Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:29 pm

Ajzea je napisao/la:
sub apr 08, 2017 11:12 pm
PS
Goran je ocigledno intelektualno nadmocan nad ostalim igracima Zelje. Samo je on shvatio da Lendric ne moze u skoku nista uraditi pored Vukotica.
A pored mene ekipa viče, kaže nema Zaka snage dići loptu :D
Al kako moćno istok psuje, glasniji od juga.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3088
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:31 pm

Kako su postanari ubijedjeni da ce nas ubiti na derbiju, to mi se bas svidja, znaci smijesna su ekipa, kupe jednu utakmicu u tz i sad oni ekipa, a protiv radnika tri pasa nisu uvezali...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:31 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub apr 08, 2017 11:28 pm
Okolele je napisao/la:
sub apr 08, 2017 11:26 pm
Ma Dino kostolomac Hasanović koji je ono brat..Gurnuti ga u derbi nek im odmah na p'ocetku par puta uleti ko veceras i nece nam jufkasi smijeti prici golu..
Al mašine, igrač pet metara od lopte, vidiš trči dino i udara :lol:

Sutra će biti fina tekma, Sarajevo dobije ok, bude x super, uzme zrinjski svi oni pozivi na tekmu mogu pakaš obrisat sa njim :lol:

Dino flastera na Bulju i to je to :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:32 pm

Žvaka je napisao/la:
sub apr 08, 2017 11:29 pm
Ajzea je napisao/la:
sub apr 08, 2017 11:12 pm
PS
Goran je ocigledno intelektualno nadmocan nad ostalim igracima Zelje. Samo je on shvatio da Lendric ne moze u skoku nista uraditi pored Vukotica.
A pored mene ekipa viče, kaže nema Zaka snage dići loptu :D
Al kako moćno istok psuje, glasniji od juga.
Cuo sam i ja more takvih komentara, a istina je da Ivan u skoku, naravno, ne moze nista protiv onakvih stopera. Zato, gurni istu po podu ili je digni malo od zemlje, tu mu ne moze nista pun sesnaesterac stopera. Sto rece kolega forumas, od blata ga praviti kada ode.
Definitivno, daleko najbolji igrac lige.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:32 pm

Ukupan prihod sa utakmice protiv Krupe 18.070 KM

https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/25811/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:34 pm

Hurmasica je napisao/la:Ukupan prihod sa utakmice protiv Krupe 18.070 KM

https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/25811/
Sramota. Nek se stide svi derbi i fb "navijaci".
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:34 pm

Igra metiljava i opet iz takve metiljave igre imali smo 3 odlicne prilike..Dvije precke i onaj traljav sut Miroslava sa 5 metara mada od njega me to vise ne moze iznenaditi..Frajer pogine citavu utakmicu trceci gore dole i onda kad se nadje u gol sansi da krunise svoju odlicnu igru golom on usere..Posjetom sam razocaran.po meni je ovo bruka ogromna i nikakav izgovor ovo ne moze oprati..Ekipa je vecerasnjom pobjedom bar do sutra uvece ako Zrinjski dobije zasjela na prvu poziciju a posjeta ko da smo na sredini tabele bez ikakvih sansi za bilo sta..Nakon onako punog istoka prosli vikend da ovako zjapi poluprazan smijesno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:36 pm

Sramota !
Na cast svim derbi i fb navijacima !
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:37 pm

Uh, ovdje kao da su se gledale tri različite utakmice.

Nisam bio na utakmici, gledao na TV-u, nije mi termin baš odgovarao, a uz to, zima i mogućnost kiše su me "spriječili". Iskreno.

Posjeta jest bila loša, ali ne koliko se potencira. Nekih hiljadu ljudi je nedostajalo da to bude prolazno, pristojno, bilo je nerealno očekivati 7, 8, 9 hiljada zbog dosta razloga, vrijeme prije svega, protivnik, TV prenos i slično. Zato svaka čast vama što ste bili.

Utakmica solidno odrađena. Ne znam za vas ali ja sam danas na momente vidio jednu dobru predstavu. Vidi se dobra komunikacija i kretanje, plan defitnitivno postoji, samo da bi postali ozbiljna ekipa ta igra bi trebala biti u kontinuitetu, dobar dio utakmice a ne da se svede na momente i epizode tokom 90 minuta. Da li je to do umora, motivacije ili nečega trećeg, ne znam.

Sredina je malo štekala prema naprijed, ali nazad su bili pristojni, uzeli su par lopti, odigrali par puta dobar presing na svojoj polovini. Imam osjećaj da su igrali koliko treba, na nekom minumumu, jer su znali iznijeti loptu fino par puta, pa poslije toga vraćaju nazad i bježe od lopte kako bi se izbila naprijed. Tu mislim na Blagojevića i Markovića.
Zeba dobar dok je igrao. Radinović jako loš, tješim se da je do pozicije, mada je unatoč tome mogao odigrati bar pristojno pola sata.
Hasanović ništa posebno, trči, trudi se, ne možeš mu ništa prigovoriti. Ovo sa žutim je bilo simpatično, sad je već mali problem, 8 žutih u 1000 minuta na terenu, razumijem sve, takav profil igrača, ali na ovome mora poraditi.

Odbrana je bila solidna čim nisu primili gol, Krupa je stvorila samo jednu pravu priliku.
Kerla dobar, Bogičević je ima par loših poteza. Oba stopera su poslali dosta pogrešnih pasova, Kerlini su bili presječeni na protivničkoj polovini pa nisu bili pogubni, dok je Bogičević imao dvije velike greške ali bez posljedica.
Stojanović je nazad bio malo lošiji, igrao je protiv Ljubenovića koji je jako nezgodan igrač, ali je naprijed bio odličan, bar meni, odlično je funkcionisao sa Zakarićem. Siniša onako, može bolje, forma mu je u blagom padu.
Imam osjećaj da bi dobra kombinacija bila Stanić desno i Stojanović lijevo.

Lendrić uradio što je trebao, Zakarić odličan, mene je pozitivno iznenadio pristupom i igrom nazad.

Stevanović također dobar, ne znam zašto ga se proziva, ako je do manjka stvorenih prilika treba napomenuti da ni Siniša nije kao prije, ne znam da mu je otvorio prostor bar jednom, doda mu loptu i stane. Svaki pas mu je bio dobar, oduzeo je loptu par puta, uputio odličan centaršut nakon koje je prečka pogođena, vratio se nazad bukvalno svaki put i osvojio milion zračnih duela, ne znam jeste li primjetili ali lopta ide na njega više nego na Lendrića, općenito, a pogotovo večeras i dobio je skoro svaki. To je velika stvar i mogućnost više u napadu. Odličan je u zraku.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3088
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:39 pm

Jbg nisam bolje ni ocekivao, mnoge koje sam danas zvao su imali izgovor, te kisa, te hladno, te kasno, pa ima prenos, tako da... nas mentalitet i nema tu promjene, nazalost...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:39 pm

Al Zakarić bolje pasove petom daje neko pola igrača normalno :klanjase2:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:39 pm

Kako neko moze napisati da je Stojanovic dobro odigrao ? :zid:
Lik je losiji i od Bevaba. Silovao ga onaj iz Krupe sto je igrao na krilu, od muke mi doslo da bacim bijeli peskir na teren da sudija prekine ono izivljavanje nad Stojanovicem. Da mi je neko pricao da od odlaska Kvesica necemo imati normalnog lijevog beka i da cu napisati da je Stanic "najbolji" za tu poziciju ne bih mu vjerovao. Ugljesa ako ovako nastavi zahvalit mu se na kraju sezone, ima jos kandidata.

Konstantno nabijanje lopte na Lendrica i tjeranje njega da ide u zracne duele a cuvaju ga dvije mrcine koji su dosta dosta veci od njega, ne mogu jednostavno da razumijem, koliko inteligentan moras biti da to stalno radis? Pa i dijete zna da kad igras protiv takvih stopera da napadi moraju biti organizovani po zemlji, lopte u prostor iza sporih stopera itd, ali jok gadjaj ti Lendrica, uzet ce on u zraku duel igracu od dva metra.. :roll:
Ivan Lendric :klanjase2:

Najbitnije je da smo ostvarili pobjedu. Na kraju sezone ce nam trebati jedan kvalitetan remont, nadam se da je toga svjestan i trener Petrovic i ostali ljudi iz kluba. Sad cu maksimalno podrzati ove momke i ovu ekipu a to bi trebali i svi drugi da urade, sad ulazimo u seriju teskih utakmica i treba im nasa podrska.

P.s.sinoc sam napisao da je animiranje navijaca za utakmice jako vazno, da je klub pogrijesio jer za ovu utakmicu se nije nista uradilo da se animiraju i privuku simpatizeri. Na to dodas tv prijenos koji je uzeo 2-3 hiljade simpatizera, igras protiv protivnika koji nije atraktivan i onda dobijes ovu posjetu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:41 pm

danas smo bili losi do ocajni ali smo pobjedili. i to nesto govori o nama.
drago mi je da Zakaric nadolazi. veceras je bio, ako ne najbolji, onda medju najboljim pojedincima.

:zeljeznicar1: :titula: :titula: :zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:42 pm

Furaci, euro, derby, selfie navijaci STIDiTE SE . Gdje je nestalo 10 hiljada "simpatizera" od prosle subote :? Temperatura 38.9, pa nisam ni pomisljao da ne dodjem.

oooo ŽELJEZNIČAR ŠAMPION :baklja: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: The Desert Fox, dana/u sub apr 08, 2017 11:45 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:43 pm

Da je Kerla fulio loptu i potrefio igrača Krupe kod onog klizećeg u drugom poluvremenu, mogli smo komotno zanijetiti odrasloj muškoj osobi. :D

Zakarić najbolji, Lendrić uradio svoj dio posla. Nekako mi je ova utakmica ličila na onu protiv Mladosti kada nam ništa nije polazilo za nogom s tim da večeras nismo dopustili nijednu stopostotnu šansu protivniku. Previše grešaka koje bi ozbiljnija ekipa znala kazniti. Ovako se neće smjeti igrati ni protiv Širokog, a pogotovo derbi. Da li je do umora ili su se igrači malo opustili i potcijenili Krupu ne znam, ali svakako da ne bi bilo zgoreg malo izrotirati. Radinoviću dati nogu, ovo što je on odigrao večeras mogao je i bilo ko s tribine. Nevjerovatno kakva nezainteresovanost, tako se za Želju ne igra. Bekrić je očito u svađi sa Petrovićem, ne vidim drugi razlog zbog čega nema mjesta ni na klupi.
Prvi smo i na neke stvari se može zažmiriti, ali ovakve utakmice se ne bi smjele ponavljati, neko će nas kazniti, sreća će nas napustiti kad nam bude najviše trebalo. Nekako me ovih par utakmica podsjeća na drugu polusezonu s Mulalićem, nadam se samo da neće tako i završiti.

Nekako mislim da bismo za 7 dana mogli gledati najgori derbi ikad, ulog je prevelik, a trenutno ni mi ni oni nemamo neku igru. Jedan gol će odlučiti. Nadati se da će nam sutra rezultat s Koševa ići na ruku i da ćemo nakon ovog kola ostati na prvom mjestu.

U Krupi Vukotić odigrao fenomenalnu utakmicu, dovesti momka ako je ikako moguće. Također Redžić baš zna lopte.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:43 pm

Nisam htio crnjaciti i siriti negativu danas, al sam bio siguran da ce posjeta podbaciti. Citao sam prognoze od nekih 5-6 hiljada i molio Boga da se obistini, ali znao sam da od toga nema nista.. Tuzno jarane, nestede 10 hiljada "navijaca" za 7 dana. Jos protiv Slobode su imali sta vidjeti, sve je bilo tu noc vrhunski, pa bod u Mostaru, napadamo veceras na prvo mjesto i dodje saka jada..

Ipak, ovo je samar da se malo svi skupa osvjestimo i da malo razmislimo kako dalje sto se tice posjete. Do kraja sezone ce biti dobra posjeta, borimo se za oba trofeja, atraktivni protivnici.. ali ide i naredna sezona i ona poslije nje, Zeljo ne bi smio ici ispod 4-5 milja na Grbavici.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:46 pm

Treba na kraju sezone krenuti u soping u Krupu. Treba obratiti pažnju na Dujakovic
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:46 pm

Posjetom uopšte nisam iznenađen. Hladno vrijeme, najskuplje karte u Državi, TV prijenos i na kraju prodate 2322 pojedinačne karte + 846 godišnjih i desetogodišnjih, što znači 3168 ljudi je ušlo sa kartama. Kada se na to dodaju pozivnice, djeca, besplatne karte, znači 3,5 - 4 milje ljudi.

Prošlu je na Koševu protiv Radnika prodato oko 2,5 milja, skenirano ukupno 3,3 milje (godišnje, polugodišnje i :roll: članske), a Savez napisao da je bilo 5, 5 milja. Kod njih je 10 zapad KM najskuplja karta, Istok 8, a sjever 5 KM:

Grbavica 5, 10, 10, 20, 25 KM. Najskuplje karte u Državi. Nas vade godišnje, dok se kod kona izgleda na tekmu može ući i sa članskom. nešto mi to šega.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:48 pm

Napisah post od metar i ugasi se racunar ccc...uglavnom Slavko je takticar zna sta radi vjerujte, rucna se digla bitan je period pred nama a utakmica netraktivna, bez motiva , bodovi upisani i sve je dovelo do ovakve predstave, a opet tri Bitne bobe su tu. Ovog Aleksandra dovoditi kako se zna i umije, urnek kako se treba raditi u ovoj ligi, mlad igrac birano prica o nama ima kvalitet i fiziku za poziciju koju igra. Kako se zna i umije dovesti ovog igraca vec na ljeto kasnije ce biti kasno a i eventualne nedostatke mogu se ispraviti i nadograditi jer je mlad momak . Pa zasto ne i od prodaje nekih igraca ponuditi razuman iznos vjerujem da bi prihvatili uz njegovo insistiranje da dodje u najbolji klub iz kojeg najvise moze i on izvicu za svoju karijeru.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 08, 2017 11:49 pm

Al se slatko nasmijah pri ulasku na stadion a na razglasu Amarovo "to je naš stadion i mi svaki put damo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati KRAJ PRIČE".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija