YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Kapiten
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 12, 2017 8:09 pm

Siroki vise zelio - siroki pobijedio.

Ovog Musu niposto ne treba zadrzati ako nam ponude, taman da nam i placaju za to. Ne krivim ga za ovo danas, ali sam njegovim nastupima u cjelini bas razocaran.
I ovo je samo pokazatelj Slavku da treba vise rotirati jer se jednostavno ne mogu sve utakmice igrati s istim igracima. Svaka tri dana. Sto je puno puno je.

zeljeznicar1
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:10 pm

Ako ih nemozemo dobit dva razlike u uzvratu i ne trebamo u finale.

Okolele
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:10 pm

U derbiju Crnova gurnuti u vatru umjesto Zakarića vjerujem da bi imali vise koristi od njega..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Plavi orkestar
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:11 pm

Ovo veceras je meni sumnjivo skroz.Nadam se da ce u revanšu dokazati da je ovo bio samo loš dan a da se niko nije igrao sa imenom i tradicijom kluba.U suprotnom...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Schwarz
Kontakt:

Ono sto je ocito je da par igraca je umorno.Mislim da je trebalo da malo odmore i Miro a i Darko, jer vec znamo da ce derbi igrati isti sastav gdje ce samo Stana uskociti umjesto Muse.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

za_zivot_cijeli
Kontakt:

svakoj seriji dodje kraj pa tako i nasoj. ako je vec morao doci bolje da je dosao sad nego za vikend.

ekipu treba maksimalno odmoriti u ova dva dana i pokusati dodatno motivirati pred derbi i nastavak sezone. moramo se vratiti u pobjednicki kolosijek cim prije. idealno u subotu.

idemo dalje. jos jace!

tebe volim, tebi pjevam

:zeljeznicar1: :titula: :titula: :zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

rodrigo87
Kontakt:

Finale kupa, idemo skupa!
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:12 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
Ovo veceras je meni sumnjivo skroz.Nadam se da ce u revanšu dokazati da je ovo bio samo loš dan a da se niko nije igrao sa imenom i tradicijom kluba.U suprotnom...
Aferim.. Konacno neko da vidi nesto :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Ajzea
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:12 pm

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:13 pm

Alka Pone je napisao/la:
sri apr 12, 2017 8:08 pm
- Kjosevski - jbg nema se sta zamjeriti golamu za ovakvu predstavu
- S. Stevanovic - ispod prosjeka
- Bogicevic - Jedva cekam da ode iz kluba
- Kerla - Kao Bogicevic
- Musa - vidi se da ima kvaliteta, Salko ga ne koristi kako treba
- Blagojevic - Covjek koji samo zna trcati, u glavi nula tako i ovu utakmicu
- Markovic - Ispodprosjecni igrac za BH prilike
- M. Stevanovic - Iznadprosjecni igrac za BH prilike ali ni blizu sto ga neko zeli predstaviti
- Zakaric - Kao i Kerla i Bogicevic, allahimanet iz kluba
- Lendra - Covjek koji je prekucao ligu ali jbg imas nekad losu utakmicu. Igrac koji zasluzuje da mu se progleda kroz prste

edit: Zeba koliko je lose odigrao i zaboravio sam ga navesti, sve receno... ali inace do sada nemam zamjerke i pravi je Zeljovac
Haj ne rise zivota ti, svi ti pobrojani igraci su nam donijeli prvo mjesto i grabe ka tituli. Prolazimo Siroki na punoj Grbavici al prvo idemo mlatnuti pitare
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Hadzijalagic
Kontakt:

Alka Pone je napisao/la:
sri apr 12, 2017 8:08 pm
- Kjosevski - jbg nema se sta zamjeriti golamu za ovakvu predstavu
- S. Stevanovic - ispod prosjeka
- Bogicevic - Jedva cekam da ode iz kluba
- Kerla - Kao Bogicevic
- Musa - vidi se da ima kvaliteta, Salko ga ne koristi kako treba
- Blagojevic - Covjek koji samo zna trcati, u glavi nula tako i ovu utakmicu
- Markovic - Ispodprosjecni igrac za BH prilike
- M. Stevanovic - Iznadprosjecni igrac za BH prilike ali ni blizu sto ga neko zeli predstaviti
- Zakaric - Kao i Kerla i Bogicevic, allahimanet iz kluba
- Lendra - Covjek koji je prekucao ligu ali jbg imas nekad losu utakmicu. Igrac koji zasluzuje da mu se progleda kroz prste
Hoces da kazes da su svi manje vise kita i da sve treba rascerati :lol: Posle utakmica sa Radnikom smo ih ukivali u zvijezde.. Dobro nama svima dodje neko prizemljenje sa vremena na vrijeme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

delinjo
Kontakt:

Siroki ima bar 4 igraca koji bez problema kod nas mogu igrati u prvoj postavi....to je ono sto me brine!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

exbabilon
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:14 pm

Ajzea je napisao/la:
sri apr 12, 2017 8:06 pm
Nije problem izgubiti, narocito ako se radi o ekipi koja se ne sjeca kada je poslijednji pur izgubila, i to ni manje ni vise nego od ekipe od koje smo gubili kada smo sve moguce rekorde poobarali. Problem je ono sto je ocigledno a to je definitivno umor koji nas je stigao. Petrovic je morao bar trojicu sa klupe uvrstiti u prvi tim.

Ocekujem odron od derbija.
POTPIS!

Ovaj rezultat smo mogli izvuci sa 3 nova igraca u prvih 11. Hladno su mogli igrat od prve i Bocca i Ugljesa i Bekric i Nikolic. I ne bi gore prosli sigurno.
Pa mi nista odigrali nismo, a nismo ni htjeli fakticki. Dosli da izgubimo, eto po mogucnosti sto manje. I sad umorni idemo na derbi, a jos umorniji u revans. 20+ igraca prima platu, 13 igra..

Zakarica sam branio u prvim utakmicama, ali on danas ocajan, igrac vise za Siroki, igrac manje za nas. FUJ!
Musa u odbrani je MINA, nagazna MINA. Ne bih najradije da ga vidim na nasoj polovini vise, nek igra krilo gore ako mora..

Bas sam ljut. Nije problem poraz nego pristup, izaslo 11 premorenih igraca da izgubi. Nevjerovatno.

revolt
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:15 pm

Sve čega smo se bojali zadnjih dana djelomično se ispunilo(dobro smo i prošli), ne mogu da shvatim da mi možemo vidjet da su igrači preumorni i da ne mogu uvijek isti igrati, a trener kojem je to posao ne vidi. Prvih 11 je imalo snage za 30 minuta,nadam se da će trener prestati sa svojom tvrdoglavošću te početi mijenjati, i nadati se da nije kasno...

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

plavi su pravi crveni su drveni

Okolele
Kontakt:

Ma Široki u revansu pada...
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

mirzza
Kontakt:

Mene ste neki dan oprali na ruke što sam rekao da se ne rotira svježi su igrači, bila je pauza bla bla bla. Ljudi ovo je BiH. Danas smo satrali Zebu isforsirali ekipu i doživjeli poraz i Slavko ce opet reci neću mijenjati za derbi. Hoće li ikad iko naučiti nešto iz poraza. Izmjene nam kasne 20 minuta svaku tekmu, alternative imamo ali se ne koriste. Sada nek odmara ovu ekipu i priprema za derbi jer će revans kupa morati ganjati sa Bekricem, Stevom, Ugijem, Boccom mjesto da se danas branio sa njima.
Permanentni krivac za danas je SP.
Nauci nešto i odvedi nas do titule.
Izvući pouke. Ohladi sindikalistu.

LARSSON
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:16 pm

Opa, vratio nam se stari jaran :lol:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Haklapuc
Kontakt:

@Alka Pone Pa je li dosta više, shvatili smo i u prethodnih osam hiljada postova šta si želio reći.

Loše, jako loše odigrano. Idemo dalje, nema vremena za kukanje, za tri dana nas čeka jednako važna utakmica, a već za 7 dana i revanš kupa. Volim te Željo!

Nadam se da nam Jakupović više nikad neće suditi, ovo što je danas radio je nevjerovatno.

mirsad94
Kontakt:

Halo ba prolazimo ovo ako i samo ako damo podrsku u revansu mi navijaci , napravimo eufoiriju, pritisak pred eventualno finale koje nismo dugo igrali i kraj price. Nema kuknjave, napraviti ludnicu u srijedu i procicemo ovo zajedno ba !

damirfile
Kontakt:

sri apr 12, 2017 8:17 pm

Slavki treba malo vise muda da rotira. Covjek je strucnjak i to kakav al kao da mu fali muda za rotaciju ili mi klupe uopste nemamo.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], South i 28 gostiju.

Prijava  •  Registracija