Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1948
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 4:35 pm

slikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 4:36 pm

"okvirovi bilborda" je skela na samoj crkvi (rad fasadu), veze nema sa istokom
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 4:46 pm

delinjo je napisao/la:
čet mar 02, 2017 2:29 pm
joj ovog chwilu ne mozes da ne volis ,u jednoj recenici poentira ko da je esej napisao....

@model prijatelju onda im zelim dugu i tesku bolest....moze li tako ?
Ja im želim da su vazda iza nas 1 bod.. da nada u njima tinja do zadnje sekunde, al qrko :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 4:49 pm

Moze li meni,objasniti neko ko zna, kako se biraju sudije za utakmice u nasoj ligi.

Admir Šehovic,koji ce suditi duel na Otoci pise da je iz Sarajeva i kako moze da se desi slucaj da sudija sudi mec izmedju dva kluba koja su takodje iz Sarajeva?Valjda treba neko iz drugog grada biti,da bi bio "objektivan"?

Da li je ovo jedinstven slucaj u svijetu ili se desavalo jos nekad i negdje..jer meni ovo nema logike nikako i mislim da prvi put vidim ovako nesto u zivotu
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 4:51 pm

Izgleda da će u subotu biti odlično vrijeme. Ni previše hladno, a ni previše toplo. Baš pravo vrijeme za utakmicu. :baklja: Nadam se da će jug biti krcat, ali i ostale tribine naravno. Sa juga će ponovo da grmi, nakon dugo vremena (davno meni bilo ono protiv Čelika jbt). Šta mislite hoće li biti pirotehnike? Bilo bi dobro da prodje bez, sačuvali bi klubu koju hiljadu... Al' eto i ako bude nema veze, biće dobra atmosfera... :)
Istok već sad izgleda prelijepo, mogu misliti još kad se postave stolice... :klanjase2:
Jedva čekam subotu! SVI NA JUG! SVI U CRNOM! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 4:54 pm

Southboy je napisao/la:
čet mar 02, 2017 4:49 pm
Moze li meni,objasniti neko ko zna, kako se biraju sudije za utakmice u nasoj ligi.

Admir Šehovic,koji ce suditi duel na Otoci pise da je iz Sarajeva i kako moze da se desi slucaj da sudija sudi mec izmedju dva kluba koja su takodje iz Sarajeva?Valjda treba neko iz drugog grada biti,da bi bio "objektivan"? slika slika

Da li je ovo jedinstven slucaj u svijetu ili se desavalo jos nekad i negdje..jer meni ovo nema logike nikako i mislim da prvi put vidim ovako nesto u zivotu
Fkt presmijesno! Za koga god navija,ne moze biti objektivan,a za Olimpik garant ne navija! Smijesno!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 4:57 pm

Southboy je napisao/la:
čet mar 02, 2017 4:49 pm
Moze li meni,objasniti neko ko zna, kako se biraju sudije za utakmice u nasoj ligi.

Admir Šehovic,koji ce suditi duel na Otoci pise da je iz Sarajeva i kako moze da se desi slucaj da sudija sudi mec izmedju dva kluba koja su takodje iz Sarajeva?Valjda treba neko iz drugog grada biti,da bi bio "objektivan"? slika slika

Da li je ovo jedinstven slucaj u svijetu ili se desavalo jos nekad i negdje..jer meni ovo nema logike nikako i mislim da prvi put vidim ovako nesto u zivotu
Pa prošli derbi ti je sudio sudija iz Sarajeva.To je normalna stvar i u ostalim savezima,Hajduk-Split imaju pravo suditi sudije iz Splita.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 5:06 pm

Treba produzit teren jos malo, taman po metar sa obje strane da bude blize istoku :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 5:10 pm

Nista ,ali fakat nista mi mrze nema nego uci na forum i o njima citati. Pa da li ste realni?
Opet ste mi se pos.rali u kafu..

Pricajmo o Plavim sampionima. Dajte im podrsku u subotu. :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 5:55 pm

exdomorocki je napisao/la:
čet mar 02, 2017 4:57 pm
Southboy je napisao/la:
čet mar 02, 2017 4:49 pm
Moze li meni,objasniti neko ko zna, kako se biraju sudije za utakmice u nasoj ligi.

Admir Šehovic,koji ce suditi duel na Otoci pise da je iz Sarajeva i kako moze da se desi slucaj da sudija sudi mec izmedju dva kluba koja su takodje iz Sarajeva?Valjda treba neko iz drugog grada biti,da bi bio "objektivan"? slika slika

Da li je ovo jedinstven slucaj u svijetu ili se desavalo jos nekad i negdje..jer meni ovo nema logike nikako i mislim da prvi put vidim ovako nesto u zivotu
Pa prošli derbi ti je sudio sudija iz Sarajeva.To je normalna stvar i u ostalim savezima,Hajduk-Split imaju pravo suditi sudije iz Splita.
pa ima pravo, ali nema logike, to se kod nas na derbijima iz godine u godinu ponavlja, na derbiju sudi sudija iz Sarajeva, pa ako je iz Sarajeva (a jeste) i ako se bavi fudbalom (a bavi) mora za nekog navijat da ga yebes
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:06 pm

Nije to ništa novo, sasvim uobičajena stvar u cijelom svijetu. Koju god utakmicu da gledaš uvijek ćeš za nekog navijati tako da npr gradski derbi nije ništa drugačiji, nisam nikad odgledao utakmicu a da sam potpuno neutralan i da nekog ne simpatiziram bar malo, ali sudijski posao je takav da se emocije moraju potisnuti i biti profesionalan, izuzev kada su nacionalni ključevi u pitanju po tome smo specifična zemlja, vjerujem da bi suđenje bilo okej da se i taj nacionalni ključ ostavi po strani, ali sudijska organizacija je takva da je proces stvaranja sudija krajnje kriminalan i da se najmanje obraća pažnja na kvalitet sudija, većina nije upoznata kako ta mafija djeluje i da se status prvoligaškog i drugoligaškog sudije može kupiti, dok neko ko je stvarno talentovan i školovan bez novca može ostati samo u kantonalnim i omladinskim ligama.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:07 pm

samo_plavo je napisao/la:
čet mar 02, 2017 4:51 pm
Izgleda da će u subotu biti odlično vrijeme. Ni previše hladno, a ni previše toplo. Baš pravo vrijeme za utakmicu. :baklja: Nadam se da će jug biti krcat, ali i ostale tribine naravno. Sa juga će ponovo da grmi, nakon dugo vremena (davno meni bilo ono protiv Čelika jbt). Šta mislite hoće li biti pirotehnike? Bilo bi dobro da prodje bez, sačuvali bi klubu koju hiljadu... Al' eto i ako bude nema veze, biće dobra atmosfera... :)
Istok već sad izgleda prelijepo, mogu misliti još kad se postave stolice... :klanjase2:
Jedva čekam subotu! SVI NA JUG! SVI U CRNOM! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Koja crna pirotehnika :psujem:
Bruka bi bila kada bi se šibica zapalila! Klub, raja, navijaci širom svjeta skupljaju lovu za stadion i sada ce grupa drkađija da pali baklje i petarde zbog vlastite nejebice :palacdole: .
Kada su ti PIROMANI vec takvi frajeri neka smisle kakvu koreografiju, smješnu parolu... jeftinije a efektnije :zeljeznicar1:
Ko baci baklju naredna mu u šupku gorila
Zadnja izmjena: Model1964, dana/u čet mar 02, 2017 6:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:17 pm

Ne treba nikome želiti zlo osim pitarima, nek' se vala ugase, ko im j..e m...r
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:17 pm

Model1964 je napisao/la:
čet mar 02, 2017 6:07 pm
samo_plavo je napisao/la:
čet mar 02, 2017 4:51 pm
Izgleda da će u subotu biti odlično vrijeme. Ni previše hladno, a ni previše toplo. Baš pravo vrijeme za utakmicu. :baklja: Nadam se da će jug biti krcat, ali i ostale tribine naravno. Sa juga će ponovo da grmi, nakon dugo vremena (davno meni bilo ono protiv Čelika jbt). Šta mislite hoće li biti pirotehnike? Bilo bi dobro da prodje bez, sačuvali bi klubu koju hiljadu... Al' eto i ako bude nema veze, biće dobra atmosfera... :)
Istok već sad izgleda prelijepo, mogu misliti još kad se postave stolice... :klanjase2:
Jedva čekam subotu! SVI NA JUG! SVI U CRNOM! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Koja crna pirotehnika :psujem:
Bruka bi bila kada bi se šibica zapalila! Klub, raja, navijaci širo svjeta skupljaju lovu za stadio i sada ce grupa drkađija da pali baklje i petarde zbog vlastite nejebice :palacdole: .
Kada su ti PIROMANI vec takvi frajeri neka smisle kakvu koreografiju, smješnu parolu... jeftinije a efektnije :zeljeznicar1:
Ko baci baklju naredna mu u šupku gorila
Naravno da ni ja ne podržavam to. Teško je objasniti jer na jugu ima dosta maloljetnika i djece, koji to ne shvataju. I ja sam uvijek više za neki transparent, koreografiju... Bakljada je za derbija. Protiv Mladosti nema potrebe da se išta pali, nadam se da to shvataju i vodje i da neće dozvoliti. Ne pamtim kad smo zadnji put neku dobru koreografiju napravili.
Grlo, dlanovi i šalovi! ;)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:24 pm

Hajmo sad o bakljama, pa ćemo sutra o Dadi.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:28 pm

Grbavica je napisao/la:
čet mar 02, 2017 6:24 pm
Hajmo sad o bakljama, pa ćemo sutra o Dadi.
Tebi bilo bolje da nađeš kakvu letvu na gradilištu pa u subotu na Jug :) . lijepo malo šetkaš po tribini i ako koga vidiš da se sprema na podpalu :) ti ga letvom po tintari.

Koje ono godine bi, kada se nešto djeca uskurcila na Jugu, pa dođoše tate sa sjevera, zapada... da uvedu red?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:42 pm

joj modela opet neparne tablete u parni dan...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:48 pm

model bi sve agresivnim pristupom rješavao... nigdje dijaloga, nigdje razgovora i mirnog pristupa problemu... samo nasilje...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1948
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:57 pm

Danas na treningu bio i Ivan Crnov, samo je odvojeno trcao i radio neke vjezbe, nosio je pulsmetar.

Sto se tice radova, tribina bi za nekih 5 dana sto se tice finalnog izgleda trebala bit gotova, u poslovnim prostorima trebaju posut nesto, i ispred tribine iskopat. Uglavnom bice neki prolaz za hitnu pomoc i vatrogasce, izmedju juga i istoka, na podrucju JI.
Stari kablovi s ofarbanog reflektora ce se zamijeniti novim.
Bice 3 WC, na pocetku, u sredini za VIP i na kraju.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 6:59 pm

arelinho je napisao/la:
čet mar 02, 2017 6:57 pm
Grbavica je napisao/la:
čet mar 02, 2017 6:48 pm
model bi sve agresivnim pristupom rješavao... nigdje dijaloga, nigdje razgovora i mirnog pristupa problemu... samo nasilje...
svaki mu je post takav
slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Dzezvar, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 85 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija