Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 2:09 am

LARS1921 je napisao/la:
pon mar 06, 2017 2:00 am
Baš **** te, naravno ako mi ostanemo treci a oni cetvrti, ko ce to gledati

Tri utakmice na grbavici za redom protiv iste ekipe :lol:
NBA playoffs :rofl:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 2:09 am

To bas neki dan spominjem kako ce realno ovo smoriti raju. Narednih 5.utakmica vrlo moguce od toga 4. sa Radnikom, od toga 3. zaredom na Grbavici.
Kakve su sanse da zavrsimo drugi? Ako racunamo da Sarajevo uzme bod u Tuzli, a mi dobijemo preostale dvije. Sta se gleda, medjusobni ili gol razlika?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 2:11 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 06, 2017 2:09 am
To bas neki dan spominjem kako ce realno ovo smoriti raju. Narednih 5.utakmica vrlo moguce od toga 4. sa Radnikom, od toga 3. zaredom na Grbavici.
Kakve su sanse da zavrsimo drugi? Ako racunamo da Sarajevo uzme bod u Tuzli, a mi dobijemo preostale dvije. Sta se gleda, medjusobni ili gol razlika?
Mislim da je gol razlika, osim ako plasman ne odlucuje: prvaka, plasman u europska takmicenja, plasman u ligu 6 za prvaka ili opstanak.

A zasto ih siroki ne bi mlatnuo ili X na kosevu? tanji su od nas :lol:

@drmrfr

baš :lol:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 2:11 am

Zamisli fakat.. Radnik trenira u sarajevu, ne idu kuci nikako :lol:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 2:25 am

Eh još da padne kakva mećava u srijedu pa da se odgodi za narednu, pa da igramo 4 za redom, šta fali :lol:
 
Avatar
ono.na
Postovi: 575
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 3:16 am

Sto se tice ove ankete, dijete cije komercijalne privilegije su drugacije od odraslih je u dobi do 11 ili 13, zavisi koji kriteriji se gledaju, s toga su to 2 starosne dobi do koje djeca treba da imaju besplatan ulaz.

Znamo dobro da stariji od 13 godina, kamo li 16, su u stanju da kupe kutiju cigara ili nesto drugo, sto je dovoljan pokazatelj da su duzni da izdvoje petaka za tekmu da se razumijemo.

Zna li neko prenosi li nas ijedna tvkuca ili online stream u srijedu?
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 8:01 am

Anketa hladno otkri većinsku populaciju na forumu-"omladina" do 16 godina :D
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 8:01 am

Qwerty_1987 je napisao/la:
ned mar 05, 2017 11:18 pm
Joj Bore Elcica svjetske ublehe, ova emisija vrijeđa zdravu inteligenciju ... Sto se tice organizacije nemam nekih primjedbi konkretnih, samo prijedlog da se na zagrijavanju vrati pjesma koja nas je nekad bas dobro dizala:
https://youtu.be/O8rpRsccN8w
I ako ikako moze kao nekad da se refren iste koristi poslije postignutog gola, sjetiće se mnogi kako je to izgledalo :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
:pljesak: Ja bas sa rodjakom na tekmi o tome pricao. Brate kad padne gol, a ono muzika a samim tim i navijaci krenu Šalalalalalala....... Još jaca atmosfera bude :DD:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 8:14 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 06, 2017 1:43 am
Metalege je najlosija ekipa lige. Ruku u vatru smijem staviti. Ja ti garantujem da nista losije ne bi izgledali sa Kemom umjesto Kerle, i sa ovom "vise napadackom" varijantom Markovic iza, Zeba mu je svakako ispomoc i Zeric kao desetka. Od prve minute krenuti ofanzivno, probati zabiti dva u prvom poluvremenu pa poslije mogu zatvarati koliko im volja.

I druze , konkretno mi reci kad im je vakat da ih bacimo u vatru? Na kojoj utakmici? Lige za prvaka? U finalnim rundama Kupa? Ili preciznije koje godine?
Bas nekako nikad da im se poklopi, a vjerujem da bi ih mnogi voljeli malo bolje upoznati...
Osmankovic moze, ostala trojica u odbrani su vrlo dobri tako da ne mislim da bi se on nesto izdvajao. Uz to, prosao je pripreme sa ekipom za razliku od Kerle...
Za Zerica ne znam bas. Najbolje bi bilo da ga se uvodi umjesto Zebe kada je vec rjesena utakmica, ali poznavajuci nas, to nece jos dugo doci.
Na onim pripremnim utakmicama gdje je igrao krilo, izgledao mi je nekako bas nezainteresovano prema nazad. Izgubi loptu i onda proseta do centra. Zbog tog mi ne ide to umjesto Blagojevica jer odma gubis jednog igraca u defanzivi i potrebno je puno vise od Markovica da to pokrije. Moze i ta varijanta ali jedino u slucaju da je utakmica vec rjesena...
Vjeruj da je i meni zao sto je tako, ali nesto ne vjerujem da ce ove sezone dobiti znacajnih minuta...
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 8:24 am

GoodisonPark je napisao/la:
ned mar 05, 2017 10:33 pm
avlami97 je napisao/la:
ned mar 05, 2017 10:13 pm
Jedan jučerašnji primjer, a vezan za anketu o besplatnom ulasku djece na stadion. Navodim primjer rođaka, koji je sa sinom od 8 godina krenuo na tekmu. Kupio sebi sjever, dao cenera. Nisu mu dali da uđe i dijete. Čovjek se vrati i kupi još jednu kartu i uđu na tekmu. Izvalio se cvaju. Nakon tekme, kaže, brate ja više dijete neću voditi na tekme. Rezime - Klub kratkoročno profirao, dugoročno izgubio potencijalnog posjetioca, a možda i obojicu.
Koliko znam da se na godišnju od sjevera mogu uvesti i djeca do 12 godina, protiv Čelika sam uveo dijete i nije bilo problema.
Neka taj rođak povede opet i sina jer žao bi bilo malom da ne ide na tekmu, ispred sjevera uvijek ima ljudi sa godišnjom uvest će ga neko..

Eto to bi bilo neko privremeno rješenje a klub bi svakako trebao omoguciti djeci da ulaze džaba, bit će i to uskoro nadam se..
S godisnjom moze dijete ulaziti i to je pravi potez kluba, nije posteno ni prema nama koji stalno kupujemo godisnje da neko dodje jednu utakmicu plati jednom kartu i jos zauzme dobro mjesto, mislim nije uredu ni djetetu naplatiti 10 KM, ali neka simbolična cijena 2-3 KM bi bila prihvatljiva. Pa i prije rata se djeci karta kupovala ( ko je ono noramlno ulazio a ne preskakao zid gore), a bile su i đačke godisnje karte.
A mislim da se ne mogu smatrati djeca od 16 god.da im dzabe bude ulaz,ipak oni imaju i dzeparac, pa mogu od uzine od kafe cigara kladionice odvojiti 5KM za kartu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 8:29 am

@plava porodica

Pa sve i da jesu najlosiji, ja sam mislio to isto za Celik i Olimpic pa je bilo sta je bilo. Nema za nas laganih utakmica, laganih bodova, ljudi su uzeli Siroki prije 7-8 dana, namucit ce i nas.

Konkretno Zera i Osmakovic. Ovaj drugi je pofino vec tu i niko ga nije promovisao u nekog naseg Mihojevica recimo. Mene to tjera na zakljucak da on mozda i nije toliki potencijal. Trebalo je vec pokusati s nekom posudbom da skuplja minute jer ih kod nas tesko moze skupiti.

Sa Zerom je druga prica, on je po dosta parametara veliki potencijal i na njega se ozbiljnije racuna. Njegov problem su povrede i sto ne moze da uveze 2 mjeseca bez pauze. Stalno preskakanje treninga je lose za mladog igraca. Treba ga poceti forsirati kad se donese takva odluka. Recimo za narednu sezonu ti je jedan od ciljeva promocija Zere recimo. Prvo sto uradis, zahvalis se Bekricu. Drugo, od samog starta priprema on dobija minutazu, po pola sata bar, nekad poluvrijeme. I kad krene sezona nek nastavi dijeliti minute sa Zebom, kao sto sad radi Bekric recimo. Neke utakmicr s vremenom moze poceti..
Ne mozes usred sezone gdje ti gori za Evropu rec jedan vikend eh vakat je za Zeru, a tekmu prije toga nije bio ni u rosteru. Malo strategije u tome treba.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk


 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 8:31 am

Glasao sam ZA ali takodje mislim da treba spustiti granicu nakih 12 god plafon.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 9:03 am

Kakav dzaba ulaz,reatrdirane turbo folk generacije sa nargilama,instagramima I dj cvijama cast izuzecima.Treba naplacivat jer njih je dosta na Grbavici,a za Zelju se skupi makar pravili sendvice I nosili na velike odmore.
Mirza Rascic !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6004
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 9:11 am

Kroz ovu diskusiju proteklih dana valjda se skontalo zasto je kupovina godisnje izuzetno dobra stvar.
Klub je dao tu mogucnost da proberemo i ne vidim uopste razloga da se sada smanjuju pojedinacne ulaznice bilo kome.. pa ni mladjim.
Svako od njih moze za 15 dana skupiti za ulaznicu koliko god ona kostala.
Treba djecu od malena uciti da stede i odvajaju pare za nesto sto vole.Najsvjeziji primjer je mali Enio.
Danasnja omladina ce radije svaki dan citavu uzinu dati na bingo nego od te uzine odvojiti pola marke za kupovinu karte za utakmicu.
Recimo jedna od kladionica je u ova dva mjeseca ostvarila dobit u vrijednosti 6 istoka.
Moj glas je NE I NIKOME.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
seha
Postovi: 74
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 9:40 am

https://instagram.com/p/BRRRxTbhbm0/

slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 9:40 am

dimitrijevic je napisao/la:
pon mar 06, 2017 9:03 am
Kakav dzaba ulaz,reatrdirane turbo folk generacije sa nargilama,instagramima I dj cvijama cast izuzecima.
Joint Union je najbolji....

u spomen na SA HC Thrash Crew
phpBB [video]


....to ce uvijek ostati!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 10:04 am

za ovo pitanje ne znam... mislim da treba, ali opet nasa omladina je razmazena, previse egoisticna, misli samo na sebe... svidja mi se prijedlog da bude besplatan, ali do recimo 12. godine kada jos djeca nisu postala dio internet generacije, wow ili call of duty... to je doba kad ih jos mozes necemu nauciti... :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 10:12 am

mi mislili ti na odvikavanju...
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 10:15 am

Ma da im das dzaba naviknuces ih pa ce galamiti i pljuvati kad im pocnes naplacivati haha.. Dati dzaba djeci do 12 ili 14 godina koja su u pratnji roditelja ili im omoguciti da sa clanskom mogu ulaziti..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon mar 06, 2017 10:15 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2017 10:16 am

Ulaz besplatan djeci do dvanaest-trinaest godina. Svi preko trebaju placati ulaznicu. Kad se ima za nargilu, kladionicu i cigare onda se moze skupiti i za ulaznicu. Nauciti od malena djecu da se tim cinom pomaze klub, kao sto je Vaca naucio malog Enia i pokazao primjer pravog odgoja.

Svi zelimo bolje uslove, kvalitetnije igrace a na sve nacine se pokusava zaobici ono sto nam je obaveza. Ako su skupe sadasnje cijene ulaznica, kupite godisnje koje su, po meni, previse jeftine. Uzmes jednom i zavrsis za cijelu sezonu, a utakmica te izadje 3KM.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Dzezvar, Google [Bot] i 244 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija