Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 1:57 am

chile je napisao/la:
uto feb 14, 2017 1:51 am
Masinovodja je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
uto feb 14, 2017 1:30 am


ma onako malo diskutujemo brate ,ja komentarisem onu sliku po kojoj bi se kao trebao raditi,nije fazon to za pun stadion,doci ce evropa i dosta raje od stubova nece moci normalno tekme gledati,na kraju krajeva da nikoga nema,ono se rijetko gdje onako pravi sa stubovima da budemo realni i iskreni nigdje ....

@masinovodja brate i ti aktivan u jutarnjim satima :D
Cemu negativa Chile,ima da bude pun svaku tekmu.Ipak je to nesto novo,ipak je to Zeljo koji raste i koji nece stajati.
A prati se Delinjo,volio bi da sve sto se uradi,bude bez mana :)
Pozdrav i laku noc.
Nije negativa vec suprotno do juce tu korov rastao a sad smeta stub.
Jbg ja uzivam kad vidim da nice istok a koliko ce ulaza imati i kakav ce krov biti iskreno zivo me zaboli znam da cu sa njega gledati utakmice ako bog da.
I niko sretniji od mene da se svaku tekmu trazi karta vise ali treba se vratiti u realnost. A nasa je sklonost da visoko letimo a pad zna biti jako bolan.
I stava sam da se gradi sve sto moze u komadu i sto prije ako budemo cekali na bolje strah me da se ne nacekamo.
Dosta nam je svima prica i skica napokon imamo i djela.
Do jucer nam je korov i u upravi sjedio :D
Ja ti mogu samo reci da je velika sreca kad je nama stub tema i kad nam je to problem :D
Ja vala uzivam citajuci ovakve infrastrukturne "problemcice".
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 2:00 am

nasih muka ...dobro si ...hvala Miske :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 2:03 am

Ja sam siguran nekako da onakav krov nece biti pa ono moze drzati jos jednu tribinu a skuplje je od krovova kakvi se rade na modernim stadionima sigurno.
Mada se mora priznati da lijepo izgleda sjever samo lim zamjeniti nekim laksim i ljepsim materijalom koji bi se stavio i na vanjski dio tribine uz to i unikatno.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 2:10 am

Jesmo dobili dozvolu
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 2:12 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 14, 2017 2:10 am
Jesmo dobili dozvolu
za nesto ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 2:22 am

Stubovi su nužno zlo koji najmanje utiču na bilo šta, nama je posjećenost manja od kapaciteta stadiona i samo je u rijetkim slučajevima sjever dupke pun da su popunjena i mjesta kojim stubovi zaklanjaju pogled. Proširenjem kapaciteta stadiona novim istokom se stvara još veća širina na stadionu a i novi jug će takođe nam dati veću komociju tako da što se tiče zaklanjanja vidokruga sa stubovima ja se ne sikiram. Kapacitet stadiona će biti oko 14-15 hiljada a nama prosjek 6, da se prosjek digne na 10 hiljada opet ima prostora da ti stubovi nikome ne smetaju, derbi navijači nek pomalo izviruju do nekih boljih vremena.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 2:25 am

Izlija je napisao/la:
uto feb 14, 2017 2:22 am
Stubovi su nužno zlo koji najmanje utiču na bilo šta, nama je posjećenost manja od kapaciteta stadiona i samo je u rijetkim slučajevima sjever dupke pun da su popunjena i mjesta kojim stubovi zaklanjaju pogled. Proširenjem kapaciteta stadiona novim istokom se stvara još veća širina na stadionu a i novi jug će takođe nam dati veću komociju tako da što se tiče zaklanjanja vidokruga sa stubovima ja se ne sikiram. Kapacitet stadiona će biti oko 14-15 hiljada a nama prosjek 6, da se prosjek digne na 10 hiljada opet ima prostora da ti stubovi nikome ne smetaju, derbi navijači nek pomalo izviruju do nekih boljih vremena.
I to sto kazes :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 2:42 am

delinjo je napisao/la:
uto feb 14, 2017 1:56 am
@chile znam sta pricas ali eto ...razumijem majke mi ali gdje ces sa stubovima .....pa en znam evo trazim da vidim da li i jedan stadion na dunjaluku to ima ...jos ne mogu da nadjem :D
Slatke muke su ovo, i jako je lijepo što smo do te faze došli.
@delinjo meni na prvu padaju na pamet sadioni Crystal Palacea, Fulhama, Evertona, Bornemoutha, Tottenhama, Freiburga, Darmstadta, Herthe, Alavesa, kad bi tražili tačno bilo bi ih otprilike 10-15 u ligama petice. A ako gledamo van okvira liga 5, najviše ih ima po Skandinaviji.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:04 am

cikazubo je napisao/la:
uto feb 14, 2017 2:42 am
delinjo je napisao/la:
uto feb 14, 2017 1:56 am
@chile znam sta pricas ali eto ...razumijem majke mi ali gdje ces sa stubovima .....pa en znam evo trazim da vidim da li i jedan stadion na dunjaluku to ima ...jos ne mogu da nadjem :D
Slatke muke su ovo, i jako je lijepo što smo do te faze došli.
@delinjo meni na prvu padaju na pamet sadioni Crystal Palacea, Fulhama, Evertona, Bornemoutha, Tottenhama, Freiburga, Darmstadta, Herthe, Alavesa, kad bi tražili tačno bilo bi ih otprilike 10-15 u ligama petice. A ako gledamo van okvira liga 5, najviše ih ima po Skandinaviji.
sa stubovima na istocnim odndosno zapadnim tribinama ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:07 am

cikazubo je napisao/la:
uto feb 14, 2017 2:42 am
delinjo je napisao/la:
uto feb 14, 2017 1:56 am
@chile znam sta pricas ali eto ...razumijem majke mi ali gdje ces sa stubovima .....pa en znam evo trazim da vidim da li i jedan stadion na dunjaluku to ima ...jos ne mogu da nadjem :D
Slatke muke su ovo, i jako je lijepo što smo do te faze došli.
@delinjo meni na prvu padaju na pamet sadioni Crystal Palacea, Fulhama, Evertona, Bornemoutha, Tottenhama, Freiburga, Darmstadta, Herthe, Alavesa, kad bi tražili tačno bilo bi ih otprilike 10-15 u ligama petice. A ako gledamo van okvira liga 5, najviše ih ima po Skandinaviji.
fulio si evo gledam stadion palasu ....nema toga :D

lazem lazem evo vidio sam imaju 4 stuba....ali ovi stubovi kod njih su pretanki nekako ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:08 am

Znao sam na sjeveru sjediti tako da mi stub pokriva sredinu terena i opet se utakmica može gledati. A i već je rečeno da je stadion u rijetkim trenucima do kraja popunjen, tako da mislim da stubovi nisu toliki problem da se o njima razglaba par dana, a još ni tribina nije završena.
U ne baš tako davnoj prošlosti bih potpisao da imamo istok sa 10 normalnih redova, tako da me dizajn krova apsolutno ne zanima, najvažnije je da se gradi stadion, a koliko vidim, gradi se jako kvalitetno.
 
JaUmjetnikome
Postovi: 9
Pridružen/a: čet feb 09, 2017 6:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:11 am

Daj ljudi ne mozete poredite kucne potrebe i krov na stadionu. Pa svi mi pravimo krov na svojim kucama, ako nemamo za onaj pravi, uglavnom pokusamo natkriti bilo cime da kuca nebi prokisnjavala i napravila mozda i vecu stetu. Moramo biti svjesni da ce ispod tribine biti poslovni prostori i da je na neki način krov itekako potreban. Iskren da budem prvo sto mi je zapalo za oko su ti stubovi, medjutim za krov bez stubova je potreban potpuno novi idejni projekat. Vrlo je moguće da Ce biti nekih promjena, ali ako se odluče da udovolje nasim ze ljama, vanjski izgled tribine bi se drastično promijenio, a to bi sa sobom povuklo niz drugih problema. Ipak se potajno i ja nadam tribini bez stubova, ali bojim se da je neizvodiva zbog svih problema koje sam naveo. U svakom slučaju mislim da moramo biti zadovoljni sa svime sto je uradjeno do sada i moramo biti svjesni da ljudi u klubu takodjer zele da to sto bolje i ljepše izgleda, ali jednostavno oni su bolje upoznati sa trenutnim mogućnostima i siguran sam da Ce pokusatisam izvuci maksimum. Pozdrav i Ln svima.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 3:14 am

JaUmjetnikome je napisao/la:
uto feb 14, 2017 3:11 am
Daj ljudi ne mozete poredite kucne potrebe i krov na stadionu. Pa svi mi pravimo krov na svojim kucama, ako nemamo za onaj pravi, uglavnom pokusamo natkriti bilo cime da kuca nebi prokisnjavala i napravila mozda i vecu stetu. Moramo biti svjesni da ce ispod tribine biti poslovni prostori i da je na neki način krov itekako potreban. Iskren da budem prvo sto mi je zapalo za oko su ti stubovi, medjutim za krov bez stubova je potreban potpuno novi idejni projekat. Vrlo je moguće da Ce biti nekih promjena, ali ako se odluče da udovolje nasim ze ljama, vanjski izgled tribine bi se drastično promijenio, a to bi sa sobom povuklo niz drugih problema. Ipak se potajno i ja nadam tribini bez stubova, ali bojim se da je neizvodiva zbog svih problema koje sam naveo. U svakom slučaju mislim da moramo biti zadovoljni sa svime sto je uradjeno do sada i moramo biti svjesni da ljudi u klubu takodjer zele da to sto bolje i ljepše izgleda, ali jednostavno oni su bolje upoznati sa trenutnim mogućnostima i siguran sam da Ce pokusatisam izvuci maksimum. Pozdrav i Ln svima.

ma opusteno druze...diskutujemo....ko da nas neko pita....pet ce se uraditi onako kako su oni zamislili...nase je da komentarisemo na forumu ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 7:58 am

storm_raider je napisao/la:
pon feb 13, 2017 8:04 pm
maxum1921 je napisao/la:
pon feb 13, 2017 7:56 pm
Ima jedan detalj sa skupštine koji dosad niko nije spomenuo. Za govornicu je izašao Rade Matić, veteran Želje, i dotakao se Miloša Kostića. Za istog je rekao da je gledao samo jedan trening, i da je nakon istog odmah rekao da isti neće dugo biti u klubu, ali ne iz razloga što je loš, već što je imao takve treninge, i takve vježbe (napredne) za koje pola igrača nije čulo, a kamlo radilo. I da mu je jako žao što nije bilo strpljenja sa Milošem, jer bi imao sigurno dobre rezultate. Da su igrači samo htjeli da slušaju.
Ovo je istina. Kada je bila ona frka sa Milosem, dosta mi je ljudi cije fudbalsko znanje cijenim isto reklo. Pocetni treninzi kod Kostica su bili takvi, da bi se igraci sa cudjenjem gledali. Jedini je Miro, doslovno jedini, znao sve da odradi. To ti je kao kada papak ne ode dalje od Makarske cijeli zivot, pa kada zaluta do Budimpeste ne moze se prestati cuditi. Ali dobro, na nasu srecu dosao je Slavko, koji zna sa ovom bagrom kako ce. Takodjer, Slavko itekako zna i treninge koje je Kostic radio, ali je dovoljno mudar ili obavjesten, ili oboje, da to ne servira nasima. Kada dodje vrijeme i neki bolji igraci budu tu, onda ce se tako raditi.
Sjedio sam danima i gledao treninge njegove mene je covjek oduševio najiskrenije, i dan danas sam ubijeđen da je ono bila sabotaža miloša kostićaod strane igrača....
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 8:36 am

O krovu...
Poznajem - odnosno saradjivao sam sa svim (javnosti poznatim) statičarima u Sarajevu
(pa recimo brat bratu 5-6, uključujući i sadašnjeg nadzornog organa na AB konstrukciji istoka)
i tek skontah da su oni obična k.rina, u odnosu na ove statičare sa našeg foruma. :ganja:
Čitam i kontam - nevjerovatno!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 8:57 am

Benjoza je napisao/la:
uto feb 14, 2017 7:58 am

Sjedio sam danima i gledao treninge njegove mene je covjek oduševio najiskrenije, i dan danas sam ubijeđen da je ono bila sabotaža miloša kostićaod strane igrača....
on nije znao doprijeti do njih, što je također posao trenera. i nije, figurativno, shvatio gdje je došao, a što je nužno za svaki odgovoran posao.

s druge strane i ja sam ubijeđen da oni nisu ni pokušali da ga ispoštuju...a što je također njihov posao za koji dobijaju platu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 8:57 am

Iz ljubavi prema Želji i iz cjelokupne euforije koja je prisutna od izgradnje tribine, ljude s vremena na vrijeme ponese priča pa se ne znaju kontrolisati.Ali već kad se ne možemo kontrolisati onda trebamo pokušati malo smanjiti doživljaj i vratiti se u stvarnost i gledati realno. Ljudi dragi zadnji nekoliko stranica foruma preljevate iz šupljeg u prazno i pričate o stubovima i na koji način se treba pokriti tribina. NEVJEROVATNO :|
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 9:26 am

Benjoza je napisao/la:
uto feb 14, 2017 7:58 am
storm_raider je napisao/la:
pon feb 13, 2017 8:04 pm
maxum1921 je napisao/la:
pon feb 13, 2017 7:56 pm
Ima jedan detalj sa skupštine koji dosad niko nije spomenuo. Za govornicu je izašao Rade Matić, veteran Želje, i dotakao se Miloša Kostića. Za istog je rekao da je gledao samo jedan trening, i da je nakon istog odmah rekao da isti neće dugo biti u klubu, ali ne iz razloga što je loš, već što je imao takve treninge, i takve vježbe (napredne) za koje pola igrača nije čulo, a kamlo radilo. I da mu je jako žao što nije bilo strpljenja sa Milošem, jer bi imao sigurno dobre rezultate. Da su igrači samo htjeli da slušaju.
Ovo je istina. Kada je bila ona frka sa Milosem, dosta mi je ljudi cije fudbalsko znanje cijenim isto reklo. Pocetni treninzi kod Kostica su bili takvi, da bi se igraci sa cudjenjem gledali. Jedini je Miro, doslovno jedini, znao sve da odradi. To ti je kao kada papak ne ode dalje od Makarske cijeli zivot, pa kada zaluta do Budimpeste ne moze se prestati cuditi. Ali dobro, na nasu srecu dosao je Slavko, koji zna sa ovom bagrom kako ce. Takodjer, Slavko itekako zna i treninge koje je Kostic radio, ali je dovoljno mudar ili obavjesten, ili oboje, da to ne servira nasima. Kada dodje vrijeme i neki bolji igraci budu tu, onda ce se tako raditi.
Sjedio sam danima i gledao treninge njegove mene je covjek oduševio najiskrenije, i dan danas sam ubijeđen da je ono bila sabotaža miloša kostićaod strane igrača....
Ko god je pogledao jedan trening mogao je vidjeti da oni njega ne razumiju ili neće da razumiju...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 9:37 am

njegov je posao između ostalog i da razumiju. a njihov da bar daju sve od sebe u tom procesu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 14, 2017 9:38 am

MATORI je napisao/la:
uto feb 14, 2017 8:36 am
O krovu...
Poznajem - odnosno saradjivao sam sa svim (javnosti poznatim) statičarima u Sarajevu
(pa recimo brat bratu 5-6, uključujući i sadašnjeg nadzornog organa na AB konstrukciji istoka)
i tek skontah da su oni obična k.rina, u odnosu na ove statičare sa našeg foruma. :ganja:
Čitam i kontam - nevjerovatno!
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl:

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Google [Bot] i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija