Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:14 pm

Ne zasluzujemo mi dobrog Zelju ni svu ovu pozitivu koja se napravila zadnjih pola godine. Mi smo rame uz rame sa najvecim dusmanima kluba.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:14 pm

Yebem i ovaj 26.4. Yebem i nas i posjetu. Yebem i one desetogodisnje sto ostave prazan centralni dio nove tribine. Yebem i Zakarica, IGRAČ SI ŽELJE, A NE ŠIROKOG! Yebem i sudiju sto nam penale svira kad utakmica izgubi rezultatski znacaj. Yebem igrace Sirokog koji se na 0:3 valjaju i uzimaju vrijeme, kome se valjas, u koje svrhe? Yebem i nas sto im aplaudiramo za postignuti go, a yebem i ove sto udaraju nase navijace zbog toga sto aplaudiraju. I tako bih redom yebao, spisak je dug, ali ovdje cu se zaustavit. Znas ti nas, yebo ti nas!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:15 pm

santakuruz je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:14 pm
Ne zasluzujemo mi dobrog Zelju ni svu ovu pozitivu koja se napravila zadnjih pola godine. Mi smo rame uz rame sa najvecim dusmanima kluba.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
Zasto ?
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:15 pm

Evropa i to je to, ali sigurno ostajemo i bez titule.

Pozdrav pitarima koji slave pobjedu SIROKOG. :)
1987
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:16 pm

nista braco jedna od najvecih blamaza u histroji kluba i nadam se da ce neko odgovarati za istu ....od igraca navijaca svi su bili odron ....nadam se da ce Miske sakcionisati odgovorne za ovu blamazu...necu ulaziti da li je namjesteno da li je kurcobolja imaju ljudi koji primaju platu za to ali ocekujem velike kazne za ovu blamazu !
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:17 pm

Govorio sam da treba izvesti izmijesan sastav, ali dzaba...
Da se izveo izmijesan sastav, ti momci bi se borili, pa ako bi i doslo do poraza, sigurno se ne bi desila ovo brukanje. Zeric je vise uradio nego mnogi. Ovo promasivanje penala ne bih ni da komentarisem, sta god da kazem pogresno ce se shvatiti, ali ovo je nedopustivo, ovako se ne smije igrati, sta god da je razlog ovih igri. Bas sam se radovao utakmici, jer sam mislio da cu gledati jedan mladji, izmijesan sastav (jer kad ces ako neces sada), ali kakvi.

Ovako si samo prvu ekipu ubio u pojam pred najgore gostovanje sezone. Blago se nama.

Stvarno sam sokiran. Pristup u obje utakmice sa Sirokim je nevjerovatan i stvarno dodje covjeku da se zapita. vezni red je da te bog dragi sacuva, a odbrana nista bolja.

Ne znam kako se ekipa moze oporaviti do gostovanja u Tuzli, nevjerovatno je da ne mogu ili nece dati pocasni gol, a ne jos da se okrece rezultat. Bude li se gore ovako igralo, ubit ce nas. Vjerovatno nece, ali ovo ce itekako uticati na ekipu, a svi znamo koliko je malo dovoljno da se ekipa poljulja na psiholoskom planu, to smo vidjeli od starta sezone.

@iggy

uvijek izgmizu odredjeni nakon poraza te spominju Amara i trofeje, jedva docekaju, a sigurno nije slucajno. providni ste.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:19 pm

Ruzan dan, ma sta ruzan-odvratan. Iskreno, nisam se nadao finalu, nekakakv los predosjecaj zbog te Listice koja nam godinama nabija komplekse, ali da cemo ovako biti razbijeni ni sekundu nisam pomislio.
Valja se dici, pravi navijaci moraju ostati uz ekipu i na tribini i u ovako groznim porazima pa ako dobijemo u Tuzli oprostiti im. Tada ce sve biti lakse u bitki za drugi trofej.
Naprijed Zeljo! :zeljeznicar1:
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:20 pm

D.B.Cooper je napisao/la:
sri apr 26, 2017 7:56 pm
Ako je vec bio dogovoren prolaz Sirokog , trebali su dogovoriti i neki drugi rezultat a ne da se ovako obrukamo . Jos se one levatine pobise na istoku .
Ko se to pobio .
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:20 pm

Katastrofa.
Fudbal je najprije sport....pokazi fer plej i reci sudiji da je smijesan i da nije bilo kontakta. Budi gospodin , uzmi nagradu za fer plej.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:20 pm

Piccko jedna !
Suspendovat gov.na sve im yebem!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:20 pm

Neću kritikovati i ne volim ali što mi je jedan nas igrač toliko postao odvratan i mrzak ne pamtim da je ijedan igrač ikad bio...kurcobolja ....Semir Kerla ne zasluzujes sveti dres....pozitivna jedino ulazak Zerica i vidi se da mali zna...
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:21 pm

a da malo smirimo strasti momci... izgubili, ispali... nije smak svijeta... danas nista nije islo... ybg... igracima sad treba mir pred vaznu utakmicu sa slobodom... podrska ne smije izostati... molim vas, bez vrijedjanja igraca, strucnog staba i slicno, jer ja prvi to neu tolerisati, i letice banovi... budimo dostojni i u porazu!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:21 pm

Ma hebat ga dešava se i najboljima. Samo da ovo ne obori posjetu, a hoce ali eto sve u svemu ništa što treba da ikoga pogađa previše. Lopta je okrugla i nije kraj svijeta
(Bogicevic out)
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:22 pm

iggy2377 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:07 pm
Slavko ti si dosegao svoj maximum PERMANENTNO.Bit cemo drugi.Tako da slobodno mozete zaboravit titulu.
Nije dzaba Amar jos uvijek bez kluba


e jbg necemo pretjerivati sa ovim, ja od Slavke jos vise ocekivam sljedece sezone, ja ne znam koji ce tvoj tim da zavrsi, ali Zeljo ce biti prvi...
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:23 pm

Kakvo namještanje? Oni odmorni, mi umorni. To se vidjelo. Morao je Slavko više rotirati tokom polusezone, ali lako je sad naglabati... Ako izgubimo u Tuzli, mislim da gubimo titulu. Sad ćemo vidjeti ima li ekipa karakter i koliko je dobar trener Slavko (dobar jeste, čim nas je doveo ovdje, ali pitanje je koliko dobar).

Penali prvo nisu postojali, drugo ne mogu da vjerujem da onako užasno šutiramo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:24 pm

jbg, jedan od onih dana, kakvi kurci i palci o namještanju, prvi gol nas presjekao, idemo dalje, fina posjeta... Ma **** sve, Volim te Željo!!!
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:24 pm

Sve čestitke Širokom, nadigrali nas, prošli u finale, samo ćemo još vidjeti da li nas je ovo spustilo na zemlju (što ne bi bilo loše za kraj sezone) ili ukopalo dva metra pod zemlju.

Najiskrenije, po cijenu super zarade od dodatnih ulaznica, se nadam da će ovo utjecati na posjetu - jer me je danas naprosto bilo stid s kim dijelim tribinu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:24 pm

Gdje vam je obraz Gorane i Ivane?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:25 pm

tm8782 je napisao/la:
sri apr 26, 2017 8:10 pm
iggy2377 je napisao/la:Slavko ti si dosegao svoj maximum PERMANENTNO.Bit cemo drugi.Tako da slobodno mozete zaboravit titulu.
Nije dzaba Amar jos uvijek bez kluba
Kako si mi ti?

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
PERMANENTO dobar, za razliku od nekih koji nece da prihvate istinu i na krajeva da budu realni.
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 26, 2017 8:25 pm

Bas me zanima kako bi se vi ponasali da vam pola istoka psuje sve sto imate na zemlji i to skoro citavu utakmicu

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot], milanribar i 256 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija