kupu kući), samo je fazon što je Široki dao dva gola na brzinu i u startu riješio pitanje prolaska dalje, pa je zato ostalih 80. minuta bilo haman rekreativno i frustrirajuće za naše igrače i navijače.
:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:50 pm

Uostalom ako Zakarić ima kvalitet nek' ga i dokaže na terenu, vrlo jednostavno. Za razliku od njega, Lendrić nam je puno dao za ovu godinu i po dana koliko je u klubu, kad već spominjemo učinak.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:50 pm

sergejevic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:49 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:45 pm
A kad je brat frljavo raspali i omuguci sirokom 3 na 1 kontru i zicer? Musa je ralno smijesan fudbaler, nesto tipa onog mailsona sto je bio. Totalno nezreo.
Zato sto ostali nikako ne grijese mi ne mozemo stvoriti sansu na utakmici. **** ti igraca koji gleda da lopta nije kod njega. Takvi nista nece napraviti. Musa je s 18 godina potpisao ugovor s ozbiljnim klubom nego ce, osim Mire, iko potpisati. Vecini su i prosli vozovi.
Bas tako, ne bih ja Musu otpisivao...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:51 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:45 pm
A kad je brat frljavo raspali i omuguci sirokom 3 na 1 kontru i zicer? Musa je ralno smijesan fudbaler, nesto tipa onog mailsona sto je bio. Totalno nezreo.
Istina, sjećam se toga ali eto na sreću ne primismo go. Ali treba se zapitati šta bi trebao jedan bek raditi dok imamo 4 gola zaostatka, vjerovatno ne bi trebao čuvati prostor nego nešto pokušati napraviti prema naprijed. A, ruku na srce, ako nam prave 3 na 1 kontru onda tu definitivno fale bar još dvojica (pored Muse koji je prije toga bio s loptom), tako da po meni on nije najveći krivac za tu situaciju.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:52 pm

Od pocetka utakmice, kad sam ugledao istok na sredini prazan nije mi bilo dobro. Generalno neku cudnu atmosferu na tribinama sam osjecao, prvo sto sam pomislio prije nego je pocela utakmica bilo je "i ne zasluzujemo da idemo dalje" Mozda sam jednostavno imao prevelika ocekivanja i mislio da ce Grbavica biti puna.

Onda pocela utakmica vidim nesto nije uredu, nije to ni snaga ni svjezina, jednostavno danas je bio prisutan psihicki problem kod vecine.

Izdvojio bih Blagojevica, kao pijan na pocetku utakmice. Zakaric ulazio mlako u duele i ispizdio me nevjerovatno kada sam vidio da slavko salje Stevu na zagrijavanje ustao sam i aplaudirao.
Musa ne može igrati na beku, svaku loptu koju je povukao ili je nesigurno dodao ili je izgubio. Moze mozda na krilo da mu se gurne u for i da je centrira. U odbrani nesigruan, krene pa stane. To sve utice na cjelokupnu odbranu. Kerla i Bogi kukavicki na pocetku, pogotovo Bogi. Jako loše. Sinisa zasluzuje kritiku ali mu je necu dati, covjek je iskljucivo desnjak i jako mu je tesko igrati na lijevom beku pogotovo kada krene u fazu napada. Zeba takodjer ustao na lijevu nogu. Zakarić ima problem u glavi, nadam se da ce mu ova danasnja pljuska razbistriti glavu i da ce zaigrati bolje. Miro solidan, mada i on dekoncentrisan. Lendric je ganjao , trudio se. Jednostavno nije tip igraca koji moze nesto puno sam uraditi, napravi mu sansu i vjerovatno ce zabiti. Koliki god neko bio profesionalac nije lijepo slusati da ti *ebu sta stignu, a ti pri tome najbolji strijelac ekipe koju si doveo na prvo mjesto. Stavite se u njegovu situaciju i razmislite kako bi se vi osjecali.

Sve u svemu trebamo stati jedni ispred drugih, pogledati se u oci i krenuti dalje zajedno, jer samo zajedno mozemo po titulu. Svasta smo ove godine pregrmili, i ovo cemo samo da se vise opametimo i naucimo neke stvari jednom za sva vremena. Mora se nekada i izgubiti, mora ekipa nekada pasti na svakom planu. Trebamo iz toga izvuci najbolje lekcije i nastaviti dalje, jer to radimo za Želju i samo je Željo bitan.

Na kraju zelim reci da vise ne zelim da cujem pricu "on je mlad pritisak je i rizik staviti ga da igra u bitnim utakmicama" od danas definitivno vjerujem da Kemo, Zera, Amar mogu da konkurisu za prvih 11. Ne moraju svi odjednom, jedan nek se nadje u prvih 11 i garantujem zivotom da ce od 10 utakmica 8 odigrati jako solidno. Moramo se naviknuti na to. Moramo im dati sansu, pogotovo kada imamo u ekipi toliko skolovanih iskusnih igraca. Pa Žera kada ima pored sebe Zebu, Miroslava, Jovana itd ne moze da ne odigra dobro. Treba napraviti sistem da im se daje sansa. Moraju napredovati djeca nasa, moramo ih cijeniti i vjerovati u njih cak i kada ni oni sami u sebe ne vjeruju.

Pozdravljam vas toplo sviju, lezimo odmorimo se, spustimo loptu na zemlju. Izmirimo se i krenimo dalje u tuzli nas ceka tezak susret koji cemo da dobijemo.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24758
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:53 pm

slika
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:54 pm

Ne znam za storma, al ja sam zaplako.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:55 pm

po ovoj statistici mi smo prošli
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:55 pm

Musa ne moze igrati beka a to mu je prirodna pozicija. Krilo i nekako. Po meni nezreo igrac. Ima nekog potencijala ali nista specijalno. Jedno je ono sto je on kao junior pokazivao i zbog toga potpisao ozbiljan ugovor. I onaj Halvadzic je bio dobar u mladjim kategorijama a u seniorima se nigdje nije snasao pa ni kod nas.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:55 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 26, 2017 10:54 pm
Ne znam za storma, al ja sam zaplako.
Plači pičko
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:56 pm

Ako moze u PP sta bi na Istoku.
1987
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 10:57 pm

kako mi imamo los mentalitet to je cudo jedno, ne kazem mi Manijaci nego mi Bosanci i Hercegovci
skupimo pare i napravimo tribinu, prelijep nam je Istok... igrat cemo Evropu na Grbavici
5 kola prije kraja obezbijedili Evropu
imamo realne sanse za titulu, imamo najvecu posjetu u drzavi
ii znamo da su nam igraciu morni, preforsirani i izgubimo utakmicu 0:3 od dobrog i uvijek neugodnog nam protivnika
i onda taj nas mentalitet, nista ne valja.. ajmo psovat, galamit, potuc se
Real Madrid potrosi 300+ miliona na igrace, izgube od mrskog neprijatelja 0:5 malo se zvizdi i to je to
kod nas odmah opsadno stanje, ne trebamo ni u cemu pretjerivat ni u radovanju niti u tugi
i da, jedva cekam citat forum poslije utakmice u prokletoj Tuzli kada opet budemo prvaci svemira :D
PS: Istok preko tv (streama) izgleda fakat velicanstveno, to je totalno drugi stadion
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik, neroazzuro i 157 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija