Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:36 pm

Mislim da vodimo 1:0.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:38 pm

1-0 Hasanović
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:38 pm

Kažu golčina
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:39 pm

Hasanovic golcina, tako kazu..

Takooo jeeee, takooo jeeee
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:43 pm

Hasanovic golcina a po stručnjacima foruma ja sam "Mourinho" jer sam rekao da se mali ističe ispred svoje generacije i da je kao povrijeđen bio najbolji igrač kadeta :lol: :lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:45 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
sri apr 05, 2017 3:43 pm
Hasanovic golcina a po stručnjacima foruma ja sam "Mourinho" jer sam rekao da se mali ističe ispred svoje generacije i da je kao povrijeđen bio najbolji igrač kadeta :lol: :lol:
Uvijek ima takvih, a Sakib je najbolji primjer :zid: :zid:
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:49 pm

exbabilon je napisao/la:
sri apr 05, 2017 3:12 pm
Sto kaze Boccacio samo se ne treba ova tekma povezivati s prethodnom. Onakva se zalomi bas bas rijetko i nije pravo mjerilo. Meni je tad samo bila dokaz da nama ne treba veliki remont ekipe nego da se uz par novih igraca mozemo potuci za sve i sa svima.

Ona tekma je mogla lako otici na nekih 2:0 da su pogodili onaj penal, nepostojeci doduse. Tu bi se mi otvorili, pokusavali, a oni bi iz neke kontre zavrsili pricu.

Helem nejse, danas valja opet biti bolji protivnik ako se mislimo necemu nadati.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Nije ista klima tada i danas...znamo da su prije te tekme bili spremni textovi, "opozicija" repetirana, tendenciozno sudjenje itd. Sada stvari stoje malo drugacije s tim da nam to nece pomoci na terenu, ali bar nema te vrste pritiska.

Bod ko kuca!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:49 pm

Grbavica je napisao/la:
sri apr 05, 2017 3:38 pm
1-0 Hasanović

:zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:50 pm

phpBB [video]
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:51 pm

Hasanović je zvjerka, nadam se da ćemo ga kroz koju godinu gledati u prvom timu, jako interesantan igrač, nisko težište, otresit brz, drzak, podsjeća na Aguera, naravno ne bukvalno kao što pitari porede ali među vršnjacima u ovoj ligi tako izgleda stilom igre.
Idemo završiti akademce !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:54 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
sri apr 05, 2017 3:43 pm
Hasanovic golcina a po stručnjacima foruma ja sam "Mourinho" jer sam rekao da se mali ističe ispred svoje generacije i da je kao povrijeđen bio najbolji igrač kadeta :lol: :lol:
Ne znam zasto nije potpisan ugovor s njim, ko tu zateze i da li ima sanse da se izgladi. Ovakve igrace ne smijemo olako pustat iz omladinskog pogona. Takodjer, u ovoj generaciji onaj stoper kapiten je mene odusevio na proslom derbiju.
Jel gledas? Kakav je Osmanovic, 8broj?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 3:57 pm

Hajde slobodasi iskalite svoj bijes na piti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:02 pm

Model1964 je napisao/la:
sri apr 05, 2017 2:27 pm
boccaccio je napisao/la:
sri apr 05, 2017 2:17 pm
Sasvim je sigurno da danasnja utakmica ne moze i ne smije ni u snu da se povezuje sa proslom utakmicom i rezultatom koji smo ostvarili u Mostaru. To je bar jasno.
Licno sam jako zadovoljan kako to do sada ide u nasem timu i da imamo zaista dobre rezultate u proteklih par mjeseci, bodovi se uzimaju a oni su najbitniji za ostvarenje ciljeva. Onaj minimalni cilj koji bi nas trebao koliko toliko zadovoljiti, a to je pozicija koja vodi u evropu, je sa proslim kolom prilicno osiguran, jer tesko je ocekivati da mozemo toliko pasti, a da Radnik ili Sloboda odigraju tako dobro, pa da nas neko od njih stigne.

Sa te strane vidim dvije dobre stvari. Nemamo vise toliki pritisak vezano za te neke ciljeve izlaska u evropu. Taj dio je skoro prakticno i ostvaren iako nije teoretski, no ne mislim da se tu vise moze desiti bilo kakvo negativno iznenadjenje. Raduju me izjave i nasih igraca i nasih celnika da zelimo uzeti sve. Ako nam se pruzi prilika, onda ce nasi igraci to i zaganjati. I vec ganjaju. To je dobra stvar, pozitivno razmisljanje da mi to mozemo i posebno to sto je uklonjen taj pritisak minimalnog cilja. Sada to treba pogurati dalje, da se i oni pravi klupski ciljevi ostvaruju, jer je Zeljo u ovoj ligi sam po sebi u tom moranju.

Druga stvar koja mi se svidja je bas ovaj susret koji po meni dolazi u pravo vrijeme. Vidjeli smo koliko je zgusnut raspored, znamo i da je Zrinjski oslobodjen igranja u kupu, pa bi neki raspored sa njima u kasnijem datumu mozda bio i mnogo veci problem za nas i nasu svjezinu, nego za Zrinjski. Tako da je dobro da se sastajemo na pocetku ovako gustog rasporeda utakmica.
Sasvim sam siguran da su igraci svjesni sta bi nam rezultat koji je pozitivan donio u ovoj utakmici. Imamo i malu psihicku prednost u odnosu na protivnika i to je isto dobro. Oni su imali dosta promjena u zadnje vrijeme, bilo je turbulencija. Cinjenica je i da se vracaju na svoj put i da oni imaju ambicije da ostanu na prvom mjestu. Nisu optereceni kupom, ali zato jesu optereceni prvenstvom. Mi smo do sada pokazali stabilnost i zajednistvo, sto je jak adut.
Bice zanimljiva utakmica i sva tri znaka su u igri.
:pljesak:
Ti ili si Salko ili Cenan ili neko iz kluba... Mirso, Dino ili ko zna ko ....
Ima pravo gavran kad kaže da te mora upoznati :)
Nadam se da ce doci dan kada cu pogledati tvoje presvijetlo lice i poljubiti ruku kojom pišeš :DD:
Do tada :klanjase:
:rofl: :rofl: :rofl: e majke mi, kakvi ste vi ludaci. Upoznacemo se, nego moramo vidjeti sta sa Gavranom, on kaze da se upoznamo dok ne rikne, pa hajde da mu damo jos 30 godina od oka. Volim ja vas ovde jos dugo gledati. Kakvi ludaci :D :D :D .
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:03 pm

Hasanovic? To je onaj sto je kofol zelio poziv u U17 reprezentaciju? Jest bezobrazan... Koliko je ostalo u mecu??
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:06 pm

@Rodom s Mejtaša, hajde ljubim te, vidim da si online, napisi rijec dvije, falis nam ovde, nemas pojma koliko nam znacis.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:06 pm

Trebalo bi da je pocelo 2. poluvrijeme. :)

Zato Sakib ima rezultate a prosao vise sretno nego spretno, levat obicni!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:07 pm

Ovde ima nekih linkova za utakmice..

http://www.livegol.net/
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri apr 05, 2017 3:54 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
sri apr 05, 2017 3:43 pm
Hasanovic golcina a po stručnjacima foruma ja sam "Mourinho" jer sam rekao da se mali ističe ispred svoje generacije i da je kao povrijeđen bio najbolji igrač kadeta :lol: :lol:
Ne znam zasto nije potpisan ugovor s njim, ko tu zateze i da li ima sanse da se izgladi. Ovakve igrace ne smijemo olako pustat iz omladinskog pogona. Takodjer, u ovoj generaciji onaj stoper kapiten je mene odusevio na proslom derbiju.
Jel gledas? Kakav je Osmanovic, 8broj?
Ne gledam,gleda drug i izvještava me. Ono što sam pratio ove godine par utakmica 7 iz kadeta igra ofanzivno veznog mali strašan, golman im je isto odbrana općenito. Al po meni sedmica i Hasanovic najbolja dva pojedinca.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
FRANCESCOTOTTI10
Postovi: 26
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:28 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:11 pm

Vozdra kone, hajde budite prave Sarajlije pa dajte glas za Nedima
http://www.tuttosport.com/sondaggi/calc ... okieAccept
Pozz
OSNOVALA PARTIJA PODRŽALA ČARŠIJA
#1946
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 4:14 pm

FRANCESCOTOTTI10 je napisao/la:
sri apr 05, 2017 4:11 pm
Vozdra kone, hajde budite prave Sarajlije pa dajte glas za Nedima
http://www.tuttosport.com/sondaggi/calc ... okieAccept
Pozz
e jbg, ja morao za Lazara glasati :ganja: , čim sam vidio Lazar probudiše se stara sjećanja :D
21 10 4

Petrović Slavko

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], South i 164 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija