Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 4:51 pm

cilj su trofeji i od toga ne treba bježati. naravno da se ne bi doveo ovaj kvalitet igrača da se "samo" evropa smatra dobrom. za mene je samo evropa - otprilike "zadovoljava" do "dobar", u značenju tih izraza u ocjenama iz vladanja u školi... :D
gradi željo boli te *****
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 4:53 pm

Nije mu prica pitarska, uprava je dala bukvalno sve sportskom segmentu, sta god su zeljeli to su i dobili, falilo im samo jos pticijeg mlijeka. Sad je na igracima i treneru da obraduju nas navijace. Kao sto je rekao Miske, od sportskog segmenta hocemo SVE!
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 4:54 pm

exdomorocki je napisao/la:
pet feb 24, 2017 4:43 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
pet feb 24, 2017 3:51 pm
Kakav crni drugi plan to su priče za malu djecu. Doveli su se dobri igrači, najviše smo trgovali i zna se cilj. Evropu smo mogli izborit i s postojećim kadrom uz jednog štopera i lijevog beka. Jednostavno cilj je trofej(i)! Ne možeš imati Zebu Zakarica Lendrića Miroslava Kerlu Bekrica Markovića Sinisu u ekipi i očekivat Evropu. Kakva crna Evropa! Jedan pehar u najmanju ruku! Da mi imamo ekipu kao kosooki ne bi sr vala ni protivio ali ovako je druga priča!
Priča ti je prava putarska,ona potcjenjivačka,dabogda zbog takvih ko ti u Evropu izadjemo.
Nije nikoga covjek podcijenio samo je reko istinu, a mi ako cemo se zadovoljavat evropom onda stvarno....
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 4:55 pm

exdomorocki je napisao/la:
pet feb 24, 2017 4:43 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
pet feb 24, 2017 3:51 pm
Kakav crni drugi plan to su priče za malu djecu. Doveli su se dobri igrači, najviše smo trgovali i zna se cilj. Evropu smo mogli izborit i s postojećim kadrom uz jednog štopera i lijevog beka. Jednostavno cilj je trofej(i)! Ne možeš imati Zebu Zakarica Lendrića Miroslava Kerlu Bekrica Markovića Sinisu u ekipi i očekivat Evropu. Kakva crna Evropa! Jedan pehar u najmanju ruku! Da mi imamo ekipu kao kosooki ne bi sr vala ni protivio ali ovako je druga priča!
Priča ti je prava putarska,ona potcjenjivačka,dabogda zbog takvih ko ti u Evropu izadjemo.
Ako je moja potcjenjivacka vaša je pi*kasta!
Nigdje nisam najavljivao pisanje po ligi samo su vam niski ciljevi naspram onog šta smo mi i sta smo uradili. Pa nismo Sloboda da se zadovoljimo Evropom. Niko ne kaze da treba suludo najavljivati titule kao onomad Kostić ali Slavko poznaje ligu, ima jak tim ljudi iza sebe, dobru ekipu s bivšim reprezentativcima i nema potrebe da se smanjuje kriterij. Ko to neće da prizna nije dosljedan najvećeg kluba u državi, ponavljam NAJVEĆEG a ne neke tamo Slobode!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 4:56 pm

:palacgore:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 4:57 pm

@joazinho ne obaziri se :) u pravu si 100% brate moj.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:06 pm

Samo dupla!!!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:06 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
pet feb 24, 2017 3:51 pm
Kakav crni drugi plan to su priče za malu djecu. Doveli su se dobri igrači, najviše smo trgovali i zna se cilj. Evropu smo mogli izborit i s postojećim kadrom uz jednog štopera i lijevog beka. Jednostavno cilj je trofej(i)! Ne možeš imati Zebu Zakarica Lendrića Miroslava Kerlu Bekrica Markovića Sinisu u ekipi i očekivat Evropu. Kakva crna Evropa! Jedan pehar u najmanju ruku! Da mi imamo ekipu kao kosooki ne bi sr vala ni protivio ali ovako je druga priča!

Prva i osnovna stvar u zivotu ,pa i u fudbalu je ako hoces da uspijes je da ne potcjenis protvnika i da shvatis da je lopta okrugla,I drugi se pitaju a pogotovo dva kluba koji su ispred nas na tablici.Svi ce se pokliznuti makar jednom.I u ovoj i ovakvoj zemlji je mnogo stosta drugo je u igri osim samog fonda igraca,Niko nece unaprijed skinuti gace pred Zebom end co.Poenta je da nam dodatni balast ne treba u situaciji kada dizemo ljestvicu na svim poljima.Pametno i strpljivo,
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:15 pm

Smiješno je govorit da je stručni štab dobio sve i da mi hoćemo sve, Slavko je prije svega, prije svih pojačanja i priprema dobio ekipu koja je bila potpuno uzdrmana i koja ima 12 bodova zaostaka za prvoplasiranim, i vi stvarno želite reći da je nama cilj titula.. :r O kupu je takođe bolesno govorit da moramo osvojiti, imamo posle Radnika još 4 utakmice do tog trofeja, te 4 utakmice ćemo igrati sa Zrinjskim i pitama tako da je tu 50-50, pobijediće onaj koji bude imao bolji momentum, manje povreda, manje pritiska itd itd..
Cilj i prioritet je evropa i to je jedina stvar koja ne smije doći u pitanje, a prvenstvo smo previše usrali da bi imali pravo da tražimo trofej, a kup jkao kup uvijek inspiracija, sreća i 100 drugih faktora..
Nije Slavko debil pa da se zalijeće ko Kostić, znalac je to i lisac isto kao i Amar, od njih ne dolaze izjave na koje navijači svršavaju.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:17 pm

Ako je titula dodatni pritisak i balast koji nas moze unazaditi, e onda nas jebi.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:28 pm

Mi( igraci :) ) moramo pospremiti vugla i shavtiti da se samo maximalnim trudom može doci do rezultata. Šetnjom, mahanjem sudijama možemo dobiti samo po ušima.
Ako damo sve od sebe rezultati nece izostati. U toj prici Željo kao najtrofejniji klub mora jasno i glasno da kaže da uvjek ide na DUPLU.
Sve drugo je prdimahovina!
A ko nije spreman da izdrži nazovi pritisak, nije za Želju. Cenan rece da je tražio igrace sa takvim DNK tako da....DUPLA!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:30 pm

Dupla možda kad budemo osjetno bolji od Zrinjskog i pitara, sad smo u pet deka sa najlošijom startnom pozicijom i rasporedom, ne ovisimo samo od svojih igara, tako da emocije ostavite po starni i rezonujte stvari.
Na kraju krajeva Slavko je više puta odgovorio na pitanje šta su ciljevi i tu sva priča završava.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:40 pm

cikazubo je napisao/la:
pet feb 24, 2017 5:30 pm
Dupla možda kad budemo osjetno bolji od Zrinjskog i pitara, sad smo u pet deka sa najlošijom startnom pozicijom i rasporedom, ne ovisimo samo od svojih igara, tako da emocije ostavite po starni i rezonujte stvari.
Na kraju krajeva Slavko je više puta odgovorio na pitanje šta su ciljevi i tu sva priča završava.
:palacgore:

Lako se raja nafura, pa se poslije jebaje od do

Imamo odlicnu ekipu na papiru, dobro smo se spremili, ali ispred nas su nimalo naivne ekipe. Da je Slavko tu od pocetka prvenstva, trazio bih i ja titulu ili sta ja znam, ali ovako mi ne pada na pamet. Europa imperativ, u svaku utakmicu uci maksimalno i bit cemo nagradjeni. Neke ultimatume pucati je samo kontraproduktivno. Okej, najtrofejniji smo klub u drzavi i sve je to lijepo, naravno da uvijek zelimo trofeje, pogotovo nakon dugogodisnjeg posta, ali moramo shvatiti sta se desavalo od pocetka sezone.
Ide Slavko na oba fronta, imamo fin kadar i bit ce to okej. Plavo proljece. :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:41 pm

cikazubo je napisao/la:
pet feb 24, 2017 5:30 pm
Dupla možda kad budemo osjetno bolji od Zrinjskog i pitara, sad smo u pet deka sa najlošijom startnom pozicijom i rasporedom, ne ovisimo samo od svojih igara, tako da emocije ostavite po starni i rezonujte stvari.
Na kraju krajeva Slavko je više puta odgovorio na pitanje šta su ciljevi i tu sva priča završava.
Uvjek nam mora biti cilj DUPLA. Dali cemo doci do toga to je drugo pitanje.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:43 pm

u svlačionici da. u medijima ne.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:45 pm

Kakva titula sto ce to nama ne idemo mi na nju ...
Kakva vam je to prica mi smo Zeljo i titula je uvijek cilj dok postoje i teoretske, a ne realne sanse.
Popustite se vise nekog spustanja i glumatanja, najveci klub smo u ovoj drzavi po svim pitanjima, protiv svih favoriti i s tim se treba nositi s ponosom.
A narocito u situaciji kao sad kad realno imamo najjaci igracki kadar, a Zrinjski ima 6 bodova prednosti sto i nije neki bauk.
I mislim da nisu oni problem u dostizanj vec dva derbija gdje po obicaju idemo na x i prosipamo bodove.
Muka mi je od natpisa svaka cast Zelji ali bodovi ostaju kod nas.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:49 pm

Mijesaju se ovdje malo pojmovi. Jedna stvar su zelje, svi bi mi duplu ali ligaska titula se ne moze postaviti kao imperativ ekipi koja zaostaje 6 bodova za prvim. Kup bi mogli postaviti kao imperativ ali onda da se skroz okrenemo kupu kao Radnik prosle sezone. Mi cemo na oba fronta igrati i nece se odustajati od jednog takmicenja. Ono sto se mora ostvariti je Evropa, ali ne kazu nasi u svakom intervjuu dzabe "...ali cemo iskoristiti svaku priliku koja nam se pruzi za nesto vise". Dakle, i oni su svjesni da je dupla kruna zelja svih nas, ali pita se nesto i protivnik koji trenutno ima 6 bodova prednosti. Ja bih bio zadovoljan osvojenim Kupom i drugim mjestom u ligi. Stvar je samo u tome da ako duplu krunu stavis kao imperativ stvaras bezveze pritisak, gdje ce se odmah nakon prvog kiksa traziti odlazak trenera ili nekog drugog, to nam ne treba. Nema utakmice koju necemo ici na pobjedu, i to je najbitnije. Mozda se stvari i posloze nekako pa nam se pruzi sansa za duplom krunom, e onda o tome mozemo pricati.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:52 pm

LARS1921 je napisao/la:Sve utakmice u direktnom prenosu

slika
Preko weba?
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:54 pm

Nama svakako jesu trofeji cilj. Ne zaboravite da trenutno imamo zaostatak u ligi koji nije zanemariv i da prvi tim na tabeli nije naivna ekipa. Ne krećemo od nule, već smo u minusu. Njega smo sami stvorili, ali sad tu grešku ispravljaju drugi ljudi. Što se tiče kupa, on je zaje.bano takmičenje, jer je skroz drugi pristup nego u ligi. Tu jesmo (najveći) favoriti, ali treba izdržati 20 utakmica u 3 mjeseca bez prava na kiks(eve).
Slažem se da cilj jesu trofeji, ali budite svjesni da krećemo iz minusa i da se i drugi pitaju za nešto.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 24, 2017 5:54 pm

Titula je cilj, nije imperativ. Evropa mora biti imperativ
Ali ne mozes doci sa pricom, nemoj im nabijati pritisak. Nisu pjetlici...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 313 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija