Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:23 am

Da. Ne razumijem ove romantike. Fudbal je danas surov, a niko ti nece dati pare na lijepe oci. To bi i dalje bila nama nasa Grbavica, a mogli bi se dici na novi level. Sigurno ne bih pristao da je u pitanju sica, ali fine pare kroz odredjen broj godina, apsolutno da.
Nije uopste ovdje prica o prodaji kluba. A i rijec je o obicnoj anketi, tako da ne znam sto se digla ovolika prasina :D

Neko spomenu da ga jeza fata sto ce na istoku vidjeti ''selfi debile''...
Upravi cilj da se dovedu simpatizeri, porodicni ljudi. Ako to necemo, ako necemo bolje posjete, novi stadion, sponzore, ajmo mi brate prestati sa gradnjom stadiona i igrati za raju, ali da niko ne pravi belaj sto se nije izaslo u europu, gdje su titule, kad cemo u grupnu fazu, sto ne valja ono, a sto ono.

Ima nas 2-3 hiljade bolesnika i nema sigurno vise. Ima jos u inostranstvu raje sto zivi za Zelju, ali ni to nije previse. Zeljo je danas dobra prica, ovo je odlicna marketinska kampanja. Svi pricaju o nama trenutno. I simpatizeri Zelje i navijaci drugih timova i ljudi koji uopste ne prate sport. Mi smo pozitivna prica i privukli smo paznju na sebe i samo treba gaziti naprijed. Ako ima mogucnosti za iznajmljivanjem imena za dobre pare, a to nam moze omoguciti napredak u svim segmentima, apsolutno to prihvatiti. Lijep je bio prije fudbal, ali mnogo toga se promijenilo. Sto niko od silnih Zeljovaca nije dosao kod nas kad nismo imali para, ni Bekrica, ni Zebe, nikog...gdje je ta ljubav? To su sve suplje price. I fudbaleri moraju od necega zivjeti, a klub mora na svaki moguci nacin da grabi naprijed.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:24 am

MrRiccoli je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:17 am
Braveheart je napisao/la:Smijesno. Sta drugo reci. Na koji nacin vi mislite da je moguce dobiti generalnog sponzora ? Naravno ne dolazi u obzir prodaja kluba. To nema rasprave.
Promjena imena kluba, nikako zar ne ? I to se slazem. Nema rasprave. Promjena imena stadiona, hajmo reci i to da se slazem, ne zelimo ni to.
A da li se mozda neko zapita na koji nacin bi to neko trebao doci kao generalni sponzor, il jos bolje pitanje zbog cega, i godisnje davati cirka milion BAM FK Željeznicar.
Da na nasem dresu bude njegova reklama sirom BH stadiona gdje se dice posjetom od dvije hiljade ljudi ?
Malo realnosti ne bi skodilo. Mi bi se ******, a da nam ne udje .
U prevodu mi bi da nam neko da sadaku...

Sent from my C5303 using Tapatalk
stvarno ne razumijem... :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:28 am

Omar500 je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:23 am
Da. Ne razumijem ove romantike. Fudbal je danas surov, a niko ti nece dati pare na lijepe oci. To bi i dalje bila nama nasa Grbavica, a mogli bi se dici na novi level. Sigurno ne bih pristao da je u pitanju sica, ali fine pare kroz odredjen broj godina, apsolutno da.
Nije uopste ovdje prica o prodaji kluba. A i rijec je o obicnoj anketi, tako da ne znam sto se digla ovolika prasina :D

Neko spomenu da ga jeza fata sto ce na istoku vidjeti ''selfi debile''...
Upravi cilj da se dovedu simpatizeri, porodicni ljudi. Ako to necemo, ako necemo bolje posjete, novi stadion, sponzore, ajmo mi brate prestati sa gradnjom stadiona i igrati za raju, ali da niko ne pravi belaj sto se nije izaslo u europu, gdje su titule, kad cemo u grupnu fazu, sto ne valja ono, a sto ono.

Ima nas 2-3 hiljade bolesnika i nema sigurno vise. Ima jos u inostranstvu raje sto zivi za Zelju, ali ni to nije previse. Zeljo je danas dobra prica, ovo je odlicna marketinska kampanja. Svi pricaju o nama trenutno. I simpatizeri Zelje i navijaci drugih timova i ljudi koji uopste ne prate sport. Mi smo pozitivna prica i privukli smo paznju na sebe i samo treba gaziti naprijed. Ako ima mogucnosti za iznajmljivanjem imena za dobre pare, a to nam moze omoguciti napredak u svim segmentima, apsolutno to prihvatiti. Lijep je bio prije fudbal, ali mnogo toga se promijenilo. Sto niko od silnih Zeljovaca nije dosao kod nas kad nismo imali para, ni Bekrica, ni Zebe, nikog...gdje je ta ljubav? To su sve suplje price. I fudbaleri moraju od necega zivjeti, a klub mora na svaki moguci nacin da grabi naprijed.
stvarno neki ubijaju patetikom da se zapitam o cemu oni zapravo razmisljaju....ali to je nasa braca moras da cijenis njihovo misljenje ali fkt nekad ne mozes da skontas neke stvari....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:29 am

Jbg svi razlicito gledamo na to i bitno je da se postuju misljenja, a ne ismijavaju. Meni je smijesno kad neko spomene da su problem za Zelju bile baklje, pa cak i Amar kad je to govorio :D ili jos neke stvar ne mogu sad da se sjetim. Postujem i ostala misljenja, ali eto ja sam za romantiku. Bolje gubit tri nula u Tuzli i pjevat sa 150 idiota, nego imati Mamica i igrati s Arsenalom pred 30 tisuca :D
Mirza Rascic !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:30 am

dimitrijevic je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:29 am
Jbg svi razlicito gledamo na to i bitno je da se postuju misljenja, a ne ismijavaju. Meni je smijesno kad neko spomene da su problem za Zelju bile baklje, pa cak i Amar kad je to govorio :D ili jos neke stvar ne mogu sad da se sjetim. Postujem i ostala misljenja, ali eto ja sam za romantiku. Bolje gubit tri nula u Tuzli i pjevat sa 150 idiota, nego imati Mamica i igrati s Arsenalom pred 30 tisuca :D
dori moj prijatelju kojeg mnogo uvazavvam i cijenim....kako to moze biti bolje molim te ? :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:35 am

delinjo je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:30 am
dimitrijevic je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:29 am
Jbg svi razlicito gledamo na to i bitno je da se postuju misljenja, a ne ismijavaju. Meni je smijesno kad neko spomene da su problem za Zelju bile baklje, pa cak i Amar kad je to govorio :D ili jos neke stvar ne mogu sad da se sjetim. Postujem i ostala misljenja, ali eto ja sam za romantiku. Bolje gubit tri nula u Tuzli i pjevat sa 150 idiota, nego imati Mamica i igrati s Arsenalom pred 30 tisuca :D
dori moj prijatelju kojeg mnogo uvazavvam i cijenim....kako to moze biti bolje molim te ? :D :D
Jure Karamarko- Kradljvci snova, Nik Hornbi-Stadionska groznica...evo ti samo neki prijedlozi knjiga da ja ne objasnjavam sto mi je bolje. Sta cu kad se jezim od modernog fudbala :D ja se zalio da ovi kvare temu s glupostima i ja skrenem na kraju, obrisi ako zelis :D
Mirza Rascic !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:37 am

dimitrijevic je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:35 am
delinjo je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:30 am
dimitrijevic je napisao/la:
sub feb 18, 2017 2:29 am
Jbg svi razlicito gledamo na to i bitno je da se postuju misljenja, a ne ismijavaju. Meni je smijesno kad neko spomene da su problem za Zelju bile baklje, pa cak i Amar kad je to govorio :D ili jos neke stvar ne mogu sad da se sjetim. Postujem i ostala misljenja, ali eto ja sam za romantiku. Bolje gubit tri nula u Tuzli i pjevat sa 150 idiota, nego imati Mamica i igrati s Arsenalom pred 30 tisuca :D
dori moj prijatelju kojeg mnogo uvazavvam i cijenim....kako to moze biti bolje molim te ? :D :D
Jure Karamarko- Kradljvci snova, Nik Hornbi-Stadionska groznica...evo ti samo neki prijedlozi knjiga da ja ne objasnjavam sto mi je bolje. Sta cu kad se jezim od modernog fudbala :D ja se zalio da ovi kvare temu s glupostima i ja skrenem na kraju, obrisi ako zelis :D
hahaha ti mozes sve prijatelju :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:37 am

Utrpani je uložio (kažu) 17M, onaj u Slobodu 4M i gdje su sad a para niđe. Šta mislite mi bi to pametno, e koji sve krokodili bi izašli na površinu. Nemaš para, MIske se povuko, i neideš na Grbavicu (ideš u/na Konzum)
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:37 am

Ma ne znam, shvatam da svako ima svoje misljenje, nama jeste najljepsa Grbavica, ali nije u pitanju prodaja stadiona, kluba. Da je to, i ja bih dobro promislio, ali ovdje su stvari jasne. Znaci najveci brendovi, giganti, klubovi sa ogromnom historijom su prodali prava za ime stadiona na odredjen vremenski period. Bayern Minhen je drzava za sebe bukvalno, i vidi koje im je ime stadiona. Manchester United se fokusira na azijsko trziste zbog prodaje dresova. Maksuz idu tamo na pripreme. Nije sto im je gotivno ili zbog romantike, da vide ljudi iz tog dijela svijeta taj Manchester, nego zbog para. Barselona na dresu nosila UNICEF, ali do kada, dok ne dodjose ljudi iz Katra i ovima se zanebesalo. Ne mozemo od have zivjeti. Svi mi ovdje hocemo i titule i najbolje igrace, ali odakle. Sve to kosta. I ja poletim u ovoj silnoj euforiji, pa kazem daj prije juga teren, ali daj i krov mozda, a zaboravim mozda na trenutak da se sve to treba dobro platiti.

U slucaju da ovo nekad u buducnosti bude u opticaju, neka u upravi ne oklijevaju i uz dobre uslove da prihvate ovo. Nikakvo osluskivanje navijaca, najlakse je reci prije je bilo bolje. Treba napraviti uslove da bude dobro i u buducnosti. :)
Naravno, postujem svacije misljenje. I meni su draza prijasnja vremena, pa kad covjek skonta, puca me nostalgija za 2000-tim, strasnom ekipom Milana, carobnjakom Ronaldinhom i svim tim igracima koji danas ne bi toliko izdrzali u ovim novim surovim fudbalskim taktikama gdje nemas sekunde razmisljanja i moras maksimalno trcati. Kada je meni tako, mogu misliti kako je svima koji su pratili Seriu A na vrhuncu moci, ili jos bitnije, koji su uzivo prisustvovali mecevima naseg Zeljeznicara.

Dolina cupova ce uvijek ostati dolina cupova, to uopste ne dolazi u pitanje, i uvijek ce odzvanjati stadionom Tifina Grbavica :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Sto Storm zakuha u sitne sate :D

Sutra rezultat 2:1
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:40 am

Ne treba gubiti identitet, ali se napredovati mora. Kompromis se mora naći između te dvije stvari.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:42 am

Uz dužno poštovanje prema našem Želji, mnogo veći klubovi (objektivno, subjektivno je nama Željo najveći) odlučiše se komercijalizirati - ime stadiona tu spada, svakako. Šta tek reći za posljednji Juventusov potez oko grba (loga) ili Realovo uklanjanje krsta s grba... U svakom slučaju sam ZA promjenu imena stadiona u zamjenu za dobar novac. Od toga se živi. Svako drugačije razmišljanje nas neće odvesti daleko. Bez novca džaba ti sve. Pogledajte jednu Parmu, Glasgow Rangers itd...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 2:48 am

Svi argumenti za preimenovanje stadijuma su logični , ali ipak ...
u ovom trenutku ne bih bio za promjenu imena
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 3:04 am

Para imamo.Dovode se fina pojacanja,plate redovne,porezi se placaju,stadion se gradi,u Hilsu se sjedi i :pivo: ...pitam se zašto bi bilo šta što je naše mjenjali,prodavali,dodavali nešto na to naše...Ko bi bolan gledo one feminizirane igrace na Grbavici koje bi kupili za te pare.Ja jedva cekam kad ce se pojaviti jedan novi Nikic,Bahtic,Zvaka Baljic,Cipe,Saracevic,Komšic,Skoro i mnogi drugi slicni njima a svi su ponikli ili uZelji ili u manjim okolnim klubovima i koje smo sa uzitkom gledali ne zbog njihovih frizurica i izgleda vec zbog njihove igre,zalaganja za grb koji nose i njihovog uzivanja u toj igri.Zeljo je uvijek imao dušu a njegovi fudbaleri su igrali za dušu,kako smo to nekad govorili.Oni koji nemaju duše se prodaju utrpanom za tri milona a kad bolje razmisliš oni sem duše ni drugo ništa nisu imali a uzeše tri milona za ništa.Ova uprava odlicno radi i obezbjedjuje sredstva,nadam se da ce još dugo biti to u stanju a i kad nekad dodje vrijeme novih ljudi treba dobro da svi otvorimo oci i gledamo ko nam to ulazi u klub jer lešinari vrebaju.I ove teme su puštanje probnih balona,ispitivanje javnog mjenja,gledanje mišljenja navijaca...ništa nije slucajno.Uglavnom sve treba prodiskutovati,ne donositi nikakve ishitrene odluke...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 3:09 am

Pola igrača u našoj ligi feminizirano :lol:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 3:13 am

Plavi orkestar je napisao/la:
sub feb 18, 2017 3:04 am
Para imamo.Dovode se fina pojacanja,plate redovne,porezi se placaju,stadion se gradi,u Hilsu se sjedi i :pivo: ...pitam se zašto bi bilo šta što je naše mjenjali,prodavali,dodavali nešto na to naše...Ko bi bolan gledo one feminizirane igrace na Grbavici koje bi kupili za te pare.Ja jedva cekam kad ce se pojaviti jedan novi Nikic,Bahtic,Zvaka Baljic,Cipe,Saracevic,Komšic,Skoro i mnogi drugi slicni njima a svi su ponikli ili uZelji ili u manjim okolnim klubovima i koje smo sa uzitkom gledali ne zbog njihovih frizurica i izgleda vec zbog njihove igre,zalaganja za grb koji nose i njihovog uzivanja u toj igri.Zeljo je uvijek imao dušu a njegovi fudbaleri su igrali za dušu,kako smo to nekad govorili.Oni koji nemaju duše se prodaju utrpanom za tri milona a kad bolje razmisliš oni sem duše ni drugo ništa nisu imali a uzeše tri milona za ništa.Ova uprava odlicno radi i obezbjedjuje sredstva,nadam se da ce još dugo biti to u stanju a i kad nekad dodje vrijeme novih ljudi treba dobro da svi otvorimo oci i gledamo ko nam to ulazi u klub jer lešinari vrebaju.I ove teme su puštanje probnih balona,ispitivanje javnog mjenja,gledanje mišljenja navijaca...ništa nije slucajno.Uglavnom sve treba prodiskutovati,ne donositi nikakve ishitrene odluke...
ti moj prijatelju uz duzno postovanje zivis u proslom vijeku :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 4:00 am

Nevjerovatno. Covjek mora ovakvu temu nekada da postavi da vidi svu kolicinu ljubavi koju mi ovdje na forumu imamo prema klubu. Krenimo od temelja, ne fudbalskih, vec zivotnih. Svi mi mislimo da su nasa djeca, nasi snovi, nasa auta, djevojke, pjesme, shvatanja zivota, pa cak i mi sami, drugaciji od ostalih. Prirodno je to stanje kada nesto volimo. Tako isto da se primjetiti da je skoro svaki od vas napisao da je Zeljo drugaciji od ostalih, a ja vam garantujem da pitate bilo kojeg pravog navijaca, bilo kojeg kluba na svijetu, da ce isto reci za svoj klub. Jednostavno, to je ljubav i to je takvo stanje. Mi naravno jesmo drugaciji i jesmo najbolji, sta god ko mislio. Mi to znamo, a znamo i zasto.

Sada kada smo to razjasnili, tema je iznajmljivanje imena Stadiona na 20 godina. Ne prodaja klupskih boja, stadiona, pjesama, Grba, imena Tribine, dijela Historije, vec iznajmljivanje imena, za naravno neku dobru naknadu. Shvatam bojazan raje cije razmisljanje ide u smjeru da je 20 godina dug period i da je onda pitanje vremena kada ce neko kupiti klub. Pa imamo veoma neslavan i neuspio projekat u komsiluku. Opet, tako je to kada volis i kada nisi navikao da stvari idu na tvoju ruku, pa prilazis svemu bojazljivo. Bolje ti je vrtiti se tamo - vamo u svojim prtinama, nego probati nesto novo. Da razjasnimo i to: mi se ne mozemo porediti sa komsijama. Oni su jedino imali ime koje su mogli prodati, dok mi opet mozemo kalkulisati, jer imamo sa cime. To je fakt i nista drugo. Iznajmljivanje imena stadiona ne nosi neku znacajniju promjenu, jer bi to i dalje izmedju raje ostala "Grbavica", ali bi potencijalno mogla biti odskocna daska za neke daljnje investicije. Jer, ja zaista ne vidim na koji nacin mi mozemo privuci dobar sponzorski paket. Ovako moramo imati veliki broj, uslovno receno "manjih" sponzora, da bismo zadovoljili neke kriterije koje smo postavili. Pa naravno da to trosi resurse, uvijek je jedan veci klijent bolji od 10, uslovno receno "manjih". Onda ti sa tim klijentom mozes razviti odnos povjerenja, a sa velikim korporacijama se na kraju sve svodi na licni odnos i povjerenje.

Trebamo se osvrnuti oko sebe i vidjeti gdje zivimo i da nas vode oni najgori medju nama. Ljudi zive na rubu egzistencije, gdje je dolazak na utakmicu, kolika god da je ljubav u pitanju, cesto vise luksuz nego mogucnost, jer te na kraju dana realnost "osamari" i baci ti rukavicu u lice. U ligi koja ima reputaciju kakvu ima, koja ima infrastrukturu kakvu ima i gdje su svi ostali "popratni sadrzaji" takvi kakvi jesu, ja ne vidim na koji nacin bi se mogao sponzor privuci. Mi imamo historiju, a tu historiju mozemo unovciti. Mozete samo zamisliti koliki je potecijal stadion Grbavica, sa svojom historijom, ako bi se pripremila ispravna marketinska kampanja. Naravno da ta odluka ne bi bila laka, ona je teska, jer ide protiv srca, ali sa pozicije biznisa i politike samoodrzivosti kluba, mislim da bi ona bila pravi put. Toliko volimo taj klub da bi nas to zabolilo, ali mislim i da bismo shvatili da je to "udarac" koji je amortizovan uslovima koji ti nude da se nadas necemu. Mnogi od nas su tripili, trpe ili ce trpiti "udarce" za neki boljitak nas ili nase porodice; to bih uporedio sa time.

Ponavljam, Boje kluba, Grb, Ime su nesto sto se ne dira. Mi svakako iznajmljujemo prostorije stadiona. Prostorije novog Istoka cemo tek iznajmljivati. Mijenjanje imena stadiona je ogroman korak i mora doci samo sa jako dobrim razlogom. Poslovni studij tog poteza mora biti pokriven na sve nacine, Fudbal je biznis, a da bi covjek bio uspjesan, mora nauciti da uspjesno levitira izmedju biznisa i ljubavi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 4:07 am

Lijepo ste svi argumentovali i uzivam zaista citajuci. Ja sam dao svoje misljenje, i kao sto rekoh ne bih ga promjenio ni za dva zivota. Ali, priznajem dobrano ste u pravu. Fudbal je biznis, a nama pare trebaju. Ja na sve to gledam jako emotivno, to su za mene nedodirljive stvari. Nesto zivota vrijedno. Ali srecom ima i vas koji niste "budale" kao ja pa i razmisljate o buducnosti koju bi npr imali sa tim "sponzorstvom". Od novca se zivi i prebiva, a ne od ljubavi.
U svakom slucaju kada bi bili u takvoj situaciji sa "sponzorima" podrzao bih klub kada bi se odlucio za bilo koju varijantu. Iako bih,priznajem, navijao za odbijanje sponzorstva i odrzavanja nase historije ponosno. Bas teska odluka..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
JaUmjetnikome
Postovi: 9
Pridružen/a: čet feb 09, 2017 6:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 4:38 am

Vidim prica se o nekoj promjeni imena stadiona. Vidim postoje neki koji to burno negoduju, medjutim, vjerujem da bi pola nas i svoje vlastito ime promijenilo za koji milioncic, a o stadionu da ne govorim. Neko Ce reci vidi ovog ni stida ni srama, dosao ovdje nama soliti pamet, pa dragi ljudi o kakvom vi imenu govorite? Mozda o stadionu Grbavica? O onom jadnom natpisu "Stadion Grbavica" na kvadratu lima? Ne zelim da me pogrešno shvatite, ali budimo realni. Od te "ljubavi" koju vi spominjete danas nema nista, a ma bas nista. Vec vidim kako Ce neki reci, pa bolje i komad lima nego da se prodamo kao ONI. Eno vidi ni noge vise ne mogu u "svom" lavoru oprati od kako ih je kupio onaj uskoglazi. Eee pa dragi moji porediti njih i nas je nemoguće, ma nema teorije da se nesto njihovo moze usporediti sa nasim. Svi vi imate misljenje i ono treba da se postuje, ali nije problem u tome, problem je sto sam uvrijedio sve Japance, Kineze, Koreance i ostale "Mongole". Ma boli njega ona stvar sta mi pricamo i sta mi mislimo. Vidi on bolje od svih nas, zasto? Zato sto gleda lovom!! Mani mani !! Jebe se njemu za historiju, tradiciju i Englesku. Ma jebi ti to odoh ja u Kinu!! Cek cek o cemu ja to govorim... Ne zelim ja da se promjeni ime stadiona, ali eto mozda bih se mogli kako nagoditi, jbg nekako sta ja znam. Mozda neki kop na jugu i zapad, uz to teren po najkvalitetnijim standardima i obavezno led reklamama da se okruzi. Još nesto.. vrlo bitno!! Necu krov sa stubovima!! Ja hocu onakav kao na ovoj slici, vidiš kako lijepo i jednostavno, vidiš!! Ja hocu evropski stadion, hocu evropski ekipu, ali nedam nista, ne ne ja nedam!! Ja hocu ali ja nedam. E pa dobit ćete njonju :) hahah. Ma Grande Miske Ce to sve financirati. Sve Ce on nama dati, a nista nece uzeti. Malo gluposti u veceri rane. Pisem i spavam ni sam ne znam sta sam napisao... Glupost neku sigurno. Odoh spavati i sanjati finale protiv Reala. Ja na jugu i pjevam "Hej Konzumee". Ljudi halalite konzumirao sam nesto, pa me luda opalila.. idem čavenzi ili mozda Čelzi...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 5:32 am

Jbt al zivimo Zeljeznicar
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 18, 2017 8:08 am

Grbavica Baza – Bez poraza !
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 239 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija