Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

salle86
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2017 9:06 pm

Baš prije koji dan gledam na city tv, kažu iz veleža 2.300 ih košta organizacija utakmice.
Pa sam zamišljao koliko nas izađe.
A zarada 13 milja juče.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

pile87
Kontakt:

čet mar 16, 2017 9:07 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet mar 16, 2017 9:03 pm
Evo Velež uradi isto ono što smo mi imali prije par godina, slično

slika
Imali su to oni jos i prije nas...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

LARSSON
Kontakt:

čet mar 16, 2017 9:10 pm

pile87 je napisao/la:
čet mar 16, 2017 9:07 pm
LARS1921 je napisao/la:
čet mar 16, 2017 9:03 pm
Evo Velež uradi isto ono što smo mi imali prije par godina, slično

slika
Imali su to oni jos i prije nas...
Znam, ali eto :D Onda su sa hercegovinalive tako nesto ?

Mi svakako tesko da bi ovo mogli uradit, ne bi dali supci sa telekoma, doduše utakmice sa Arene bi mogli, njih boli briga strimaj koliko hoces, ali arenu je lako naci
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

dell21
Kontakt:

čet mar 16, 2017 9:41 pm

Gledam nešto raspored naredna 2 kola. Mi ako dobijemo naredne 2 utakmice slobodno mogu reći da smo obezvrijediti Evropu, da ne pretjeram 90% je obezijedeno. Kako ?
Ako dobijemo naredne 2 imacemo 10 b prednosti nad prvim pratiocem , krupa dovoljno kasni a sloboda igra 2 naredne sa sar ili jednu sa njima jednu sa nama. Nemaju šanse za 6 bodova. Onda u ligi 6 ostaje 9 kola u kojima prvi pratilac mora imati maksimalan učinak a mi možemo kiksati 3 i opet biti ispred. Nemoguće je da oni imaju stopostotni učinak što dalje govori da možemo imati i više poraza. Ugrubo od tih 9 možemo izgubiti 4-5 utakmica (Nedo Bog :ne: )
Strašno bitne dvije utakmice. Dobiti bilo kako u subotu pa onda odmor i dovoljno vremena za pripremu utakmice koja Evropu znači.

ISB87
Kontakt:

čet mar 16, 2017 9:41 pm

salle86 je napisao/la:
čet mar 16, 2017 9:06 pm
Baš prije koji dan gledam na city tv, kažu iz veleža 2.300 ih košta organizacija utakmice.
Pa sam zamišljao koliko nas izađe.
A zarada 13 milja juče.
Bhtelekom placa koliko ja znam
MIRZA RASCIC

LARSSON
Kontakt:

čet mar 16, 2017 9:43 pm

Da ne zaboravimo, imamo prijateljsku protiv Osijeka, tu malo izmješati karte.

Pitao sam ih za stream, kazu da pratimo FB stranicu biće tamo obavijest ako bude stream :lol:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Hurmasica
Kontakt:

čet mar 16, 2017 9:52 pm

Ukoliko neko nije vidio, viewtopic.php?f=73&t=465 :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Pompey
Kontakt:

čet mar 16, 2017 9:57 pm

MIROOO is that you???? :)
slika
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

storm_raider
Kontakt:

čet mar 16, 2017 10:23 pm

Miro suvereno vlada: viewtopic.php?f=73&p=172479#p172479

Hajde da prokomentarisemo top 5 i koliko vam je ovo realno?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

GANI60
Kontakt:

čet mar 16, 2017 10:28 pm

starigrad je napisao/la:
čet mar 16, 2017 7:39 pm
AsharaK je napisao/la:
čet mar 16, 2017 7:30 pm
Željezničar i Borac na sastanku dogovorili jačanje veza između ova dva kluba, u planu i prijateljska utakmica

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/zelj ... mica/77934
ne mogu da vjerujem da ce se utakmica odigrati u tesnju. tosk i borac imaju rivalitet ravan (naravno, shodno rangu takmicenja i broju navijaca) kao mi i fks. imao sam priliku prisustvovati njihovom "derbiju" i borac nije bas dobro dosao u tesanj, kao ni tosk u jelah. sanjin mesic je, prije nego je istrcao na kosevo protiv njukastla, proveo sezonu na posudbi u tosku, zajedno sa malim skijom selimbegovicem. tada sam i imao priliku prisustvovati njihovim medjusobnim susretima. nekako mi, skroz, logicnije zvuci da ce se utakmica odigrati u jelahu.

a, da je tesanj ofarban u plavo, stoji 100%
I Tešanj i Jelah su ofarbani 90% u plavo vjeruj mi a utakmica će se igrati u Jelahu stadion Šibovi. Srce mi ko bundava hehe.

kAtzie
Kontakt:

čet mar 16, 2017 10:56 pm

storm_raider je napisao/la:
čet mar 16, 2017 10:23 pm
Miro suvereno vlada: viewtopic.php?f=73&p=172479#p172479

Hajde da prokomentarisemo top 5 i koliko vam je ovo realno?
Evo neko moje skromno misljenje.

Slozio bih se sa stavom da je Stevanovic nas najbolji igrac. Mi svi znamo da on ima kvalitet za jace lige. Pa, **** te, da treniras 10 dana sa timom kakav je Sevilja, i da nisi glup, naucio bi zanat. A momak stvarno zna igrat' lopte. Sve utakmice koje sam gledao do sada, on uvijek ide 100%. Sjetite se samo koliko je puta ukrao loptu protivnickoj odbrani i onda namjestio gol. Za njega nema izgubljene lopte. Opet kazem, nas najbolji igrac.

Na drugo mjesto bih stavio Lendica, cisto radi golova. Za njega sam vec rekao da ima dobar njuh za go. Ne izgleda to nesto maestralno ali lopta zavrsi u golu. Prosao sve reprezentacije Hrvatske. Da guzi rak raka, moras nesto naucit.
Zelje, pive i Lendrica Ive :pljesak:

Vjerovatno se mnogi nece sloziti, ali po meni je Jovan Blagojevic treci igrac ekipe. Svidja mi se nacin na koji on veze odbranu sa sredinom i sredinu sa navalom. Fenomenalan destruktivni igrac. Ne stedi se nikako. Jest da je odigrao malo ispod prosjeka zadnjih par utakmica, vidim raja ga malo uzela na zub. A nije nista losije odigrao od ostalih igraca. Pozicija koju on igra na terenu ima najvise odgovornosti. Moras biti dobar defanzivno i ofanzivno, a jos pri tome moras prenijeti loptu. On, po mome misljenju, to obavlja vise nego solidno.

Cetvrnog igraca. opet naglasavam - po mome misljenju, izabrao bih Sinisu Stevanovica. I on, k'o i prezimenjak mu, zna lopte. Drzak, brz, i ima taj neki osjecaj za uklizavanje. Svako uklizavanje mu je na loptu i uvijek tacno. Odlican u odbrani, fino saradjuje sa svakim igracem na terenu. Veoma vazan igrac za nasu ekipu.

Zadnji, peti, izbor je Veca. Jos jednom smo potvrdili da nasa skola izdaje najbolje golmane u drzavi. Svi mi koji igramo rekreativno znamo koliko je vazno imati dobrog golmana u ekipi. To ti dadne neku dodatnu sigurnost. Kad se samo sjetim onog penala u Mostaru :ne: :11: Imao je Veca jos nekoliko fantasticnih odbrana, mnogo sacuvanih bodova u njegovim rukama.

Jos jedan veoma vazan igrac za ekipu je Zeba. Njega nisam uvrstio u top 5 jer nije bio sa nama od pocetka sezone. Ja imam veliki respekt za Zebu, davno je on prevazisao kvalitet nase lige, ali nazalost, nikad nije dostigao kvalitet nekih jacih liga. Uvijek mi je drago gledati ga u Zeljinom dresu. Bolje da je sa nama, nego protiv nas. Eto, onaj go sto je dao u Dolini u dresu Slobode. Nije li nas kostao Europe kasnije?

Opet naglasavam, ovo je neko moje skromno misljenje. Ja razumijem da se neki od vas nece sloziti, al' sta je - tu je. Ne bi bilo zabavno da smo svi isti :P

:baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1:
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.

storm_raider
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:11 pm

@katzie, od tebe nista manje nisam ni ocekivao. Bravo! :)

hardwell
Kontakt:

Zar mi ne bi trebali imati novca za Stevanovića ukoliko Lendrić ode za neku finu cifru?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:14 pm

hardwell je napisao/la:
Zar mi ne bi trebali imati novca za Stevanovića ukoliko Lendrić ode za neku finu cifru?
Ne bi
Željezničar ante portas !

amar92
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:16 pm

Imamo mi i sad novca da nam on bude najplaceniji igrac, ali ocito on zeli vani gdje ce opet puno vise zaraditi i sretno mu. Daj Boze da uspije u inostranstvu, a ako ne oonda mu bujrum nazad :)

storm_raider
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:19 pm

A eto ja se opet nadam nekako da ce ostati.

Dominic
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:22 pm

Molba za upravu. Dajte neku ceradu ili neki veliki najlon po mogucnosti neke pastelne ili sive boje i pokrijte one otkope zemlje na spoju Istoka i Juga. Posto nema nista od gradnje Juga bar do avgusta, puno je to vremena da ono kvari sliku stadiona. Kako u prenosu utakmica, tako i obicnim fotkama navijaca.

Ajzea
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:28 pm

Hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha

Plava Porodica
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:29 pm

Pompey je napisao/la:
čet mar 16, 2017 9:57 pm
MIROOO is that you???? :)
slika
Isto sam pomislio kada je bila himna Europa Lige :rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet mar 16, 2017 11:34 pm

Dominic je napisao/la:
čet mar 16, 2017 11:22 pm
Molba za upravu. Dajte neku ceradu ili neki veliki najlon po mogucnosti neke pastelne ili sive boje i pokrijte one otkope zemlje na spoju Istoka i Juga. Posto nema nista od gradnje Juga bar do avgusta, puno je to vremena da ono kvari sliku stadiona. Kako u prenosu utakmica, tako i obicnim fotkama navijaca.
Wut????
Željezničar ante portas !

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 11 gostiju.

Prijava  •  Registracija