Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:13 pm

Snimak cijele utakmice i velike vecine nasih utakmica ove sezone, ukljucujuci i prijateljske, mozete naci ovdje:

viewforum.php?f=67

Larson je zaduzen za taj dio podforuma i moram ga pohvaliti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:13 pm

Ja vidim što drugi ne vidU :D
Markovic vec drugu tekmu slabo igra. Tanak u duelima, puno faulova bez potrebe. Nekoliko puta je i dansa zavaliJo Jovana. Strucno receno-ofaliJo. Protiv Slobode a i danas se ne otvara pravovremeno da od Jovana dobije loptu. U fazi napada ne prikljucuje se napadu vec ostaje na pola puta. Poslao je par lopti na stranu baš na pamet a mi se cudimo kao Miro nije to ispratiJo. Ako dodam na sve ovo današnje kao foliranje faulova i raspravljanje sa protivnickim igracima dođem do zakljucka --- da je vrijeme da odahne malo na štokrlji.
Nema potrebe da mi replicirate kada znate da sam u pravu :ganja:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:16 pm

Oni opet preko punca hoce titulu.Kazu da su im sad rekli da ce ovaj put punac stvarno doci i ovi opet nasjeli.Samo što nisu dva kola do kraja vec 8.Zrinjski ce ih razvaliti gore iako nama mozda nerješeno najviše odgovara.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:17 pm

Samo ću ovo reći - sjetite se šta se sve pisalo o našoj igri, ekipi, pojedincima, taktici, ... nakon prve utakmice u ovoj polusezoni (Krupa, gostovanje) koju smo na jedvite jade dobili. Sedam dana kasnije, niko ne misli, a kamoli govori, o 'lošoj predstavi' a bodovi upisani. :D Identično će biti i sada vezano za ono što smo danas mogli vidjeti na terenu, kad aBd Krupu apsolviramo.

U subotu uopće neće biti naivna utakmica, ali se najiskrenije nadam da ćemo je rutinski i bez puno srkleta riješiti. Nije lahko za nepuna 3 dana 'nagovoriti' ekipu da potpuno zaboravi ovu utakmicu, ne upiše unaprijed tri boda, dok istovremeno jednim okom već gledamo par dana unaprijed (Kup) a drugim 'osluškujemo' kako bi mogla završiti utakmica na Koševu. :D Mi navijači to sebi možemo dozvoliti ali igrači sigurno ne. Naravno, ni sekunde ne sumnjam u pozitivan ishod i bio bih izuzetno zadovoljan sa 1:0 ili 2:0. Zar imamo razloga sumnjati u ovu ekipu, kad nam je ovako moćnu seriju prekinuo trenutni lider na tabeli i aktuelni prvak, i to na svom terenu. Sudeći po formi u posljednjih 10ak kola, pravilnije je reći da su oni nama otkinuli bod nego mi njima. :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:18 pm

30.10.2016. Široki (1:0) ŽELJO

i od tada prođe evo i 10 utakmica a mi još ne izgubismo
... to be continued hohohoooo

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:19 pm

Svako gleda utakmicu iz svog ugla i različitih navijačkih pogleda. Po meni mi nismo ovdje ništa izgubili u igri sem što je pojedincima malo umor, malo Zrinjski (ne)dozvolio da igraju koliko je to moguće. Derbi prva dva jeste da to bude tvrdo i u pet deka. Imali su oni par stihijskih trenutaka od po par minuta pritiska ali to nije bilo ništa spektakularno po naš gol, sem naravno Musine asistencije koja nas je mogla koštati al sreća da je tuzlansko smeće više mislilo na penal nego na go. Kaže se nismo bili konkretni u napadu. Ipak je važnost tekme i protivnik po mjeri bilo mjerilo gdje tu nema puno prostora za neke velike šanse. Nismo mi loše stajali i presingom dobar dio utakmice su oni vraćali Piriću sa 50 metara loptu, al tempo uzme i danak pa mora se malo i pasti u igri. Ja sam zadovoljan i Blagojevićem, Markanom i Zebinjom jer nisu ovi bog zna šta napravili pa su i stoperi imali mane posla, naravno uz Lendrićev konstantni pritisak (koliko i dok je mogao). Šorti je ostao bez daha a možda i posljedica nokauta onog jazavca iz tuzle šatro nehotično i posljedice toga su bile neke neuobičajene greške. Sveta knjiga im se vidio nije, a lijepi strah u Bake vidio se kad nije smio promjeniti u trećeg napadača recimo Kajkuta formaciju nego je osvježavao srednjake i polušpica izmjenama. I za kraj Peri Stojkiću onom hinjskom udaraču koji u svakoj prilici trči sudiji od do....Sad u subotu uKrup(n)it bodovni saldo i čekati da se pokolju Ćala zvani hajmo ruke gore i Baka zvani nisam impresioniran.VTŽ
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:21 pm

viewtopic.php?f=51&t=152&p=180772#p180772

spisak igraca sa zutim kartonima pred sljedeci mec... bez stanica samo u kupu i protiv krupe
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:22 pm

Takodjer i nas @jovan, koji je tacniji od svicarskog sata i pouzdaniji od japanskog senzora za upozorenje od tsunamija,je apdejtovao svoju temu o statistici. Uzivajte:

viewtopic.php?f=51&t=152&start=120
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:23 pm

Bod ok, igra tankosavo.. Ponajviše jer smo se istrosili u subotu protiv slobode, pa i zbog onog trovanja.. Sve u svemu vidjelo se da drugo poluvrijeme nismo imali snage vise.. Helem nejse nek samo Zebinjo bude ok i u subotu po pobjedu s maksimalno rotiranim sastavom.. Samo jos da dodam Zakara sve bolji i bolji, još i Crnov je tu, možda bi mogao protiv Krupe dobiti jedno pola sata.. Širina nam je sad najbitnija.
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:27 pm

HAJACJ RAJU SVI NA GRBAVICU 08.04.2017 20:00
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:27 pm

Ocigledno ja totalno gledam drugacije od Vas. Meni je Miro bio najbolji, zasto , napisao sam u anketi za igraca utakmice, ne da mi se opet.

Dalje, velike pohvale idu Valjicu. Koliko god osporavali nase sudije,on je za 2 koplja ispred svih njih. Zaista svaka cast :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:30 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri apr 05, 2017 11:16 pm
Oni opet preko punca hoce titulu.Kazu da su im sad rekli da ce ovaj put punac stvarno doci i ovi opet nasjeli.Samo što nisu dva kola do kraja vec 8.Zrinjski ce ih razvaliti gore iako nama mozda nerješeno najviše odgovara.
Ma ne može ih Zrinjski uzeti na Koševu nema šanse, X je tu za nas idealan a i možda najrealniji ishod.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:30 pm

Valjic se dobro kreće, ima kondicije.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:31 pm

I umalo da zaboravim, meni bi Miroslav zauzeo mjesto Zebe sve dok se ne vrati. Ima muda da je povuce, nevjerovatan pregled igre ima, sjajan kratki i dugi pas..a ko zna mozda bi bio i opasniji po gol. Iskreno, po meni puno bolja verzija od Bekrica, cast njemu, ali ne zelim da gledam patnju u subotu razbijanja bunkera i njegovog laznog istrcavanja kontri gdje je trom nevjerovatno.
Zasto ne ovako -Musa--Miro--Zakara-
Ili Crnov--Miro--Zakara..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:32 pm

sad mi pade na oci jedan podatak koji sam promasio protiv utakmice protiv slobode... vjerovali ili ne... mi smo postigli tacno 1000. prvenstvenu pobjedu na otvaranju nove tribine u subotu!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Microsof
Postovi: 40
Pridružen/a: sri mar 29, 2017 7:45 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:32 pm

Da se zna ja bih odma gurnuo Zerica umjesto Bekrica protiv Krupe, pa kud puklo puklo.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:34 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 05, 2017 11:31 pm
I umalo da zaboravim, meni bi Miroslav zauzeo mjesto Zebe sve dok se ne vrati. Ima muda da je povuce, nevjerovatan pregled igre ima, sjajan kratki i dugi pas..a ko zna mozda bi bio i opasniji po gol. Iskreno, po meni puno bolja verzija od Bekrica, cast njemu, ali ne zelim da gledam patnju u subotu razbijanja bunkera i njegovog laznog istrcavanja kontri gdje je trom nevjerovatno.
Zasto ne ovako -Musa--Miro--Zakara-
Ili Crnov--Miro--Zakara..
Crnov Ugljesa Musa
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:35 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 05, 2017 11:27 pm
Ocigledno ja totalno gledam drugacije od Vas. Meni je Miro bio najbolji, zasto , napisao sam u anketi za igraca utakmice, ne da mi se opet.

Dalje, velike pohvale idu Valjicu. Koliko god osporavali nase sudije,on je za 2 koplja ispred svih njih. Zaista svaka cast :)
Svaka njemu čast na zalaganju i borbi u odbrani, mada svi su se zalagali i po tome ne bih mogao izdvojiti nikoga. Fazon je što je Miro haman bio igrač manje čim pređe na protivničku polovinu (što je malo kontradiktorno al' je tako izgledalo večeras), recimo Zakarić je bio kud i kamo bolji i aktivniji po svojoj strani od Mire.

Ne treba ga razapinjati i napadati zbog toga, al' je činjenica da mu je ovo jedna od najlošijih utakmica u Želji.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:36 pm

bod za titulu
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Microsof
Postovi: 40
Pridružen/a: sri mar 29, 2017 7:45 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 11:36 pm

1921.ba je napisao/la:
sri apr 05, 2017 11:36 pm
bod za titulu
:palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 237 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija