Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:40 am

rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:26 am
Odmoriti Zebu, Miroslava, Lendrica i Zakarica za derbi, dok ce Stana svakako biti odmoran jer pauzira.
Na Pecaru ovakav sastav bih izveo
Kjosevski, Bokacini, Kerla, Bogi, Sinisa, Ugljesa, Dino, Blagojevic, Musa, Crnov, Stevo!
Siroki nije bauk, vec u ligi za opstanak nema jakih protivnika! Ne moze me niko ubijediti da im ne bismo dali barem jedan gol sa ovakvim sastavom. Medjutim, Slavko rece da ce ovakav sastav igrati na Pecari, ja nemam razloga da mu ne vjerujem. Let's go Željo!
Finale kupa, idemo skupa!
Crnov ne moze da igra...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:43 am

Joj...evo ga opet...Vjera mi je poljuljana, jezik mi nije bitan, jer sam praktički nepismen, ja ne znam đe udaram...važno je biti Bošnjak
Kakav početak dana, veliki DM13 nam se ukazao :klanjase2:

Kad će izvještaj :psujem:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:43 am

Sto se Vukotica tice valjo bi nam kod farbanja reflektora.. Da ne iznajmljujemo skele..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:43 am

@Rodrigo, mi smo mrtvog Olimpika dobili 3.2, a oni 5:1. Široki je otišao bez pola tima u Vitez. Odmarali su najbolje igrače i sve su podredili osvajanju Kupa, jer im je to jedini način da se domognu Evrope. Taj isti Široki je otresao Zrinjskog, ko papak slinu.

Na kraju krajeva su i nas pobijedili u Lištici, iako smo bili bolji i to je jedini Mrvicin poraz, od kada je preuzeo Želju. Računajući i pripremne. Previše momenata, zbog kojih moramo biti vrlo oprezni.

U Širokom moramo zabiti gol, jer 0:0 je jako nezgodan rezultat u Kupu.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u ned apr 09, 2017 11:47 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:44 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:40 am
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:26 am
Odmoriti Zebu, Miroslava, Lendrica i Zakarica za derbi, dok ce Stana svakako biti odmoran jer pauzira.
Na Pecaru ovakav sastav bih izveo
Kjosevski, Bokacini, Kerla, Bogi, Sinisa, Ugljesa, Dino, Blagojevic, Musa, Crnov, Stevo!
Siroki nije bauk, vec u ligi za opstanak nema jakih protivnika! Ne moze me niko ubijediti da im ne bismo dali barem jedan gol sa ovakvim sastavom. Medjutim, Slavko rece da ce ovakav sastav igrati na Pecari, ja nemam razloga da mu ne vjerujem. Let's go Željo!
Finale kupa, idemo skupa!
Crnov ne moze da igra...
A da.. To sam zaboravio.. Onda neka ceka Bijeljinu da upise neke ozbiljnije minute, vjerujem da ce ih dobiti na toj utakmici.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:46 am

avlami97 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:43 am
@Rodrigo, mi smo mrtvog Olimpika dobili 3.2, a oni 5:1. Široki je otišao bez pola tima u Vitez. Odmarali su najbolje igrače i sve su podredili osvajanju Kupa, jer im je to jedini način da se domognu Evrope. Taj isti Široki je otresao Zrinjskog, ko papak slinu.
Da, samo sto smo mi Olimpica dobili prije 5 mjeseci, a oni prije 2 sedmice. Mi igramo sa ozbiljnijim protivnicima, to ti govorim. Nije bitno koliko je ko pobijedio.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:50 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:29 am
Svejedno protiv koga igramo, igra je ista. Sa ovakvom "igrom" ni ne možemo ocekivat' vise od ovoliko navijaca. Ljudi mogu ovo trpit' ako se igra protiv nekih popularnijih ekipa, ali ako jednoj krupi ne mozes napravit' par solidnih akcija onda se treba zapitat' je l' vrijedno dolaziti.
:palacgore:
Ovo sinoc je bilo ocajno. Radujemo se pobjedi, prvom mjestu, jurisu ns dva fronta....
Svejedno, treba pogledati istini u oci. Raja na Grbavici zna šta je dobra fudbal i nije spremna da gleda ovu patnju kao sinoc i ko protiv Mladosti. Skužila raja da se naši pale na jace tekme a ovakve kao sinoc odigraju preko kurca.

Price, o umoru, cuvanju za naredne tekme su prazne izgovori. Ko ne poznaje ekipe pomislio bi da su na tabeli poravnati.
Sinoc je samo Krupa trcala i Zeba dok je mgao.
Stoper kriminalni. Kada oni imaju loptu mene strah.
Bekovi pogubljeni.
Markovic vec cetvrtu tekmu loš, samo sa sudijom raspravlja.
Ono što je valjalo i sto može dobiti prolaznu ocjenu su Jovan, Zeba, oba krila i Lendric.
Hasanovic je doktor fudbala za Uglješu. Nadan se da ce skupa sa Bekricem završiti na tribini jer Želji ne trebaju egoisti.

Svi sa pravom spominjete Vukotica a ja da se pitam doveo bih i Aleksica. Nemam pojma ko je i koliko godina ima ali je sinoc odigrao vrhunski. Dobro cita igru, jak na lopti, nije panicar, ima tacan pas
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:56 am

Dovedimo citavu Krupu da se ne patimo..Samo Vukota iz Krupe dolazi u obzir je jedini po meni konstantan u formi..Ima jos klubova i igraca koji bi se mogli dovesti..Obradović,Kuzmanović,dvojac iz Sirokog Menalo,Zlomislić itd..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:58 am

Pompey je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:28 am
DZM13 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:15 am
Kako ne kontate da 10 KM je puno za smece prikazano na terenu od igre! + jos krupa, kakva je to ekipa, prava seljacka!

Da dodam da Slavko nema pojma, liku igraci na aparatima!
Pa brate dolazi se radi Zelje a ne radi njihovog protivnika.

Slavko pojma nema?
Zeljeznicar prije dolaska Slavke(9. pozicija, 8 bodova- 8 manje u odnosu na lidera Zrinjskog)
Zeljeznicar pod vodstvom Slavke(trenutno 1. pozicija- 2 boda vise u odnosu na drugoplasiranog Zrinjskog koji ima utakmicu manje)
Slavko 13pobjeda-5nerijesenih-1poraz

Bas lik nema pojma
Cener je cener! To je nekome dnevnica i puno je.

Slavko ima ekipu koja je svemirski brod za ovu nas saban ligu. Stevanovic, zeba,bekric,crnov,lendric igra mu je gola kita, da se ne lazemo. Ovako je i sablja vodio i na kraju znamo kakav je epski raspad bio.
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 11:59 am

E sta pise frajer Boze sacuvaj.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:03 pm

arelinho je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:02 pm
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:59 am
E sta pise frajer Boze sacuvaj.
Ja da ovoliko pišem prvi bi otišao na stadion i rekao evo ja se javljam da vodim ekipu umjesto Slavke. Vjerujem da bi Miske pristao na to kada bi rekao sve ovo što je nama napisao.
Pogotovo nakon ovakvih argumenata. Neoborivo!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:03 pm

Ma prelistajte mu i postove od ranije i sve vam je jasno..
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:04 pm

arelinho je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:02 pm
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 09, 2017 11:59 am
E sta pise frajer Boze sacuvaj.
Ja da ovoliko pišem prvi bi otišao na stadion i rekao evo ja se javljam da vodim ekipu umjesto Slavke. Vjerujem da bi Miske pristao na to kada bi rekao sve ovo što je nama napisao.
JA bi to mogao, kako ovaj vodi i ja bi isto mogao! Ali slavko ne bi nikada mogao moj posao raditi i sto bi ja radio za sicu. Ako mi zeljo moze dati uslove kao sad dolazim odmah :skoljka:
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Remorker
Postovi: 24
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:05 pm

Ovdje je izgleda veliki problem ukoliko neko ima drugačiji stav od većine, a još veći problem ako taj stav i napiše... Izgleda da je ipak bolje biti gost_više.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:05 pm

Vlado jesi li to ti?

Edit: @Remorker, hajde reci sta je ovo nego pljuvanje trenera koji nas je od devetog mjesta doveo do prvog? Bez ijednog argumenta pise kako nam je igra kur.ac i kako Slavko nema pojma!
Zadnja izmjena: rodrigo87, dana/u ned apr 09, 2017 12:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:05 pm

Klasicni Bosnjo :kafa:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:06 pm

ovaj japajakavac me podsjeca na onog trola sa ss foruma.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:08 pm

Remorker je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:05 pm
Ovdje je izgleda veliki problem ukoliko neko ima drugačiji stav od većine, a još veći problem ako taj stav i napiše... Izgleda da je ipak bolje biti gost_više.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
svaka budala ima misljenje a samo rijetki ga mogu valjano argumentirati.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:08 pm

Malo je to, treba staviti 15 jug, 25 sjever, 30 istok, 80 zapad... E Bože sačuvaj šta sve čovjek neće pročitati...

Igramo puno utakmica, nemaju svi toliko novca, tako da bukvalno biraju na koju tekmu će ići, a na koju ne. Ako tome dodamo da je bilo poprilično hladno i da je protivnik bio poprilično neatraktivan, bolja posjeta se nije mogla ni očekivati.

Skupe su nam karte, nema nekih posebnih ponuda (popusti neki), na tome se mora raditi.

A ti momak što govoriš da Slavko veze nema, to nema potrebe ni komentarisati. Samo pogledaj gdje je i u kakvom stanju bila ekipa prije nego što je on došao, a kakva je situacija sada. Pametnom dosta.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 09, 2017 12:10 pm

Remorker je napisao/la:
ned apr 09, 2017 12:05 pm
Ovdje je izgleda veliki problem ukoliko neko ima drugačiji stav od većine, a još veći problem ako taj stav i napiše... Izgleda da je ipak bolje biti gost_više.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Ako mislis na ovog sto kaze da moze voditi ekipu kao Slavko jer ovaj kao pojma nema sta radi, ja iskreno tu ne vidim stav niti bilo kakav normalan argument i zdravo razmisljanje, klasicni bosanski serator da oprostite na izrazu.
Nema potrebe da se pise kao ne postuje se drugacije razmisljanje, mislim da je svaki clan foruma ulazio u ostre diskusije bar jednom, al to su sve konstruktivne diskusije argumenti protiv argumenata, a ovo naprdjivanje obično bez ikakvih pokrica i degutantno je citati takve stvari..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Ujko i 161 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija