Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:35 pm

Menadžeri kroje reprezentaciju.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 12:16 am

Storme spominjao si pocetkom februara dolazak UEFA delegacije na Grbavicu, sredinom/krajem marta. Imal ista od tog il?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 12:26 am

Ovo za Bajica i Fenerbahce cim objavljuje misamosjedimouredakciji znaci da ima istine. Mi tu imamo postotak koji se dobija za fond solidarnosti e sad koliko tacno nama pripada, mozda malo vise od 3%???

Sent from my C5303 using Tapatalk

 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 12:47 am

MrRiccoli je napisao/la:
uto mar 14, 2017 12:26 am
Ovo za Bajica i Fenerbahce cim objavljuje misamosjedimouredakciji znaci da ima istine. Mi tu imamo postotak koji se dobija za fond solidarnosti e sad koliko tacno nama pripada, mozda malo vise od 3%???

Sent from my C5303 using Tapatalk
Džeko, Višća i Bajić + Lendrić, nama više ne treba :D
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 12:54 am

hardwell je napisao/la:
uto mar 14, 2017 12:47 am
MrRiccoli je napisao/la:
uto mar 14, 2017 12:26 am
Ovo za Bajica i Fenerbahce cim objavljuje misamosjedimouredakciji znaci da ima istine. Mi tu imamo postotak koji se dobija za fond solidarnosti e sad koliko tacno nama pripada, mozda malo vise od 3%???

Sent from my C5303 using Tapatalk
Džeko, Višća i Bajić + Lendrić, nama više ne treba :D
Od transfera Dzeke nismo jos uvijek dobili pola miliona, to potrazujemo jos uvijek, to je rekao Vukotic ako se ne varam. Za Bajica i Hodzica je realno da se prodaju na ljeto. Uz izborenu evropu i transfer Lendrica uz transfere Bajica i Hodzica i mozda Dzeke finansijska situacija bi bila :karanje:
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u uto mar 14, 2017 12:58 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 12:57 am

MrRiccoli je napisao/la:
uto mar 14, 2017 12:26 am
Ovo za Bajica i Fenerbahce cim objavljuje misamosjedimouredakciji znaci da ima istine. Mi tu imamo postotak koji se dobija za fond solidarnosti e sad koliko tacno nama pripada, mozda malo vise od 3%???

Sent from my C5303 using Tapatalk
Mislim 4%
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 1:02 am

Kad ce doci dan da se i mi smijemo na ponudu od 2 milje. Milion za Amira i Riada je itekako mizerno, pogotovo ako tu nema nekih veci procenata od narednog transfera
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 1:08 am

BabOsim je napisao/la:Kad ce doci dan da se i mi smijemo na ponudu od 2 milje. Milion za Amira i Riada je itekako mizerno, pogotovo ako tu nema nekih veci procenata od narednog transfera
Za Amira ima i to dobrih 20%, a za Baju jbg ili smo se malo zeznuli ili nije bilo moguce navuci bar 15% ali sta je tu je mislim da cemo i tu lekciju nauciti. Klub raste u svakom pogledu. A to kad cemo docekati da nam ponuda od dva miliona eura biti smijesno mislim da necemo nikad jer nije tu u pitanju samo Zeljo vec i reprezentacija i stanje u komplet ligi

Sent from my C5303 using Tapatalk

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 1:15 am

Zar nije bilo pravilo da tog procenta nema ako je transfer unutar države? Ispravite me ako griješim...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 1:15 am

Kako niko nema damu izaci u javnost s tom pricom o uzimanju love za igranje u mladjim drzavnim selekcijama. To ako je istina je klasicna korupcija i kaznjivo djelo. Tome se treba stati u kraj em nam unistavaju dijecu em reprezentaciju u buducnosti. Mislim da su to za tuzilastvo veoma lako provjerljive stvari i lagano se dokazu, i roditelje ne razumijem neki taliban ti unistava san i buducnost sina a ti slegnes ramenima. I kad citas sve je it cetvrte ili pete ruke prica, rekao mu ovaj a on cuo od onog, mada gdje ima vatre ima i dima.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 1:18 am

MrRiccoli je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:Kad ce doci dan da se i mi smijemo na ponudu od 2 milje. Milion za Amira i Riada je itekako mizerno, pogotovo ako tu nema nekih veci procenata od narednog transfera
Za Amira ima i to dobrih 20%, a za Baju jbg ili smo se malo zeznuli ili nije bilo moguce navuci bar 15% ali sta je tu je mislim da cemo i tu lekciju nauciti. Klub raste u svakom pogledu. A to kad cemo docekati da nam ponuda od dva miliona eura biti smijesno mislim da necemo nikad jer nije tu u pitanju samo Zeljo vec i reprezentacija i stanje u komplet ligi

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ako je tačno onda se ujedam za jezik. Amir će skoro pa sigurno završiti u velikom klubu ako nastavi ovako.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 1:21 am

Gojakova ćijena porasla za skoro milion eura na transfermarktu
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 1:57 am

chile je napisao/la:
uto mar 14, 2017 1:15 am
Kako niko nema damu izaci u javnost s tom pricom o uzimanju love za igranje u mladjim drzavnim selekcijama. To ako je istina je klasicna korupcija i kaznjivo djelo. Tome se treba stati u kraj em nam unistavaju dijecu em reprezentaciju u buducnosti. Mislim da su to za tuzilastvo veoma lako provjerljive stvari i lagano se dokazu, i roditelje ne razumijem neki taliban ti unistava san i buducnost sina a ti slegnes ramenima. I kad citas sve je it cetvrte ili pete ruke prica, rekao mu ovaj a on cuo od onog, mada gdje ima vatre ima i dima.
ma mozes kurcu talasati kad roditelj odvede selektora na kafu gurne mu 5 milja medju nama je bnek odigra malo ....ta tu moze tuzilastvo mogu ga poglabati a na kraju krajeva i da ga uhvate sta jel to mito ....nije mu ukrao pare sta sad ....takva nam je drzava i fukcionise tako u svemu ....i cudo bi bilo da niej u fudbalu tako ....zat oi jesmo tu gdje jesmo ....zadnja rupa na sviralu...cijela drzava korumpiraana sa bezbroj losih ljudi i materijalsita .....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 2:00 am

Ajzea je napisao/la:
pon mar 13, 2017 10:27 pm
tm8782 je napisao/la:
pon mar 13, 2017 8:44 pm
Hurmasica je napisao/la:Najbolji strijelac prvenstva Ahmed Hasanović bez poziva u reprezentaciju

http://fkzeljeznicar.ba/prvi-strijelac- ... iju/24582/
Nevjerojatno!!! Piz.da mu materina. Puuu

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Neka neka. Bice pozvan. Mozda i nece. Bice zanimljivo. Hmm.. Idu bolji dani.
Sta si sad htjeo sa ovim da kazes... Pojasni haha..
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 2:09 am

delinjo je napisao/la:
chile je napisao/la:
uto mar 14, 2017 1:15 am
Kako niko nema damu izaci u javnost s tom pricom o uzimanju love za igranje u mladjim drzavnim selekcijama. To ako je istina je klasicna korupcija i kaznjivo djelo. Tome se treba stati u kraj em nam unistavaju dijecu em reprezentaciju u buducnosti. Mislim da su to za tuzilastvo veoma lako provjerljive stvari i lagano se dokazu, i roditelje ne razumijem neki taliban ti unistava san i buducnost sina a ti slegnes ramenima. I kad citas sve je it cetvrte ili pete ruke prica, rekao mu ovaj a on cuo od onog, mada gdje ima vatre ima i dima.
ma mozes kurcu talasati kad roditelj odvede selektora na kafu gurne mu 5 milja medju nama je bnek odigra malo ....ta tu moze tuzilastvo mogu ga poglabati a na kraju krajeva i da ga uhvate sta jel to mito ....nije mu ukrao pare sta sad ....takva nam je drzava i fukcionise tako u svemu ....i cudo bi bilo da niej u fudbalu tako ....zat oi jesmo tu gdje jesmo ....zadnja rupa na sviralu...cijela drzava korumpiraana sa bezbroj losih ljudi i materijalsita .....
Vjerujem da ima menadzerskih talova i lobija ali da lovu tako uzimaju bas i ne.
Ili ja bas zivim u zabludi toliko, ali mislim da bi ih ulovili. Ipak tu se vrti veliki broj klinaca mora neki roditelj biti posten i s mudima lako se to da uhvatiti.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 2:47 am

chile je napisao/la:
uto mar 14, 2017 2:09 am
delinjo je napisao/la:
chile je napisao/la:
uto mar 14, 2017 1:15 am
Kako niko nema damu izaci u javnost s tom pricom o uzimanju love za igranje u mladjim drzavnim selekcijama. To ako je istina je klasicna korupcija i kaznjivo djelo. Tome se treba stati u kraj em nam unistavaju dijecu em reprezentaciju u buducnosti. Mislim da su to za tuzilastvo veoma lako provjerljive stvari i lagano se dokazu, i roditelje ne razumijem neki taliban ti unistava san i buducnost sina a ti slegnes ramenima. I kad citas sve je it cetvrte ili pete ruke prica, rekao mu ovaj a on cuo od onog, mada gdje ima vatre ima i dima.
ma mozes kurcu talasati kad roditelj odvede selektora na kafu gurne mu 5 milja medju nama je bnek odigra malo ....ta tu moze tuzilastvo mogu ga poglabati a na kraju krajeva i da ga uhvate sta jel to mito ....nije mu ukrao pare sta sad ....takva nam je drzava i fukcionise tako u svemu ....i cudo bi bilo da niej u fudbalu tako ....zat oi jesmo tu gdje jesmo ....zadnja rupa na sviralu...cijela drzava korumpiraana sa bezbroj losih ljudi i materijalsita .....
Vjerujem da ima menadzerskih talova i lobija ali da lovu tako uzimaju bas i ne.
Ili ja bas zivim u zabludi toliko, ali mislim da bi ih ulovili. Ipak tu se vrti veliki broj klinaca mora neki roditelj biti posten i s mudima lako se to da uhvatiti.
uzimaju provjereno znam brate ...kunem ti se svim na svijetu :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 3:31 am

1921.ba je napisao/la:
pon mar 13, 2017 12:32 pm
dimitrijevic je napisao/la:
pon mar 13, 2017 1:05 am
Pohvale za 1921 izvjestaj.Pratim veliku cetvorku I njihove izjestaje I jedino ste tu negdje sa Hajdukom,a od ostalih ste puno bolji.Veliki dobitak za klub jos kad se uzme u obzir koliko ste placeni,kako finkcionisete onda je ovo stvarno golemo. Jedva cekam srijedu,volio bih 1:1,Lendric 87 min za polufinale protiv Doboja kod Kaknja.
Zahvaljujemo. :palacgore:

Mi nismo uopćte plaćeni za ovo, sve radimo volonterski, druga stvar, Hajduk izvještaje sa svojih zvaničnih utakmica uzima od HNTV-a.
Nisam to znao.Mislio sam da od vana bude minimalnih donacija :D onda dobija na vrijednosti jos vise I klub treba stati iza ovakvih stvari.Fan shop je goli qrac.To im zamjeram...
Mirza Rascic !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 6:21 am

kvalitet je napisao/la:Zar nije bilo pravilo da tog procenta nema ako je transfer unutar države? Ispravite me ako griješim...
Fond solidarnosti ne vazi ako je transfer u klub iz iste drzave. Tako sam cuo a volio bih da neko to provjeri.. Onda i kada bi Dzeko presao, recimo, u Milan ne bi bilo nista preko fonda solidarnosti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 7:18 am

Hadzijalagic je napisao/la:
uto mar 14, 2017 6:21 am
kvalitet je napisao/la:Zar nije bilo pravilo da tog procenta nema ako je transfer unutar države? Ispravite me ako griješim...
Fond solidarnosti ne vazi ako je transfer u klub iz iste drzave. Tako sam cuo a volio bih da neko to provjeri.. Onda i kada bi Dzeko presao, recimo, u Milan ne bi bilo nista preko fonda solidarnosti..
Mislim da je to o fondu solidarnosti u domenu nacionalnog saveza unutar kojeg se transfer dogodi. U Italiji su ukinuli a za Turke treba neko da nam provjeri.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 14, 2017 8:12 am

Okolele je napisao/la:
pon mar 13, 2017 10:54 pm
Joj ankete jbt..E da vidim i ovo da ima vise onih koji su za remi nego za pobjedu..Sta trebamo opet na sred Grbavice 90 minuta da sjedimo na zivcima.. :D
Ja nekog cudnog mentaliteta kod pojedinih navijača, cuj remi na Grbavici sa Radnikom. Jos kad kazu samo da se plasirati u Europu,umjesto da idemo na oba trofeja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija