Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 12:10 am

Memija - Vejle 100-150k
Hadzic - Benfica 300k

I tako Zeljo uzme 100-150k eura za igraca koji godinu dana maltene ne lici na sebe, koji je bio u velikom padu forme, i to ga proda bez menadzera (a klubovi koji prodaju igraca bez menadzera ce u 90 % dobiti manju lovu za igraca). Sve to dok anamo neki prodaju igraca koji vazi za mozda najveceg napadackog talenta u drzavi i igraca koji je vazio ili vazi za 50 najveci talenata u evropi/svijetu (nisam siguran) za 300k eura. Doduse da u ogroman klub kao Benfica ali ipak... Nema sta ogroman posao. :) Ali da je tuzno za nasu ligu i nas fudbal to stoji nazalost..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 12:13 am

zaboravio si napomenuti da je to dijete od 17 godina bez minute staža u prvom timu, a Memija mladi reprezentativac, dvije - tri godine prvotimac Želje, igrao evropske utakmice. kad se sve izvaga cifra za Memiju je smiješna.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 12:17 am

Grbavica je napisao/la:
ned feb 19, 2017 12:13 am
zaboravio si napomenuti da je to dijete od 17 godina bez minute staža u prvom timu, a Memija mladi reprezentativac, dvije - tri godine prvotimac Želje, igrao evropske utakmice. kad se sve izvaga cifra za Memiju je smiješna.
Moj stav oko njegovo transfera, cijene etc se zna :) Ne ulazim u to. I jos nesto, kad su u pitanju drzavne selekcije vecu potporu ima Hadzic koji je igrao EURO U17 dok Memija nastupo za U21 koja qurcu ne valja i koja nije mogla Kazakstan da dobije :) Memija od ti tri godine kao prvotimac je imao brat bratu nesto vise od pola godine jedino gdje licio na velikog talenta :)
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 12:22 am

Ima li kakvih slika istoka..Nije odavno bilo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 12:35 am

Masinovodja je napisao/la:
sub feb 18, 2017 11:20 pm
Hocel biti izvjestaja vcrs,interesuje me sta je sef izjavio.
sutra
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 12:39 am

1921.ba je napisao/la:
ned feb 19, 2017 12:35 am
Masinovodja je napisao/la:
sub feb 18, 2017 11:20 pm
Hocel biti izvjestaja vcrs,interesuje me sta je sef izjavio.
sutra
Hvala :)
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 1:22 am

starigrad je napisao/la:
ned feb 19, 2017 12:48 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 18, 2017 5:45 pm
cikazubo je napisao/la:
sub feb 18, 2017 5:37 pm
Za Gojaka možemo pisati šta hoćemo, ali on je odabrao za sebe pravi put, da nije tako ne bi igrao standardno u prvih 11 u Dinamu sa svojih 19 godina, niti bi sa 18 godina igrao ligu prvaka protiv Lyona, ne znam što bi mu neko želio nešto loše, naše dijete.
Upravo tako.. Trazio da igra, nismo mu dali, on otisao i sad igra. Igra ulogu istu kao sto su igrali svi ovi koje je Dinamo prodao za strasne pare i napravili karijeru..
Izgleda ultra fazon je nekom jebat mater.. A da vidimo njih u toj poziciji isto bi uradili. Doduse vecina njih nije ni pratila Zelju tad kad je Gojak otisao.
Bilo kojem igracu se ne moze tako nesto zeljeti, a kamoli nekom ko je dio Zelje..
"sutra" ce se pljuvati zeric, osmankovic, besirevic (njih, sasvim slucajno, uzimam za primjer, jer su, trenutno, u kadru)... ako odluce da promjene klub, a da Zeljo, na prvu, ne vidi finansjsku korist od toga. prvenstveno, to, sto momci traze najbolje za sebe, kako igracki, tako i finansijski, "mi" gledamo kao izdaju.

jos, jucer, svrsavalo se sto dobijamo 60.000 eura za onog (ne mogu mu se sjetiti ni prezimena i za kojeg 90% raje ovdje nije ni culo)... a, gojaku, hajradinovicu i sl. (na kraju, koliko to love uzesmo za Dzeku kada je otisao u cesku)... hebe se od do.... a, sto momci nisu imali nikakvih garancija za, prvenstveno, finansijsku, sigurnost u Zelji, boli nas briga. samo "vidimo" da su nas ispalili. to su momci/djeca koja se vide u fudbalu (potmognuti roditeljima i menadzerima) i normalno je da traze najbolje za svoj napredak i karijeru. neko uspije u namjerama, neko zavrsi karijeru u nizerazrednom vratniku.

shvatam takve reakcije za dzipa i njemu slicne. naprijed pobrojani, Bogami, pokazase da znaju, umiju i mogu i mi, kao navijaci i klub, sada, samo mozemo lajati na zvijetde sto takve igrace nismo bolje unovcili.

dobro se sjecam kad je amar dao priliku hajradinovicu na grbavici, mislim, protiv rudara. momak poderao lijevu stranu i vidjelo se da zna.
:palacgore:
Da, ko igra za raju i zanemari taktiku.....
Kaže storm da treba pustiti mlade da dođu do izražaja :) Vidjeli smo kako pljuvanjem po Gojaku dolaze do izražaja. Treba prvo NAUCITI mlade KAKO da dođu do izražaja.
Ove kletve oko lomljenja noge su za ban. To ne prilici jednom navijacu Želje :ne:
Posebno danas su se raspisali o Gojaku a bila naša tekma. O tekmi skoro ništa koliko se napisa o Gojaku. I ovo što se napisa 90% fore dupla, dominacija....
Nije dosta da Gojaka napadate nego sada hajka na njegovog starog. Svaka cast ocu! Prepoznao je da mali vrijedi i svim silama se trudio da pokaže to. Stari odlucio da mali ide u Olimpik? Jasno! Nece valjda balavac odlucivati. Kao otac mogu reci da sam bio jako strog i da je moja bila zadnja. Ne, predzadnja...zadnja je uvjek ženina :)
Sada kada je kcerka magistar i ima svoj uređen život, priznaje da nisam bio tiranin pitanje je kako bi se sve završilo. Na stranu ljubav prema klubu ali ljubav prema djetetu i želja da nešto napravi od života je jaca milion puta. Ja da sam na mjestu Gojakovog oca bi napravio isto! Zato predpostavljam da su ovi što svu frustraciju istresaju na Gojake pojedinci bez djece u zelenim godinama. Kroz koju godinu bi im postavio isto pitanje pa da onda vidim odgovor :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 1:34 am

phpBB [video]


Pogledajte atmosferu sa Svečane Plave večere te izjave Almira Hadžiosmanovića, Vedrana Vukotića, Dejana Nikolića i Mime Šahinpašića.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 1:51 am

Jel ovo Muslimovic bio?
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 1:53 am

"...na osnovu ustaljenih procedura.."
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 1:56 am

@Starigrad, Ti to gledas iz ugla igraca. Meni je bitan klub i interes kluba a ne nekog pojedinca koji prima platu od kluba za svoj posao na terenu. Normalno da cu gledati na izdaju to da igrac ode u Olimpik kako bi oprao papire sa Nijazom Gracicem i prodao se u Dinamo a da Zeljo zaradi sto manje. Ako Zeric sutra ode u Olimpik na nacin na koji je to Gojak uradio normalno je da cu ga pljuvati, tu nema dileme. Hajradinovic je debitovao protiv Kozare na Grbavici, kad smo dobili 2:1.
@Model, Ko je spominjao lomljenje noge bilo koga? Ako npr. Gojaku zelim sve najgore u fudbalu, to ne znaci da mu zelim lom noge, ne daj Boze..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 1:57 am

Svak moze napisati šta zeli ali koliko je to ok o tome se uvijek moze polemisati.Isto tako vecina raje od svog zivota pravi ono što misli da je najbolje za njega,a ipak mozda nije,ali je to njegova odluka i to je sasvim ok.Fudbaleri u vecini slucajeva najmanje odlucuju o tom svom zivotu,pogotovo mladi i moramo ih razumjeti i ne osudjivati tako olako.Vec sam rekao da je za gubitak tih par omladinaca,što se mene tice,glavni krivac uprava.I nije to samo Gojak i još neki koji se spominju,bilo je tu još talenata koji su odustali pa se za njih i ne zna ali nisu imali cak ni oca da ih pogura.Pa Baja je bio pred odustajanjem,svega mu je bilo preko glave.Babo Mirso u Hidrogradnji godinama nije primao platu a Baja za obecanja igrao.Kad dobije 300 km sve se nogama u guzicu udarao jer je i sa tom mizerijom izdrzavao i sebe i porodicu.A toliko su naša djeca primala kad potpišu za prvi tim.Zeba je u to vrijeme imao 10 000 km.I onda kad dodje kakav menadzer i obeca više normalno je da ce otici,ne Zeba nego Bajic i svi drugi njemu slicni.Baji i još nekim su se stvari poklopile i uz dobru srecu i svoj kvalitet su uspjeli.Klub kada prepozna talenta mora u njega i ulagati,zalijevati ga kao cvjece da napreduje a ne dati mu sicu i prema njemu se ophoditi kao prema zadnjoj suši i tek onda ce moci praviti transfere.Cinjenica da je Aru vec davno bio uzeo Liverpul govori o toj neozbiljnosti rada naše struke i uprave.Ova uprava je mnoge stvari dovela u red i mislim da ce svojim radom dovesti u red i rad sa mladim igracima a u isto vrijeme znati prepoznati talente,dati im dobre uslove,zaštititi klub od menadzera,oceva i svih drugih onih koji bi htjeli da zarade na njima a onoga ko ga je napravio igracem ili barem ko mu je ponudio uslove da napreduje ostavi bez adekvatne naknade.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 2:02 am

Odlična reportaža!
 
Krkačina
Postovi: 15
Pridružen/a: ned dec 11, 2016 3:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 3:12 am

Apsolutna istina je da postoje različite vrste ljubavi.Takodjer je istina da je ljubav prema porodici nemjerljiva,ultimativna.Posao je,opet,nešto što nas ispunjava na dnevnom nivou,bez čega ne možemo toj istoj porodici pružiti sve što zaslužuje,Ali ŽELJO je nešto kao zrak (vazduh),nasušni prioritet bez kojeg ni naše porodice niti naši poslovi ne bi imali smisla.Bezmali je broj ljudi koji broje doslovce svaki dan od 05.12.2016 do aBd Krupe,isti takav broj je depresivan i zajedljiv zbog ovolike pauze.Postoji li tako kvalitetan i iskusan psiholog da objasni i argumentuje silinu emocije kada samo pomislimo (dišemo) Želju,mislim da ne!Svi životni procesi i potrebe su manje ili više objašnjivi (naučno ili pragmatički),ali potreba za ŽELJOM je animalna,nerazumna,neljudska!Zato više nije dovoljno reći ono isprazno Volim Te ŽELJO!Ljubav je tako običan skup prostih osjećanja da bi se poistovjetili sa ŽELJOM!ŽELJO je nešto sasvim svoje,nikad izrečeno,al zvoni.Zvoni da boli-ŽELJO!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 3:43 am

Braco jos sedam dana..najduzih sedam dana u godini. A onda dolazi ta nedjelja, ustajanje oko pola 7. kafa na stolu i sendvic za ponijeti na gostovanje.
Hajde svani viseee
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Čapljina1987
Postovi: 18
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 4:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 4:19 am

cikazubo je napisao/la:
sub feb 18, 2017 8:58 pm
Nisam vidio a mozda mi je i promaklo da je neko pohvalio desetak momaka koji su danas svijetla obraza pjevali "neretvom se otegao lanac.." :lol: par puta se oglasise, svaka cast tim bolesnicima koji bi vjerovatno i do Antalije da se ima viska para..
Bilo je 20 Manijaka udarne ekipe sa juga,zna ko je danas bio u vrapčićima.Da svi su bili u Medjugorju sa Čapljinom.Jug ce opet biti najjači.TM87
Uvjek uz tebe..1921-1987
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 7:55 am

Model1964 je napisao/la:
ned feb 19, 2017 1:22 am
starigrad je napisao/la:
ned feb 19, 2017 12:48 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 18, 2017 5:45 pm


Upravo tako.. Trazio da igra, nismo mu dali, on otisao i sad igra. Igra ulogu istu kao sto su igrali svi ovi koje je Dinamo prodao za strasne pare i napravili karijeru..
Izgleda ultra fazon je nekom jebat mater.. A da vidimo njih u toj poziciji isto bi uradili. Doduse vecina njih nije ni pratila Zelju tad kad je Gojak otisao.
Bilo kojem igracu se ne moze tako nesto zeljeti, a kamoli nekom ko je dio Zelje..
"sutra" ce se pljuvati zeric, osmankovic, besirevic (njih, sasvim slucajno, uzimam za primjer, jer su, trenutno, u kadru)... ako odluce da promjene klub, a da Zeljo, na prvu, ne vidi finansjsku korist od toga. prvenstveno, to, sto momci traze najbolje za sebe, kako igracki, tako i finansijski, "mi" gledamo kao izdaju.

jos, jucer, svrsavalo se sto dobijamo 60.000 eura za onog (ne mogu mu se sjetiti ni prezimena i za kojeg 90% raje ovdje nije ni culo)... a, gojaku, hajradinovicu i sl. (na kraju, koliko to love uzesmo za Dzeku kada je otisao u cesku)... hebe se od do.... a, sto momci nisu imali nikakvih garancija za, prvenstveno, finansijsku, sigurnost u Zelji, boli nas briga. samo "vidimo" da su nas ispalili. to su momci/djeca koja se vide u fudbalu (potmognuti roditeljima i menadzerima) i normalno je da traze najbolje za svoj napredak i karijeru. neko uspije u namjerama, neko zavrsi karijeru u nizerazrednom vratniku.

shvatam takve reakcije za dzipa i njemu slicne. naprijed pobrojani, Bogami, pokazase da znaju, umiju i mogu i mi, kao navijaci i klub, sada, samo mozemo lajati na zvijetde sto takve igrace nismo bolje unovcili.

dobro se sjecam kad je amar dao priliku hajradinovicu na grbavici, mislim, protiv rudara. momak poderao lijevu stranu i vidjelo se da zna.
:palacgore:
Da, ko igra za raju i zanemari taktiku.....
Kaže storm da treba pustiti mlade da dođu do izražaja :) Vidjeli smo kako pljuvanjem po Gojaku dolaze do izražaja. Treba prvo NAUCITI mlade KAKO da dođu do izražaja.
Ove kletve oko lomljenja noge su za ban. To ne prilici jednom navijacu Želje :ne:
Posebno danas su se raspisali o Gojaku a bila naša tekma. O tekmi skoro ništa koliko se napisa o Gojaku. I ovo što se napisa 90% fore dupla, dominacija....
Nije dosta da Gojaka napadate nego sada hajka na njegovog starog. Svaka cast ocu! Prepoznao je da mali vrijedi i svim silama se trudio da pokaže to. Stari odlucio da mali ide u Olimpik? Jasno! Nece valjda balavac odlucivati. Kao otac mogu reci da sam bio jako strog i da je moja bila zadnja. Ne, predzadnja...zadnja je uvjek ženina :)
Sada kada je kcerka magistar i ima svoj uređen život, priznaje da nisam bio tiranin pitanje je kako bi se sve završilo. Na stranu ljubav prema klubu ali ljubav prema djetetu i želja da nešto napravi od života je jaca milion puta. Ja da sam na mjestu Gojakovog oca bi napravio isto! Zato predpostavljam da su ovi što svu frustraciju istresaju na Gojake pojedinci bez djece u zelenim godinama. Kroz koju godinu bi im postavio isto pitanje pa da onda vidim odgovor :lol:
Ne, predzadnja...zadnja je uvjek ženina :) :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 8:51 am

starigrad je napisao/la:
ned feb 19, 2017 12:48 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 18, 2017 5:45 pm
cikazubo je napisao/la:
sub feb 18, 2017 5:37 pm
Za Gojaka možemo pisati šta hoćemo, ali on je odabrao za sebe pravi put, da nije tako ne bi igrao standardno u prvih 11 u Dinamu sa svojih 19 godina, niti bi sa 18 godina igrao ligu prvaka protiv Lyona, ne znam što bi mu neko želio nešto loše, naše dijete.
Upravo tako.. Trazio da igra, nismo mu dali, on otisao i sad igra. Igra ulogu istu kao sto su igrali svi ovi koje je Dinamo prodao za strasne pare i napravili karijeru..
Izgleda ultra fazon je nekom jebat mater.. A da vidimo njih u toj poziciji isto bi uradili. Doduse vecina njih nije ni pratila Zelju tad kad je Gojak otisao.
Bilo kojem igracu se ne moze tako nesto zeljeti, a kamoli nekom ko je dio Zelje..
"sutra" ce se pljuvati zeric, osmankovic, besirevic (njih, sasvim slucajno, uzimam za primjer, jer su, trenutno, u kadru)... ako odluce da promjene klub, a da Zeljo, na prvu, ne vidi finansjsku korist od toga. prvenstveno, to, sto momci traze najbolje za sebe, kako igracki, tako i finansijski, "mi" gledamo kao izdaju.

jos, jucer, svrsavalo se sto dobijamo 60.000 eura za onog (ne mogu mu se sjetiti ni prezimena i za kojeg 90% raje ovdje nije ni culo)... a, gojaku, hajradinovicu i sl. (na kraju, koliko to love uzesmo za Dzeku kada je otisao u cesku)... hebe se od do.... a, sto momci nisu imali nikakvih garancija za, prvenstveno, finansijsku sigurnost u Zelji, boli nas briga. samo "vidimo" da su nas ispalili. to su to momci/djeca koja se vide u fudbalu (potmognuti roditeljima i menadzerima) i traze najbolje za svoj napredak i karijeru, hebe se nama. neko uspije u namjerama, neko zavrsi karijeru u nizerazrednom vratniku. "mi" im svakako zelimo sve najgore.

shvatam takve reakcije za dzipa i njemu slicne. naprijed pobrojani, Bogami, pokazase da znaju, umiju i mogu i mi, kao navijaci i klub, sada, samo mozemo lajati na zvijezde sto takve igrace nismo bolje unovcili na prvu. opet, pitam, koliko smo dobili za Dzeku kada je isao u cesku? jel" nam i gojak, samo trenutno, kloc, a sutra ce, kada budemo uzimali lovu na ime procenta solidarnosti, biti babuka? cemu dvostruki arsini vise?

dobro se sjecam kad je amar dao priliku hajradinovicu na grbavici, mislim, protiv rudara. momak poderao lijevu stranu i vidjelo se da zna. nisam upoznat sto se nije zadrzao u klubu, ali, smatram da i mi, mislim na upravu i ss, trebamo popustiti rucnu i saslusati drugu stranu, ako procjenimo da mozemo imati koristi u buducnosti, prvenstveno kroz sportski rezultat, a, nakon toga i finansijski. sila ni Bogu nije mila, s koje god strane dolazila (mislim i na igrace i klub). lijepa rijec i normalan dogovor i gvozdena vrata otvara.
Bravo. Zao ti bude koliko je djece propalo tako, a moglo se uraditi mnogo vise za njih.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 9:20 am

Pozdrav svima, novi sam na forumu. Pratim sva pisanja gotovo id samog pocetka ali s obzirom da sam porodican covjek, nema se bas vremena za pisanje. Zelio bih se nadovezati na ovu pricu oko Gojaka i opcenito mladih fudbalera kod nas. Mi moramo razumjeti i roditelje, imaju dijete pred kojim je odlicna buducnost, prilika da ih sve finansijski dugorocno osigura, iskoci ti ponuda koja se u nasim uslovima ne odbija i onda ti klub trazi neke uslove koje ti klubovi iz vana nece nikad ispuniti. Zasto? Pa jer nemamo nikakve reference koje ti idu u prilog. Uzecu primjer Hadzica iz "akademije". Oca mu licno poznajem. Mali je veliki Zeljin navijac, cak i kao clan akademije je dolazio na Jug. Momak je sad bio u Benfici, naravno dijete odusevljeno uslovima, radom, infrastrukturom. Za ostalim igracima tamo zaostaje jedino po pitanju fizike i sad ako ne ode vani, tesko ce to moci kasnije nadoknaditi. Benfica za njega nudi 190 hiljada eura i 10% transfera. Sarajevo trazi duplo vise. Otac je ogorcen jer je to Sarajevo u Nedima ulozilo 5000 eura maximalno. Kod nas je situacija bila ista. Klub s takvim pristupom ne moze ocekivati neke rezultate kad su mladi igraci u pitanju. Gojak je bio izraziti talenat, roditelji su procijenili da mora sto prije otici negdje gdje ce imati puno bolje uslove. Uradili su to kako su uradili i to je sad to. Mi moramo vise ulagati u mlade igrace, obezbijediti vrhunske uslove, vezati ih visegodisnjim ugovorima i steci povjerenje roditelja da im je dijete u odlicnim rukama.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 19, 2017 9:31 am

Vukotic: "..da se oduzimo za preko 8000 mailova.." :rofl:

Siljak: "..a na osnovu ustaljenih procedura kluba, zamolio bih Senada Misimovica da obuce sako i dodje ovdje !" :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Mimo: "Ja zivim Zelju ! Vjeruj mi da se nekad prepadnem kako je krenulo, ne ureklo se !"
Nije jedini.. :ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 142 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija