Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 10:41 am

Prodaja ulaznica u subotu od 10 sati, vlasnici desetogodišnjih sutra preuzimaju zamjensku ulaznicu

http://fkzeljeznicar.ba/prodaja-ulaznic ... icu/24393/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 10:41 am

mula je napisao/la:
čet mar 02, 2017 10:33 am
Da li će se postavljati krov na ISTOKU prije gradnje juga ili će to kompletirati zajedno? :?: :idea:
Nece, krov na istoku ide kad se izgradi jug ali to je za koju godinu kada bude novca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 10:43 am

Charlie Sheen je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
čet mar 02, 2017 9:35 am
Ma bez tri i po milje u prosjeku na istoku necu da pricam, bar sto se tice tekmi koje ce se odigrati u ligi 6.. Sve ispod toga bi bio pokazatelj nezahvalnosti i nepostovanja..
Pa mislim da ce tako i biti ali da ce sjever i jug opasti
Jug i sjever po dvije milje, istok tri i po.. Mjera prosjek u ligi 6..

Moze li se na jug sa ovom zamjenskom.. I ne znam sto nisu odstampali te desetogodisnje.. Nije to neki posao a ovako stampati zamjenske i preuzimati ih je peglancija..

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 10:54 am

Jesu obezbjedjena sva finansijska sredstva za istok ? Ako jesu to treba objaviti i naglasiti da ce preostalo proslijediti za jug da nabrzinu prodamo i taj ostatak.
I vec sada pustiti u prodaju desetogodisnje za jug. Da se polahko priprema teren
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 10:57 am

Vrag je napisao/la:
čet mar 02, 2017 10:54 am
Jesu obezbjedjena sva finansijska sredstva za istok ? Ako jesu to treba objaviti i naglasiti da ce preostalo proslijediti za jug da nabrzinu prodamo i taj ostatak.
I vec sada pustiti u prodaju desetogodisnje za jug. Da se polahko priprema teren
Misimovic reče kad se sazove sjednica obezijedeno je pola sredstava za jug.
A istok još nije završen, još su u prodaji desetogodišnje a ni plato ispred po okončanju će biti sve crno na bijelo.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:05 am

Poznata službena lica za utakmice 20. kola BHT Premijer lige

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pozn ... lige/77004
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:06 am

damirfile je napisao/la:
čet mar 02, 2017 10:57 am
Vrag je napisao/la:
čet mar 02, 2017 10:54 am
Jesu obezbjedjena sva finansijska sredstva za istok ? Ako jesu to treba objaviti i naglasiti da ce preostalo proslijediti za jug da nabrzinu prodamo i taj ostatak.
I vec sada pustiti u prodaju desetogodisnje za jug. Da se polahko priprema teren
Misimovic reče kad se sazove sjednica obezijedeno je pola sredstava za jug.
A istok još nije završen, još su u prodaji desetogodišnje a ni plato ispred po okončanju će biti sve crno na bijelo.
Pa ako vec imaju zatvorenu finansijsku konstrukciju za sve sto je planirano za istok onda to treba objaviti. Pare za jug ce se skupiti u rekordnom roku. Desetogodisnje bez ogranicenja sa mogućom zamjenom uz odredjenu doplatu za istok, sjever... godišnje, clanske, ulaznice. Objavi danas da to ide sve u jug i imat ces prosjek od 7000, rekordan broj clanski i prodatih godisnji ulaznica. Jos ako to omogucis na jednostavan nacin, prosisat cemo cilj.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:06 am

Ne sudi Mujic znaci niko nije namjestio utakmicu.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:07 am

A i ne igramo posljednji u kolu, znači patnja :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:34 am

Zna li neko kad ima trening danas?
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:18 pm

Boga mi ako bude sunce ja ocekujem svaku stolicu popunjenu. Nisu ovi losi tako da ne treba ocekivati neko deranje guzova. Krampa Secerovic bolje sto ne igra jer je proslu bio dobar, a kod nas nije dao pas naprijed ni na treningu. Ne moze svako u Zelji igrat. Kuzmanovic je solidan i plus ovi ga gledaju.Cvrsti su, Husref ce ih naloziti tako da ne ocekujem neko spektakularno razvaljivanje. Moja zelja su samo tri boda, a neka bude 2 : 0(Lendric, Zeba)...nismo primili gola od Slobode, ovo ce znaci biti peta utakmica, a racunajuci pripreme to dodje jedan gol primljen u deset utakmica. Moze li Veca oboriti rekord Adnana Guse :D Isto tako prognoziram Kerlu kao igraca utakmice i najbolje nase pojacanje ove zime ;)
Mirza Rascic !
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:22 pm

Kad god stavim "poraz" uvijek dobijemo. I da sto se tice konkurenata. Pitari su sigurica da igraju i sa kadetima, a i Zrinjski je veliki favorit jer je Krupa stvarno tanka. Uglavnom tu se mozda i mozemo nesto nadati dok na Otoci oni mrtvaci ce slaviti, pa cemo onda sve vidjeti protiv Sirokog i Slobode i u ligi 6. Mislim da ce do treceg ili cetvrtog kola lige6 pozdraviti se sa titulom.
Mirza Rascic !
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:34 pm

Opšta mobilizacija za subotu :baklja: :zeljeznicar1: :titula: :pivo: :baklja: :zeljeznicar1: :titula: :pivo:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:35 pm

Javni konkurs za prijem dipl. pravnika – pripravnika

http://fkzeljeznicar.ba/javni-konkurs-z ... ika/24396/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:36 pm

Jao dzumi
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:36 pm

dimitrijevic je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:18 pm
Boga mi ako bude sunce ja ocekujem svaku stolicu popunjenu. Nisu ovi losi tako da ne treba ocekivati neko deranje guzova. Krampa Secerovic bolje sto ne igra jer je proslu bio dobar, a kod nas nije dao pas naprijed ni na treningu. Ne moze svako u Zelji igrat. Kuzmanovic je solidan i plus ovi ga gledaju.Cvrsti su, Husref ce ih naloziti tako da ne ocekujem neko spektakularno razvaljivanje. Moja zelja su samo tri boda, a neka bude 2 : 0(Lendric, Zeba)...nismo primili gola od Slobode, ovo ce znaci biti peta utakmica, a racunajuci pripreme to dodje jedan gol primljen u deset utakmica. Moze li Veca oboriti rekord Adnana Guse :D Isto tako prognoziram Kerlu kao igraca utakmice i najbolje nase pojacanje ove zime ;)
Drug, neznam stvarno koji je tvoj razlog dizanja Kerle nebo pod oblake?????
Nekazem da je los kao igrac ali je uzasno los kao covjek, koliko je puta samo zatvorio guzicom vrata na odlasku iz Zelje???
Pogledaj press njegov koliko je samo prepotentan i sa neke visine..... pa ko si... i njegove rijeci "NADAM SE DA SE NECU ROZOCARATI"
Licno nemam nista protiv njega, ali njegovo ponasanje me nervira jos od press-a to nesto sa VISINE.
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:45 pm

iggy2377 je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:36 pm
dimitrijevic je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:18 pm
Boga mi ako bude sunce ja ocekujem svaku stolicu popunjenu. Nisu ovi losi tako da ne treba ocekivati neko deranje guzova. Krampa Secerovic bolje sto ne igra jer je proslu bio dobar, a kod nas nije dao pas naprijed ni na treningu. Ne moze svako u Zelji igrat. Kuzmanovic je solidan i plus ovi ga gledaju.Cvrsti su, Husref ce ih naloziti tako da ne ocekujem neko spektakularno razvaljivanje. Moja zelja su samo tri boda, a neka bude 2 : 0(Lendric, Zeba)...nismo primili gola od Slobode, ovo ce znaci biti peta utakmica, a racunajuci pripreme to dodje jedan gol primljen u deset utakmica. Moze li Veca oboriti rekord Adnana Guse :D Isto tako prognoziram Kerlu kao igraca utakmice i najbolje nase pojacanje ove zime ;)
Drug, neznam stvarno koji je tvoj razlog dizanja Kerle nebo pod oblake?????
Nekazem da je los kao igrac ali je uzasno los kao covjek, koliko je puta samo zatvorio guzicom vrata na odlasku iz Zelje???
Pogledaj press njegov koliko je samo prepotentan i sa neke visine..... pa ko si... i njegove rijeci "NADAM SE DA SE NECU ROZOCARATI"
Licno nemam nista protiv njega, ali njegovo ponasanje me nervira jos od press-a to nesto sa VISINE.
Ja ga dizem na osnovu utakmice u Krupi gdje je po meni bio najbolji. Odskace snagom i sad za Bozije cudo nije panicio ni u jednom momentu valjda je nesto naucio vani. Teren je mjerilo svega. Zbog cega je on uzasan kao covjek, ovdje je nekima smetao njegov selam novinarima itd itd..sifra je nema sta. Naravno znam i ja kako stvari stoje i da nas je dvaput izradio, ali prema njemu postoje ogromna dugovanja i ja stvarno ne znam kako je uspio potpisati. Trenutno je za Bogija i Boku Rudiger na terenu, a to je mjerilo :D Ako moze minobacac Kokot clan orlova biti podignut u visine onda nemojmo ni Semira spustat gdje ne treba. TEREN JE MJERILO.
Mirza Rascic !
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:46 pm

dimitrijevic je napisao/la:Kad god stavim "poraz" uvijek dobijemo. I da sto se tice konkurenata. Pitari su sigurica da igraju i sa kadetima, a i Zrinjski je veliki favorit jer je Krupa stvarno tanka. Uglavnom tu se mozda i mozemo nesto nadati dok na Otoci oni mrtvaci ce slaviti, pa cemo onda sve vidjeti protiv Sirokog i Slobode i u ligi 6. Mislim da ce do treceg ili cetvrtog kola lige6 pozdraviti se sa titulom.
Vjerujem da ce ih krupa namuciti, vraca se i Koljic sa suzpenzije ako ne grijesim, a zrinja je oslabljena za Mesanovica
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 12:54 pm

BHT opet prenosi svinjskog, da li je to moguce
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:04 pm

dimitrijevic je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:45 pm
iggy2377 je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:36 pm
dimitrijevic je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:18 pm
Boga mi ako bude sunce ja ocekujem svaku stolicu popunjenu. Nisu ovi losi tako da ne treba ocekivati neko deranje guzova. Krampa Secerovic bolje sto ne igra jer je proslu bio dobar, a kod nas nije dao pas naprijed ni na treningu. Ne moze svako u Zelji igrat. Kuzmanovic je solidan i plus ovi ga gledaju.Cvrsti su, Husref ce ih naloziti tako da ne ocekujem neko spektakularno razvaljivanje. Moja zelja su samo tri boda, a neka bude 2 : 0(Lendric, Zeba)...nismo primili gola od Slobode, ovo ce znaci biti peta utakmica, a racunajuci pripreme to dodje jedan gol primljen u deset utakmica. Moze li Veca oboriti rekord Adnana Guse :D Isto tako prognoziram Kerlu kao igraca utakmice i najbolje nase pojacanje ove zime ;)
Drug, neznam stvarno koji je tvoj razlog dizanja Kerle nebo pod oblake?????
Nekazem da je los kao igrac ali je uzasno los kao covjek, koliko je puta samo zatvorio guzicom vrata na odlasku iz Zelje???
Pogledaj press njegov koliko je samo prepotentan i sa neke visine..... pa ko si... i njegove rijeci "NADAM SE DA SE NECU ROZOCARATI"
Licno nemam nista protiv njega, ali njegovo ponasanje me nervira jos od press-a to nesto sa VISINE.
Ja ga dizem na osnovu utakmice u Krupi gdje je po meni bio najbolji. Odskace snagom i sad za Bozije cudo nije panicio ni u jednom momentu valjda je nesto naucio vani. Teren je mjerilo svega. Zbog cega je on uzasan kao covjek, ovdje je nekima smetao njegov selam novinarima itd itd..sifra je nema sta. Naravno znam i ja kako stvari stoje i da nas je dvaput izradio, ali prema njemu postoje ogromna dugovanja i ja stvarno ne znam kako je uspio potpisati. Trenutno je za Bogija i Boku Rudiger na terenu, a to je mjerilo :D Ako moze minobacac Kokot clan orlova biti podignut u visine onda nemojmo ni Semira spustat gdje ne treba. TEREN JE MJERILO.
Sto se tice selamanja na pressu,neprilici sportisti da svoju privatnu stvar izjasnjava na pressu, kakva bi reakcija bila npr u Romi da Salah izadze na press i kaze Selam, kao sto nisu ni Rijad i Amir u Tuskoj na pressu tako pozdravljali
Drugo jedna utakmica nista negovori o tome da li si pojacanje ili ne.
Trece dugovi koji su BILI prema njemu su vraceni pocetkom 2015 godine.
Cetvrto on je INSISTIRAO na ugovoru od 6 mjeseci informacija 95% tacna.Kao USPUTNO do ljeta jer on je takav.
Iskreno nadam se da cega Slavko i uprava drzati na uzici ako ga pocne prenositi, a hoce sigurno da ga odmah spuste na zemlju.
Jedna utakmica nije nikakvo mjerilo

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija