Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 10:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet apr 13, 2017 10:45 pm
Ne moze ni prenos Junajteda proci a da se ne spomene Zeljina generacija pod palicom Babuke :titula: :titula:
I ja upravo gledam na areni, mehlem za usi kad poce nabrajati. Vrlo dobar komentator :palacgore:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 10:51 pm

Minjore je napisao/la:
čet apr 13, 2017 6:04 pm
slika
Najjaca parola ikad ! Brutalno istinita, takodjer !

Vasa ljubav je skupo placena !
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 10:54 pm

A koji vam je qurac furka sa tim agresivnim stavom u pm i derbi i sve.
Na tim utakmicama treba definitivno zabraniti gostujuce navijace bar narednih 5-10 god dok ne dodju normalne generacije i sa jedne i sa druge strane.
Koliko vidjeh po faceu i inim pisanjima najglasniji i najostriji su oni koji su silom prilika postali stanovnici ovog grada.
Do prije par godina je normala bilo da dva brata navijaju za razlicite timove, dva najbolja druga i zajedno se islo do stadiona a i podlije na cugu i standardna zayebancija.
Sad samo sto preko nisana ne pocnu gledati jedni druge, otjerace ovi ultra mega giga huligani i ono malo raje sa stadiona koja jos ne odustaje od naseg fudbala.
Cuj treba ih sutati ako dodju gledati utakmicu bujrum gledaj brate i uzivaj bez tenzija i belaja.
do kud je to doslo da rusi mukom izgradjen stadion i zeli mu da izgori kao 92 god. a rodjeno mnogo kasnije, a slicnih pacijenata bi bilo kad bi utrpana spodoba zavukla ruku u slajpek i menstrualnim napravila stadion na betaniji.
To je za mene jednom rijeci boles nista drugo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 10:56 pm

dell21 je napisao/la:
čet apr 13, 2017 4:01 pm
Morzhy je napisao/la:
čet apr 13, 2017 4:00 pm
Akcija "Stadion"...kakvi su to dušmani, fuj!
Znači istina je.
Naravno da je istina.
MUP prvi dosao do tih informacija, nisu znali sutiti.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:02 pm

chile je napisao/la:
čet apr 13, 2017 10:54 pm
A koji vam je qurac furka sa tim agresivnim stavom u pm i derbi i sve.
Na tim utakmicama treba definitivno zabraniti gostujuce navijace bar narednih 5-10 god dok ne dodju normalne generacije i sa jedne i sa druge strane.
Koliko vidjeh po faceu i inim pisanjima najglasniji i najostriji su oni koji su silom prilika postali stanovnici ovog grada.
Do prije par godina je normala bilo da dva brata navijaju za razlicite timove, dva najbolja druga i zajedno se islo do stadiona a i podlije na cugu i standardna zayebancija.
Sad samo sto preko nisana ne pocnu gledati jedni druge, otjerace ovi ultra mega giga huligani i ono malo raje sa stadiona koja jos ne odustaje od naseg fudbala.
Cuj treba ih sutati ako dodju gledati utakmicu bujrum gledaj brate i uzivaj bez tenzija i belaja.
do kud je to doslo da rusi mukom izgradjen stadion i zeli mu da izgori kao 92 god. a rodjeno mnogo kasnije, a slicnih pacijenata bi bilo kad bi utrpana spodoba zavukla ruku u slajpek i menstrualnim napravila stadion na betaniji.
To je za mene jednom rijeci boles nista drugo.
:palacgore:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:06 pm

Murinjo kopira Slavka..Sta je reci..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:11 pm

chile je napisao/la:
čet apr 13, 2017 10:54 pm
A koji vam je qurac furka sa tim agresivnim stavom u pm i derbi i sve.
Na tim utakmicama treba definitivno zabraniti gostujuce navijace bar narednih 5-10 god dok ne dodju normalne generacije i sa jedne i sa druge strane.
Koliko vidjeh po faceu i inim pisanjima najglasniji i najostriji su oni koji su silom prilika postali stanovnici ovog grada.
Do prije par godina je normala bilo da dva brata navijaju za razlicite timove, dva najbolja druga i zajedno se islo do stadiona a i podlije na cugu i standardna zayebancija.
Sad samo sto preko nisana ne pocnu gledati jedni druge, otjerace ovi ultra mega giga huligani i ono malo raje sa stadiona koja jos ne odustaje od naseg fudbala.
Cuj treba ih sutati ako dodju gledati utakmicu bujrum gledaj brate i uzivaj bez tenzija i belaja.
do kud je to doslo da rusi mukom izgradjen stadion i zeli mu da izgori kao 92 god. a rodjeno mnogo kasnije, a slicnih pacijenata bi bilo kad bi utrpana spodoba zavukla ruku u slajpek i menstrualnim napravila stadion na betaniji.
To je za mene jednom rijeci boles nista drugo.
Apsolutno se slažem, ali ovdje je ipak riječ bila o planiranoj akciji koja za svrhu ima uništavanje naše imovine, ljudi su na to osjetljivi, prvi ja. Što se tiče normalne raje nikakav problem, evo momak danas u dresu došao po karte, mangupski vadi mast kako se i nekada radilo, ja sam odma jednom pitaru ponudio da ide s nama na istok ali nažalost odbio je i nećemo imati mogućnost da ga mezimo nakon Ivanove simultanke u subotu aBd :D
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:11 pm

ChWilla je napisao/la:
čet apr 13, 2017 5:40 pm
rješenje je država, ali nje nema. policija sve zna i reaguje tampon zonama. i šta ćeš onda, da poginemo da sačuvamo instituciju derbija?

a šta će sutra biti s jugom na koševu, to će odrediti bord direktora sa tri malezijska glasa...
Dozvoli da te ispravim .Ni drzava ni policija nego Milicija.Milicija koja je imala muda i ovlastenja.Eto tako smo mi prije nove ere uzivali i smjenjivali se na kosevskom zapadu i nekom nazovimo ga sjevero istoku u zavisnosti ko je bio domacin a ko fiktivno gost na starom dobrom kosevu.Furka i mrznja je nazalost pocela po principu copy paste.Mrzili su me s brda 92 jer sam gradskih obiljezja a danas me mrze ier zivim ili volim plavu boju.Odavno derbi nije derbi ali nekako smo zaboravili da je sve ovo zbog onoga na terenu a ne na tribinama.Tribina je dodatak ,ne i razlog derbija,Chwilla jasno ti da ne repliciram nego si mi samo dao slagvort,Jos ne mogu sebi doci od onoga sto si nekad danas napisao i ne mogu da vjerujem da ta i tolika mrznja kojom se oni hvale i dice moze toliko daleko ici.
Ja sam jedan od onih koji dugorocno zagovara rjesenje kojim bi unaprijed bilo odredjeno gostovanje bilo koje navijacke skupine.Derbi ne postoji zbog i iskljucivo navijackih grupa..Navijackinm grupama ili ultrasima ako hocete omoguciti prisustvo u odredjenoj zoni uredjenoj tako da je bilo kakav prostorni tampon suvisan a ostalim normalnim ili obicnim navijacima omoguciti da gledaju tekmu
Svaki novi derbi ce izazivati reakciju po principu ko je prvi poceo,ali to nas u sustini ne treba zanimati,Procenat ui na kosevu ,pa sta.Sinoc Real sigurno nije imao podrsku aman zaman pa ubise Bajern iako se orilo.Ja svakako na Kosevo ne idem,anesto se necu ni nasekirati ako oni ostanu bez stoje.Rezultat u najvecem broju derbija nije zaviasio od podrske sa tribina
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:15 pm

Radite na tribini sta hocete, ali ovdje nemojte molim vas pisati kako treba nekoga pretuci od normalnih navijaca ako ih vidite na tribini. Ja znam dvojicu pitara koji su kupili po desetogodisnju i dali raji Manijacima. Oni ce ici samo na derbi utakmice. Je li i njih treba pretuci? Je li onih par sto su kupili stolice za sjever treba pretuci? Nemojte generalizovati. Ona djeca sto su se muckala u mudima kada je stadion gorio 92 su izgubljena nazalost i oni nemaju pojma o zivotu. A trebali bi znati makar da razlikuju dobro od loseg. Nemojte ih sve u isti kos.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:18 pm

Southboy je napisao/la:
čet apr 13, 2017 10:10 pm
Ja imam info od jarana(jedan od najboljih) koji je u podgrupi na sjeveru da dolaze 100% u kamuflazi i da se biti prisutni u dijelu prema "zdenci" i da ce krenuti sa navijanjem..

Ja se nadam da ce policija,klub,Dino Pekic i ostali,biti u pripravnosti i na te stvari jer nije tesko uociti povecu grupu i ispred stadiona i na samom stadionu a bez obiljezja..
Na velikom smo ispitu,nadam se da cemo ga poloziti..

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
I koja je onda poenta bojkota hahaha?
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:21 pm

Moja dva druga su pitari, redovno se zezamo, provociramo i sl., ali zaista sve u granicama rivalstva i normalnosti. Problem je što je došlo vrijeme da su oni koji se pitaju nešto većinski bez mozga, ali nećemo o tome, otići ćemo daleko :)
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:22 pm

Prokleto je Sarajevo i uvijek je bilo !
Murija - Dynamo, agenti - Saraj'vo !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:30 pm

Ajzea je napisao/la:
čet apr 13, 2017 10:51 pm
Minjore je napisao/la:
čet apr 13, 2017 6:04 pm
slika
Najjaca parola ikad ! Brutalno istinita, takodjer !

Vasa ljubav je skupo placena !
Do tada u nizu i ne bas neke odlicno smisljene parole i onda dodje ovaj dan.
Demoliranje na tribinama u svakom segmentu. Zakucavanje s parolom.
Dan idealan bio. Jedan od ljepsih.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:42 pm

Igramo njihovu igru, procitajte barbarezov post, ovo je sve njihova igra, znaju da su losiji, prave pritisak, sluze se svim i svacim. Mac sa dvije ostrice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:44 pm

Sviraj kraj sudija..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 13, 2017 11:59 pm

Evo maloprije na pivi sa haverom, pitarom mrtvim. Odrasli zajedno, odskolovali se i nase standardno "okupljanje" pred derbi.. Volim sto je i dalje masa normalna, ali belaj je sto su oni najgori najglasniji.
Sarajevski derbi i car derbija nikad nece nestati dok ima onih koji ga i dalje brane i vole. A ima nas.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 14, 2017 12:03 am

skretnicar je napisao/la:
čet apr 13, 2017 11:59 pm
Ne izmisljajte gluposti i ne prenosite nekakve price koje nisu istinite...suvisno je spominjati nekakve stadion akcije i to da ce se sutra pojaviti i poceti navijati. Stvarno se vidi da ste daleko od te neke price..

Jel neko zna kada je sutra trening ?
I mene zanima termin treninga ako neko zna ?
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 14, 2017 12:11 am

Nadam se da ce biti oko 17h, da bih mogao stici na trening.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 14, 2017 12:14 am

Sutra svi na Otoku!
Otjerat one azdahe u drugu ligu :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 14, 2017 12:23 am

Od sad pa nadalje i ubuduce samo sa utrpanim dogovarati i pregovarati.On je vlasnik kluba.Ne znam što se njihova uprava i njihovi navijaci uopšte petljaju u sve ovo kad ima gazda.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot] i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija