Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 12:44 am

Dosta ce ljudi otici privatno. Ocekujem vise od 700 ljudi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 12:52 am

Koliko prima onaj njihov stadion, koji im je prosjek gledalaca? Nadam se da će biti dobri domacini i dati nam finog prostora, ona tribina iza gola bi bila idealna :)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 12:54 am

GoodisonPark je napisao/la:
čet feb 16, 2017 12:52 am
Koliko prima onaj njihov stadion, koji im je prosjek gledalaca? Nadam se da će biti dobri domacini i dati nam finog prostora, ona tribina iza gola bi bila idealna :)
3500 - 856

po TMu
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 12:59 am

Zamisljam sliku pub.. :violina:

Ulazis u pub na Jugu i s vrata sta te doceka veliki sank sa visokim stolicama ispred a iza šanka velika slika
Spoiler:
slika


A iznad slike citat "..Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.."..I po zidovima okacene slike najboljih izdanja Manijaka i historije Željezničara..

Ispred šanka na sred prostorije dva bilijarska stola...Desno dva stolna fudbala i pikado..Lijevo nekoliko hajde da tako kazemo kauceva,secija sa foteljama u sredini stolovi i na zidu okacena velika plazma..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:02 am

LARS1921 je napisao/la:
čet feb 16, 2017 12:54 am
GoodisonPark je napisao/la:
čet feb 16, 2017 12:52 am
Koliko prima onaj njihov stadion, koji im je prosjek gledalaca? Nadam se da će biti dobri domacini i dati nam finog prostora, ona tribina iza gola bi bila idealna :)
3500 - 856

po TMu
Znači ima prostora dovoljno, lijepo Bgm..

Hvala Lars
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:03 am

Taj pub bi vam bio česta meta mnogih paćenika...
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:11 am

Kad smo vec kod pub-a,sjeca li se neko TM87 pub-a?

Tamo daleke 2007 otvoren na Kovacicima (kod Pinki videoteke),al nije puno radio...
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:22 am

Southboy je napisao/la:
čet feb 16, 2017 1:11 am
Kad smo vec kod pub-a,sjeca li se neko TM87 pub-a?

Tamo daleke 2007 otvoren na Kovacicima (kod Pinki videoteke),al nije puno radio...
Taj prostor kao da je proklet, neznam da se išta zadržalo dugo u njemu, stigao popit dva puta pivu, dođem po treću kad ono katanac.
イビチャ・オシム
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:23 am

Izlija je napisao/la:
čet feb 16, 2017 1:22 am
Southboy je napisao/la:
čet feb 16, 2017 1:11 am
Kad smo vec kod pub-a,sjeca li se neko TM87 pub-a?

Tamo daleke 2007 otvoren na Kovacicima (kod Pinki videoteke),al nije puno radio...
Taj prostor kao da je proklet, neznam da se išta zadržalo dugo u njemu, stigao popit dva puta pivu, dođem po treću kad ono katanac.
ja jednom doveo trebu iz Danske rek da joj pokazem kad kurko zakljucano :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:26 am

Ma ja ne vjerujem da ce nas preko 250 u Krupi. I to je vrh vrhova. Dalek put, policija RS-a, jos ako bude losije vrijeme.. Nadam se da grijesim :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:30 am

Al zato za Pirotu smijem ruku u vatru dati da ce nas preko milje biti. Ko zna mozda popunimo komplet onu tribinu(ne samo kavez)..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:34 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 16, 2017 1:30 am
Al zato za Pirotu smijem ruku u vatru dati da ce nas preko milje biti. Ko zna mozda popunimo komplet onu tribinu(ne samo kavez)..
Ma pirota će biti krcata, pogotovu ako dobro odigramo prve dvije utakmice, a na pirotu se može busem s grupom, kombijem, autom, može se i redovnom linijom za Travnik vrlo jeftino, nešto oko 15-20 KM povratna, za studente i srednjoškolce još jeftinije, tako da ne sumnjam da će ona tribina biti naša. Samo je dilema gdje ćevape pojesti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 1:45 am

cikazubo je napisao/la:
čet feb 16, 2017 1:34 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 16, 2017 1:30 am
Al zato za Pirotu smijem ruku u vatru dati da ce nas preko milje biti. Ko zna mozda popunimo komplet onu tribinu(ne samo kavez)..
Ma pirota će biti krcata, pogotovu ako dobro odigramo prve dvije utakmice, a na pirotu se može busem s grupom, kombijem, autom, može se i redovnom linijom za Travnik vrlo jeftino, nešto oko 15-20 KM povratna, za studente i srednjoškolce još jeftinije, tako da ne sumnjam da će ona tribina biti naša. Samo je dilema gdje ćevape pojesti.
Lahko mi je za vas sa autom sto idete gdje ce te jesti :D
Mi iz busa mozemo samo u onoj kafani i kladionici Zmaj pored stadiona :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 3:11 am

Bice nas bruku samo me strah da murija ne kaze da je 200+- maksimalan broj.Uglavnom nema izgovora i ako nas se pojavi 500 ne.vjerujem da ce vracati.Znat ce se na vrijeme..
Mirza Rascic !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 7:54 am

Zar nije bila priča da će Metalleghe igrati na Mračaju utakmice poslije pauze? Ili od tog nema ništa?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 8:00 am

kvalitet je napisao/la:
sri feb 15, 2017 4:07 pm
Pa vi niste normalni. Hajmo ovako - ako ima pravo Kerla reći selam, neko drugi ima pravo psovati Boga. Sloboda izražavanja.

Nemojte svoje viđenje i shvatanje svijeta nametati drugima. Npr. ima puno ateista koji navijaju za Želju, ja ih znam nekoliko, a prema njihovom shvatanju opsovati Boga (za njih izmišljeno biće) i kamen je isto. A, da ne govorim da su utakmice specifične, pune naboja, emocija i neki se ljudi tako 'prazne'. Štaviše, često to čujem na našim i regionalnim terenima.

Ja vas molim da završite s ovim glupim temama. Iskreno, sve dok Klub svoja saopćenja piše na našem jeziku, meni je ok. A to šta igrači govore, njihova stvar (naravno da postoje granice određene, ali mislim da je jasno šta želim reći).
Isto je nazvati selam, što nikog ne vrijeđa i psovati Boga što vrijeđa mnoge? Mudro zboris :S
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 8:24 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet feb 16, 2017 7:54 am
Zar nije bila priča da će Metalleghe igrati na Mračaju utakmice poslije pauze? Ili od tog nema ništa?
Čisto sumnjam da su ispunili uslove za PL taj stadion je užas. Otpadaju kommadi plafona, vlaga i teren poput močvare. American horror story varijanta vjeruj mi.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 8:26 am

salle86 je napisao/la:
sri feb 15, 2017 8:21 pm
19adi21 je napisao/la:
sri feb 15, 2017 6:44 pm
evo povukao se onaj sto se voli eksponirati i sto skuplja od raje za istok pare iako ta ista raja moze otici u klub uplatiti min 20 KM, lafo pod pritiskom raje s ovog foruma se povukao
OVAKVI POSTOVI SU VEĆ BEZOBRAZLUK.
Teško nama sa nama ovakvima. Umjesto da svaki pozitivan potez pohvalimo, a pozitivno je sigurno uplata 7 stolica, pomoć bratu sa tribine kome je kuća izgorila, svaki dan slike istoka za one koji ne mogu otići i lično vidjeti, mi takve ljude pljujemo.
Svakom svačije, boli mene iskreno ona stvar ko je kad počeo pratiti Želju, šta je radio prije, koliko utakmica ima, a zanima me ko je SAD tu.
Na sva usta se hvalimo što se ispred ovog foruma skupljalo kao što se tamo radi, ovde valja a tamo ne valja?
Čime se budala ponosi pametan treba da se stidi!
Nista licno druze protiv Tebe a ni protiv Sanela.Citiram Tebe iz razloga sto vidim da branis Sanela i to sto radite.
Niko Vama ne zamjera to sto radite.Problem je u eksponiranju i licnoj promociji odnosno u ovom slucaju stavljanje sebe ispred kluba i njegovih interesa.
To je problem.Ima ljudi i ekipa koje su u klub po istom primcipu donijeli i po 50 milja maraka.Ali ti niko ne zna ne sto to nekoga ne interesuje nego zato sto oni nece da se to zna.Uradili su to,pomogli klubu i tu se za njih sva prica zavrsava.
Imas primjer ekipe iz Konjica koja je uplatila 16 karata znaci donijeli su u klub 16 milja maraka.Ja a i ostala raja nigdje ne vidjeh neku samopromociju sem zvanicne stranice kluba.
Na ovom forumu imas ljudi koji su svojim doprinosom i angazmanim odnosno na isti nacin kao i Sanel isto tako donosili i po 10 milja u komadu.Niko od njih ovdje a ni u bilo kom javnom mediju nije to potencirao.
Sto se tice nas sa ovog foruma.
Ljudi koji su odradili sve to samo su stavili obavijeatenje o uplati cisto zbog raje koja je dala novac.Niko od njih nije isticao sebe kao sebe u tome svemu.Nije se cak ni slikao za zvanicnu.
Sto se tice slikanja tribine meni a i sigurno velikoj vecini navijaca su savim dovoljnne informacije sa zvanicne klupske stranice.Na kraju klub je omogucio stream gradnje i svi mozemo to gledati 24 sata.
Opet sa ponovim nista licno ni protiv Tebe a ni Sanela.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 8:27 am

Onda je nama još bolja varijanta Travnik, bliže, dostupnije i dosta ima naših tamo. Samo da ne igraju Varupe :) Jednom od njih pokoj duši
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 8:46 am

DANAN je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
sri feb 15, 2017 8:21 pm
19adi21 je napisao/la:
sri feb 15, 2017 6:44 pm
evo povukao se onaj sto se voli eksponirati i sto skuplja od raje za istok pare iako ta ista raja moze otici u klub uplatiti min 20 KM, lafo pod pritiskom raje s ovog foruma se povukao
OVAKVI POSTOVI SU VEĆ BEZOBRAZLUK.
Teško nama sa nama ovakvima. Umjesto da svaki pozitivan potez pohvalimo, a pozitivno je sigurno uplata 7 stolica, pomoć bratu sa tribine kome je kuća izgorila, svaki dan slike istoka za one koji ne mogu otići i lično vidjeti, mi takve ljude pljujemo.
Svakom svačije, boli mene iskreno ona stvar ko je kad počeo pratiti Želju, šta je radio prije, koliko utakmica ima, a zanima me ko je SAD tu.
Na sva usta se hvalimo što se ispred ovog foruma skupljalo kao što se tamo radi, ovde valja a tamo ne valja?
Čime se budala ponosi pametan treba da se stidi!
Nista licno druze protiv Tebe a ni protiv Sanela.Citiram Tebe iz razloga sto vidim da branis Sanela i to sto radite.
Niko Vama ne zamjera to sto radite.Problem je u eksponiranju i licnoj promociji odnosno u ovom slucaju stavljanje sebe ispred kluba i njegovih interesa.
To je problem.Ima ljudi i ekipa koje su u klub po istom primcipu donijeli i po 50 milja maraka.Ali ti niko ne zna ne sto to nekoga ne interesuje nego zato sto oni nece da se to zna.Uradili su to,pomogli klubu i tu se za njih sva prica zavrsava.
Imas primjer ekipe iz Konjica koja je uplatila 16 karata znaci donijeli su u klub 16 milja maraka.Ja a i ostala raja nigdje ne vidjeh neku samopromociju sem zvanicne stranice kluba.
Na ovom forumu imas ljudi koji su svojim doprinosom i angazmanim odnosno na isti nacin kao i Sanel isto tako donosili i po 10 milja u komadu.Niko od njih ovdje a ni u bilo kom javnom mediju nije to potencirao.
Sto se tice nas sa ovog foruma.
Ljudi koji su odradili sve to samo su stavili obavijeatenje o uplati cisto zbog raje koja je dala novac.Niko od njih nije isticao sebe kao sebe u tome svemu.Nije se cak ni slikao za zvanicnu.
Sto se tice slikanja tribine meni a i sigurno velikoj vecini navijaca su savim dovoljnne informacije sa zvanicne klupske stranice.Na kraju klub je omogucio stream gradnje i svi mozemo to gledati 24 sata.
Opet sa ponovim nista licno ni protiv Tebe a ni Sanela.
Naravno da nema niko ništa lično protiv čovjeka, nije u tome bit. Na kraju krajeva dokazaće on vremenom da su mnogi pogriješili ako ne zatraži poziciju u klubu, ili ako odbije istu u slučaju da mu je ponude. Vrijeme će pokazati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija