Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:03 pm

Dominic je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:00 pm
Steta da akcija ne traje malo duze, moglo se ici na ''1921'' stolicu, da bude i ta simbolika! ;)
Neka budu 1002. stolice na Jugu i kad saberes dobijes simboliku :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:04 pm

Je li na govnetu išta izašlo povodom ovoga. Nako me zanima.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:04 pm

Ljudi, ostavite nesto i za jug, bit ce i ta akcija :)
Ne znam u kojem svijetu pitari zive, ali vec prisvajaju pola istoka i pola sjevera za derbi...kako ce se sjebat kad malo vise od zdenke dobiju :rofl: :rofl:

Koja bi budala njima dala i parce istoka kad smo vidjeli kako divljaju na derbiju. Da maltretiraju navijace koji su dali milju za desetogodisnju. U kavez ih na sjever zatvorit i nek sute, kad se vec ne znaju ponasati :11:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:04 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:03 pm
Dominic je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:00 pm
Steta da akcija ne traje malo duze, moglo se ici na ''1921'' stolicu, da bude i ta simbolika! ;)
Neka budu 1002. stolice na Jugu i kad saberes dobijes simboliku :)
Odlična ideja.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:04 pm

Da se malo nasmijemo, komentari na klixov članak o prodatih 500 desetogodišnjih
slika
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:05 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:04 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:03 pm
Dominic je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:00 pm
Steta da akcija ne traje malo duze, moglo se ici na ''1921'' stolicu, da bude i ta simbolika! ;)
Neka budu 1002. stolice na Jugu i kad saberes dobijes simboliku :)
Odlična ideja.
+1 :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:05 pm

Hvala @PP :D Ide ubrzo video

slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:06 pm

Omar500 je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:04 pm
Ljudi, ostavite nesto i za jug, bit ce i ta akcija :)
Ne znam u kojem svijetu pitari zive, ali vec prisvajaju pola istoka i pola sjevera za derbi...kako ce se sjebat kad malo vise od zdenke dobiju :rofl: :rofl:

Koja bi budala njima dala i parce istoka kad smo vidjeli kako divljaju na derbiju. Da maltretiraju navijace koji su dali milju za desetogodisnju. U kavez ih na sjever zatvorit i nek sute, kad se vec ne znaju ponasati :11:
Fakat kojom logikom oni kontaju to da dobiju..Zdenka i O i dosta im..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:11 pm

kad se napravi jug treba ulaze na juznu obiljeziti simbolicnim brojevima 19 i 21 :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:14 pm

PP se potrudio :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:14 pm

Okolele je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:06 pm
Omar500 je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:04 pm
Ljudi, ostavite nesto i za jug, bit ce i ta akcija :)
Ne znam u kojem svijetu pitari zive, ali vec prisvajaju pola istoka i pola sjevera za derbi...kako ce se sjebat kad malo vise od zdenke dobiju :rofl: :rofl:

Koja bi budala njima dala i parce istoka kad smo vidjeli kako divljaju na derbiju. Da maltretiraju navijace koji su dali milju za desetogodisnju. U kavez ih na sjever zatvorit i nek sute, kad se vec ne znaju ponasati :11:
Fakat kojom logikom oni kontaju to da dobiju..Zdenka i O i dosta im..
slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:16 pm

AsharaK je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:14 pm
PP se potrudio :)
Vidjet ces tek video iz tri ugla :D
Kakav lazni Benzema , kako to ja smontiram.. :D
Kontam ujutro na trening, pa ako me pusti zastitar da prodjem do Plavog zida snimit cu :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:19 pm

cikazubo je napisao/la:
uto feb 14, 2017 2:53 pm
Ovo je stvarno velika priča, koji se klub još može pohvaliti ovakvom podrškom navijača, na Balkanu smo defnitivno jedinstveni u svakom pogledu, idemo krupnim koracima prema naprijed, a imamo ljude u klubu koji 100% njeguju ugled, tradiciju i vrijednosti koje izvorno krase ovaj klub a nisu odabrali prodaju kluba što je masovno kako u regionu tako i šire, džaba npr Rijeci stadion kad je to neki Volpi sve platio, nemaju oni pojma kakav je osjećaj kad gledaš na tribine i znaš da su navijači od usta odvajali da bi se to napravilo, kapa dole upravljačim strukturama koja je postigla da im svi redom vjeruju što je najteže u današnje vrijeme naročito kod nas, kapa dole navijačima koji se iznad svih očekivanja odazvali i uključili u ove projekte.

Pitanje za malo upućenije, zna li se kakva je procedura odlaska na gostovanje u Krupu, odnosno hoće li se moći odvojeno od grupe autom otići, a nadam se da iz Krupe neće praviti probleme i dati nam samo onaj kavez, nek nam daju onu komplet tribinu iza gola pa nek i napucaju cijenu na 8-10KM napunićemo je sigurno.
na stranu što obećanog stadiona - nema...a kome se žaliti, na milosti i nemilosti gazde kao i komšije.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u uto feb 14, 2017 3:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:19 pm

Gdje ce sad objektivni betonski jugoistočnjaci preseliti..Kad se sjetim pola Juga zjapi prazno a beton na J-I pun..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:21 pm

Ne znam koliko ce se forumasa sa mnom sloziti,ali sta mislite o ideji da se na sjevernoj umjesto FK Zeljo od stolica uradi
ZELJO
1921
jedno ispod drugog.
A abd na JUGU
TM
87
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:22 pm

phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:24 pm

Eh ovako, necu nista pisati za ovu akciju i ovaj video dok malo jos ne dodjem sebi ..

Htio bih vam postaviti pitanje, svima. Pricam s jednim drugom, covjeku se ne svidja sto klub prodaje karte iznad 500 koliko su na pocetku kontali. Kaze, rasprodat ce se cijeli sektor i sta cemo mi onda, kao Uskraceni smo za najbolje mjesto na tribini. Kao sto gradimo kad moramo prodavati stolice da bi napravili. Prodaj sve, pa nek niko ne moze doci drugi.
Eto ne znam, pravo sam se iznervirao, sta vi mislite o tome?!
Jedino sto bi mogao biti problem je da taj dio bude poluprazan zbog toga sto su i firme uzimale karte, sta ce s njima i to. Mada mi ionako ne mozemo na nekoj obicnoj tekmi nabiti 10 milja navijaca i svakako ce biti prazni i ostali dijelovi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:28 pm

nek' on uleti pare da ne moramo prodavati stolice i mirna bosna.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:28 pm

Trebali su umjesto 919 pustiti 921 kartu po hiljadu i skupiti 921 hiljadu, jer bi se velika simbolika poklopila, a dvije stolice se mogu uvijek ugurati :)
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:32 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:24 pm
Eh ovako, necu nista pisati za ovu akciju i ovaj video dok malo jos ne dodjem sebi ..

Htio bih vam postaviti pitanje, svima. Pricam s jednim drugom, covjeku se ne svidja sto klub prodaje karte iznad 500 koliko su na pocetku kontali. Kaze, rasprodat ce se cijeli sektor i sta cemo mi onda, kao Uskraceni smo za najbolje mjesto na tribini. Kao sto gradimo kad moramo prodavati stolice da bi napravili. Prodaj sve, pa nek niko ne moze doci drugi.
Eto ne znam, pravo sam se iznervirao, sta vi mislite o tome?!
Jedino sto bi mogao biti problem je da taj dio bude poluprazan zbog toga sto su i firme uzimale karte, sta ce s njima i to. Mada mi ionako ne mozemo na nekoj obicnoj tekmi nabiti 10 milja navijaca i svakako ce biti prazni i ostali dijelovi.
Pola Emiratesa i Old Traforda rasprodano svake sezone preko godisnjih ulaznica, i to najbolja mjesta. Tako to ide. I Arsenal je ja msm prodavao desetogodisnje kada su pravili stadion. Nama svakako na nekim utakmicama dodje 2 hiljade ljudi, tako da se ne treba oko toga sada opterecavati. Razumijem da svako ne moze uzeti ulaznicu, prvi bi ja uzeo desetogodisnju da sam mogao, ali istok je sasvim velik i ima dovoljno mjesta da se moze uzeti fino mjesto za svaku utakmicu koja dolazi. Sto se tice firmi i njihovih ulaznica, i mene zanima kako ce se to regulisati, ali vidjet cemo sve vremenom. :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija